Книга-інструкція про те, як вийти заміж))

Автор: Ольга Сова / Додано: 07.06.20, 15:08:21

Привіт, мої хороші!

    Не втрималась і  вирішила поділитися з Вами враженнями від книги, яку читаю на Букнеті. «Як вийти заміж за боса» - неймовірний роман, а точніше «інструкція» від  чудового автора Анни Пахомової, не залишить  байдужими  Ваші серця. Тому, рекомендую без вагань приєднуватись до пригод стервозної героїні Аделаїди Кравець на її шляху до свого кохання.

  Протистояння з гумором, гостра на язичок дівчина, самовпевнений красунчик-бос – шалений мікс, котрий захоплює  читача у вир подій з перших сторінок.

    Ловіть анотацію: 

«Я - Аделаїда Кравець, і мені нема рівних, а чоловіки створені тільки для того, щоб виконувати мої забаганки. У мене є план - до тридцяти років, вийти заміж за багатія, розлучитись, відсудити його статки, і жити десь в Монте-Карло решту життя не обтяжуючи себе стосунками. Геніально, правда?
Тим більше, коли власник корпорації де я працюю, зробив директором над мною свого сина. Та я зірвала джек-пот: мій бос багатий, молодий і красивий. Одружити такого на собі буде раз плюнути. Ну добре не раз, і не два.. Та я не я буду, якщо він на мені не одружиться!»

 

Та кілька цитат:

 «Я так слідкувала за своїм ворогом, що геть не дивилась під ноги. Звісно, я послизнулась і почала падати. Галантний хам кинувся мене ловити, і  я з розмаху заїхала ліктем йому в обличчя. Звісно, не спеціально, він так невдало підставився, що при всіх бажаннях не змогла б змінити траєкторію руху. Вирівнялась, кинула на його красивість обурений погляд. Це, між іншим, з його милості,  я другий раз на день ледь не поцілувалась з  підлогою.

-Ви хотіли мене вбити? – чоловік потер потилицю, на якій червонів відбиток мого ліктя. – Чи просто зламати носа?

-Ну як можна зламати таку видатну частину тіла? – огризнулась я»

 

«Мені діставати сокиру війни – раз плюнути! Але ж у Ромчика такий дах, що вище мені не… Трішки невдало повиступаю, і все, прощавай робота, кар’єра, перспективні женихи. Ні, любі мої, я не настільки дурепа. Я вмію, коли  треба, бути тихіше води, нижче трави!»

 

І від себе додам: в безкоштовній частині моєї книги «Без табу» схований промик на «Поклик серця»!

Всім удачі та гарних вихідних!

Коментарі:

Всього гілок: 3

Ярослава Шеверак 09.06.2020, 21:09:09

Знайшла промик,але «Поклик серця» вже прочитала.Чекаю з нетерпінням можливості прочитати таку чуттєву історію як «Без табу».Вам натхнення...

Ерін Кас 07.06.2020, 16:30:28

Повністю з вами згодна, книга класна! Харизматичні герої, легкий гумор та кохання.

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Ерін Кас 08.06.2020, 11:23:51

Ольга Сова, О, так! Видри-ондатри досі викликають усмішку)))

Анна Пахомова 07.06.2020, 15:21:33

дякую, дуже приємно))) Прямо подаруночок до свята мені сьогодні))

Останній коментар в гілці:

Ольга Сова 07.06.2020, 15:23:08

Анна Пахомова, Я старалась)) Натхнення та чемної музи))

Books language: