Флешмоб ✨магія снів✨

Автор: Леся Найденко / Додано: 10.03.21, 16:00:58

Привіт, друзі! Наталочка Девятко започаткувала цікавий флешмоб, у якому наші герої мають поділитися своїми сновидіннями. 


Пропоную вашій увазі уривок з мого першого роману "Місто бажань":

Мені снилося, що я пливу по чорній річці. На березі стоять люди, але я їх не впізнаю - обличчя потопають у димчатому мареві. Вони щось кричать услід, просять повернутися на берег, але тепла вода відносить мене далі, і далі. Пливти все важче, здається, що річка починає густіти. Моє тіло сковує втома, темна рідина заливається до рота, засліплює очі. В мене не залишається сил боротися, і я йду на дно. Раптом, десь з глибини чується голос дідуся: «Ніка! НІКА!!!».

Відкрила повні сліз очі. Навколо була така ж темрява, як і уві сні . Я не могла дихати, та не вода, а гіркий дим заповнював мої легені. Я підскочила з ліжка й, затуляючи рот рукою, увімкнула світло. Чорній, густий, як смола, дим просочувався у кімнату, а язики полум’я намагалися пролізти крізь щілини під дверима. Кинулася відкривати замок, але він не піддався і лише обпік мені руки. У голові почало паморочитися, кисню катастрофічно не вистачало… Хотіла отримати хоч один ковток повітря, почала пробиратися до вікна, але чорнота навкруги була сильнішою. Усе навколо зникло, я падала, падала, падала…

                   

Передаю естафету Дар'ї Новицькій. Впевнена, у неї є багато цікавого)))

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Ана Пест
10.03.2021, 20:47:49

Який страшний сон! І який реалістичний уривок! Навіть дим у горлі відчула!!!)

Леся Найденко
10.03.2021, 21:04:08

Ана Пест, О, я рада, якщо дійсно вийшло передати стан героїні)

Який класний уривочок. Давно хотіла прочитати цей твір, здається, саме час) Також сама б з радістю взяла участь у флешмобі, тому чекатиму на естафету

Кушнір Олександра, А в тому дописі, який був опублікований трохи раніше, запрошували всіх охочих до флешмобу. :) То можете вже зараз скористатися нагодою ;)

Ух ти, як захопливо! Справді як все те пережила!

Леся Найденко, Я згодом ще щось придумаю :)))) літні флешмоби мене досі надихають ;)

Books language: