Весняна новинка | Знову експериментую

Автор: Tory_Chameleon / Додано: 11.03.21, 19:14:59

Привіт ♥

Сьогодні поспішаю до вас з анонсом весняної новинки! Насправді вона спершу планувалася як новинка до 14 лютого, а потім - до 8 березня, та я трішки переключилася на оповідання до флешмобів від Мар'яни Долі, чому дуже рада, бо ідеї для них крутилися на думці давненько)))

Тож, мій черговий експеримент має назву "Вояж перед весіллям". Хто раніше читав дописи з мого блогу, вже мав би помітити, що я так говорю про половину творів, але що поробиш, якщо муза диктує різноманіття... 

Анотація: Артем робить пропозицію коханій дівчині після п’яти років щасливих стосунків. Єва з радістю приймає її. Однак, вже через кілька днів наречена без попередження вирушає у спонтанну поїздку, лишивши записку з дивним змістом. Весілля під загрозою?!

 

То в чому полягає суть експерименту?

  • Почати варто з того, що одним із жанрів я зазначила гумор. Довго вагалася, робити це, чи ні, бо так і не дійшла однозначного висновку, щодо того, чи дійсно твір дотягує до гумору (щось я часто невпевнена... біда).
  • Інша особливість - головна героїня. Вона, без сумнівів, плід моєї власної уяви, однак здається мені на стільки неоднозначною, що я в повній мірі відчула, що автори мають на увазі під "персонаж живе своїм життям". Складно повірити, але її мотиви я почала розуміти лише після написання кількох розділів, а певні рішення Єви (так звати мою героїню) настільки обурювали, що деякі фрагменти мені далися дуже складно і лишили після себе неприємний осад, незважаючи на те, що то лише вигадка.

 

Отже, на свій страх і ризик анонсую: перший розділ повісті "Вояж перед весіллям" буде опублікований вже цієї суботи (13/03) о 8:00.

Зараз я вже працюю над останніми розділами твору, тому затримок з оновленнями не виникатиме (старанно стукаю по дереву). 

 

Міцно-міцно обіймаю,

Ваша Торі

 

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Вітаю з новинкою! Бажаю натхнення та багато читачів!!!

Tory_Chameleon
11.03.2021, 20:44:10

Кристина Асецька, Дякую! Навзаєм:)

Вітаю з новинкою ♥️ Забираю в бібліотеку) Захотілось гумор почитати, бо щось останнім часом лиш драми попадаються... Натхнення Вам та успіхів!

Tory_Chameleon
11.03.2021, 19:37:21

Лександра Славичч, Дякую! Сподіваюся, сподобається)

Books language: