Відгук на книгу Стефанії Лін «продана лукавому»

Автор: Ксенія Чейз / Додано: 13.03.21, 18:52:23

Добрий вечір, любі друзі!

Сьогодні я з черговим відгуком на книгу, яка вразила. А це книга «Продана лукавому» одного з моїх улюблених авторів на порталі Букнет – Стефанії Лін. Це просто неймовірна людина, гарна подруга, мій співавтор та просто неймовірний автор романів, як фентезі, так і любовних.

Нещодавно цю книгу рекомендувала Уляся Смольська.  

Коли я прочитала блог Улясі, то подумала, що то однозначно фентезі. А коли зайшла, то була приємно вражена. Не тому, що не люблю фентезі, а тому що не змогла зупинитися, поки не дочитала до кінця. Книга повністю безкоштовна, хоча й в процесі написання. Тож тепер Стефанія отримає ще одного невгамовного та вимогливого читача (це означає, що я хникатиму тобі, чого немає ще чергової глави).

«Продана лукавому»

Анотація роману: Я стала гарантією зобов'язання, які має виконати мій брат, перед Лукою Гріховним — бізнесменом та чоловіком, що знає чого хоче. Мені довелося стати частиною життя людини, яку називають Синя Борода не з простих причин. Він лев, що зловив у пастку кішку. Мисливець, який змусив бути поруч. Чоловік, через якого тілом біжать мурашки. А я продана йому… Та чи так все як здається?

Ну, що ж… Поїхали?

Головна героїня Агата залякана, зневірена, осиротіла, та в той же час доволі норовлива дівчина. І хоча вона потрапила в складні життєві обставини саме через рідного брата Еда, все одно не покладає рук й готова боротися за власну свободу до кінця. Це викликає повагу до неї. Можливо хтось запитає, а чому не відмовилася виконувати наказ брата? Могла ж просто піти з дому й поламати Еду всі хатки.

Кого з вас колись били? Я маю на увазі фізичне насилля. Той зрозуміє, що жертва такого фізичного насилля виконуватиме будь-яку забаганку свого мучителя. Є ще юнак Сашко, який мені щось не дуже припав до душі. Не знаю, яким його планує зобразити Стефанія, але поки він в мене не викликав поваги. Дівчина потрапила в біду. Як чоловік, якому вона допомогла влаштуватися на роботу, мав би хоча б якось зреагувати на крик про допомогу. Але ж ні. Його не виправдовує навіть те, що він збирає гроші на лікування сестри. Лікування лікуванням, а співчуття та співпереживання до друзів ніхто не відміняв.

Головний герой - Лука Гріховний, то доволі загадкова особа. Він старший за героїня. І хоча Стефанія подає його, як поганця, в мене він не викликав таких почуттів. По-перше, його ставлення до жінки. Якщо розглядати брата Агати, то за такі вибрити вона б вже давно отримала на горіхи. А він терпляче зносить її характер. По-друге, він захистив її від знущань брата на благодійному вечорі, показавши тим самим братові, що на кожну силу знайдеться хтось, хто буде сильнішим. По-третє, він не просто забрав її до свого будинку, ніби іграшку, а планує справжнісіньке весілля, що викликає повагу власним вчинком.      

Протистояння героїв, то моя улюблена тема. Тож книга неймовірно сподобалася. Герої живі, справжні, зі своїми проблемами та страхами. Діалоги цікаві, що неодноразово викликало посмішку. А витівки Агати – змушували сміятися. Невгамовна вона виходить в Стефанії. Хоча персонально я люблю таких героїнь.

 

Тож запрошую до читання! Книга припаде до смаку тим, кому подобаються еротичні любовні романи.

 

Ваша Ксенія Чейз!  

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Настя
14.03.2021, 20:30:29

Дуже класна книга,сама читаю,але такий крутий відгук,якщо б в мене не було цієї книги,я б обов'язково зразу додала,після такого класного відгуку❤️❤️)

Ксенія Чейз
15.03.2021, 06:50:06

Настя, Дякую! Книга мені справді зайшла, бо люблю, як пише Стефанія. Тож і написала відгук. Рада, що сподобалося!

avatar
Стефанія Лін
13.03.2021, 20:52:05

Дякую, моя хороша, за відгук ❤Мені надзвичайно приємно))) Я така рада, що тобі подобається ❤ Думаю ні Агата, ні Лука у висновку не розчарують, а от Саша, то складне питання)))) Ну а Ед, то можна сказати головний антагоніст)))

Ксенія Чейз
13.03.2021, 21:31:34

Стефанія Лін, Будь ласка! Сподіваюся, що Еда буде покарано. Цікаво, що ти вигадала з тим Сашко. Щось мені підказує, що і він перейде на сторону антагоніста))) Ед же спокійно не чекатиме, коли в нього заберуть бізнес, тож використає всі важелі впливу на Агату. Ох і закрутила ти, сонце! Люблю твої історії читати. Хоча не часто розповідаю про це. А ти завжди дивуєшся, що я знаю про твоїх героїв. Успіху книзі та натхнення тобі! Очікуємо продовження))))

avatar
Ірина Кузьменко
13.03.2021, 19:29:57

Вау, крутий відгук) ✨
Погоджуюсь із Вашою думкою на всі сто відсотків, і з приводу Сашка особливо! Він мені також відразу не сподобався!

Ксенія Чейз
13.03.2021, 20:48:29

Ірина Кузьменко, Схоже той "друг" Сашко переслідує власні цілі. Хоча Стефанія може здивувати і завернути так, що лише рота відкриєш від подиву. Та поки склалася така думка. Очікуємо, що ж там далі....

Books language: