Глава 15 вже на сайті

Автор: Євген Палашинський (Палаш) / Додано: 21.03.21, 10:50:30

Вітаю. Ось і перейшли повільно з одноразових злодіїв на щось більш цікаве. Виникнення нового мага, що колекціонує оригінальних створінь у власному домі, змусить Іларіона (Скелета) вперше задуматися про власну слабкості та недоліки.

Легенда про Скелета - https://booknet.com/uk/book/legenda-pro-skeleta-b320892

Ось вам невеличкий фрагмент для ознайомлення:

Він підійшов та провів пальцем по спинці здорового, оббитого червоною шовковою тканиною, трону.

- Так-так-так. Як же мені отримати цього скелета в колекцію, - а потім з дивним веселим тоном. – А я не знаю. Здається він досить сильний, і відправляти на його захоплення слабаків типу орків немає сенсу. Лише час згаю. А що ти пропонуєш? – і подивився в здоровенне дзеркало, яке знаходилося в одному кутку біля дверей до особистих покоїв.

В дзеркалі відображення чоловіка мало власну волю, рухалося як само того забажає. Стриманий облік повільно підійшов до рамки та стукнув кулаком по дзеркалу.

- Мені начхати.

- Ну-ну, не треба так любий мій, не рань себе. А то буде боляче і мені, - а потім різко переключився на іншу тему. – Ти ж бачив того скелета? Бачив? скажи, що красень. Саме такого не вистачає мені в колекцію, - і показав на всі статуї, що знаходилися в залі.

- Щось в цьому Іларіоні мене лякає, - задумався облік в дзеркалі. – Здається мені, що зараз не варто до нього лізти. Якщо він самотужки розправився з ограми, то уявити складно, наскільки він сильний.

- Ну, не треба нудити тут своїми міркуваннями, - граючись примітив чоловік. – Хочу його і все тут.

- Тоді навіщо мене питаєш, виродка шматок? – розгнівано стукнув кулаком об рамку дзеркала.

З руки почала текти кров. Одночасно з обліком, кров виникла і в чоловіка. Він уважно підняв руку на рівні очей та заворожено подивився, як на підлогу капає кров. Потім із захватом облизав руку та повторив.

- Не треба так, любчику. Не люблю, коли ти нас калічиш. Дивись, який неслухняний. Невже ти хочеш, щоб про непереможного Громуса пішли погані чутки?

- Ти не маєш права називатися цим іменем, погань, - серйозно розлютився облік в дзеркалі.

- А то що, - миттєво вся ця розбещена та грайлива атмосфера зникла.

Чоловік без страху підійшов до дзеркала та різко просунув руку, схопивши облік за шию.

Загадковий маг приблизно матиме такий образ:

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Євген Палашинський (Палаш), Ну тобі ж приємно

Books language: