Знижка і новини))

Автор: Стефанія Лін / Додано: 15.04.21, 11:53:03

Привіт усім моїм красуням))) 

Сьогодні цікавий та насичений день)) Сьогодні у мене день народження, а це означає, що оновлення на Лукавого я вже додала)))

І сьогодні відкрито передплату на емоційну та еротичну історію про одного Лукавого чоловіка))) Ох, нас чекає ще дуууже багато чого цікавого у стилі Луки, гріховного, ніжного, на межі, та сексуального)))) 

Продана лукавому (безкоштовно)

 

Анотація до книги "Продана лукавому "

Я стала гарантією зобов'язання, які має виконати мій брат, перед Лукою Гріховним — бізнесменом та чоловіком, що знає чого хоче. Мені довелося стати частиною життя людини, яку називають Синя Борода не з простих причин. Він лев, що зловив у пастку кішку. Мисливець, який змусив бути поруч. Чоловік, через якого тілом біжать мурашки. А я продана йому…Та чи так все як здається?

Продана лукавому 2

Анотація до книги "Продана лукавому 2"

Я втекла від Лукавого, що забрав усе моє життя собі. Втекла, вважаючи, що перемогла й звільнилася від усього, що було у минулому. Кинула все своє життя. Але насправді, все це було лише короткочасною миттю свободи, оманливою та брехливою. Тому що він знайшов мене, не міг не знайти. І тепер на мене чекає покарання від Синьої Бороди й мені страшно уявити яким воно буде.

ОНОВЛЕННЯ ПН ВТ СР ЧТ


Ця історія hot erotic ❤

Ця історія crazy love❤

Ця історія so sweet ❤

#не ідеальний владний герой #вперта, але ніжна героїня
#протистояння характерів #таємниці
#продана #лукаве кохання #різниця у віці #дорослий чоловік

 

А ще сьогодні знижка на продовження еротично-фентезійної історії

встигни придбати дилогію за 44 грн

Кохана для Демона (книга 2)

Анотація до книги "Кохана для Демона"

Скільки б я не тікала від Імператора Саари, він кожного разу мене знаходив та повертав. Адже у нього була важлива місія — принести мене, бідну та нещасну дівчину з іншого світу, у жертву. Але, як виявилось, навіть могутнього Демона змогли переплюнути й змусити грати за власними правилами. От тільки, що в такому випадку робити мені, коли смерть вже дихає у спину?

Принцеса для демона (книга 1)

Анотація до книги "Принцеса для демона"

Якщо ти потрапила в інший світ, опинилась у лапах демона, стала невільницею гарного, тільки ззовні, чоловіка, що робити? Тікати? Правильно. Намагатись вирватись з його лап? Теж правильно. А ще було б непогано дізнатися, що цей Демоняка задумав і для чого присвоїв мене собі.

0 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
Books language: