Новинка від автора та знижка!

Автор: Мартіна Зоріна / Додано: 15.04.21, 12:35:24

Вітаю всіх!

Нещодавно на моїй сторінці з'явилась романтично-пристрасна новинка "Поцілунок Сирени". У планах автора кілька історій про героїв цього роману, а тому скоріше за все буде дилогія) Перша частинка залишиться безкоштовною!  Ця історія з позначкою 18+, а тому буде спекотно!) Хто ще не встиг додати новинку до бібліотеки, запрошую зазирнути!

Анотація

В обіймах незнайомця вона шукала порятунок від нестерпного болю, що розривав душу після зради чоловіка. Він же — намагався виконати прохання старого друга й допомогти прекрасній Сирені. Один для одного, вони стали розрадою на одну ніч, не більше. Адже жоден з них не шукав кохання.

Та норовлива доля й магія Різдвяної ночі зіштовхнули їх зовсім не випадково. Адже, всьому свій час. І на кохання теж.

У тексті є:зародження почуттівсекс та пристрастьадекватні герої

А ще, сьогодні, 15.04.21 діє знижка 25% на шалений, пристрасний та палкий роман "Наперекір упередженням".

 Анотація

Коли твій світ охопила порожнеча і самотність, навіть ненависть може стати порятунком.

В очах Маргарити спалахнули іскорки емоцій: пристрасть упереміш зі страхом і сум’яттям. Вона відкрила свій маленький рот, але так само швидко його закрила, коли я торкнувся рукою її губ. Палець повільно пройшовся по нижній губі, спустився по шиї, повільно пестячи оксамитову шкіру.

 З кожною секундою моє бажання лише зростало, змушуючи дихати важко й уривчасто. І можливо, я б зупинився, можливо натиснув би на гальма, якби Маргарита не дивилася на мене таким поглядом. Повним похоті й жадання.

 Вона облизала пересохлі губи, провівши по них язиком, викликаючи в моєму тілі спалахи напруги. Я сіпнувся, хитнувся злегка, скоротив відстань між нами та знову поцілував Марго. На цей раз поцілунок тривав довше. Він був більш вимогливий, але з дещицею ніжності.

 Марго закинула руки мені на плечі, притискаючись ще ближче. Я відчував, як шалено стукає її серце в такт з моїм. Ми цілувалися так, немов робили це вперше. До болю в губах, до надриву. Шалено. Пристрасно. Незабутньо.

 Коли простих поцілунків мені стало мало, я почав роздягати дівчину, пожираючи поглядом кожен сантиметр її тіла. Я цілував її шкіру, сходячи з розуму від її аромату. Смачного, солодкого, з дещицею забороненої пристрасті.

Книга має фантастичний буктрейлер, який ви можете переглянути перейшовши по посиланню: Бук "Наперекір упередженням"

 

Нагадую, що триває передплата на  книгу "Неможливий романс"

Також, цього місяця діє нова програма лояльності для всіх нових читачів - 30% на всі книги автора(окрім, "Тирамісу для магната") протягом 3-х днів 

Відстежувати автора!

 

З любов'ю, завжди ваша Мартіна!

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Софія Чайка
15.04.2021, 13:22:54

Дякую за новини, Мартіно! Натхнення!)

Мартіна Зоріна
15.04.2021, 13:32:09

София Чайка, Щиро вдячна за побажання!)) Гарного дня)

Books language: