Знижка 20% - "Інший світ. Куди ж стільки?"

Автор: Тетяна Барматті / Додано: 17.04.21, 16:15:52

Дорогі читачі!

Сьогодні (17.04.2021) діє знижка 20% на мій роман:

"Інший світ. Куди ж стільки?"

Анотація:

Всі біди від красивих чоловіків! - думала Віолетта падаючи з обриву. Проклинаючи все на світі і обіцяючи собі більше ніколи не дивитися в їх сторону, а то вона сама собі очі видряпає! Але, на жаль, врятуватися вона точно не зможе, добре буде якщо взагалі знайдуть і відшкребуть!
Прийшла вона в себе на холодній підлозі в іншому світі. Виявилася провідником, який живить магією інших. І якби на цьому все закінчилося, але ні! Їй потрібно подивитися і вибрати собі двох чоловіків, яких вона буде насичувати магією.
Але чи так все просто, як здається?

 

Уривок:

- А можна відмовитися?
- Від чого? - Не зовсім зрозумів Обрейн, вже починаючи перебирати папери у себе на столі в пошуках договору.
- Від місії провідника ...
- Ти звичайно маєш право відмовитися. - Кивнув демон, а після посміхнувся, від чого його шрам спотворився уздовж щоки. - Але я б не радив. Після того, як ти відмовишся, на тебе почнеться полювання.
- Полювання? - Втиснувшись в спинку стільця, перепитала Віолета. У неї в голові вже почали вимальовуватися картинки, де її на вечерю їдять гобліни або розбирають на молекули ельфи. Не обійшлося і без картинки, де перевертні замість дичини бігають за нею. А вона, зачіпившись за якийсь сучок, як за сценарієм фільму жахів падає і її наздоганяє роззявлена ​​паща з капаючою слиною. Тут же в голові спливла думка, що є ж ще дракони, але додумати вона не встигла ...
- Це я образно, але повір сховатися від майбутніх магів, які будуть плекати надію, що саме ти зможеш, стати їх провідником, не вийде. Так що моя тобі рада дівчинко, не гарячкуй, а краще подумай добре і почитай договір. - Відрізав демон і в його очах спалахнуло яскраве червоне полум'я, від якого Віолетта готова була підписати все, що завгодно, навіть не подивившись.

Приємного читання!

З любов'ю Тетяна Барматті!

0 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
Books language: