Флешмоб "друге життя старим історіям"

Автор: Холод Влада / Додано: 19.04.21, 16:18:50

Ох, цей флешмоб з'явився вже після того, як я по суті вже почала виконувати його суть ахаха(навмисна тавтологія))) Дати життя старій історії - класна тема =)) Саме цим я і займаюся зараз, редагуючи мій перший написаний ще десять років тому роман у жанрі пригодницького фентезі під назвою "Магічне кохання. Турнір на виживання" та сучасний любовний роман "Барбі"

"Магічне кохання. Турнір на виживання" насправді вже вдруге викладається на букнеті, тож по суті це реально його "друге життя"! Спочатку називався "G.A.M.E.R", це була абревіатура перших літер імен головних персонажів:

Grey

Alex

Mad

Eveline

Rin

Цікаво, що зараз деякі з цих героїв поміняли і стать, і, відповідно, імена, але абревітатура залишилася тою ж самою:

Grey

Alyson

Madison

Eveline

Randell

Обожнюю цей роман, він сповнений пригод і випробувань =))) Тому зараз вирішила гарненько його відредагувати)) І хоч остання редактура була минулого літа, зараз я бачу, що в цьому романі все ще є, що редагувати =)) 

(тут є картинки)

 

 

Тепер трохи розкажу про "Барбі". Чесно кажучи, за задумкою, мені все ще здається, що це мій найкращий СЛР. Не "Зіграй мою наречену" з її 1000+ зірочками і 445 000 прочитань, не "Така собі мільйонерка" з майже 100 000 прочитань... 

Тут я зараз в основному редагую не сюжет, а оформлення, а також виправляю помилки, поступово повертаючи розділи з режиму чорнетки в "опубліковане" =)))

Візуалізація(якщо не бачите картинку, поновіть сторінку):

 

 

Я хотіла написати про таку собі блондиночку, в якої все життя вже продумане наперед... Вона наївна і закохана, щиро вірить, що все буде саме так, як вона спланувала, однак в житті наші сподівання і мрії часто розбиваються вщент через зустріч з жорстокою реальністю. Як людина, яка за мету мала лише одруження, вона виявляється зовсім спустошеною, коли розуміє, що її коханий ніколи не кине родину заради неї. Але це стає поштовхом для того, щоб Барбі почала шукати своє місце і свою мету в цьому житті, а потім наполегливо до неї йти =)) 

Візуалізація(якщо не бачите картинку, поновіть сторінку):

 

 

З цим романом за задумом можуть посперечатися хіба що мої новинки:

1) "Особиста вендета", СЛР + бойовик, який ми зараз пишемо в співавторстві з Тарасом Мельником(бо тут задум і гра жанрами дууууже цікава... а персонажі... То взагалі мої улюбленці) 

 

2) Моя сольна робота "Вісім Бажань", роман без награних хепіендів, роман про справжню ціну щастя та про вибір між віртуальним та реальним життям і відносинами. 

 

 

Флешмоб викликав ностальгію, дякую Рома Аріведерчі, це було цікаво))) 

"Магічне кохання. Турнір на виживання" , "Барбі", "Особиста вендета" , "Вісім Бажань" - кожна з цих робіт має свою історію і я рада, що змогла трохи поділитися нею з вами))

Запрошую до флешмоба  всіх бажаючих, пишіть в коменті тут, і я передам вам естафету))


 

 

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
19.04.2021, 16:39:17

Вітаю з приєднанням до флешмобу!

Рома Аріведерчі
19.04.2021, 16:40:31

Холод Влада, :)

Books language: