Як вам результати конкурсу?

Автор: Марта Кейс / Додано: 30.04.21, 20:38:39

Усім привіт! Нарешті ми дізнались результати конкурсів. Особисто я взяла участь в "Супергерой поруч" з книгою "Професор і Дерево Життя". Щиро люблю своїх героїв і мрію про продовження їхніх пригод. Але зараз хочу виразити своє ставлення до результатів.

Переможцем стала Ірина Маркова із книгою "Антиквар". Мої щирі вітання! Ознайомилась із невеличким уривком і згодна з вибором переможця. Крім того, не можу не погодитись із дописом Букнет про те, що автори писали в багатьох піджанрах фентезі, але справжніх супергероїв виявилось не так вже й багато. Здебільшого західна культура добре розуміється на супергероях. Ми ж у цій сфері трохи зелененькі. Можу з впевненістю визнати це про себе))) Знаю, що пишу добре, але це не робить мою книгу ідеальною з точки зору відповідності ознакам.

Вдячна Букнету за можливість спробувати свої сили на конкурсі й стати фіналістом. Багато хороших книг оцінили гідно й записали у фінал конкурсу. Всім "супергероям" вдячна за гідну конкуренцію. Деякі книги читала із білою заздрістю і думкою: "Ось як люди пишуть! Є куди рости!". І навіть на конкурсі я знайшла нових друзів й тих авторів, чиї книги читатиму надалі. Бажаю всім натхнення, легкого пера і люблячої музи! Гарного вечора, мої любі букнетівці!

6 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Ірина Маркова
01.05.2021, 13:56:55

Щиро дякую Марта Кейс за привітання, приємно, що книга викликала позитивні емоції, сподіваюсь колись прийде час для ознайомлення з усією історією)
Також вдячна всім дописувачам в коментарях за теплі відгуки та поздоровлення)
Авторам бажаю натхнення та побільше нових історій, а читачам - занурення у нові цікаві світи надзвичайних книг)

Марта Кейс
01.05.2021, 20:24:39

Ірина Маркова, Я вже з одного опису зрозуміла, що було вкладено багато праці в книгу. Автори бувають різні, у кожного свої методи. Але я особисто люблю такі історії. І ціную "реалістичний" підхід у фентезі, коли є хоч якась правдива основа - зернятко. Тоді здається, що історія може ожити. Однак і гарні вигадки люблю)))

На перші місця я й не сподівалась. Але, так, трохи здивувалась, що нікого не знайшли на 2 та 3 місце. Ну, не нам судити. Все ж, конкурс був цікавим. Та й актив збільшився.
А от зараз щось дуже тихо. І серед читачів, і серед авторів. Сподіваюсь, що це через свята. Ніколи не було такого, щоб в останніх оновленнях твір більше 6 годин тримався.

Марта Кейс
01.05.2021, 20:12:20

Ольга Іваненко (Ольга Джонс), Зараз такі часи, що можна сказати дякую за те, що з нас не взяли по 200 грн благодійного внеску за участь в конкурсі, як це роблять деякі "умільці"))) Хто в темі - той знає.
А на рахунок активності - повністю згодна. Мені здається, що автори відпочивають трохи після конкурсів + свята. Сподіваюсь, що після цього ми знов усі збіжимось)))

Читала Ваше Дерево. Жива i приємна мова. Цiкаво.
Антиквар дещо нуднуватий. Але я не належу до журi. Дивлячись зверху вниз, сприймається все iнакше. Так iще ж i помилок у нас - бiльшостi авторiв, аж занадто.
З Першотравнем! Працюймо i вдосконалюємося!

Марта Кейс
01.05.2021, 20:00:34

Iрина Мащенко (Iryna), Дякую! Приємно, що Вам сподобалось)) О, помилки - то головний гріх самвидаву. Якщо автор не філолог - дуже важко причесати текст до ідеального стану самостійно. Але всьому свій час.
Вітаю зі святом! Бажаю працьовитості і натхнення)

avatar
Христина Маніль
30.04.2021, 21:13:05

Зізнаюся, результати мене дещо здивували. Не в плані вибора переможця (в обох конкурсах), адже саме ці твори я не читала. А саме тим, що нібито не знайшлося творів, гідних другого та третього місць. З "Супергероя" я читала твого "Професора". А з "Кохання не купити" книгу "Шенборн" Мартін Штарк. Вона така цікава, Марто, при нагоді та вільному часі дуже раджу почитати. Я також, коли читала її, ловила себе на думці, як і ти: "От класно люди пишуть!" Але, вважаю, той факт, що фіналістам виплатили обіцяні кошти за участь - це вже круто. В реаліях сьогодення особливо))).

Олена Когут
01.05.2021, 11:30:03

Христина Маніль, До речі, Христино, Ваш твір Пошуки долі я сміливо внесла у свою 20 найкращих!

avatar
Рома Аріведерчі
30.04.2021, 21:29:52

Мої поздоровлення переможцям обох конкурсів.
Якщо нічого не плутаю, то ми всі погоджувалися зарані з рішеннями журі.
Начебто такі були умови конкурсів.

Рома Аріведерчі
30.04.2021, 21:52:27

Марта Кейс, :)

avatar
Софія Вітерець
30.04.2021, 21:03:19

Я цілком згодна з резульльтатами конкурсу))) "Антиквар" цього заслуговує))) Не ясно тільки одне - чому переможців не три, а один?
Ох, як же я жалкую, що через вікові обмеження моя книгу "Блакитне сяйво" зняли з конкурсу) Там були дотримані абсолютно всі вимоги, головна героїня, разом зі своїми друзями, мало не кожного дня допомагала людям, рятувала їх, а протягом всієї книги сюжет зводився до того, що Софія має врятувати світ)
Ну нічого страшного) Потрібно йти вперед) І головне не перемога, а участь)
Бажаю всім учасникам успіхів)))) Ваші твори були прекрасними)))

Марта Кейс
30.04.2021, 21:27:26

Софія Вітерець, Дякую! Згодна з Вами)) Але по кількості бібліотек сама бачу, що книга не для широкого загалу, в неї є своє коло прихильників - невеличке)))

Books language: