Марафон від Каміли Дані. Мої фаворити

Автор: Натіко Маер (NAtiKO) / Додано: 03.05.21, 01:14:10

Вітаю.

Хочу подякувати Камілі за таку чудову можливість познайомитися з творчістю інших авторів, котрих я й половини не знала, а також дізнатися про свої помилки та сили)))

Скажу одразу, що сподобались мені всі книги. Зірочки заслужили всі, адже я вважаю, що автор працював над книгою, вкладав свої сили й душу.

Звісно, у більшості з нас є помилки, але так цікавіше))) є куди рости! Ми люди й всі вчимося на своїх помилках, тож треба позитивно ставитись до критики й виправляти.

Обрала я трьох фіналістів, як для себе, пригадала, що читала й перші три книги які спливли стали моїми фаворитами. Це ті книги, котрі найбільше засіли в моїх думках й впершу чергу хочу їх прочитати.

Рома Аріведерчи "Довго і щасливо"

Мене захопили книги цього автора тим, що в нього своя манера письма, котра мені не була відома. Також мені подобається, що його книги викликають в мені роздуми, бажання подумати над кожною фразою й зрозуміти її. Чесно зізнаюсь, для мене важкувато дається його текст, але в цього автора є чому повчитися, я не досконало володію українською, але не помітила в нього жодної помилки (прочитала його 4 книги).

Також хочу додати, що він завжди пояснить й радо відповість, розжує)))) мені не зрозуміле. Завдяки цьому я можу найкраще зрозуміти книгу.

Дякую, Ромчику, рада, що натрапила на твою творчість)))

Аделіна Янг "Спадкоємці"

Я познайомилась з її творчістю прочитавши книгу "Сльзи янгола" й планувала читати цю, але самі розумієте, що не завжди є час на читання, бо своєї роботи вдосталь)))

Чому зацікавила її творчість? Скажу так, - мені подабається у книгах легкість читання, можна прочитати залпом пів книги й не втомитися. Не знаю чому в мене таке відчуття(?), але мені близька її творчість, я бачу манеру письма схожу на свою. Звісно, не все, але от щось близьке відчуваю до її книг.

Влада Холод "Вісім бажань"

Ця книга мені сподобалась до марафона й я хотіла її прочитати. Зачепила вона мене тим, що писати одразу від 8 осіб це новий й цікавий експеримент. Звісно ж, в книзі зачіпаються життєві ситуації, котрі переслідують багатьох з нас(!), тож не могла не виділити для себе цю книгу. Цікавить подальший розвиток подій.

Хочу подякувати всім учасникам за їх роботи! За те, що розкривають свої почуття та хочуть прикрасити цей світ своєю творчістю.

Дякую всім хто оцінив мою роботу. За ваші теплі й щирі слова. Завдяки цьому марафону, я зрозуміла, що в мене не погано таки виходить(хоч є над чим працювати... до ідеалу ще далеко)))) й, чесно кажучи, не думаю, що можна стати ідеальним(!), як писала вище... помилки для того, щоб було куди рости - так значно цікавіше!), хоча думала, що в мене все буденно й, можливо, це не моє.)))

Ще раз всім дякую.

Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Холод Влада
03.05.2021, 11:40:34

Клас, дуже приємно бачити свій твір в топ-3)) Радію, що історія зацікавила)))

Холод Влада, )))) чекатиму

avatar
Каміла Дані
03.05.2021, 09:00:51

Дякую, за участь в марафоні)
P.S. вибачте, але мені треба для статистики, то на першому місці у Вас "Довго і щасливо"?

Каміла Дані, ❤️❤️❤️

avatar
Рома Аріведерчі
03.05.2021, 01:19:03

Дякую за номінування. Неочікувано, бо розповідь викладалася, щоб зібрати зауваження для редагування.
Але так приємно, не передати словами.

Рома Аріведерчі, Дякую велике. Намагатимусь вдосконалюватись з усієї сили

Books language: