Передноворічні цитати

Автор: Надія Голубицька / Додано: 25.12.18, 22:25:26

Дорогі колеги та любі читачі, перш за все хочу привітати вас зі світлим святом Різдва і Новим роком. Хочу побажати, щоб щастя і добро прийшли в кожну родину, щоб кожен будинок наповнився здоров'ям, радістю і виконаними мріями. Всього вам самого найкращого.
А ще хочу оголосити нову тему для цитат. Дуже цікаво святкують ваші герої Новий рік і Різдво? Як це у них відзначається? Якщо ж дія вашого твору відбувається в іншу пору року або в такому світі, де немає подібних свят, то може ви розповідаєте про інші знаменні дати (дні народження, річниці, перше квітня і т.п.). Загалом тема цього тижня "Свята в житті ваших героїв".

Коментарі:

Всього гілок: 4

Крися 26.12.2018, 04:48:57

дякую
Зі світлим святом Різдва і Новим роком!
та нехай буде цитата з мого твору "Сучасна Попелюшка"
"Час швидко плинув та непомітно прийшло свято. Важко знайти людину, яка не любила б Новий рік. Секретар казала, що випадають три вихідних дня. Раптом айфон завібрував, засвітився та погас. Там було рекламне повідомлення від якогось тур-агенства про СПА-тур до готелю в Одеській області. "Цікаво, де вони тільки мій номер знаходять", - подумала вона та відклала айфон. Потім раптом знову почала читати та вирішила: "А чому б і не поїхати?".
У «рекламці» обіцяли СПА процедури, екскурсію по замку, екскурсію в місті Одесі, а також дегустацію вин та коньяків. Інна швидко зібралася та в необхідний час підійшла до поїзда.
Незважаючи на її побоювання, компанія, яка складалася з жінок різного віку, виявилася чудовою. Усі вони перезнайомилися та дружно балакали. По приїзду їм провели невелику екскурсію по Одесі.
Екскурсовод розмовляла на колоритній одеській мові та почала екскурсію так: «Ви не почуєте від мене нудного «подивіться наліво - подивіться направо»

чомусь наспівую
"Ах, Одеса, перлина біля моря,
Ах, Одеса, ти мій коханий край,
Живи моя Одеса, живи та процвітай!"

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Надія Голубицька 30.12.2018, 08:25:00


Крися
, Рада, що Вам сподобалося

Альбіна Чернявська 27.12.2018, 20:12:58

"- Незабаром князь влаштовує бал для своїх наближених. Вірогідно, Темський там буде. Нас, до речі, теж туди покличуть. – повідомив Тім.
- А звідки такі відомості? [...]
- Червонський зазвичай влаштовує бал в першу неділю після Дня всих Богів.
[...]- А що то за свято таке «День всих Богів»? – поцікавилася про всяк випадок.
- То головне свято в Полянії. Ми святкуємо його кожного року в день літнього рівнодення. За легендою в цей день Боги рівноцінно владарюють над світом і кожна людина може змінити власну долю за допомогою простенького ритуалу.
[..]
Сама подія мене не цікавила, важливе лише святкування. «Непогано було б на нього потрапити. Цікаво ж. Але зараз не про те»."
Альбіна Чернявська "Нотатки добровільної потраплянки"

Останній коментар в гілці:

Надія Голубицька 29.12.2018, 22:31:48

Альбіна Чернявська, Цитату додала

Мізу Тамарі 29.12.2018, 17:28:04

Вітаю всіх з прийдешніми святами!!!
Але окрім усім відомих свят є ще й потаємні))). Ось як мій герой дізнається про одне з них.

"Коли вийшли на вулицю, Лесь із насолодою увібрав у себе свіжозадимлене повітря й продовжив розмову.
– Точно, двадцять перше грудня – місяць, як усе розпочалося.
– А, ну так, дійсно, сьогодні рівно місяць, але я не це мала на увазі. – Яна дивилася на нього дещо здивовано. – Сьогодні ж день зимового сонцестояння! Хіба ти не знаєш, що найдовшу в році ніч треба обов’язково проводити із тим, кого кохаєш?
Лесь зупинився і вражено поглянув на неї.
– Цікаво, це що, прикмета така? Звідкіля ти це взяла?
– Ну, мені Чорт сказав, – дещо знітившись, відповіла Яна, – гадаю, це правильно! – додала вона впевненіше.
– Принаймні, красиво, – погодився Лесь.
– Ні, не тільки красиво! Абсолютно правдиво! Найдовша ніч належить коханню, інакше, як народиться сонце?! – Яна вся аж пашіла переконаністю.
– Так, абсолютна правда твоя, навіть істина. – Погодився Лесь, сховавши посмішку.
– Це не я, – це Чорт казав. Він знає."

Мізу Тамарі "Мольфар".

Хелен Соул 26.12.2018, 20:53:47

Взаємно)))


Я ненавиджу сімейні свята, бо в мене ніколи не було ідеальних. Це знову доведеться їхати додому, де мене чекає мама і пояснювати їй, що все добре. Хоча вона зовсім не знає про мої турботи. Проводити час перед телевізором за переглядом смішних, новорічних комедій, коли зовсім не хочеться сміятися.

Helen "Кав'ярня"

Останній коментар в гілці:

Надія Голубицька 26.12.2018, 22:25:29

Helen, Цитату додала

Books language: