"Туди, де життя починається знов" - життя книги

Автор: Heorhii Kostienkov / Додано: 24.04.19, 00:07:14

Добрий день шановні читачі та автори порталу LitNet. За короткий період відбулось декілька дуже важливих подій пов'язаних з моєю книгою.

По-перше, мене вирішив прорекламувати сам портал LitNet, оприлюднивши мою книгу на своїй сторінці у фейсбуці. Чому я був радісно здивований. Все ж таки приємно було поглянути, який би мала вигляд моя надрукована книга. Цим самим LitNet розпалила мій літературний апетит, змушуючи мене ще завзятіше йти до своєї цілі. Дякую їм за це.

По-друге мою книгу було прийнято на конкурс "Гранослов - 2019", який проводиться під патронтажем Національної спілки письменників України. Його результати оголосять з 6-го по 8-ме травня під час Київського форуму молодих літераторів, який, до речі, ви теж маєте змогу відвідати. На форумі обіцяють підняти питання присвячені проблематиці та розвитку молодої літератури, творчі семінари та навіть чаювання з видавцями. Так що слідкуйте за цими подіями і використовуйте момент. Можливо там вам вдасться дізнатися відповіді, які допоможуть дати літературне життя саме вашій книзі. 

Сподіваюся інформація була для вас корисною. Ознайомитися з моєю книгою, ви можете тут https://litnet.com/uk/book/tudi-de-zhittya-pochinatsya-znov-b111891, а більш детально описати свої враження від неї, або задати якісь питання - в іншому  моєму блозі https://litnet.com/uk/blogs/post/76511.

Бажаю приємного читання!!!

Коментарі:

Всього гілок: 1

Ксенія Чейз 24.04.2019, 05:31:52

Вітаю! Успіху та перемоги вам у конкурсі!

Останній коментар в гілці:

Heorhii Kostienkov 26.04.2019, 17:56:38

Ксенія Чейз, Щиро дякую) Наголошую, що ви також можете відвідати данну подію, де можливо, вам вдасться довідатися відповіді, як досягти своєї мети у світі української літератури.

Books language: