Sign up

Алекс К

Activity

32 comments

Login to leave comment

Log in

Буду рада бачити вас серед читачів та підписників.
Рада запропонувати до читання нову історію “ЛІЛЕЯ”
Анотація:
Все життя вона вважала себе гидким каченям, і була залежною від чужої думки, а для своїх невдач завжди знаходила виправдовування та винних. Але її важкохвора мати, що оберігала завжди від світу та болю померла. Тепер в неї не залишилося іншого вибору як навчитися жити в цьому світі, сповненому підступності та ненависті. Їй належить пройти довгий шлях від наївної та неотесаної селянки до вишуканої вродливиці, за якою спрямовуватимуть всі погляди. Та насправді розквітнути Лілія зможе лише коли відчує справжнє кохання — без умовностей та контрактів.
Історія виходитиме через день, або частіше.
https://booknet.com/uk/book/lleya-b395004

Вітаю. Запрошую вас до себе на сторінку, для прочитання циклу в жанрі героїчної фентезі "Повелитель світів". А також роман у жанрі міського фентезі, з елементами містики, чия дія відбувається на території України - "Предків не обирають".

Буду рада бачити вас серед читачів та підписників.
Рада запропонувати до читання нову Історію:
Анотація:
Все життя вона вважала себе гидким каченям, і була залежною від чужої думки, а для своїх невдач завжди знаходила виправдовування та винних. Але її важкохвора мати, що оберігала завжди від світу та болю померла. Тепер в неї не залишилося іншого вибору як навчитися жити в цьому світі, сповненому підступності та ненависті. Їй належить пройти довгий шлях від наївної та неотесаної селянки до вишуканої вродливиці, за якою спрямовуватимуть всі погляди. Та насправді розквітнути Лілія зможе лише коли відчує справжнє кохання — без умовностей та контрактів.
Історія виходитиме через день, або частіше.

Вітаю! Запрошую поринути і світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
27.04.2022, 19:19:19

Вітаю!
Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"
Це історичний роман, де вируватимуть пристрасті кохання, інтриги і битви...
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Віра Кострицька
29.11.2021, 11:23:33

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

avatar
Tori Voice
26.05.2021, 00:57:29

Дорогой читатель, предлагаю вам окунуться вместе со мной в волнующий мир эротического и захватывающего фэнтези. Отведать пикантное лакомство в котором я смешаю для вас, неординарных фантастических и мифических героев, эстетику и романтику XVII—XVIII веков, а для остроты добавлю побольше жгучих интимных сцен. Также приправлю большим количеством магии и интриг. Всё это и намного больше, вы сможете прочесть в моём цикле книг "Окрылëнные сердца". Заключительная часть трилогии уже в процессе!!! Не пропустите, подписывайтесь! Ставьте звёздочки если вам придется по вкусу и советуйте друзьям!

"Tori Voice: все книги читать онлайн бесплатно!!!"

https://litnet.com/ru/tori-voice-u4949570

avatar
Алина Рейн
21.05.2021, 16:53:35

Здравствуйте! Приглашаю почитать мою книгу "Одной крови" в жанре мистика/гор.фэнтези/young adult)))) Бесплатно/Завершено

Чего можно ждать от жизни, когда ты так молода? Да чего угодно! Но только не того, что в твоей душе вдруг проснётся существо, обладающее своей волей и безумно голодное... до мужских чувств, эмоций и желания. И как теперь с этим справиться мне? Той, кто потеряла родителей так рано и всю жизнь жила в тени более красивых и раскрепощенных одноклассниц? Да, придётся стать сильной, стать чудовищем, охотницей. Вот только и на меня уже открыта охота. Так чего же вы медлите? Вперёд!
Все герои совершеннолетние 18+ местами будет горячо)))
В тексте есть:
#вампиры
#мистика
#первая_любовь

avatar
Милена Вин
14.05.2021, 15:41:37

Доброго времени суток, дорогой читатель! Извините за беспокойство♥

Приглашаю Вас к прочтению любовного фэнтези — «Дикий ветер фьорда: Невеста дракона». Своенравный дракон, смелая и дерзкая героиня, жестокий и властный злодей, сильные чувства, испытания и борьба за свободу — все это ждет Вас в романе! А я жду Вас в гости :)

У книги есть визуализация героев♡ Ссылка в аннотации.

https://litnet.com/ru/book/dikii-veter-forda-nevesta-drakona-b340309

Спасибо за внимание!❤ С уважением, Милена.

avatar
Уіллов Крафт
14.04.2021, 10:16:59

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Рианнон Шейл
11.04.2021, 15:37:26

Здравствуйте!Хочу предложить почитать Любовное Фэнтези. Закончила цикл "Тёмные Боги"❤️Пока что книги в бесплатном доступе. Дилогия: Танец для Бога и Жена для Бога. И однотомник, но лучше читать как продолжение дилогии "Обрученная с Тёмным Богом" В обоях случаях попаданки, любовь с горячими, властными и страстными мужчинами)Но совершенно разные, не похожие друг на друга истории! Не буду раскрывать все секреты)И очень буду рада видеть вас в кругу своих читателей. Если понравится книга, буду признательна приятному отзыву, лайку и вашей подписке. С ней вы не будете пропускать обновления/новости/блоги. Ссылка на Дилогию:https://litnet.com/ru/book/tanec-dlya-boga-b219690 Ссылка на Однотомник: https://litnet.com/ru/reader/obruchennaya-s-temnym-bogom-b302178?c=2949631 Желаю вам любви, счастья и добра❤️

avatar
Игорь Ижевский
05.04.2021, 10:50:43

Добрый день. Прошу прощения, что вас отвлекаю. Хочу пригласить вас прочитать мою книгу "Лед цвета крови". Это книга доступна бесплатно и является завершенной. Фэнтези с уклоном в реализм. Сюжет повествуется от разных лиц и ситуации рассматриваются с разных точек зрения. Нет добра и зла, есть только разные стороны одного конфликта, у каждой из которой своя правда. Историй несколько и все они периодически пересекаются между собой, образуя одну единую картинку. Однако все истории объединяет борьба за власть в стиле "Игры престолов". Интриги, заговоры, предательства и манипуляции, а также открытые военные столкновения. Но все же эта книга является драмой, поэтому рассчитывать на радужный финал не стоит. Если интересует мое произведение, то, пожалуйста, пройдите по ссылке и ознакомьтесь поближе. Всего доброго. https://litnet.com/ru/book/led-cveta-krovi-b293416

avatar
Єва Басіста
29.03.2021, 16:16:22

Доброго дня! Хочу Вас запросити до прочитання "Чергова брехня" та "Ти мене врятував". Буду рада за підписку) Дякую)

avatar
Регина Янтарная
24.01.2021, 17:34:14

Добрый день! Предлагаю присоединиться к прочтению моей книги 18 + «Порочные игры взрослых». СЛР, МЖМ. Игры - сексуальные, азартные, криминальные. Очень откровенно и горячо!

В полутёмном, душном помещении пахло терпкими женскими духами. Трепетные нотки секса, простое женское желание любить, страстное возбуждение витали в воздухе и норовили сесть на плечи каждой. Через мгновение, не на шутку опьянев от ароматов и флюидов, я возбудилась. И это произошло ещё до того, как симпатяга официант принёс мне бокал с виски, а на сцене появились широкоплечие брутальные стриптизёры.
Роковое стечение обстоятельств - я оказалась на пути горячих властных мужчин. Теперь они режиссеры моей жизни, я вынуждена подчиниться. Вижу, что попала в игру, правил которой не знаю. Хуже того, я не знаю всех игроков.

Также пишу СЛР без эротики и Фэнтези с эротикой 18+. На моей странице много романов. Суккубы, инкубы – откровенно, горячо. Тотем – нежная романтическая эротика (попаданка, эльфы, феи, маги). Ведьмы – мягко, чувственно, лёгкий секс.

avatar
Даяна Росс
10.01.2021, 19:05:21

Доброго времени суток, приглашаю Вас в мои миры) Буду безмерно рада, если что-то придется по вкусу. Пишу в жанре фэнтези и не только. Очень жду Вас)

avatar
Ален Д. Волкер
22.12.2020, 23:23:44

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командира одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

Доброго дня, Алексе!
Вітаю з прийдешніми святами!
Запрошую провести кілька зимових вечорів у компанії моїх героїв.

"Чорний камінь" - романтична фантастика, яка отримала чотири всеукраїнські нагороди, - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698

"Скарби Примарних островів" - філософське пригодницьке фентезі - https://booknet.com/uk/book/skarbi-primarnih-ostrovv-karta-kompas-b237050

Гарних Вам свят!

avatar
Гилберт Блайт
18.12.2020, 17:13:19

Comment has been deleted

avatar
Тетяна Барматті
09.12.2020, 22:18:23

Вітаю! Хочу запросити вас на свою новинку!
«Інший світ. Куди ж стільки?» - багатомужжя, життєрадісна героїня, дракони і наги
Анотація:
Всі біди від красивих чоловіків! - думала Віолетта падаючи з обриву. Проклинаючи все на світі і обіцяючи собі більше ніколи не дивитися в їх сторону, а то вона сама собі очі видряпає! Але, на жаль, врятуватися вона точно не зможе, добре буде якщо взагалі знайдуть і відшкребуть!
Прийшла вона в себе на холодній підлозі в іншому світі. Виявилася провідником, який живить магією інших. І якби на цьому все закінчилося, але ні! Їй потрібно подивитися і вибрати собі двох чоловіків, яких вона буде насичувати магією.
Але чи так все просто, як здається?
https://booknet.com/uk/book/nshii-svt-kudi-zh-stlki-b294049

avatar
Тетяна Барматті
03.12.2020, 00:29:50

Вітаю! Хочу запросити вас на свою новинку:
«Єдина для демона. Ти будеш моєю» - від ненависті до любові, демон і проста дівчина, не ідеальні герої.
Анотація:
Він - могутній демон, спадкоємець вищого роду есс Холтен, вона - сіра миша, яка постраждала від егоїзму демона і намагається знайти свій шлях. Він - нікого, крім неї не бачить, вона - терпіти не може демонів. Він - нікому її не віддасть, вона - буде триматися від нього подалі.

Здавалося б, класика жанру, ось тільки Емілі не згодна бути головною героїнею цього роману. Чи зможе демон розтопити серце своєї єдиної?
https://booknet.com/uk/book/dina-dlya-demona-ti-budesh-moyu-b291642

avatar
Марісса Вольф
03.11.2020, 21:02:36

Доброго дня!

Я хотіла б запропонувати Вашій увазі мою книгу "Інста-дівчина":

Що може пов’язувати бідну дівчину та вельми небідного мажора?
Кохання? Не вгадали.
Той, хто змалечку звик, що все на світі можна купити, буде неприємно здивований, коли отримає відмову.
Але чи зупинить це його?

Буду рада бачити Вас серед своїх читачів!

Доброго дня, Олександре.
Бачу, що Ви читаєте якісні, не шаблонні книги. Можливо, Вам буде до смаку і мій роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

avatar
IvasykAnatol
08.09.2020, 23:29:50

Привіт, я типу автор, але це не точно, пишу нічогеньке фентезі й не тільки і знову - на ваш розсуд. В будь-якому разі, дякую за увагу, а буде хвилинка - гляньте)) можливо там справді вас та й "шось" зацікавить! booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

avatar
Холод Влада
27.07.2020, 12:42:00


Доброго дня) Запрошую вас почитати мої любовні романи і роман фентезі! На Букнеті є два завершених і два «в процесі».

1) Анотація до книги "Барбі"(книга повністю викладена)
Життя юної Міс "Бровари" розплановано на роки вперед. Ось вже за пару днів вона закінчує виш за модною спеціальністю "Креативний менеджмент" після чого планує одразу ж переїхати до свого коханого бізнесмена-володаря мережі популярних чоловічих барів "BarMEN", який старший за неї на вісім років. Він обіцяв їй, що як тільки вона отримає освіту, то він розлучиться з своєю дружиною і вони нарешті будуть жити разом. Але не завжди все йде за планом... Коханий натякає, що поки що Барбі надто молода для одруження, та й дітям ще потрібен батько... Що ж зробить Барбі і який шлях обере? Читайте вже сьогодні.
Цей роман про пошуки свого місця та шляху, а також авжеж про кохання і любовний трикутник. 

Холод Влада
27.07.2020, 12:42:07

Холод Влада, 2) Анотація до книги "Блокбастер, стань новою зіркою!"(книга повністю викладена)
На що здатна дівчина заради виповнення власної мрії? На що здатні хлопці заради того, щоб кохана обрала саме їх? Як змінить героїню та її лицарів участь у реаліті-шоу "Блокбастер", яке знімається в столиці і де обирають наступну українську зірку кіно? Кастинги, проби, зйомки реклами і перших фільмів! Кожен крок героїв фільмується, кожне завдання оцінюється і кожен тиждень вибуває черговий учасник або учасниця. Навчання, зйомки, дружба, кохання, пристрасть, зрада і все це намагається зловити камера! Ви готові? Від сьогодні на екрані той самий "Блокбастер" Вмикайте першу серію прямо зараз!  
Цей роман про досягнення мети, про жертви, на які людина готова піти заради своїх цілей, а також про вибір... 

avatar
Холод Влада
27.07.2020, 12:41:42

3) Новинка, що тільки почала викладатися — любовне фентезі «Магічне кохання, турнір на виживання.» Ця історія буде про хлопця-потраплянця, який навіть не пам'ятає свого імені, та й до того ж не має магічних сил... Він потрапляє в паралельний, магічний світ, зустрічає нових друзів і всі вони намагатимуться пройти турнір заради того, щоб отримати пророцтво від єдиної, унікальної пророчиці королевства! Турнір розпочинається як індивідуальний, але майже одразу переходить в груповий. Героїв чекає зустріч з різними магічними істотами, такими як сирени, сфінкс, елементалі всіх елементів(саламандри, русалки, гноми, сільфи), та навіть тіньовим драконом! Також тут будуть і невеличкі загадки на логіку(не складні, все ж, це не детектив))). Ну і авжеж - магічне кохання))) Кохання як в самій групі, так і поза нею)) Також тут будуть заборонені в цьому світі міжкласові любовні зв'язки!

Холод Влада
27.07.2020, 12:41:51

Холод Влада, 4) І ще один роман, "ВІЛ. Моя боротьба"
Анотація до книги "ВІЛ. Моя боротьба"
Молодий студент, хворіючий на ВІЛ, майже здається під натиском невиліковної хвороби і готовий змиритися з неминучим кінцем. Однак, в його житті з’являється нова дорога людина, яка не дає йому так просто програти хворобі. Терапії, радикальне лікування, обман, стежка, вбивство? На що готова людина заради того, щоб бути з тим, кого кохає? Любовний трикутник, зобов'язання, хвороблива дружба, реальні факти про ВІЛ, радикальні методи лікування, відносини з батьками і родичами, смерть друзів. Тут буде все це. 
Викладка з понеділка по суботу(мінімум). Роман повністю написаний, тож викладка буде стабільною. Якщо вас зацікавила якась з моїх робіт — буду рада бачити вас на моїй сторінці)) Зараз почала конкурс для активних підписників! Виграє аж десять людей)))

avatar
Ярина Мартин
15.07.2020, 01:26:47

Вітаю! Чи захоплювались ви коли-небудь давньогрецькими міфами та античною епохою зокрема? А як щодо таємничих скіфів чи наших пращурів праслов’ян? Я пропоную вам переміститися в цю епоху разом зі мною в книзі “Вибір чаклуна”. Стряхнути пил віків і поглянути, якою була територія нашої держави в ті часи. Чи все було таким як ми знаємо з підручників історії?
Стежте за неймовірними пригодами героїв у світі, де створіння, яких ми знаємо з міфів та легенд, нікого не дивують своїм існуванням!
Книга все ще в процесі написання і їй дуже потрібна підтримка читачів. Буду дуже рада, якщо приділите їй увагу та висловите свою думку в коментарях.
Оновлення кожного понеділка та четверга.
https://booknet.com/uk/book/vibr-chakluna-b229840

avatar
Наталія Ковган
14.07.2020, 01:16:17

Вітаю! Щиро хочу запросити вас прочитати мою новинку. Сучасний любовний роман про дівчину, що приїхала підкорювати столицю. Мріючи зустріти ідеального чоловіка та знайти перспективну роботу, Марина забула про те, що в житті не буває нічого просто.
Тепер вона прибиральниця у кондитерській «Моє солодке життя». Але, можливо, саме це початок для пригод та справжнього кохання? Все це дізнаєтесь прочитавши роман.
Також буду рада якщо ви станете моїм підписником. Я рада кожному, хто побажає залишитися та знайомитися з моєю творчістю.
Роман безкоштовний, читати https://booknet.com/uk/book/mo-solodke-zhittya-b250764

avatar
Іра Карпець
11.05.2020, 12:46:09

Вітаю, якщо полюбляєте фентезі, тоді запрошую вас познайомитися з творчістю чудового автора, який пише у цьому жанрі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLmyyWti-1zGlF2dYpLgMWhsEXsvdsYuTny2B_xnlU6Nz2xQ/viewform
P.S Усі книги безкоштовні)

avatar
Мария
03.04.2020, 20:00:04

Вітаю Вас, шановний читачу! Я запрошую вас на сторінку подруги. Вона - автор Елена Белильщикова. Я рекомендую її сучасний любовний роман «Викрадач мого серця» (безкоштовно). На головних героїв чекає безліч випробувань та неземне кохання, хеппі енд. Елена - новий автор на сайті. Вона дуже потребує вашої підтримки та коментарів! Вона написала вже декілька книг і планує незабаром розмістити їх на своїй сторінці. Якщо вас зацікавить, підпишіться на неї будь ласка litnet.com/uk/elena-belilshchikova-u3552686 Вибачте, що потурбувала вас!

avatar
Юлія Верета
27.03.2020, 14:52:24

Мої вітання!
Ласкаво запрошую почитати мою книгу "Статус "Закохана" (безкоштовна), історію кохання, в якій головна героїня з маленького міста у пошуках кращого життя приїжджає в столицю, де на неї чекає абсолютно новий світ, багато можливостей, але ще більше перешкод. Чи зможе вона подолати всі труднощі і знайти свою дорогу до щастя? Перед нею стоїть безліч перемог та поразок, які не залишать читачів байдужими.

Дякую! ❤️❤️❤️
Бажаю вдалого дня!

Cookies files usage
In order to improve user experience, we use cookies files. By browsing our website, you agree for the cookie files to be collected and used.
More