Alesia

Activity

144 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю!

Запрошую до читання моєї новинки "Вкради мене по-справжньому", який знаходиться ось тутечки https://booknet.com/.../vkradi-mene-po-spravzhnomu-b402977
Анотація:
Данило планує зробити коханій пропозицію руки й серця. Але як вразити дівчину, яка ззовні тендітна, а в душі любить екстрим? В той час як для нього колесо огляду — не підкорений виклик! За порадою друга він влаштовує Кароліні викрадення, в якому йому відводиться роль рятівника. Але у кожній ситуації є своє "але". Данило не передбачив, що дівчина потрапить у руки справжніх бандитів, головним серед яких буде Макс. І він не поспішає повернути дівчину. Чи, можливо, то вона не поспішає повернутись?
Приємного читання!

avatar
Avrora Deineko
04.08.2022, 16:26:52

Вітаю!
Дозвольте Вам запропонувати до прочитання мою безкоштовну та завершену книгу у жанрі гумористичного фентезі під назвою «Викрадена Неприємність».
Анотація
Нерісія – князівна знатного роду, якій доводиться розповсюджувати чутки про свою «неординарну зовнішність», щоб відлякувати наречених, яких їй активно сватає її тітка, з метою якнайшвидше видати заміж і заволодіти її родовим замком. В один із днів Нерісію викрадають і привозять у якесь дивне селище, вимагаючи у неї допомоги в одній заплутаній справі. Чи могли знати викрадачі та їх ватажок, що з того моменту, як вони поцуплять князівну, у таборі почнеться справжній безлад, а на їхні голови посипляться одні неприємності? Але назад дороги вже немає. Адже, якщо відьму роздратувати – місця мало буде всім!
Чекатиму на Вас!

avatar
Мак Карсегі
02.08.2022, 22:48:32

Доброго часу доби! Запрошую Вас ознайомитись з моєю творчістю. Може щось до смаку припаде) Відгуки і конструктивна критика вітається.

avatar
Коваль Світлана
30.07.2022, 23:09:59

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Янголи не падають з неба!", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ!
Опис: «Хто такі янголи?
Створіння, без емоцій, волі, та власного обличчя. Саме такою я була до того моменту, як зустріла демонів. Далі моє життя кардинально змінилося, наповнюючись фарбами та коктейлем емоцій. Але, на жаль, темні сили вийшли на полювання, а я повертатися на небо якось навіть і не хочу, адже тепер під моїм крилом маленьке людське дитя, котрому я потрібна»
В тексті присутні:
Діти, пригоди, демони, янголи та люди.
З повагою, Коваль Світлана

Вітаю! Дякую за підписку на мою сторіночку. Запрошую до прочитання моїх історій*) Підписуйтеся на мої сторінки в соціальних мережах.

Вітаю, запрошую Вас почитати нову захоплюючу любовну історію про сильні почуття та примхи долі. Обіцяю, що буде дуже цікаво! Анотація до книги " Адлер. Кохати, щоб вижити: Ерік Адлер єдиний спадкоємець величезної бізнес-імперії. Він переслідує лише власну вигоду, розважливий, і надто добре розуміється на всіх хитросплетіннях інтриг, щоб йти на поводу у жінки. Тільки ось, Тіна Ларсен про це не здогадується, коли необачно втягує його авантюру, яка може спричинити вельми непередбачувані наслідки для неї самої. https://booknet.com/uk/book/adler-kohati-shchob-vizhiti-b401785

avatar
Таня Толчин
11.07.2022, 21:44:41

Вітаю!
Запрошую до читання своєї новинки "Айк Лютий"
Англія, 9-те сторіччя. Серед полонених аглосаксонського графа Айка опиняється данська дівчина Ерна.
Чи зуміє на тлі ворожнечі, ненависті та протистояння розквітнути справжнє кохання?
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
J.B. Alex
03.07.2022, 21:17:29

Вітаю! Дуже хочу Вас запросити до себе на сторінку))

Що Вас цікавить? Трилер чи містика/жахи? А може це любовні романи? Думаю, Ви знайдете все це в моїх творах!))

avatar
Єва Ромік
23.06.2022, 19:55:21

Вітаю вас, пані Алеся.
Чи полюбляєте ви драконів так само як я?
Драконячий світ це зовсім не середньовіччя, замки і криноліни. Навпаки, це цілком сучасна цивілізація. Мешкають там звичайні люди, наприклад Зоя – дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних хворих. А от пацієнт їй дістався не простий, він дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться дівчині дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив'язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки передумав помирати незвичайний пацієнт, а його родичі раптово зникли. І що тепер робити?
Запрошую вас приєднатися до читачів мого роману
“СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН”
Бажаю приємного читання.

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм новим романом із категорії сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»»!
https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800

(...) Глибока тиша запала між ними двома. Лише німий погляд в очі. Та напруга їхніх тіл, що ось-ось почне іскрити. Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
23.05.2022, 16:36:50

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

avatar
Бетсі Прусс
15.05.2022, 17:24:41

Привіт! Помітила, що Ви цікавитесь любовним фентезі про попаданок. Хочу запропонувати Вам поринути в історію кохання зухвалої попаданки та владного дракона! Книга "Академія дружин драконів" нещодавно стартувала на моїй сторінці - оновлення щодня! до завершення книга повністю БЕЗКОШТОВНА, тому не втратьте ШАНС прочитати її зараз не витрачаючи кошти. Буду рада вітати Вас у цій цікавій подорожі!!! Дякую

avatar
Єва Ромік
10.05.2022, 17:09:17

Шановна пані Алеся, запрошую вас стати моїм другом і пропоную приєднатися до моїх читачів. Зараз я працюю над романом "Закон збереження мрії", це фантезі про пригоди попаданців в Україні. Це перша книга, яку я публікую українською мовою, тому вона потребує дружньої підтримки. Дуже цікаво буде дізнатися вашу думку, щодо моєї роботи. Перемоги усім нам!

Єва Ромік
10.05.2022, 19:55:24

Alesia, Дуже дякую, саме для ццього і потрібні друзі.)))

avatar
Богдана Малкіна
09.05.2022, 15:57:19

Доброго дня! Хочу запросити Вас до своєї новинки "Нестримне серце" про кохання між викладачкою та студентом.

Анотація: Важко не закохатися у студента-мажора, який заради неї змінює своє життя. Проте чи є в них шанс на майбутнє, якщо вона не готова зраджувати своїм принципам та переступати заборону, а в нього занадто все складно з батьками, які самі обирають йому життєвий шлях? Чи матимуть вони бодай крихітний шанс на щастя? А якщо й отримають його, зможуть пройти крізь випробування?

Посилання на книгу: https://booknet.com/uk/reader/nestrimne-serce-b394091?c=4210925&p=1

Добра та мирного Вам неба!

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
20.04.2022, 17:57:02

Вітаю! Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл", це історичний роман, в якому будуть пристрасть, кохання, інтриги та битви. Сподіваюсь, книга Вам стане до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Наталі Мейстер
05.04.2022, 20:11:15

Вітаю! Якщо ви любите фентезі, то пропоную вам ознайомитися з моєю книгою "Як грати в кохання?". Хто зна, може вам сподобається:)
Можливо ви вже бачили мене на Літнет. Та тепер я хочу публікувати свої книги і українською мовою, тому буду дуже рада, якщо ви мене підтримаєте))
Ось анотація книги:
Вона потрапила у світ, де кожен веде свою гру, а він, лиходій, найбільше любить грати з почуттями.
Як це стати нареченою загадкового генія, якого боїться весь світ? І як уберегти від нього серце, якщо він все життя грає роль "Дон Жуана"?
Гра в кохання, немов на сцені театру.
Анна мріяла стати акторкою. Так ось це її шанс.
Тільки... З якоїсь причини на неї тепер полює півсвіту!
А вона бажає лише одного – врятувати брата і повернутися додому.
Але що ж поробити з кайданами кохання, що ненароком полонили її серце?

Дякую за увагу ❤️

avatar
Ганна Нест
31.03.2022, 11:55:33

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Наречена дракона. Історія одного кохання". В книзі буде: вимушений шлюб, справжня пара, дракони та любов, яка лікує. Дякую за увагу. З повагою, Ганна.

avatar
Vladyslav Derda
28.03.2022, 22:18:55

Вітаю вас) запрошую вас почитати мою книгу) сподіваюсь ви знайдете в ній щось для себе) дякую за увагу) бажаю вам миру

avatar
Anitka SunnyFeo
25.03.2022, 20:49:06

Вітаю, любий читачу! Сподіваюся, ви в безпеці:)

Запрошую до своєї історії "Незвичайна подорож, або щастя ходить поруч"

Він – відомий телеведучий і схиблений на техніці, вона – провідний менеджер невеликої фірми та любитель екстремальних видів відпочинку.
Якось вони зустрічаються... І життя двох любителів пригод змінюється докорінно. Вони випадково знаходять прохід у паралельний світ, де їм доведеться поборотися спочатку за своє життя, потім довести Верховному Богу, що вони можуть бути корисними, допомогти відновити храм Богині Подорожей, повернути її до рідних земель і, нарешті, зрозуміти, що вони жити один без одного не можуть. Однак треба ще дорогу додому знайти, портал закритий, Богиня впирається, але рішення знаходиться там, де ніхто не очікував.

https://booknet.com/uk/book/nezvichaina-podorozh-abo-shchastya-hodit-poruch-b391102

Привіт!) хочу запропонувати вам прочитати мою скандальну та не типічну новинку.
«Еботвіл. Примарне місто» — історія складних стосунків, різниці у віці. Де дуже поганий герой закохується у бунтарку. Буду дуже рада бачити вас на сторінках мого романа. Дякую ♥️!

Alesia, Героям Слава! Дякую)

avatar
Устина Цаль
05.02.2022, 09:11:43

Доброго ранку! У подяку за активне коментування я надіслала на Вашу пошту промокод на "Дозволити все"! Приємного читання!

Alesia
05.02.2022, 09:42:14

Устина Цаль, Дякуююююю!!! Буду насолоджуватись !!!

avatar
Марина Орєхова
31.01.2022, 11:51:46

Вітаю! Запрошую на гарячу фентезі-новинку «ДАР для ЯРИ»! Це історія попаданки-психолога, яка заробляє собі на життя ворожінням на картах Таро. Одного разу до неї на сеанс завітала дуже дивна клієнтка та замість плати лишила по собі дарунок – старовинний браслет. Яра не планувала користатися ним, але доля розпорядилася інакше…

У тексті є:
- магічний артефакт,
- інший світ та сни,
- таємниці минулого,
- реаліті про екстрасенсів,
- страшне прокляття,
- злодійка з іншого світу,
- кохання і зради,
- хеппі-енд та багато інтриг!

У мене є і завершені книги у жанрі фентезі! Буду рада бачити вас серед своїх читачів!

avatar
Віолетта Котова
29.01.2022, 16:14:01

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман. Оновлення будуть щодня. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

avatar
Наталі Ліон
09.01.2022, 20:27:58

Вітаю! Запрошую вас зазирнути до моєї сторінки, де на вас чекає ще одна історія кохання "Не дивись мені в очі". Наші герої будуть кохати, ненавидіти, робити помилки, але вони будуть справжніми. Їх чекають не легкі випробування, таємниці і багато кохання)
Дякую!

avatar
Наталі Паррел
05.01.2022, 07:35:44

Доброго ранку! )))) Запрошую у гості до себе на сторінку. Якщо любите пригоди, містику та таємниці Вам обов'язково знайдеться що почитати. ❤
Якщо хочеться щось страшніше, раджу книгу "Знаюча";
Легша версія містики «Три сльози янгола»;
Детективно-містичні пригоди: «Департамент зовнішнього прикриття»;
Фантастичний легкий роман про подорожі у часі з легким філософським нахилом та реальними подіями, книга «Двічі»;
Ельфійські оповідання збірка «Володар».

avatar
Бетсі Прусс
04.01.2022, 03:26:52

Вітаю, люба читачко! Хочу запросити Вас до прочитання моєї книги "Як стати дружиною Сатани 2". Ось анотація:
Здавалось, життя Трейсі от-от почало налагоджуватись. Вона спокійнісінько готувалась до весілля з коханим, раділа за подругу та переживала за батька. Виявилось, не дарма. Адже Серафим Мітчер відправляє дівчину на землю, стираючи усі спогади як їй, так і всім божествам Небесної школи. Та коли пам'ять Трейсі повертається, вона всіма силами намагається повернутись на Небеса, де її коханий одружився на іншій, а вірний друг планує заколот проти Сатани. На додачу її батько видає заміж за мерзенного Херувима, з яким доведеться провести вічність. Та хто сказав, що пізно боротися? У неї забрали коханого -вона забере спокій у кожного. Навіть у самого Творця. На що здатне кохання та закохана демониця? Як повернути пам'ять Люциферу та оминути війну? А найголовніше -як стати дружиною Сатани?

Буду рада бачити Вас серед своїх читачів)

avatar
Мару Мар
27.12.2021, 20:24:57

З наступаюим новим роком! Запрошую Вас до небезпечного полювання на привида у світі фентезі "НАРЕЧЕНІ ПРИВИДА" https://booknet.com/uk/book/narechen-privida-b360067 Оновлення щоденно, пригоди, трішки романтики, трішки гумора та хепі-енд гарантовано! :) ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Колесник
18.12.2021, 13:39:54

Доброго дня. В очікуванні свят пропоную вам поринути у легку новорічну історію "І у чорта буває дежавю"
https://booknet.com/uk/book/u-chorta-buva-dezhavyu-b367488
Приємного читання та гарного настрою!

avatar
Lana Deniz
07.12.2021, 23:08:51

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку. Сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити Вас серед своїх підписників. Бажаю приємного вечора!

avatar
Rozalinda Rey
03.12.2021, 18:18:45

Добрий день, Запрошую до себе на сторінку посмакувати цікавою історією)))

avatar
Олеся Лис
02.12.2021, 15:06:20

Добрий день) Хочете промокод на "Полонянку"?)))

Олеся Лис
02.12.2021, 16:54:06

Alesia, ))) Дякую❤️❤️❤️

avatar
Віра Кострицька
26.11.2021, 22:29:30

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

avatar
Юліанна Бойлук
12.11.2021, 09:10:35

Дорога читачко! Щиро запрошую до прочитання своєї новинки:
ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНЕ
- це книга, що торкнеться усіх струн вашої душі і зіграє неповторну історію. Вона сповнена драми, пошуків важливого, згадок про минуле, трепетного кохання і боротьби за нього...

Анотація до книги "Повернути втрачене"
Марта:
Моє життя було ідеальним: коханий чоловік, улюблена робота, визнання. Вагітність стала вершиною мого блаженства. Та одного дня казка перетворюється на детектив і бойовик. Один підписаний контракт ледь не вартував моєму коханому життя: благо, він, на відміну від свого брата, вижив у тій автокатастрофі. Вижив, але змінився... І поки намагається повернути наше втрачене щастя, мені випадає місія зберегти наше ненароджене немовля і зрозуміти, що ж сталося того фатального дня насправді.

Алекс:
Змінилося усе. Відтепер ніщо не буде, як колись. Можливо, доля дала мені шанс повернути моє бажане втрачене, що кілька років тому відібрала так жорстоко. Але спершу я повинен знайти того, хто вбив мого брата... і мене...


https://booknet.com/uk/book/povernuti-vtrachene-b364925
З першої сторінки на нас чекає загадка, напружений сюжет і багато ніжності. Осінь - пора серйозних історій!

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючою любовною інтригою. Обіцяю, буде цікаво! Анотація до книги: "До нестями кохаю тебе". Кіра Ештон прагне отримати заповітну посаду у найпрестижнішій корпорації країни, адже вважає себе справжнім професіоналом. Ось тільки хто сказав, що бути чудовим фахівцем достатньо? Для привабливих співробітниць у нещадних бізнесменів є свої правила гри. СЛР. ✨ У тексті є: перше кохання, сильні почуття, ревність зрада прощення, несподівані повороти, інтриги З повагою Катарина Ди. https://booknet.com/uk/book/do-nestyami-kohayu-tebe-b364204

avatar
Марина Орєхова
27.10.2021, 14:06:36

Вітаю! Я до вас з новинкою - "Та, що біжить уві сні", любовне фентезі. Це історія дівчини, яка у реальному житті втратила все, але одного дня вона побачила незвичайний сон. Він змінив її, адже вона зрозуміла, що уві сні зможе побудувати таку реальність, як хочеться їй. Тільки Таша не знала, що вона не одна така мандрівниця. Є і інші... Є цілі світи...
Буду рада, якщо ви завітаєте до мене та познайомитеся з моєю творчістю! Я давно пишу книги у жанрі фентезі, але на Букнеті тільки розпочинаю свій шлях. Мої історії сповнені любові, несподіваних поворотів сюжету та інтриг. Сподіваюся на вашу підтримку!

avatar
Ірина Колесник
15.10.2021, 20:57:35

Доброго дня. Запрошую вас до себе на сторінку. Пропоную для ознайомлення книгу "Божена". Буду дуже рада якщо вона припаде вам до душі )))
https://booknet.com/uk/book/bozhena-b361410

avatar
Мару Мар
21.09.2021, 16:04:52

Добридень! Запрошую Вас до небезпечного полювання на привида у світі фентезі "НАРЕЧЕНІ ПРИВИДА" https://booknet.com/uk/book/narechen-privida-b360067
Оновлення щоденно, пригоди, трішки романтики, трішки гумора та хепі-енд гарантовано! :) ❤️❤️❤️

avatar
Устина Цаль
09.08.2021, 08:21:13

Доброго ранку!) Як постійній читачці, хочу подарувати Вам промокод на книгу "Майже коханці". Якщо Ви не проти, надсилаю на пошту alesia2902@ukr.net )

Alesia
09.08.2021, 09:41:54

Устина Цаль, Дякую, моя хороша!!!
Як же приємно!!! ❤️❤️❤️

avatar
Немеш Іван
29.07.2021, 16:56:01

Запрошую до прочитання на сторінку твору!!!

"11.11.2019. Останні нотатки" - це третя книга, в циклі "Таємничий щоденник"

Жанр: Детектив/Трилер. Містика/Жахи

— — —

Анотація:

Я повернувся додому. Зустрівся зі своєю сестрою. Спокійно поговорив з батьками, як пройшов їхній день. А вже потім ближче до ночі, почав планувати наступні мої дії.
Потрібно діяти якомога швидше. Інакше вони почнуть підозрювати мене у скоєному. Мабуть, я вже далеко зайшов. Але, я зможу все виправити. Потрібно лише втілити наступний план.
Завтрашній день буде вирішальним для багатьох людей. Для мене також.
Можливо він буде останнім...

avatar
Окса Фом
17.07.2021, 14:44:57

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моїми історіями. Щоб трішки конкретизувати зазначу, що в мене вже є завершений сучасний роман (безкоштовний)https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453, сучасний інтригуючий роман з детективною родзинкою (безкоштовний) https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556, https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-2-b347239 і в майбутньому ще додасться жанр фентазі))
Дякую за приділений час та чекаю в гості до себе на сторінку! Буду рада бачити вас у підписниках.

Рада бачити вас серед своїх підписників ❤️❤️❤️❤️
Сподіваюсь Вам сподобаються й інші мої книги. Буду рада бачити Ваші коментарі))))

avatar
Аріка Сант
19.06.2021, 21:10:26

Доброго дня! Хочу запропонувати вам ознайомитись з моєю книгою «Зваблення як зброя». Обіцяю багато пристрасті, пригод, небезпек та кохання. А ще цікаву, впевнену в собі героїню, яка любить виклики.
Буду дуже рада, якщо зазирнете!
https://booknet.com/uk/book/zvablennya-yak-zbroya-b346008

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку почитати гумористичне фентезі власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

avatar
Меланія Литвин
04.06.2021, 09:33:16

Вітаю Вас, люба читачко! Якщо ви полюбляєте історії кохання, які пропалюють зсередини та залишають приємний осад після прочитання - то цей коментар саме для Вас! Хочу запросити Вас до своєї завершеної книги "Шаленство на двох". Назва повністю себе виправдовує, буде дуже молодіжно, шалено й непередбачувано!)) *Вони піддадуться власному шаленству і розділять його на двох* Якщо мій коментар Вас зацікавив, то загляньте на сторіночку та приділіть час книзі!)) Можете ще й підписатись на мій інстаграм, якщо забажаєте, звісно (@melaniyalytvynwriter).Буду вдячна! ❤️❤️❤️

avatar
Сергеева Елена
28.05.2021, 16:13:01

Здравствуйте! Предлагаю присоединиться к прочтению моей новой книги «Чёрное. Белое».

Современный любовный роман ♥️ Проды 5-6 раз в неделю без задержек и обмана (отредактированные). ХЭ! Буктрейлер.

Аннотация: Моя жизнь по вине обстоятельств раскололась, как орех, на две половины: белую и чёрную... В одной я студентка-отличница, в другой танцовщица стриптиза, зарабатывающая деньги, необходимые как воздух... В одной я отчаянно пытаюсь воскресить в сердце невинную первую любовь, в другой, помимо своей воли, сгораю от страсти к непонятному мужчине... Но я не могу вечно жить двумя кардинально разными жизнями!

https://litnet.com/ru/book/chernoe-beloe-b328444

avatar
Таня Клиц
22.05.2021, 15:11:38

Здравствуйте, уважаемый читатель! Хотела бы вас пригласить к прочтению моего романа "Измени меня" БЕСПЛАТНО❤️❤️❤️ Я - Тесса Уокер, жизнь которой внезапно разделилась на до и после, жизнь, которая уже никогда не будет прежней.
Он - Макс Тёрнер, парень с непростой судьбой, с которым, мы чем-то даже похожи.
Мы встретились с ним совершенно случайно, думая, что скорее всего, больше и не увидимся, но всё пошло совсем не по плану...
Если вам понравилось, милости прошу на мою страницу!) С уважением и любовью, Таня Клиц❤️

avatar
Виталина Дэн
15.05.2021, 13:03:28

Здравствуйте, дорогой читатель! ;)
Позвольте пригласить вас, прочесть мой любовный роман.
«Эмоции на грани» 18+ https://litnet.com/ru/book/emocii-na-grani-b270863
В романе вы встретитесь с одержимым героем и сильной на грани любовью. =))
Заходите на страничку делитесь своими эмоциями от прочитанного и подписывайтесь!
Добра Вам и Успехов! С уважением, Виталина.❤️

avatar
Лана Гриц
10.05.2021, 18:08:41

Здравствуйте, уважаемый Читатель! Приглашаю окунуться в мир, где Он захочет подчинить ее себе, а Она не даст себя в обиду! Чем закончится противостояние характеров главных героев? Об этом Вы узнаете в моей бесплатной и законченной книге «Укрощение строптивых».
#18+ #очень откровенно #любовь и страсть #любовный роман

https://litnet.com/ru/book/ukroshchenie-stroptivyh-b298186

Аннотация к роману: Кирилл не оставил мне выбора. Он посягнул на самое дорогое, что у меня осталось – на мою карьеру. Мне пришлось играть по его правилам. И за это я его ненавижу! Как же смогла одна встреча так нас изменить? Мы больше никогда не будем прежними. Я не буду.

Только будьте аккуратны, в комментариях - спойлеры)

Здравствуйте!
Приглашаю Вас на свою страницу.
Современный любовный роман, женский роман, романтическая эротика.
Сложные отношения, от ненависти до любви, ХЭ.
Полностью выложены два романа:
«Создана для меня» https://litnet.com/ru/book/sozdana-dlya-menya-b328655
и «Прости, если сможешь» https://litnet.com/ru/book/prosti-esli-smozhesh-b329227 .
Близится к завершению выкладка романа «Не для меня» https://litnet.com/ru/book/ne-dlya-menya-b335518
Продолжение ежедневно. Бесплатно!

Пожалуйста, заходите, читайте, подписывайтесь, делитесь впечатлениями. Буду очень рада, если Вам понравятся мои истории.
Всего наилучшего!

Books language: