Д.Мірошніков

Activity

30 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Лео Нур
10.07.2022, 22:39:45

Д.Мірошніков запрошую до своєї нової книги "Смерть в цифровому дощi". Менi , як автору , важливо знати думку читачів)))

avatar
Лео Нур
17.05.2022, 17:41:18

Тут зараз марафон проходить Пограємо? Уявлення про книгу за анотацією . Долучайтеся , гарна можлiсть свою книгу показати , читачив привабити, та i в iших подивитися

avatar
Лео Нур
06.05.2022, 01:18:24

Д.Мірошніков запрошую до свого блогу. Там я розповiв про мисливців на вампірів з власного досвіду по цій темі.)))

avatar
Лео Нур
06.03.2022, 21:06:14

Д.Мірошніков сьогодні я написав допис в блог, де попросив підтримати ініціативу колеги Volodimir Krashevsky , Ми обидва хотіли б аби для науково популярних статей , було виділено окреме місце на сайті . В Блоги писати не надто зручно, до того ж вони призначені для обговорення книг. Тому я хотів би попросити вас відписати в коментарях пару слiв в підтримку цього задуму.

avatar
Лео Нур
16.02.2022, 23:28:46

Якщо ви ще з нами, то зараз проходить гарний флешмоб "10 фактів про себе" Софія Вітерець запропонувала. Це гарна нагода "засвітитися". Себе показати, на других подивитися, обмінятися досвідом з колегами.

avatar
Лео Нур
08.12.2021, 23:02:40

Запрошую до своєї нової глави, де градус крутости персонажу піднятий ледь чи не до небес))) Також давайте вже підпишемось один на одного )))

avatar
Немеш Іван
11.08.2021, 22:09:31

Запрошую до прочитання на сторінку твору!!!

"11.11.2019. Останні нотатки" - це третя книга, в циклі "Таємничий щоденник"

Жанр: Детектив/Трилер. Містика/Жахи

— — —

Анотація:

Що приховують ваші друзі?!

Що за внутрішній монстр керує ними з середини?! Хто вказує на правильний шлях життя?! Розкаяння?! Співчуття?! Турботу? Жалість? Ненависть?! Злість?! Потрібно задуматися чи правильно ми зробили, що познайомилися з новими людьми для нових стосунків, відчуттів, щоб не відчувати себе самотнім. Можливо самотність, це наш порятунок?!

Погляньте уважно на них. Ваші друзі є тими людьми, якими вони себе видають?! Можливо вони навіть не керують своїми емоціями, кроками в житті. Можливо навіть ваша розмова з ними, це повторення слів їхнього внутрішнього монстра.

Кожен з нас являє собою своєрідного Монстра… Але декому вдалося приховати його!

avatar
Холод Влада
16.04.2021, 20:18:41

❤️Вітаю, пане Д!❤️
Дуже рада бачити вас серед своїх підписників!

❤️Чи читали ви на букннеті роман, в якому оповідь ведеться по черзі від хлопця і дівчини, де за хлопця пише хлопець?❤️

Хочу запросити вас почитати "Особисту вендету", наш з Тарасом Мельником роман в жанрах "СЛР" + "Бойовик", №1 в рейтингу за жанрами "Детектив/Трилер/Бойовик", "Гаряча новинка", в топі СЛР.

У головних героїв роману є причини для помсти одній і тій самій людині, впливовому вору в законі.

Сергієм керує бажання помститися за батька і вкрадений спадок, який Едік привласнив хитрощами. Анною ж керує бажання помститися за вбиту Едіком їх спільну ненароджену дитину. Обидва засліплені цим бажанням так сильно, що на початку роману готові піти абсолютно на все, навіть на смерть.

Та що якщо двоє месників зустрінуться і таки вкрадуть те, заради чого проникли в одну з штаб-квартир Лимонова? Взлами сейфів, замків, угони машин, погоні, кульове поранення, надання першої допомоги і почуття, які можуть бути небезпечними, бо ж через них забуваєш про головну ціль - помсту клятому виродку Едуарду.

Екшн. Реалізм. А ще, щире кохання проти бажання помститися. Що виявиться важливішим для кожного з героїв?

avatar
Холод Влада
08.04.2021, 14:47:02

❤️Доброго дня, пане Д❤️
Рада бачити вас серед підписників!

Хочу запросити вас почитати мою новинку — СЛР про війну між реальним і віртуальним життям одразу вісьмох головних героїв! (Скрини переписок героїв прямо в тексті!)

Анотація до книги ❤️"Вісім бажань"❤️
Жорстока реальність, де кожен з героїв в кінці-кінців буде і переможцем, і програвшим, бо вигравши в "вірті", він програє в "реалі" і навпаки, вигравши в "реалі", він програє в "вірті"...

АНІКА: Коли вірт стає справжнішим за реал.
ДІМА: Коли бажання змусять обирати: жити як раніше, чи ризикнути.
РІНА: Коли вибір між реалом і віртом надто очевидний.
ЛЕКС: Коли бажання повернути дружину змусить таємно піти за нею у віртуальний світ.
ОЛЯ: Коли твоє життя настільки сіре, що тільки кольоровий вірт і рятує.
ЕНДІ: Коли вірт стає власним наркотиком.
МАРІ: Коли вірт стає справжнім порятунком.
МАКС: Коли бажання бути поруч з важливою людиною змусить піти проти принципів.

Історія без награних хепі-ендів.
Історія про справжню ціну щастя. Історія про вибір та реальне життя.
Щоденне оновлення!
https://booknet.com/uk/reader/vsm-bazhan-b325569?c=3236762
❤️читайте мою новинку, буде весело і цікаво, обіцяю❤️

avatar
Уіллов Крафт
26.03.2021, 15:08:58

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Єва Басіста
19.02.2021, 10:26:59

Привіт! Пропоную взаємну підписку та дружбу)

Д.Мірошніков
19.02.2021, 23:55:57

Eva_Basista, Підписався, мій інстаграм @d.mirosnikov

avatar
Zinkevych Ihor
16.01.2021, 04:11:25

Доброго дня! Бачив вашу активність навколо твору з тематики сталкера. Якщо ця тема цікавить вас, можете залянути до мого Зона відчуження: останній рубіж. Цікаво б було почути вашу думку.

Zinkevych Ihor
16.01.2021, 15:13:21

Д.Мірошніков, Дякую!)

avatar
Ольга Сончак
06.12.2020, 20:17:24

Доброго дня! Спочатку зацікавило, що є твори в жанрі фантастики, але поки для себе творів тут не знайшла. Про жорстоку реальність і тяжке життя - це не мої книги. І хотілося, що якщо ви позицінуєте себе, як того хто шукає читача, то виправте гарно і грамотно свою візитівку "про мене". Наприклад, мене це сьогодні і відштовхнуло.

Ольга Сончак
02.01.2021, 12:59:35

Д.Мірошніков, Трохи пізніше відповідаю ( кінець року, трохи цейнот часу був). Так набагато краще, зміни сподобались. На краще +))))))

avatar
Мигаль Мартин
17.10.2020, 15:31:10

Я - особливий автор! Ну...
https://booknet.com/uk/blogs/post/196072
Тримайте естафету

avatar
Наталія Ковган
08.10.2020, 17:57:04


Вітаю! Хочу запросити вас прочитати мою новинку, яка називається «Магічне покликання». Історія про те важливо протистояти життєвим перешкодам, не боятися проблем, використовуючи трохи магії для цього. Особливо, якщо тобі допомагає великий, чорний кіт.
Головна героїня - тринадцятирічна Віра отримує у спадок особняк від своєї померлої прабабусі. Але чи все так просто? Можливо спадок принесе потенційне щастя чи горе? Все залежить від нашого вибору.
Книга безкоштовна, прочитати можете по ссилці https://booknet.com/uk/book/magchne-poklikannya-b275482

avatar
Тетяна Барматті
26.09.2020, 13:20:53

Доброго дня! Запрошую Вас в гості на мою сторінку.
Буду вдячна, якщо ви приділите час моїм книгам:
«Стефі або Остання Надія Астрала» - дракон і попаданка, таємниці минулого, любов і інтриги.
«Інша…» - багатомужжя, сильна героїня, інтриги.
За можливості глави виходитимуть щодня!
Якщо інформація вас не зацікавила, вибачте за турботу.

avatar
Холод Влада
20.08.2020, 16:05:42

❤️Доброго дня, пане Д.Мірошніков❤️
Запрошую вас на ❤️прямий ефір зі мною❤️ з п'ятизіркового готелю Туреччини, який відбудеться вже завтра, 21.08, о 19.30! https://www.facebook.com/events/3370403486353426/ — ось пряме посилання на подію в фейсбуці! Підписуйтесь на подію, щоб не забути про неї! Буду рада бачити вас на ефірі!

Приблизний план ефіру та нюанси щодо його організації ви можете знайти в моєму блозі https://booknet.com/uk/blogs/post/176545

Перед самим ефіром сьогодні-завтра ви можете задати мені будь-які питання щодо моєї творчості! Можете спитати мене тут, або під дописом блога! Дякую вам за підписку, сподіваюся, мої роботи вам сподобаються!

Холод Влада
21.08.2020, 15:40:46

Холод Влада, Ще раз доброго дня♥️
Хотіла запитати, чи є у вас питання до мене для сьогоднішнього мого ефіру? Буду рада відповісти на них в самому ефірі вже сьогодні ввечері)))

avatar
Холод Влада
14.08.2020, 13:11:58

♥️♥️♥️ Доброго дня ♥️♥️♥️
Вітаю вас серед моїх підписників і хочу порекомендувати вам історію, яку почала викладати буквально вчора!
Вам подобаються злегка містичні історії про шлях, вибір, талант та кохання?Чи читали ви колись історію про шлях письменниці? Нещодавно я почала викладку такого роману «Каф письменниці». Ось його анотація: Каф, який мені заповіла моя бабуся, відома письменниця, що писала під чоловічим ім’ям і так і не була розкрита журналістами, виявився чимось більшим, ніж просто прикраса. Не дарма ж до самого кафу вона додала ще й дуже дивний лист з заголовком «ПРАВИЛА». Ці правила як раз стосувалися нюансів використання цієї незвичайної біжутерії, за допомогою якої, якщо вірити правилам, можна було написати справжній шедевр. Якби тоді я знала, що станеться далі, то точно б навіть до рук ту штуку не брала.. Не розписувалася б, не відкрила б навіть дверей тому кумедному кур'єрчику. Та я б не взяла трубку і може б навіть переїхала, але все сталося як сталося. Я запустила ланцюг подій тоді, коли вдягнула каф і прочитала правила. Тепер шляху вже назад не було. Буду рада, якщо ви зазирнете до цієї історії і розкажете про враження від неї або інших моїх творів)

avatar
Холод Влада
10.08.2020, 10:11:29

♥️♥️♥️ Доброго дня ♥️♥️♥️
Вам подобаються романи про кохання та пригоди? Нещодавно я почала викладку такого роману—любовне фентезі «Магічне кохання, турнір на виживання.» Це історія про хлопця-потраплянця, який не пам'ятає свого імені, та й до того ж не має магічних сил...Він потрапляє в паралельний, магічний світ, зустрічає нових друзів і всі вони намагатимуться пройти турнір заради того, щоб отримати пророцтво від єдиної, унікальної пророчиці королевства! Турнір розпочинається як індивідуальний, але майже одразу переходить в груповий. Героїв чекає зустріч з різними магічними істотами, такими як сирени, сфінкс, елементалі всіх елементів(саламандри, русалки, гноми, сільфи), та навіть тіньовим драконом! Також тут будуть і невеличкі загадки на логіку(не складні, все ж, це не детектив))). Ну і авжеж - магічне кохання))) Кохання як в самій групі, так і поза нею)) Також тут будуть заборонені в цьому світі міжкласові любовні зв'язки! Буду рада, якщо ви зазирнете до цієї книжечки і ми зустрінемось з вами на її сторінках))) Крім цієї роботи також маю два завершених любовних романи: роман "Барбі" та "Блокбастер"(про телешоу), які теж можуть припасти вам до душі)))

avatar
Кассі Лісборн
08.08.2020, 19:15:23

Привіт)) Пропоную взаємну підписку.

Д.Мірошніков
08.08.2020, 23:38:04

Rina Rash, Зроблено ))

Доброго дня!) Гарний у вас пройфайл. Книга у вас цікава, чекаю продовження. Я хочу вас також запросити прочитати мою книги "Зрозумій мене", в якій описую, як чучасна молода людина з українсокого міста опинилася в Радянскому Союзі.) Приємного читання!)

Д.Мірошніков
05.08.2020, 18:39:42

Вилена Ждановская, Дякую, обов'язково зайду))

avatar
Холод Влада
21.07.2020, 10:01:07

Розіграш для моїх підписників!

Привіт =) У мене вже більше 100 підписників і мене це дуже радує)) Давно замовила для своїх топових підписників невеличкий бонус-сюрприз, який саме нещодавно прилетів для мене з Китаю в кількості 10 шт((підказка, воно маленьке, зв'язане з книжечками і читанням))) Тож оголошую!)) За тиждень(або 2, все залежить від вашої активності) я оберу максимум десять найактивніших своїх підписників і відправлю їм по маленькому подаруночку від мене :))) вже точно можу сказати одного такого підписника - це Анна Багирова! Вона завжди переживала все з моїми героями і точно є моєю топовою читачкою))) Ще дев'ять місць топових читачів поки що точно не визначені))) Тож, якщо є бажання отримати сюрпризик на початку серпня - запрошую в не просто тихо читати і мовчати, а активно коментувати розділи моїх книжок))) Дуже хочеться почути вашу думку, а не просто бачити кількість підписників...))) Головний критерій відбору - тільки ваша активність на моїй сторінці ;))

avatar
R. Raven
11.07.2020, 00:47:07

Привіт! Передаю тобі естафету "Чому саме Букнет?" за посиланням: https://booknet.com/uk/blogs/post/164249 . Приєднуйся!)))

avatar
Немеш Іван
08.07.2020, 00:39:20

Привіт, запрошую зазирнути на мою сторінку, працюю зараз над книгою "Дитина зірки", буду дуже радий враженням чи критиці в коментарях, або навіть зірочкам... приємного читання :-)

Ось описання історії.

Його народження на цей світ було не схожим на народження інших дітей. Починаючи ще з маленького немовляти він вже зустрівся із труднощами майбутнього, казалося би такого радісного життя.
Коли хлопець підростає, то дізнається правду про батьків, що вони померли не таким чином, як йому завжди розповідали.
А ще через деякий час він починає бачити дивних створінь. Спершу не придає цьому певну увагу, сприймає все, як дитячу уяву. Лише ще через деякий час він дізнається, що мама залишила для нього в подарунок здавалося би стандартну річ "Медальйон"
І одного разу хлопець дізнається, що медальйон не є тим, що із себе представляє. Тобто, це не проста річ, якою всі милуються. Насправді у цьому медальйоні закладена велика загадка, яку йому потрібно буде розгадати.

avatar
Юлія Верета
02.05.2020, 11:01:05

Comment has been deleted

avatar
Анна Кейдж
09.04.2020, 18:49:43

Comment has been deleted

Comment has been deleted

Comment has been deleted

avatar
Ірина Ярошенко
20.11.2019, 12:40:49

Доброго дня, шановний автор! Не рекомендую коментувати твори однаковими коментарями, це називається спам. Ви ж письменник!" Придумайте щось оригінальне, невже тільки копіювати-вставити ваш рівень? Після такого й твори не схочеться читати, якщо чесно.

Д.Мірошніков
20.11.2019, 14:34:40

Дякую)

Books language: