Инопланетная чурчхела

Activity

5 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Таня Толчин
18.06.2022, 22:01:09

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

Вітаю! Запрошую поринути і світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Холод Влада
19.01.2022, 11:01:54

Вітаю, пані! Бачу, що ви полюбляєте фентезі =))

Хочу запросити вас до моєї фентезійної новинки на конкурс "Містичні дивовижі", яку ми пишемо з Анною Пахомовою. Книга називається "Вартові мороку". Якщо вам подобаються інші мої твори, будь ласка, почитайте і цей, конкурсний =)

Анотація до книги "Вартові мороку"

Ярослав: У мене життя — практично мед. Названий батько хоче зробити спадкоємцем, його донька у мене закохана, а син — ненавидить. Однак для моєї родини я зроблю все: навіть підставлюсь, щоб шпигувати за світлими. Але що буде коли доведеться обирати між порятунком світу та друга і порятунком родини? Навіть я ще не знаю відповіді на це питання.

Аристарх: У мене по життю і так купа проблем — в якого копа їх немає? Шеф — самодур, бабуся — мертва психопатка, чергова справа не розплутується, а хтось вчиняє на мене замах. Менше всього хотілось отримати в довісок до переліченого напарника-хулігана, який мене бісить і запевняє, що треба рятувати світ.

Влада Холод в ролі Ярослава Закревського, темного мага і шпигуна
Анна Пахомова в ролі Аристарха Ейсмонта, світлого мага-копа, вартового мороку

https://booknet.com/uk/book/vartov-moroku-b369889?_lnref=H-QDNK39
Дякую!

avatar
Северина Флокс
11.05.2021, 09:49:09

Привет, милая читательница! ❤
Любишь юмористические произведения про приключения отважной и неунывающей героини? Тогда скорее заглядывай на мою страничку и знакомься с произведением "Огненная льдинка. Запретная магия" Спрятаться в надёжных стенах Академии чародейства от настырного жениха казалось мне отличной идеей. Дар развить, друзей завести. Да хотя бы на солнышке погреться, после нашего-то заснеженного графства. А в итоге что получилось? С божественной милости объявился второй суженый-ряженый и тоже права качает - невесту ему подавай! Император свергнут, у власти таинственные демоны из далёких земель. И всём что-то требуется от меня! Только вот боевые маги просто так не сдаются, особенно когда в душе они несостоявшиеся травницы.

Северина Флокс, Обязательно

avatar
Ана-Марія Еріш
02.05.2021, 22:12:37

Щось з блогом, тоді відновлюйте доступ до сторінки, і там можемо поговорити стосовно обкладинки)

Ана-Марія Еріш, Я уже тобі написала зі свого акаунта

Books language: