Леся

Activity

77 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю, якщо Ви любитель сучасних любовних романів, пропоную почитати мій новий роман «Факультатив твоїх почуттів». Гарантую інтригу та напруження почуттів. Буду дуже рада Вашій увазі!)

Вітаю!

Запрошую до читання моєї новинки "Вкради мене по-справжньому", який знаходиться ось тутечки https://booknet.com/.../vkradi-mene-po-spravzhnomu-b402977
Анотація:
Данило планує зробити коханій пропозицію руки й серця. Але як вразити дівчину, яка ззовні тендітна, а в душі любить екстрим? В той час як для нього колесо огляду — не підкорений виклик! За порадою друга він влаштовує Кароліні викрадення, в якому йому відводиться роль рятівника. Але у кожній ситуації є своє "але". Данило не передбачив, що дівчина потрапить у руки справжніх бандитів, головним серед яких буде Макс. І він не поспішає повернути дівчину. Чи, можливо, то вона не поспішає повернутись?
Приємного читання!

avatar
Avrora Deineko
04.08.2022, 16:51:11

Вітаю!
Дозвольте Вам запропонувати до прочитання мою безкоштовну та завершену книгу у жанрі гумористичного фентезі під назвою «Викрадена Неприємність».
Анотація
Нерісія – князівна знатного роду, якій доводиться розповсюджувати чутки про свою «неординарну зовнішність», щоб відлякувати наречених, яких їй активно сватає її тітка, з метою якнайшвидше видати заміж і заволодіти її родовим замком. В один із днів Нерісію викрадають і привозять у якесь дивне селище, вимагаючи у неї допомоги в одній заплутаній справі. Чи могли знати викрадачі та їх ватажок, що з того моменту, як вони поцуплять князівну, у таборі почнеться справжній безлад, а на їхні голови посипляться одні неприємності? Але назад дороги вже немає. Адже, якщо відьму роздратувати – місця мало буде всім!
Чекатиму на Вас!

avatar
Таня Толчин
13.07.2022, 21:46:06

Вітаю!
Запрошую до читання своєї новинки "Айк Лютий"
Англія, 9-те сторіччя. Серед полонених аглосаксонського графа Айка опиняється данська дівчина Ерна.
Чи зуміє на тлі ворожнечі, ненависті та протистояння розквітнути справжнє кохання?
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

Доброго дня, Ви починали слідкувати за книжкою «Наснися мені», цього тижня вже фінал цієї історії. Запрошую продовжити читання! Гарного дня і мирного неба!

avatar
Єва Ромік
24.06.2022, 11:42:15

Вітаю вас, пані Леся.
Чи полюбляєте ви драконів так само як я?
Драконячий світ це зовсім не середньовіччя, замки і криноліни. Навпаки, це цілком сучасна цивілізація. Мешкають там звичайні люди, наприклад Зоя – дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних хворих. А от пацієнт їй дістався не простий, він дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться дівчині дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив'язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки передумав помирати незвичайний пацієнт, а його родичі раптово зникли. І що тепер робити?
Запрошую вас приєднатися до читачів мого роману
“СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН”
Бажаю приємного читання.

avatar
Helen Fox
10.06.2022, 14:52:09

Вітаю. Книга «Фікція» повністю завершена. Якщо ви ще не читали, то запрошую приєднатись. У цьому сучасному любовному романі є все: і сильна головна героїня, і сексуальний головний герой (можливо, головний герой там і не один), зрада, ревнощі, кохання, несподіваний фінал ну і трошки перчику). Я буду дуже рада, якщо ви прочитаєте і дасте свою оцінку. Книга є безкоштовною.
Я починаючий автор, але з морем натхнення і цілою валізою ідей, тому підписуйтесь на мене, попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую ❤

avatar
Мартін Штарк
06.06.2022, 19:42:29

Вітаю!
Щиро запрошую до нової історії.

Анотація
Анна
Я студентка магістратури, яка працює у найкращій газеті області. Та одного дня серед моїх замовників з'являється бізнесмен, який на першому побаченні пропонує одружитися. Та чи справді він хоче, аби я стала його дружиною?
Любомир
Мене не цікавлять серйозні стосунки. Єдине чого прагну - розширення виробництва бруківки. От лише дівчина з зеленими, магнетичними очима завжди спотикається об мою бруківку. Хто вона? І чи вдасться мені затягнути її до ліжка?
https://booknet.com/uk/book/gazetyarka-dlya-olgarha-b397738

avatar
Анна Харламова
31.05.2022, 09:42:25

Вітаю)
Запрошую до неординарної історії кохання.
Книга "Безжальна спокуса".
З повагою, Анна. Мирного неба!!!

avatar
Таня Толчин
27.05.2022, 15:49:46

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїми новим романом «Ти завжди будеш в моїх обіймах»»!

Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірних історій кохання. Буду рада бачити Вас серед своїх підписників.
https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800 - НОВИНКА! Сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»

(...) Глибока тиша запала між ними двома. Лише німий погляд в очі. Та напруга їхніх тіл, що ось-ось почне іскрити. Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

Приємного читання!

avatar
Юліанна Бойлук
17.05.2022, 10:45:06

Слава Україні! Бажаю доброго мирного дня!

З трепетом запрошую Вас до моєї нової історії. На нас чекають романтика, придворні інтриги та насичений емоціями сюжет.

Анотація до книги "Та єдина, яку він шукав":

Не кожній позашлюбній доньці короля випадає честь стати спадкоємицею трону. Мені пощастило. Тепер же мало того, що я змушена співпрацювати з королевою - законною дружиною покійного батька, та ще й на мене влаштували справжнє полювання, а мій наречений зник безвісти. Ех, якби не красунчик-охоронець, зовсім здуріла б від цього божевілля.

https://booknet.com/uk/book/ta-dina-yaku-vn-shukav-b396054

Окрім того, обіцяю, що всі активні читачі будуть винагороджені дарунками))))
Ви - моє натхнення!
Миру та перемоги! Все буде Україна!

avatar
Єва Ромік
16.05.2022, 20:21:16

Шановна пані Леся, запрошую вас стати моїм другом і пропоную приєднатися до моїх читачів. Зараз я працюю над романом "Закон збереження мрії", це фентезі про пригоди попаданців в Україні. Це перша книга, яку я публікую українською мовою, тому вона потребує дружньої підтримки. Дуже цікаво буде дізнатися вашу думку, щодо моєї роботи. Перемоги усім нам!

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Helen Fox
28.04.2022, 21:08:01

Вітаю, пані Леся. Я зараз викладаю свою першу історію. Головна героїня, яка знає собі ціну, вступає до кращого університету Лос-Анджелесу. Які пригоди на неї чекають?!. Запрошую прочитати та дізнатись. Продовження старатимусь викладати кожного дня. Вона є безкоштовною. Також підписуйтесь на мене, адже попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую ❤

avatar
Ганна Нест
25.04.2022, 19:17:23

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Тобі сподобається". Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Таня Толчин
20.04.2022, 17:08:05

Вітаю! запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"), це історичний роман, де буде багато пристрасті, інтриги, кохання і битви) сподіваюсь, книга сподобається)
Ваша Таня Толчин

avatar
Anitka SunnyFeo
12.04.2022, 19:48:13

Вітаю! Сподіваюся ви в безпеці) Запрошую вас до своєї історії "Кохати не можна забути":))

Анотація до книги:
У мене є все – свій бізнес, що успішно розвивається, машина, квартира в елітному районі, успіх, визнання. Я можу дозволити собі все, що тільки захочу, але все це все одно не робить мене щасливою. Адже в моєму житті не вистачає найголовнішого – кохання. Після зради в юності, я поставила хрест на стосунках.
Але коли з’являється він, то все стає ще гірше. Нам не можна бути разом, адже всі навколо називають його альфонсом, через скрутне становище. А я не можу більше чинити спротив своїм почуттям.

Історія у процесі створення. Оновлення понеділок та четвер.

https://booknet.com/uk/book/kohati-ne-mozhna-zabuti-b391661

Буду вдячна за підписку та коментарі) Гарного вечора!

avatar
Наталі Мейстер
05.04.2022, 20:41:01

Вітаю! Якщо ви любите фентезі, то пропоную вам ознайомитися з моєю книгою "Як грати в кохання?". Хто зна, може вам сподобається:)
Можливо ви вже бачили мене на Літнет. Та тепер я хочу публікувати свої книги і українською мовою, тому буду дуже рада, якщо ви мене підтримаєте))
Ось анотація книги:
Вона потрапила у світ, де кожен веде свою гру, а він, лиходій, найбільше любить грати з почуттями.
Як це стати нареченою загадкового генія, якого боїться весь світ? І як уберегти від нього серце, якщо він все життя грає роль "Дон Жуана"?
Гра в кохання, немов на сцені театру.
Анна мріяла стати акторкою. Так ось це її шанс.
Тільки... З якоїсь причини на неї тепер полює півсвіту!
А вона бажає лише одного – врятувати брата і повернутися додому.
Але що ж поробити з кайданами кохання, що ненароком полонили її серце?

Дякую за увагу ❤️

avatar
Vladyslav Derda
03.04.2022, 20:18:24

Вітаю вас) запрошую вас ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Ганна Нест
30.03.2022, 19:22:24

Вітаю.) Запрошую вас до своєї книги "Дружина для генерального" з запахом розігрітої гуми та перцем справжніх почуттів. Дякую за увагу. З повагою, Ганна.

avatar
Мартін Штарк
25.03.2022, 15:08:14

Вітаю, любу читачку!
Я до Вас з новинкою. Запрошую до читання книги "Психолог особистого призначення"
У тексті є: #складні стосунки, # фінансова залежність жінки, # психолог

Анотація
У моєму житті не все так просто, як може здатися, на перший погляд. Чоловік – віддалився. Свекруха – постійно пиляє. Але найбільше тривожить те, що до тридцяти років я ніколи не працювала. Фінансово мене забезпечували спочатку батьки, а потім чоловік, хоча я маю вищу освіту. Щоб розібратися у всьому – звернулася до психолога. Але я і гадки не мала чим мені це обернеться. Мій психолог ніби магніт, без якого я вже не можу жити.

Щоб почати читати перейдіть по посиланню https://booknet.com/uk/reader/psiholog-osobistogo-priznachennya-b391245?c=4178181

Підписуйтесь на автора, аби не пропустити промокодів, знижок і інших цікавинок!

Бажаю Вам тепла, миру і спокою.
Люблю і обіймаю ❤️

avatar
Марина Орєхова
31.01.2022, 12:52:59

Вітаю! Запрошую на гарячу фентезі-новинку «ДАР для ЯРИ»! Це історія попаданки-психолога, яка заробляє собі на життя ворожінням на картах Таро. Одного разу до неї на сеанс завітала дуже дивна клієнтка та замість плати лишила по собі дарунок – старовинний браслет. Яра не планувала користатися ним, але доля розпорядилася інакше…

У тексті є:
- магічний артефакт,
- інший світ та сни,
- таємниці минулого,
- реаліті про екстрасенсів,
- страшне прокляття,
- злодійка з іншого світу,
- кохання і зради,
- хеппі-енд та багато інтриг!

У мене є і завершені книги у жанрі фентезі! Буду рада бачити вас серед своїх читачів!

avatar
Віолетта Котова
29.01.2022, 16:27:33

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман. Оновлення будуть щодня. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

avatar
Бетсі Прусс
04.01.2022, 20:20:30

Вітаю, люба читачко! Хочу запросити Вас до прочитання моєї книги "Як стати дружиною Сатани 2". Ось анотація: Здавалось, життя Трейсі от-от почало налагоджуватись. Вона спокійнісінько готувалась до весілля з коханим, раділа за подругу та переживала за батька. Виявилось, не дарма. Адже Серафим Мітчер відправляє дівчину на землю, стираючи усі спогади як їй, так і всім божествам Небесної школи. Та коли пам'ять Трейсі повертається, вона всіма силами намагається повернутись на Небеса, де її коханий одружився на іншій, а вірний друг планує заколот проти Сатани. На додачу її батько видає заміж за мерзенного Херувима, з яким доведеться провести вічність. Та хто сказав, що пізно боротися? У неї забрали коханого -вона забере спокій у кожного. Навіть у самого Творця. На що здатне кохання та закохана демониця? Як повернути пам'ять Люциферу та оминути війну? А найголовніше -як стати дружиною Сатани?
Буду рада бачити Вас серед своїх читачів)

avatar
Lana Deniz
21.12.2021, 21:19:00

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку, сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити Вас серед своїх читачів. Бажаю Вам приємного читання та гарного вечора!

avatar
Яна Коловрат
15.12.2021, 23:42:14

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моєю книгою "Нове життя у романі". Ця історія про переродження, нове життя у новому світі, аристократичне суспільство. Пригоди, магія, інтриги і романтика чекають вас на цих сторінках! Легка історія для відпочинку, але й не все так просто)
Буду дуже рада, якщо напишете про своє враження чи будь-які зауваження. Величезне дякую!

avatar
Анна Харламова
12.12.2021, 21:50:54

Вітаю. Запрошую до ніжної історії кохання
"Лист на Різдво".
Книга без вікового обмеження.
Вдячна за увагу. З повагою, Анна.

avatar
Наталія Ковган
06.12.2021, 18:00:21

Доброго дня! Щиро хочу запросити вас прочитати роман 18+ «Пройти над прірвою» про справжнє кохання і пристрасть. Книга БЕЗКОШТОВНА і являється першою у циклі «Одержиме кохання». Буду рада бачити вас серед своїх читачів.
https://booknet.com/uk/book/proiti-nad-prrvoyu-b366299
Юля і Руслан покохали один одного з юності. Віддавшись шаленим першим почуттям, не прийняли до уваги того, що вони з різних світів.
Вона правильна дівчинка, яка розраховую на себе і живе за правилами. Він розбещений мажор і багатій, який сам же правила і встановлює. Їх кохання, як похід над прірвою. Чи насміляться вони її перейти?
- Я кохатиму тебе все життя! - промовила Юля, тримаючи юнака за руку, - це почуття ніколи не згасне.
- Я завжди володітиму тобою, - відповів Руслан, притягуючи до себе дівчину, - ти тільки моя і цього не змінити.

avatar
Анна Харламова
30.11.2021, 22:22:48

Вітаю. Запрошую до книги "Виклик кинуто". Цікава та емоційно смачна історія кохання. Дякую за увагу. З повагою, Анна.

avatar
Віра Кострицька
24.11.2021, 16:32:32

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що аж ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючою любовною інтригою. Обіцяю, буде цікаво! Анотація до книги: "До нестями кохаю тебе". Кіра Ештон прагне отримати заповітну посаду у найпрестижнішій корпорації країни, адже вважає себе справжнім професіоналом. Ось тільки хто сказав, що бути чудовим фахівцем достатньо? Для привабливих співробітниць у нещадних бізнесменів є свої правила гри. СЛР. ✨ У тексті є: перше кохання, сильні почуття, ревність зрада прощення, несподівані повороти, інтриги З повагою Катарина Ди. https://booknet.com/uk/book/do-nestyami-kohayu-tebe-b364204

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати різними цікавими історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще ;)

avatar
Ірина Колесник
02.11.2021, 16:33:36

Доброго дня. Запрошую вас до себе на сторінку. Пропоную для ознайомлення книгу "Божена". Буду дуже рада якщо вона припаде вам до душі ))) https://booknet.com/uk/book/bozhena-b361410

Доброго дня. Щиро вдячна вам, що підписалися на мою сторінку. Сподіваюся, що не розчарую вас як автор і мої твори припадуть вам до душі. Якщо так, то я буду безмежно рада, адже лише читачі можуть підтримати і надихати для подальшої творчості. Дякую:))

avatar
Марина Орєхова
27.10.2021, 13:18:17

Вітаю! Я до вас з новинкою - "Та, що біжить уві сні", любовне фентезі. Це історія дівчини, яка у реальному житті втратила все, але одного дня вона побачила незвичайний сон. Він змінив її, адже вона зрозуміла, що уві сні зможе побудувати таку реальність, як хочеться їй. Тільки Таша не знала, що вона не одна така мандрівниця. Є і інші... Є цілі світи...
Буду рада, якщо ви завітаєте до мене та познайомитеся з моєю творчістю! Я давно пишу книги у жанрі фентезі, але на Букнеті тільки розпочинаю свій шлях. Мої історії сповнені любові, несподіваних поворотів сюжету та інтриг. Сподіваюся на вашу підтримку!

avatar
Мартін Штарк
26.10.2021, 19:13:14

Вітаю, люба читачко!
Запрошую відвідати Карпати разом з головними героями твору "Наречена з полонини".
https://booknet.com/uk/book/narechena-z-polonini-b362674

Анотація
На полонині Шумняска існувала повна гармонія серед вівчарів. От лише одного дня все змінює Марина зі своїм нареченим, які вриваються у розмірене працею життя. Кожного поглинають власні почуття і тривоги. Маринин наречений – геть не хоче жити в місті, куди прагне дівчина. Крім того, у неї є таємниця, яка може стати завадою щирому коханню хлопця і майбутньому шлюбу.

Також, якщо ви ще не читали, запрошую до безкоштовної першої частини "Дівчина з полонини"
https://booknet.com/uk/book/dvchina-z-polonini-b324559

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Буду рада Вас бачити!
❤️З любов'ю Мартін Штарк! ❤️

avatar
Анна Харламова
05.10.2021, 14:37:46

Вітаю. Запрошую до книги з характером «Непристойна поведінка».
Буду рада бачити! Дякую за увагу. З повагою, Анна.

avatar
Аліса Росман
01.10.2021, 11:40:42

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моєю книгою.

Пригодницьке фентезі, книга безкоштовна.

Аннотація «Ключ від Королівства»

Намагалася втекти з контрольною і потрапила в інший світ. Тепер у мене магічні здібності, я одружена з принцом, але люблю його брата, але це все неважливо, тому що скоро помру від невиконаного договору з відьмою.

Буду рада бачити вас у підписниках.)

avatar
Мартін Штарк
01.09.2021, 15:04:58

Вітаю!
Чи бажаєте поринути в пригоди кохання у славних Карпатах разом з молодою героїнею?

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Книга "Дівчина з полонини" в безкоштовному доступі. Ціную і люблю кожного свого читача❤️

avatar
Наталія Ковган
14.08.2021, 00:18:51

Доброго дня! Щиро запрошую вас на гарячу романтичну історію 18+ «Ти програєш».
https://booknet.com/uk/book/ti-progrash-b355424
Шалена історія кохання, яка почалася з такого ж шаленого протистояння.

Анотація:
Прийшовши до корпорації «Квартирні горизонти» молода та вродлива Христина мріяла зайняти посаду Генерального директора. Через два роки сумлінної праці, ділова леді досягла своєї мети.
От тільки разом із великою зарплатнею та просторим кабінетом, їй довірили виховання синка президента, розбещеного та неконтрольованого мажора. Хлопець і дівчина не бажають мати один з одним справи, але вибору немає. Що це означає? Правильно. Протистояння. Переможець може бути лише один.

- Краще не кидай мені виклику, леді. Бо ти програєш! - рішуче промовив хлопець.
Дівчина швидко підняла голову, її яскраво-зелені очі блимнула, як у дикої кішки.
- Помиляєшся. Це ти програєш.

avatar
Немеш Іван
13.08.2021, 22:11:43

Запрошую до прочитання на сторінку твору!!!

"11.11.2019. Останні нотатки" - це третя книга, в циклі "Таємничий щоденник"

Жанр: Детектив/Трилер. Містика/Жахи

— — —

Анотація:

Що приховують ваші друзі?!

Що за внутрішній монстр керує ними з середини?! Хто вказує на правильний шлях життя?! Розкаяння?! Співчуття?! Турботу? Жалість? Ненависть?! Злість?! Потрібно задуматися чи правильно ми зробили, що познайомилися з новими людьми для нових стосунків, відчуттів, щоб не відчувати себе самотнім. Можливо самотність, це наш порятунок?!

Погляньте уважно на них. Ваші друзі є тими людьми, якими вони себе видають?! Можливо вони навіть не керують своїми емоціями, кроками в житті. Можливо навіть ваша розмова з ними, це повторення слів їхнього внутрішнього монстра.

Кожен з нас являє собою своєрідного Монстра… Але декому вдалося приховати його!

avatar
Анна Харламова
10.08.2021, 11:03:56

Вітаю! Запрошую до книги «Брудні розмови». Буду рада бачити) https://booknet.com/uk/book/brudn-rozmovi-b350765?_lnref=oD96mHdM З повагою, Анна Харламова.

avatar
Наталі Паррел
29.07.2021, 09:24:55

Доброго ранку! )))) Запрошую у гості до себе на сторінку. Якщо любите містику та трохи побоятися, Вам знайдеться, що почитати. ❤

avatar
Окса Фом
17.07.2021, 15:29:15

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моїми історіями. Щоб трішки конкретизувати зазначу, що в мене вже є завершений сучасний роман (безкоштовний, ніжний, романтичний)https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453, сучасний інтригуючий роман з детективною родзинкою (безкоштовний, але який дахозривний),https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556, https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-2-b347239 і в майбутньому ще додасться жанр фентазі))
Дякую за приділений час та чекаю в гості до себе на сторінку! Буду рада бачити вас у підписниках.)

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати любовними, пригодницькими та гумористичними історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

Доброго дня! Рада бачити Вас черед своїх читачів. Дуже дякую за відстежування моєї сторінки!
Надзвичайно приємно ❤️❤️❤️

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку почитати гумористичне фентезі власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

avatar
Меланія Литвин
09.06.2021, 20:49:13

Вітаю Вас, люба читачко! Якщо ви полюбляєте історії кохання, які пропалюють зсередини та залишають приємний осад після прочитання - то цей коментар саме для Вас! Хочу запросити Вас до своєї завершеної книги "Шаленство на двох". Назва повністю себе виправдовує, буде дуже молодіжно, шалено й непередбачувано!)) *Вони піддадуться власному шаленству і розділять його на двох* Якщо мій коментар Вас зацікавив, то загляньте на сторіночку та приділіть час книзі!)) Можете ще й підписатись на мій інстаграм, якщо забажаєте, звісно (@melaniyalytvynwriter).Буду вдячна! ❤️❤️❤️

avatar
Анастасія Бойд
19.05.2021, 00:52:20

Моє шанування! Прошу вибачення за вторгнення на вашу сторінку, та сподіваюся на ваше розуміння:) Дуже хочу запросити Вас на свою сторінку в надії, що там ви знайдете щось цікаве для себе. Я пишу переважно в жанрі "Романтична еротика" (хоча є декілька винятків). В моїх творах найчастіше зустрічаються складні та пристрастні стосунки, різниця у віці, заборонені почуття, та обов'язковий хепі-енд. Всі книги переплетені між собою та мають відсилання одна до одної, проте їх можна читати окремо. Буду дуже рада бачити вас серед моїх читачів! З повагою, Анастасія.

Books language: