Людмила Юшко

Received comments:

Total number of threads: 21

Ален Д. Волкер 23.12.2020, 11:23:29

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командира одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

Наталія Девятко (Natalia Devyatko) 31.10.2020, 11:47:42

Доброго дня, пані Людмило.
Бачу, що Ви читаєте якісні, не шаблонні книги. Можливо, Вам буде до смаку і мій роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

Тетяна Барматті 05.10.2020, 11:25:08

Вітаю! Запрошую Вас в гості на мою сторінку.
Буду вдячна, якщо ви приділите час моїм книгам:
«Стефі або Остання Надія Астрала» - дракон і попаданка, таємниці минулого, любов і інтриги.
«Інша…» - багатомужжя, сильна героїня, інтриги.
За можливості глави виходитимуть щодня!
Якщо інформація вас не зацікавила, вибачте за турботу.

IvasykAnatol 12.08.2020, 22:19:18

Привіт, я типу автор, але це не точно, пишу нічогеньке фентезі й не тільки і знову - на ваш розсуд. В будь-якому разі, дякую за увагу, а буде хвилинка - гляньте)) можливо там справді вас та й "шось" зацікавить! booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

Інна Камікадз 12.07.2020, 18:04:04

Доброго дня, пані Людмило. Запрошую Вас відвідати цікавинку під назвою "Геніальна дурепа". Історія барвиста, з перчинкою, яка стовідсотково залишить після прочитання неймовірний післясмак. Ваша думка важлива, бо я тільки починаю свій шлях на Букнет. Якщо мої історії зачеплять Вас, натомість попрошу відгук, вподобайку та підписку.

Іра Карпець 17.06.2020, 18:25:15

Набридли сірі будні й хочеться чогось незвичайного? Почніть свою подорож «рядовим мажором» з Землі й закінчіть командиром одного з семи легіонів Едему. Вважаєте, що це вже десь було? А як вам новина, що люди живуть у власноруч спроєктованому світі? Замість того, щоб прямувати вперед, наша історія рухається по колу. Зможете зламати це коло й перемогти загарбників, які вважають нашу силу своєю? Направили весь свій технологічний процес на досягнення цілі. Магія, технології, віра – все переплететься і народиться світ, який змінить поняття реальності! Поспішіть зайняти місце в Ковчегу, що прямуватиме над водами світового океану Тартарусу. Світами: королеви Темних – Тенебріс, короля Перших – Таратуса. Зійдіться у двобої з Регіусами Гелактіону, чи докажіть, що запозичене ДНК не впливає на вашу долю, як це роблять ангели. Допоможіть гномам побудувати черговий корабель, що підкорить простори Етеру. Покиньте Сферу й направтесь назустріч пригодам, які підстерігатимуть вас на кожному кроці.
Посилання: https://goo-gl.su/fantasy
Не знаєте як скопіювати посилання, або не відкривається посилання: перейдіть в мій профіль, розділ "Про Мене", сайти.

Устина Цаль 08.06.2020, 11:02:54

Вітаю! Дорога читачко, раніше Ви оцінили мій роман "Очевидні речі", тож запрошую до прочитання новинки "Вулкан для Венери" - можливо, Вам буде цікаво! Даруйте, якщо потурбувала, і гарного дня!

Лана Іссан 20.05.2020, 18:33:17

Вітаю. Запрошую вас до читання моєї нової книги «Красуня і Чудовисько». Це захоплива історія життя і кохання двох не схожих людей. Здається, що може бути спільного в красуні і «чудовиська»? Та не все таке, як виглядає на перший погляд. Чи такий він , як кажуть? Чи можливо покохати такого? Чи зможуть вони побороти свій страх та сумніви і стати щасливими разом? Щиро запрошую до сучасної казки. Буду вдячна за коментарі і підтримку. Приємного читання.

Лана Іссан 04.05.2020, 18:38:42

Доброго дня, чи вечора. Запрошую прочитати мою книгу «Мрія на коні» Це історія пригод і кохання простої української дівчини і успішного хлопця. Книга про те, що попри труднощі і страхи варто іти до мети і залишатися порядною людиною. Історія зі щасливим кінцем. Буду вдячна за коментарі і підтримку.

Юліанна Бойлук 04.05.2020, 11:37:05

Доброго дня! Ласкаво запрошую Вас до прочитання нової романтично-драматично-гумористично-реалістичної історії у сучасному великому українському місті. Я приготувала для вас дуже смачний коктейль: гумор, кохання, пригоди, дорослішання героїв, сімейні цінності, добрий сильний герой та безпосередня героїня! Весела літня історія! Перед головними героями відкривається складний шлях, сповнений надзвичайних пригод, які не залишать Вас байдужими!))))

"Скарб його серця" https://booknet.com/uk/book/skarb-iogo-sercya-b224753

Анотація до книги:
Вона завжди була центром мого Всесвіту. Коли ми були дітьми, я вважав її своєю сестрою. Тоді ще не знав, що мої батьки мені не батьки... Коли дізнався і мій світ розколовся на безліч уламків, вона змогла зібрати їх. Просила завжди залишатися її братом. Я обіцяв. А потім ми стали дорослими. І я зрадив обіцянку... Так хто вона мені? Сестра чи доля?

Однотомник. Оновлення фіксовані три рази на тиждень. Чекаю на Вас))) Я дуже сильно потребую підтримки і відгуків читачів))) Активних винагороджуватиму промокодами)))

Таяна Арт 25.04.2020, 17:22:03

Вітаю! Запрошую до читання чуттєвої та емоційної історії «Кохання (не) досить», в якій є кохання та ревнощі, дуже складні стосунки та любовна драма, а також пошуки щастя та життя в сучасному українському місті.

Людмила Юшко 15.04.2020, 14:56:46

Ви шалена) А історія - просто ураган! Кармічні стосунки якісь. Бажаю не втратити темпу і запалу. І - перемоги!)

Міла Федорук 15.04.2020, 13:12:25

Вітаю, дорога тезко! Дякую за підпис на мою сторінку. Я бажаю вам неймовірних емоцій під час читання та до зустрічі у стрічці коментарів!! ;))

Міла Федорук 12.04.2020, 13:18:25

Щирі вітання! Заходьте читати любовний трилер « Я б’ю у відповідь» про Ольгу та Дмитра. Між ними одна гаряча ніч та один жахливий ранок, що змінив їх життя назавжди.
Коли доля знову зіштовхнула молодих людей, кожен з них використовує цей шанс сповна. Адже вибору не існує перед власним страхом та відчаєм. Велика подяка за підтримку зірочками та коментарем. Хочу знати вашу думку, бо книга дебютна. Дякую))

Анна Кейдж 11.04.2020, 22:48:05

Привіт, запрошую зазирнути на мою сторінку, працюю зараз над книгою "Полонянка", буду дуже рада враженням чи критиці в коментарях, або навіть зірочкам))) приємного читання))

Мария 03.04.2020, 22:04:40

Вітаю Вас, шановний читачу! Я запрошую вас на сторінку подруги. Вона - автор Елена Белильщикова. Я рекомендую її сучасний любовний роман «Викрадач мого серця» (безкоштовно). На головних героїв чекає безліч випробувань та неземне кохання, хеппі енд. Елена - новий автор на сайті. Вона дуже потребує вашої підтримки та коментарів! Вона написала вже декілька книг і планує незабаром розмістити їх на своїй сторінці. Якщо вас зацікавить, підпишіться на неї будь ласка litnet.com/uk/elena-belilshchikova-u3552686 Вибачте, що потурбувала вас!

Юлія Верета 27.03.2020, 14:46:11

Мої вітання!
Ласкаво запрошую почитати мою книгу "Статус "Закохана" (безкоштовна), історію кохання, в якій головна героїня з маленького міста у пошуках кращого життя приїжджає в столицю, де на неї чекає абсолютно новий світ, багато можливостей, але ще більше перешкод. Чи зможе вона подолати всі труднощі і знайти свою дорогу до щастя? Перед нею стоїть безліч перемог та поразок, які не залишать читачів байдужими.

Дякую! ❤️❤️❤️
Бажаю вдалого дня!

Ярина Мартин 12.02.2020, 18:50:14

Добрий день! Хочу запропонувати вам для прочитання книгу "Доля чаклунки". Тут ви знайдете безліч пригод від яких неможливо відірватись, магії, що заставить повірити у неможливе та, звісно, кохання, яке може подолати час. Зацікавились? Тоді дуже чекатиму ваших вражень! Історія все ще в процесі написання, тому підтримка читачів для мене дуже важлива.
https://litnet.com/uk/book/dolya-chaklunki-b190589
Оновлення кожного понеділка та четверга.

Окса Фом 12.02.2020, 14:05:41

Добрий день! Нова історія до дня Святого Валентина "Пристрасть пекучого перцю" https://litnet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556 В день весілля колишнього хлопця я не відчула ні болю, ні розчарування, ні заздрості, лише свободу. Але хто ж знав, що у цього прекрасного ефекту є побічна дія. Відтепер я не можу закохатися в жодного з чоловіків. От розумію, що це гарна людина, а пристрасті не відчуваю... Що це таке і як з цим боротися? На допомогу мені приходять подруги і разом ми занурюємося у пригоди в великому місті. Адже знайти чоловіка, який поверне мені змогу кохати - ще та хитра задачка... Бажаю приємного читання і океан емоцій своїм читачам!

Уляся Смольська 28.10.2019, 13:19:30

Вітаю) Запрошую Вас завітати на мою сторіночку та ознайомитись з моїми книгами. Можливо, Ви знайдете щось до свого смаку;) Буду рада бачити Вас серед своїй читачів!

Анна Харламова 27.10.2019, 20:49:49

❤️❤️❤️Вітаю!!! Дякую, що завітали на мою сторінку і обрали для приємних митей, мої книги!!! Окрема подяка за зірочку!!!! Якщо забажаєте отримувати сповіщання, запрошую підписатись на мою сторінку, і тоді Ви будете знати коли оновлення книг. Гарного вечора та чудового настрою!❤️❤️❤️

Books language: