Nadya

Activity

31 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю!

Запрошую до читання моєї новинки "Вкради мене по-справжньому", який знаходиться ось тутечки https://booknet.com/.../vkradi-mene-po-spravzhnomu-b402977
Анотація:
Данило планує зробити коханій пропозицію руки й серця. Але як вразити дівчину, яка ззовні тендітна, а в душі любить екстрим? В той час як для нього колесо огляду — не підкорений виклик! За порадою друга він влаштовує Кароліні викрадення, в якому йому відводиться роль рятівника. Але у кожній ситуації є своє "але". Данило не передбачив, що дівчина потрапить у руки справжніх бандитів, головним серед яких буде Макс. І він не поспішає повернути дівчину. Чи, можливо, то вона не поспішає повернутись?
Приємного читання!

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючими любовними поворотами. Обіцяю, що буде дуже цікаво! Анотація до книги: "Розлюбити за всяку ціну"
Ніколь з дитинства закохана в Даніеля – ділового партнера батька. Вперше вона зустрічає його, коли сама ще негарна довготелеса дівчинка – підліток. Її заповітна мрія – подорослішати, погарнішати і закохати в себе чоловіка своєї мрії. Ось тільки на той час її ідеал вже пересичений жіночою увагою та абсолютно розчарований у стосунках із жінками. З повагою, Катерина Мединська .

https://booknet.com/uk/book/rozlyubiti-za-vsyaku-cnu-b369838❤️

avatar
Таня Толчин
09.07.2022, 22:54:12

Вітаю!
Запрошую до читання своєї новинки "Айк Лютий"
Англія, 9-те сторіччя. Серед полонених аглосаксонського графа Айка опиняється данська дівчина Ерна.
Чи зуміє на тлі ворожнечі, ненависті та протистояння розквітнути справжнє кохання?
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Марія Євтушенко
02.07.2022, 10:31:06

Доброго часу доби. Як можна зв'язатися з Вами у соціальних мережах?

avatar
Lana Deniz
29.06.2022, 09:47:21

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку, сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити Вас серед своїх читачів. Бажаю Вам приємного читання та мирного неба. Бережіть себе. Все буде Україна.

Добрий день!

Буду рада запросити вас до прочитання моїх історій. Сподіваюсь, ви знайдете їх для себе цікавими:)

Додаю також анотацію і посилання:

В країні, де рівноправність - це головний принцип, все ще залишається багато умовностей і питань. Олександра стає лідеркою свого міста в ранньому віці, і хоча люди приймають її, одна голова не здатна вирішити всі проблеми, скинуті на місто і на країну в цілому. Але що робити, коли за фактичною рівноправністю стоїть формальний патріархат? Вирішувати все самій, чи знайти помічника?
https://booknet.com/uk/book/oleksandra-b396240

Буду вдячна вашому візиту.
Мирного неба!

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм новим романом із категорії сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»»!
https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800

(...) Глибока тиша запала між ними двома. Лише німий погляд в очі. Та напруга їхніх тіл, що ось-ось почне іскрити. Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
28.05.2022, 15:51:57

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

avatar
Ольга Сова
20.05.2022, 19:50:49

Вітаю! Хочу подарувати Вам промо, напишіть у Фб

avatar
Софія Чайка
19.05.2022, 15:53:17

Надіє, доброго дня! Я ще позавчора написала Вам у Фб) Погляньте будь ласка. Може у спамі)

avatar
Юліанна Бойлук
18.05.2022, 13:29:21

Слава Україні! Бажаю доброго мирного дня!

З трепетом запрошую Вас до моєї нової історії. На нас чекають романтика, придворні інтриги та насичений емоціями сюжет.

Анотація до книги "Та єдина, яку він шукав":

Не кожній позашлюбній доньці короля випадає честь стати спадкоємицею трону. Мені пощастило. Тепер же мало того, що я змушена співпрацювати з королевою - законною дружиною покійного батька, та ще й на мене влаштували справжнє полювання, а мій наречений зник безвісти. Ех, якби не красунчик-охоронець, зовсім здуріла б від цього божевілля.

https://booknet.com/uk/book/ta-dina-yaku-vn-shukav-b396054

Окрім того, обіцяю, що всі активні читачі будуть винагороджені дарунками))))
Ви - моє натхнення!
Миру та перемоги! Все буде Україна!

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Мак Карсегі
09.05.2022, 23:23:37

Доброго часу доби! Запрошую Вас ознайомитись з моєю творчістю. Буду щиро вдячний за відгуки та коментарі.

avatar
Єва Ромік
08.05.2022, 14:43:08

Шановна пані Надія, запрошую вас стати моїм другом і пропоную приєднатися до моїх читачів. Зараз я працюю над романом "Закон збереження мрії", це фантезі про пригоди попаданців в Україні. Це перша книга, яку я публікую українською мовою, тому вона потребує дружньої підтримки. Дуже цікаво буде дізнатися вашу думку, щодо моєї роботи. Перемоги усім нам!

avatar
Богдана Малкіна
05.05.2022, 20:49:33

Доброго дня! Хочу запросити Вас до своєї новинки "Нестримне серце" про кохання між викладачкою та студентом.

Анотація: Важко не закохатися у студента-мажора, який заради неї змінює своє життя. Проте чи є в них шанс на майбутнє, якщо вона не готова зраджувати своїм принципам та переступати заборону, а в нього занадто все складно з батьками, які самі обирають йому життєвий шлях? Чи матимуть вони бодай крихітний шанс на щастя? А якщо й отримають його, зможуть пройти крізь випробування?

Посилання на книгу: https://booknet.com/uk/reader/nestrimne-serce-b394091?c=4210925&p=1

Добра та мирного Вам неба!

avatar
Daniella
27.04.2022, 19:39:49

Вітаю, прошу вас ознайомитись з моєю новою книгою «Всі спектри мого болю» Ось анотація до неї. Буду рада вашій підписці.
Анотація: Його погляд породжував бурю в моєму серці, розбивав і склеював, вбивав і відроджував. Він мій біль, але причина дихати. Я закохалася у вчителя, у його погляд, рухи. Закохалася в ідеальний образ неідеальної людини. Я палала коханням до нього. Вірила. Мріяла. Він став тим моїм забороненим плодом, якого так сильно жадала кожна частина мене.
- Містер Колін, я кохаю вас.
- Я ніколи не зможу покохати вас, міс Брук.
Це мій крок в прірву. Моє найгірше жахіття. Моя історія, яка не закінчиться щастям.

avatar
Helen Fox
24.04.2022, 14:49:12

Вітаю, пані Надія. Я автор-початківець, і зараз викладаю свою першу історію, про дівчину, яка знає собі ціну. Запрошую прочитати її. Продовження старатимусь викладати кожного дня. Вона є безкоштовною. Також підписуйтесь на мене, адже попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую. (смалик_сердечко)

avatar
Таня Толчин
20.04.2022, 16:47:40

Вітаю! запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"), це історичний роман, де буде багато пристрасті, інтриги, кохання і битви) сподіваюсь, книга сподобається)
Ваша Таня Толчин

avatar
Anitka SunnyFeo
12.04.2022, 19:43:46

Вітаю! Сподіваюся ви в безпеці) Запрошую вас до своєї історії "Кохати не можна забути":))

Анотація до книги:
У мене є все – свій бізнес, що успішно розвивається, машина, квартира в елітному районі, успіх, визнання. Я можу дозволити собі все, що тільки захочу, але все це все одно не робить мене щасливою. Адже в моєму житті не вистачає найголовнішого – кохання. Після зради в юності, я поставила хрест на стосунках.
Але коли з’являється він, то все стає ще гірше. Нам не можна бути разом, адже всі навколо називають його альфонсом, через скрутне становище. А я не можу більше чинити спротив своїм почуттям.

Історія у процесі створення. Оновлення понеділок та четвер.

https://booknet.com/uk/book/kohati-ne-mozhna-zabuti-b391661

Буду вдячна за підписку та коментарі) Гарного вечора!

avatar
Ольга Сова
02.04.2022, 11:07:40

Вітаю! Хочу подарувати Вам промо, якщо ви не проти))) Напишіть, куди скинути)) Дякую за неймовірну підтримку!

avatar
Ганна Нест
02.04.2022, 00:36:07

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Наречена дракона. Історія одного кохання". В книзі буде: вимушений шлюб, справжня пара, дракони та любов, яка лікує. Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Vladyslav Derda
29.03.2022, 16:04:25

Вітаю вас) запрошую вас ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Мартін Штарк
25.03.2022, 10:06:33

Вітаю, любу читачку!
Я до Вас з новинкою. Запрошую до читання книги "Психолог особистого призначення"
У тексті є: #складні стосунки, # фінансова залежність жінки, # психолог

Анотація
У моєму житті не все так просто, як може здатися, на перший погляд. Чоловік – віддалився. Свекруха – постійно пиляє. Але найбільше тривожить те, що до тридцяти років я ніколи не працювала. Фінансово мене забезпечували спочатку батьки, а потім чоловік, хоча я маю вищу освіту. Щоб розібратися у всьому – звернулася до психолога. Але я і гадки не мала чим мені це обернеться. Мій психолог ніби магніт, без якого я вже не можу жити.

Щоб почати читати перейдіть по посиланню https://booknet.com/uk/reader/psiholog-osobistogo-priznachennya-b391245?c=4178181

Бажаю Вам тепла, миру і спокою.
Люблю і обіймаю ❤️

avatar
Анна Харламова
17.02.2022, 19:42:47

Вітаю, моя люба Натхненнице!! Запрошую до нової романтично-шаленої книги "Парі прийнято". Ексцентричні, веселі та емоційні герої чекають на вас. Дякую за увагу. З повагою, Анна Харламова.

avatar
Віолетта Котова
29.01.2022, 23:20:24

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман. Оновлення будуть щодня. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

avatar
Лаванда Різ
28.01.2022, 08:11:54

Вітаю! Я автор більш ніж 40 романів. Пишу в жанрі сучасних жіночих історій про кохання та любовне фентезі! Щиросердно запрошую підписатись на мою сторінку та познайомитись з моєю творчістю!) У нас весело, затишно та завжді раді новим читачам)

avatar
Мару Мар
07.01.2022, 17:53:11

З новим роком! Запрошую Вас до небезпечного полювання на привида у світі фентезі "НАРЕЧЕНІ ПРИВИДА" https://booknet.com/uk/book/narechen-privida-b360067 Оновлення щоденно, пригоди, трішки романтики, трішки гумора та хепі-енд гарантовано! :) ❤️❤️❤️

avatar
Бетсі Прусс
07.01.2022, 14:34:30

Вітаю, люба читачко! Хочу запросити Вас до прочитання моєї книги "Як стати дружиною Сатани 2". Ось анотація: Здавалось, життя Трейсі от-от почало налагоджуватись. Вона спокійнісінько готувалась до весілля з коханим, раділа за подругу та переживала за батька. Виявилось, не дарма. Адже Серафим Мітчер відправляє дівчину на землю, стираючи усі спогади як їй, так і всім божествам Небесної школи. Та коли пам'ять Трейсі повертається, вона всіма силами намагається повернутись на Небеса, де її коханий одружився на іншій, а вірний друг планує заколот проти Сатани. На додачу її батько видає заміж за мерзенного Херувима, з яким доведеться провести вічність. Та хто сказав, що пізно боротися? У неї забрали коханого -вона забере спокій у кожного. Навіть у самого Творця. На що здатне кохання та закохана демониця? Як повернути пам'ять Люциферу та оминути війну? А найголовніше -як стати дружиною Сатани? Буду рада бачити Вас серед своїх читачів)

Вітаю! ) Щиро дякую за підпис на мою сторінку ❤️ Запрошую до читання моїх книг )

Books language: