Наташа Федорук

77 comments

Login to leave comment

Log in

Добрий день!

Буду рада запросити вас до прочитання моїх історій. Сподіваюсь, ви знайдете їх для себе цікавими:)

Додаю також анотацію і посилання:

В країні, де рівноправність - це головний принцип, все ще залишається багато умовностей і питань. Олександра стає лідеркою свого міста в ранньому віці, і хоча люди приймають її, одна голова не здатна вирішити всі проблеми, скинуті на місто і на країну в цілому. Але що робити, коли за фактичною рівноправністю стоїть формальний патріархат? Вирішувати все самій, чи знайти помічника?
https://booknet.com/uk/book/oleksandra-b396240

Буду вдячна вашому візиту.
Мирного неба!

avatar
Мартін Штарк
06.06.2022, 19:33:43

Вітаю!
Щиро запрошую до нової історії.

Анотація
Анна
Я студентка магістратури, яка працює у найкращій газеті області. Та одного дня серед моїх замовників з'являється бізнесмен, який на першому побаченні пропонує одружитися. Та чи справді він хоче, аби я стала його дружиною?
Любомир
Мене не цікавлять серйозні стосунки. Єдине чого прагну - розширення виробництва бруківки. От лише дівчина з зеленими, магнетичними очима завжди спотикається об мою бруківку. Хто вона? І чи вдасться мені затягнути її до ліжка?
https://booknet.com/uk/book/gazetyarka-dlya-olgarha-b397738

avatar
Netaly McKenzie
31.05.2022, 16:39:21

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм новим романом із категорії сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»»!
https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800

(...) Глибока тиша запала між ними двома. Лише німий погляд в очі. Та напруга їхніх тіл, що ось-ось почне іскрити. Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

Приємного читання!

avatar
Helen Fox
25.05.2022, 21:36:29

Вітаю, пані. Я зараз викладаю свою першу історію "Фікція". Головна героїня, яка знає собі ціну, вступає до кращого університету Лос-Анджелесу. Які пригоди на неї чекають?!. Запрошую прочитати та дізнатись. Продовження викладаю кожного дня. Книга є безкоштовною. Також підписуйтесь на мене, попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую ❤

avatar
Netaly McKenzie
20.05.2022, 12:48:45

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Юліанна Бойлук
18.05.2022, 13:27:35

Слава Україні! Бажаю доброго мирного дня!

З трепетом запрошую Вас до моєї нової історії. На нас чекають романтика, придворні інтриги та насичений емоціями сюжет.

Анотація до книги "Та єдина, яку він шукав":

Не кожній позашлюбній доньці короля випадає честь стати спадкоємицею трону. Мені пощастило. Тепер же мало того, що я змушена співпрацювати з королевою - законною дружиною покійного батька, та ще й на мене влаштували справжнє полювання, а мій наречений зник безвісти. Ех, якби не красунчик-охоронець, зовсім здуріла б від цього божевілля.

https://booknet.com/uk/book/ta-dina-yaku-vn-shukav-b396054

Окрім того, обіцяю, що всі активні читачі будуть винагороджені дарунками))))
Ви - моє натхнення!
Миру та перемоги! Все буде Україна!

avatar
Ганна Нест
03.05.2022, 20:30:17

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Тобі сподобається". Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Наталі Мейстер
23.04.2022, 16:27:58

Вітаю! Якщо ви любите фентезі, то пропоную вам ознайомитися з моєю книгою "Самозванка в Академії Істинних". Хто зна, може вам сподобається:)
Ось анотація книги:
(Любовне фентезі 16+, безкоштовно) Аделіна була викрадена жорстоким воїном. Він забрав її в інший світ, який виявився зовсім непривітним для тендітної діви. І тепер, щоб вижити, дівчина змушена прикидатися тою, ким вона не є насправді. Втягнута в інтриги та змови, вона не має права на помилку. Та на додачу всесвіт ще й нагородив її чотирма істинними нареченими, які переслідують свої підступні цілі. Лише один із чотирьох принців зможе стати для Аделіни порятунком. То ж кому довірити своє серце і життя? І чи має право самозванка зробити такий вибір?

Дякую за увагу ❤️

avatar
Таня Толчин
22.04.2022, 21:18:33

Вітаю! запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"), це історичний роман, де буде багато пристрасті, інтриги, кохання і битви) сподіваюсь, книга сподобається)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Ганна Нест
10.04.2022, 14:15:17

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Вагітна від боса". Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Volodimir Krashevsky
01.04.2022, 19:22:43

Вітаю, пропоную підписку і ознайомлення з моїми історичними творами "Тумани Альбіону", "Непрохані гості", "Князь Кий при дворі короля Артура" та "Дранґ нахт Вестен.

avatar
Vladyslav Derda
30.03.2022, 01:20:42

Вітаю вас) запрошую вас ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Мартін Штарк
25.03.2022, 10:06:58

Вітаю, любу читачку!
Я до Вас з новинкою. Запрошую до читання книги "Психолог особистого призначення"
У тексті є: #складні стосунки, # фінансова залежність жінки, # психолог

Анотація
У моєму житті не все так просто, як може здатися, на перший погляд. Чоловік – віддалився. Свекруха – постійно пиляє. Але найбільше тривожить те, що до тридцяти років я ніколи не працювала. Фінансово мене забезпечували спочатку батьки, а потім чоловік, хоча я маю вищу освіту. Щоб розібратися у всьому – звернулася до психолога. Але я і гадки не мала чим мені це обернеться. Мій психолог ніби магніт, без якого я вже не можу жити.

Щоб почати читати перейдіть по посиланню https://booknet.com/uk/reader/psiholog-osobistogo-priznachennya-b391245?c=4178181

Бажаю Вам тепла, миру і спокою.
Люблю і обіймаю ❤️

avatar
Віолетта Котова
08.02.2022, 14:12:09

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман. Оновлення будуть щодня. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

avatar
Лаванда Різ
28.01.2022, 08:20:54

Вітаю! Я автор більш ніж 40 романів. Пишу в жанрі сучасних жіночих історій про кохання! Щиросердно запрошую підписатись на мою сторінку та познайомитись з моєю творчістю!) У нас весело, затишно та завжді раді новим читачам)

avatar
Lana Deniz
12.12.2021, 11:42:28

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку, сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити Вас серед своїх читачів. Бажаю приємного читання та гарного дня.

avatar
Rozalinda Rey
03.12.2021, 00:12:46

Добрий день, Запрошую до себе на сторінку посмакувати цікавою історією)))

avatar
Анна Харламова
23.11.2021, 22:14:11

Привіт, Пташечко!!! Запрошую до книги "Виклик кинуто". Цікава та емоційно смачна історія кохання. Обіймаю міцно-міцно)))

avatar
Юліанна Бойлук
16.11.2021, 18:15:37

Дорога читачко! Щиро запрошую до прочитання своєї новинки:
ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНЕ
- це книга, що торкнеться усіх струн вашої душі і зіграє неповторну історію. Вона сповнена драми, пошуків важливого, згадок про минуле, трепетного кохання і боротьби за нього...

Анотація до книги "Повернути втрачене"
Марта:
Моє життя було ідеальним: коханий чоловік, улюблена робота, визнання. Вагітність стала вершиною мого блаженства. Та одного дня казка перетворюється на детектив і бойовик. Один підписаний контракт ледь не вартував моєму коханому життя: благо, він, на відміну від свого брата, вижив у тій автокатастрофі. Вижив, але змінився... І поки намагається повернути наше втрачене щастя, мені випадає місія зберегти наше ненароджене немовля і зрозуміти, що ж сталося того фатального дня насправді.

Алекс:
Змінилося усе. Відтепер ніщо не буде, як колись. Можливо, доля дала мені шанс повернути моє бажане втрачене, що кілька років тому відібрала так жорстоко. Але спершу я повинен знайти того, хто вбив мого брата... і мене...


https://booknet.com/uk/book/povernuti-vtrachene-b364925
З першої сторінки на нас чекає загадка, напружений сюжет і багато ніжності. Осінь - пора серйозних історій!

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючою любовною інтригою. Обіцяю, буде цікаво! Анотація до книги: "До нестями кохаю тебе". Кіра Ештон прагне отримати заповітну посаду у найпрестижнішій корпорації країни, адже вважає себе справжнім професіоналом. Ось тільки хто сказав, що бути чудовим фахівцем достатньо? Для привабливих співробітниць у нещадних бізнесменів є свої правила гри. СЛР. ✨ У тексті є: перше кохання, сильні почуття, ревність зрада прощення, несподівані повороти, інтриги З повагою Катарина Ди. https://booknet.com/uk/book/do-nestyami-kohayu-tebe-b364204

Вітаю! Чи не могли б ви залишити відгук на книгу "Викрадач мого повітря" на сайті: http://condor-books.com.ua/index.php?route=product/product&path=9&product_id=1571. Буду вельми вдячна!

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати любовними, пригодницькими та гумористичними історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

avatar
Лідія Шефер
02.05.2021, 09:51:15

Вітаю із святом!Хочу запросити Вас до мого роману "Найкращий учитель".Сподіваюся,що Вам сподобається))

avatar
Холод Влада
30.04.2021, 13:59:26

❤️Вітаю, пані Наташо!❤️


❤️Чи читали ви на букннеті роман, в якому оповідь ведеться по черзі від хлопця і дівчини, де за хлопця пише хлопець?❤️

Хочу запросити вас почитати "Особисту вендету", наш з Тарасом Мельником роман в жанрах "СЛР" + "Бойовик", №1 в рейтингу за жанрами "Детектив/Трилер/Бойовик", "Гаряча новинка", в топі СЛР.

У головних героїв роману є причини для помсти одній і тій самій людині, впливовому вору в законі.

Сергієм керує бажання помститися за батька і вкрадений спадок, який Едік привласнив хитрощами. Анною ж керує бажання помститися за вбиту Едіком їх спільну ненароджену дитину. Обидва засліплені цим бажанням так сильно, що на початку роману готові піти абсолютно на все, навіть на смерть.

Та що якщо двоє месників зустрінуться і таки вкрадуть те, заради чого проникли в одну з штаб-квартир Лимонова? Взлами сейфів, замків, угони машин, погоні, кульове поранення, надання першої допомоги і почуття, які можуть бути небезпечними, бо ж через них забуваєш про головну ціль - помсту клятому виродку Едуарду.

Екшн. Реалізм. А ще, щире кохання проти бажання помститися. Що виявиться важливішим для кожного з героїв?

avatar
Єва Басіста
19.04.2021, 12:28:13

Доброго дня! Хочу Вас запросити до прочитання "Чергова брехня" та "Ти мене врятував". Буду рада за підписку) Дякую)

Вітаю. Запрошую Вас до читання моїх романів. Хочете пристрасті? - пропоную прочитати еротичний роман "Пристрасть чи любов". Якщо Вас цікавить драматична історія, тоді вам сподобається "Золота клітка". А якщо хотіли б прочитати книгу з боку чоловіка, від його імені, то пропоную ознайомитися з романом "Щоденник бізнесмена" чи "Така як Я" (вони з одного циклу, але можно читати окремо) А в романі "Золота клітка" розкриваю таємниці героїні з "Така як Я".
Сподіваюсь Вас зацікавить моя творчість. Буду рада бачити Вас серед своїх читачів.
Дякую за увагу!

avatar
Уіллов Крафт
01.04.2021, 11:34:33

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Лаванда Різ
26.03.2021, 09:03:09

Привіт! Я автор більше ніж 20 романів і мені дуже хочеться запросити Вас до нашої читацької родини, якщо Вам подобаються історії в жанрі сучасний любовний роман та любовне фентезі! Буду невимовно вдячна, якщо Ви підпишитесь на мою сторінку та завітаєте у гості!))

avatar
Мартін Штарк
21.03.2021, 20:51:43

Чи бажаєте поринути в пригоди кохання у славних Карпатах разом з молодою героїнею?

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Книга "Дівчина з полонини" в безкоштовному доступі.

Ціную і люблю кожного свого читача❤️

вітаю, я автор початківець, вирішила спробувати себе в ролі чоловіка))) Книги з циклу "чоловіча душа" повністю написані від чоловічого імені!
В них я розповідаю про складний чоловічий характер, про стосунки, які не завжди кінчаються хепі-ендом, про відчай, розчарування і звісно обіція захопливі момент в продовж усього роману, а також несподіваний фінал.
Перша книга "Щоденник бізнесмена" приймає участь у конкурсі, тож за умовою необхідно було виставити її продавати. Друга безкоштовна, то му сподіваюсь, що ви заглянете на мою сторінку й отримаєте приємні почуття на сторінках!
Дякую за підписку на мене, рада буду бачити серед своїх читачів)))
Дякую за увану
Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Привіт, Наталю, яке гарне у Вас ім'я. Хорошого Вам настрою. Я молодий автор під псевдонімом Мавка. Я пишу для людей не обділених інтелектом та почуттям гумору. Ну так мені хочеться думати. Для мене дуже важливий контакт з читачем. Нікого життю вчити не хочу, а приносити радість та й інші почуття, бо без смутку радості немає. Все-таки дві сторони однієї монети. Прошу вас звернути увагу на мої твори й не ображатися, якщо вони Вам не здадуться цікавими. Запрошую вас у світ любовного фентезі.

avatar
Аделіна Янг
13.03.2021, 00:41:03

Привіт, щиро запрошую до прочитання моїх книг!) Надіюсь та вірю, що вам припаде до душі)
Буду рада вам та вашим коментарям!)

avatar
Наталія Ковган
11.03.2021, 00:30:31

Вітаю! Хочу запросити вас прочитати мою новинку «Я твій?!». Існує багато книг, де дівчину силоміць намагаються видати заміж. Але якщо це станеться з хлопцем?
Головний герой Стас змалечку чув, що за гроші можна купити все, що завгодно. Але не думав, що купити побажають його. І тепер юнакові, доведеться одружитися з жінкою, що старша його на ціле життя. Але серце молодого чоловіка не вільне. Ось уже чотири роки він бачить уві сні, юну прекрасну білявку, яку колись зустрів лише на мить. Він не знає як звуть цю дівчину, не знає, де її шукати. Проте вірить, що одного разу вони зустрінуться.
Переходьте за посиланням, завжди рада вітати на своїй сторінці
https://booknet.com/uk/book/ya-tvi-b319213

avatar
Христина Маніль
28.02.2021, 19:04:33

Доброго вечора! Запрошую до прочитання моїх романів "Пошуки долі" та "Допомога (не) буває швидкою". Сподіваюся, що вони прийдуться Вам до вподоби.

avatar
IvasykAnatol
20.01.2021, 19:41:17

Читати чи не читати) так і не дізнаєтесь, якшо не глянете сюди!
https://booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901
Я може автор винятковий, чи просто графоман собі.
Та це усе не випадково, так хочеться подумати мені.
У вас же грізні вподобайки та коментів святі мечі,
Убийте у мені дракона, а може станьте ним самі!

avatar
Окса Фом
15.01.2021, 17:02:12

Привіт! Запрошую до себе у гості на два інтригуючих твори:

Cучасний романо-детективчик "Пристрасть пекучого перцю" https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556 Буду рада, якщо сподобається.

Або ж сучасний любовний роман "Циганка за мільйон". https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453 Буду рада, якщо сподобається.

Доброго дня) Хочу запросити Вас завітати на мою сторінку) Рекомендую твори "Алгоритм (не)випадковостей" (сучасний любовний роман про випадкову зустріч) та "Привиди Хелловіну" (Дилогія про дівчину, до якої завітав моторошний привид в ніч Хелловіну - містика). Сподіваюсь, що Вам сподобається, буду вдячна за підтримку))) Приємного читання!

avatar
Інна Прохорова
12.12.2020, 14:39:02

Вітаю, Наташо . Хотілося би бачити вас серед своїх читців. Запрошую на любовний сучасний роман.
Приходьте, буде цікаво.
Моя сторінка https://booknet.com/uk/nna-prohorova-u6850785

avatar
Ерін Кас
27.11.2020, 18:14:19

Дякую за нагороду!

avatar
Ерін Кас
09.11.2020, 21:16:49

Добрий вечір! Вітаю на своїй сторінці! Дякую за підписку))

Доброго дня, пані Наталю.
Запрошую Вас на свою сторінку.
Можливо, Вам буде до смаку мій "коронований" роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

avatar
Фея Лавлі
30.10.2020, 20:16:05

Привітики! Запррошую вас у свійт чарівних гарячих стосунків і божевільного кохання.. Я тут на сайті новенька, давайте взаємно дружити. Буде солодко і гаряче. Моє серденько вже вам вдячне за відгук. Цьомчики. ❤️❤️❤️❤️

Привіт) Хочу запросити вас почитати мою книгу "Лише друг, нічого більше". Якщо ви обожнюєте історії про кохання, гумор та бажаєте поринути у світ пригод - то вона саме для вас. Буду вдячна будь-яким проявам того, що ви зацікавлені в читанні. Чекаю вас на своїй сторінці та, за бажанням, в інстаграмі @sashka.motivashka. Дякую за увагу ❤️

avatar
IvasykAnatol
12.10.2020, 20:50:40

Привіт, я типу автор, але це не точно, пишу нічогеньке фентезі й не тільки і знову - на ваш розсуд. В будь-якому разі, дякую за увагу, а буде хвилинка - гляньте)) можливо там справді вас та й "шось" зацікавить! booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

avatar
Тетяна Барматті
27.09.2020, 11:32:49

Доброго дня! Запрошую Вас в гості на мою сторінку.
Буду вдячна, якщо ви приділите час моїм книгам:
«Стефі або Остання Надія Астрала» - дракон і попаданка, таємниці минулого, любов і інтриги.
«Інша…» - багатомужжя, сильна героїня, інтриги.
За можливості глави виходитимуть щодня!
Якщо інформація вас не зацікавила, вибачте за турботу.

avatar
Юлія Валевська
26.09.2020, 19:33:01

Вітаю! Дозвольте запросити Вас прочитати мою книгу. Якщо Ви любитель романтики, інтриг, секретів і любовних трикутників - ласкаво просимо! Сподіваюся, що моя творчість залишить після себе тільки найкращі враження. Буду дуже вдячна за ваші зірочки і коментарі. А також відстежуйте автора, щоб не упустити нічого цікавого) Удачі вам і всього найкращого! Дуже потребую вашої підтримки)

avatar
Марко Войт
24.09.2020, 16:17:49

Доброго здоров’я! Не сприйміть це за нав’язливий спам, але був би радий Вашій увазі до моєї повісті "Без любові" https://booknet.com/uk/book/bez-lyubov-b141593. Вибачте, що потурбував.

Доброго дня! Запрошую Вас до читання моїх книг)) Нещодавно завершила роман у жанрі слр, а зараз пишу фентезі про русалок. Буду вдячна, якщо залишите відгук. Також буду рада бачити Вас серед своїх підписників) Вибачте, якщо потурбувала)

Вітаю! Маю кілька новинок. Давно заходили на сторінку?Запрошую до ліричних історій про кохання. Підписуйтеся, щоб не пропустити цікавинки. Пропоную переглянути Буктрейлер до нової історії - https://www.youtube.com/watch?v=HC5eoi117r0
Буде цікаво! Чекатиму серед читачів.

avatar
Холод Влада
25.08.2020, 21:08:57

♥️ Доброго дня, пані Наталю ♥️
Вам до душі ♥️♥️ романи про кохання та пригоди ♥️♥️?

Якщо ваша відповідь "так", раджу вам любовне фентезі «Магічне кохання, турнір на виживання.»

Це історія про хлопця-потраплянця, який не пам'ятає свого імені, та й до того ж не має магічних сил...Він потрапляє в паралельний, магічний світ, зустрічає нових друзів і всі вони намагатимуться пройти турнір заради того, щоб отримати пророцтво від єдиної, унікальної пророчиці королевства! Турнір розпочинається як індивідуальний, але майже одразу переходить в груповий. Героїв чекає зустріч з різними магічними істотами, такими як сирени, сфінкс, елементалі всіх елементів(саламандри, русалки, гноми, сільфи), та навіть тіньовим драконом! Також тут будуть і невеличкі загадки на логіку(не складні, все ж, це не детектив). Ну і авжеж - магічне кохання) А ще тут будуть заборонені в цьому світі міжкласові любовні зв'язки!

Крім цих робіт також маю два завершених любовних романи: роман «Барбі», "Блокбастер"(про телешоу) та «ВІЛ. Моя боротьба». Буду рада, якщо ви зазирнете до якоїсь з цих книжечок і ми зустрінемось з вами на її сторінках)

Books language: