Оксана Авраменко

15 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Netaly McKenzie
21.06.2022, 16:04:33

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм новим романом «Леді для герцога»!
https://booknet.com/uk/book/led-dlya-gercoga-b398662
Називаючи ім'я для новонародженої дочки батькового друга Крістофер не здогадувався, що дає ім'я своїй майбутній дружині. А дізнавшись ненавидить її та рідного батька. Та договір укладено. І за його розірвання батько виставив для сина високу ціну.
За кілька місяців до шлюбу герцог змушений їхати на знайомство з нареченою. Та на затятого гульвісу чекає несподіванка у вигляді подруги нареченої. Тепер він стоїть перед вибором: ненависна дружина та спадок чи істинне кохання та втрата всього.
Якби ж він знав, що незалежно від вибору результат буде той самий. І чи зможе він прийняти його дізнавшись правду?

Це перша книга циклу "Четвірка гульвіс". Цей цикл про кохання, яке з'явиться в житті кожного з четвірки. У кожного гульвіси воно буде своє, не схоже на інші.
Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити оновлень та нових книг!

Крім того запрошую прочитати завершений сучасний короткий роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах» https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800
Приємного читання!

avatar
Helen Fox
25.05.2022, 21:19:31

Вітаю, пані Оксана. Я зараз викладаю свою першу історію "Фікція". Головна героїня, яка знає собі ціну, вступає до кращого університету Лос-Анджелесу. Які пригоди на неї чекають?!. Запрошую прочитати та дізнатись. Продовження викладаю кожного дня. Книга є безкоштовною. Також підписуйтесь на мене, попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую ❤

avatar
Netaly McKenzie
24.04.2022, 15:49:33

Вітаю! Запрошую поринути і світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Віолетта Котова
19.02.2022, 18:18:50

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман Зумій пробачити. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

avatar
Lana Deniz
25.01.2022, 22:42:27

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку, сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити Вас серед своїх підписників. Бажаю Вам приємного читання.

avatar
Віра Кострицька
24.11.2021, 20:13:40

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

avatar
Мартін Штарк
24.10.2021, 15:04:02

Вітаю, люба читачко!
Запрошую відвідати Карпати разом з головними героями твору "Наречена з полонини".
https://booknet.com/uk/book/narechena-z-polonini-b362674

Анотація
На полонині Шумняска існувала повна гармонія серед вівчарів. От лише одного дня все змінює Марина зі своїм нареченим, які вриваються у розмірене працею життя. Кожного поглинають власні почуття і тривоги. Маринин наречений – геть не хоче жити в місті, куди прагне дівчина. Крім того, у неї є таємниця, яка може стати завадою щирому коханню хлопця і майбутньому шлюбу.

Також, якщо ви ще не читали, запрошую до безкоштовної першої частини "Дівчина з полонини"
https://booknet.com/uk/book/dvchina-z-polonini-b324559

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Буду рада Вас бачити!
❤️З любов'ю Мартін Штарк! ❤️

avatar
Анна Харламова
10.08.2021, 12:35:50

Вітаю! Запрошую до книги «Брудні розмови». Буду рада бачити) https://booknet.com/uk/book/brudn-rozmovi-b350765?_lnref=oD96mHdM З повагою, Анна Харламова.

Анна Харламова
10.08.2021, 14:12:45

Оксана Авраменко, Вам дякую за увагу!!! Гарних емоцій від книг!!!

avatar
Окса Фом
17.07.2021, 19:15:45

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моїми історіями. Щоб трішки конкретизувати зазначу, що в мене вже є завершений сучасний роман (безкоштовний, ніжний, романтичний)https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453, сучасний інтригуючий роман з детективною родзинкою (безкоштовний, але який дахозривний),https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556, https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-2-b347239 і в майбутньому ще додасться жанр фентазі. Сподіваюся справити на Вас гарне враження) Дякую за приділений час та чекаю в гості до себе на сторінку! Буду рада бачити вас у підписниках.)

Окса Фом
18.07.2021, 22:40:54

Оксана Авраменко, Дякую. Буду чекати.

avatar
Марина Орехова
31.05.2021, 14:32:44

Приветствую! Я к вам с новинкой – «ДАР для ЯРЫ». Любовное фэнтези о том, как одна лже-гадалка повстречала очень загадочную гостью из другого мира, и та сделала ей предложение, от которого невозможно отказаться... Это впроцессник, но у меня есть и завершенные истории.
Хотите интересные книги со смыслом? Без сюжетных "дыр" и без неадекватных героев? Если да, то с удовольствием приглашаю к себе ;) Я пишу в жанре любовного фэнтези. Читатели отмечают, что мои книги заставляют думать, мечтать и верить в лучшее, а еще переворачивают представление о многих привычных вещах!
Приглашаю и вас! С наилучшими пожеланиями ВСЕХ БЛАГ и только ХОРОШИХ книг!!!

"Бегущая во сне" - фантастическая история одной девушки с непростой судьбой, которая стала видеть осознанные сны и просыпаться в другом мире.
"Влюбиться в Не Ангела" - о людях, ангелах, любви земной и неземной, а еще о том, как одна жизнь может спасти целый мир.
"Охотники за вечностью" - рассказ об одной очень странной семейке, мечтающей о бессмертии (полная версия бесплатно доступна по ссылке из аннотации).
Все романы в бесплатном доступе.

Марина Орехова
31.05.2021, 22:37:16

Оксана Авраменко, приходите! Буду очень рада :)

avatar
Лана Гриц
21.05.2021, 13:18:02

Здравствуйте, уважаемый Читатель!
Приглашаю ознакомиться с моей бесплатной книгой "Лезвием по телу".
#18+#любовный роман#очень откровенно

Аннотация: Приходилось ли Вам жалеть о своих благородных поступках? Меня зовут Кристина Романова, мне 28 лет и я – хирург. Мне пророчили блестящее будущее в области медицины, но, однажды, моя идеальная жизнь резко изменилась. И, не смотря на то, что я врач и давала клятву, я пожалела, что спасла человеку жизнь!

Добро пожаловать: https://litnet.com/ru/book/lezviem-po-telu-b324090

Лана Гриц, Спасибо,

avatar
Харли Напьер
29.05.2021, 12:00:19

Прекрасная Оксана, приглашаю вас на мою страничку))) Жанр: романтическая эротика. Буду очень рада вашему отклику❤️
«Искушение для Кати»
Значит здесь, и сейчас, всё, момент истины. Глубоко вздохнув, двинулась в сторону брюнетистоблондинистой парочки.
-Я знаю, что вы хотите сказать и что думаете, - выпалила, пряча глаза, - Глупо было прятаться, но мне нужно было время. Думаю, на этом наша дружба закончилась, и каждый пойдет...
-Слышал, Егор? - нагло перебил меня Глеб, поворачиваясь к другу, - Подумала она.
-Ага, - хмыкнул блондин, - Проницательная наша, всё за всех решила. Ну, давай, Катюш, заканчивай мысль, - как маленькой, разрешил мне друг. Но мой запал как-то резко иссяк.
-Пойдет разными дорогами и..., - неуверенно промямлила, с опаской наблюдая, как брюнет отлепился от двери и осторожно, по хищному начал двигаться ко мне. Сглотнула и невольно сделала шаг назад.
-В машину, - снимая очки, рыкнул Самойлов. Мои глаза готовы были залезть на лоб, ладошки вспотели. В панике, стала искать поддержки у Малиновского, и перевела испуганный взгляд на него. Но он впервые не пытался остудить друга и успокоить меня...

Харли Напьер, Спасибо,

Здравствуйте, я хотела бы вас пригласить на мою страничку. Возможно вам понравится моя первая история любви. Буду ждать вас в гости.❤️

Адалинда Морриган, Спасибо.

avatar
Ольга Шо
17.05.2021, 14:58:47

Уважаемый читатель, приглашаю Вас на свою страничку. Предлагаю ознакомиться с моими книгами. Захватывающий сюжет, страсть и любовь, дружба и предательство, чувственные эмоции. Буду рада, если вам понравится. КНИГИ БЕСПЛАТНЫ

avatar
Сергеева Елена
15.05.2021, 07:55:28

Здравствуйте! Предлагаю присоединиться к прочтению моей новой книги «Чёрное. Белое».

Современный любовный роман ♥️ Проды 5-6 раз в неделю без задержек и обмана (отредактированные). ХЭ! Буктрейлер.

Аннотация: Моя жизнь по вине обстоятельств раскололась, как орех, на две половины: белую и чёрную... В одной я студентка-отличница, в другой танцовщица стриптиза, зарабатывающая деньги, необходимые как воздух... В одной я отчаянно пытаюсь воскресить в сердце невинную первую любовь, в другой, помимо своей воли, сгораю от страсти к непонятному мужчине... Но я не могу вечно жить двумя кардинально разными жизнями!

https://litnet.com/ru/book/chernoe-beloe-b328444

Сергеева Елена
15.05.2021, 10:15:32

Оксана Авраменко, Пожалуйста ♥️

Books language: