Оксана Сторожинська

Activity

32 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Avrora Deineko
07.08.2022, 19:22:18

Вітаю!
Дозвольте Вам запропонувати до прочитання мою безкоштовну та завершену книгу у жанрі гумористичного фентезі під назвою «Викрадена Неприємність».
Анотація
Нерісія – князівна знатного роду, якій доводиться розповсюджувати чутки про свою «неординарну зовнішність», щоб відлякувати наречених, яких їй активно сватає її тітка, з метою якнайшвидше видати заміж і заволодіти її родовим замком. В один із днів Нерісію викрадають і привозять у якесь дивне селище, вимагаючи у неї допомоги в одній заплутаній справі. Чи могли знати викрадачі та їх ватажок, що з того моменту, як вони поцуплять князівну, у таборі почнеться справжній безлад, а на їхні голови посипляться одні неприємності? Але назад дороги вже немає. Адже, якщо відьму роздратувати – місця мало буде всім!
Чекатиму на Вас!

avatar
Єва Ромік
27.07.2022, 18:21:04

Шановна пані Оксано.
Пропоную вашій увазі мій новий роман
ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ. ПРИНЦЕСА ІЗ ПРОБІРКИ.
Космічна фантастика з елементами фентезі.

Майже тисячоліття минуло з того часу, як Зоряні Доми покинули Таріон і розселилися по галактиці. Дім Харіді став одним з найсильніших. Але сили забагато не буває. Тим більше перед війною.
Король Олександр Дванадцятий мріє відшукати прохід у паралельний світ, з якого імператор Таріс колись приніс так багато нових технологій. Пророцтво давньої Хранительки стверджує, що Брама відкриється знову, коли у двох Домів, Харіді і Шарден, народиться законний спадкоємець. Заради цієї дитини, тобто заради Брами, король готовий на найнесподіваніші кроки.

Це другий роман циклу ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ, але його можна читати як окремий твір. Сподіваюся світ, вигаданий мною, припаде вам до душі. Радо вислухаю ваші думки щодо цього роману.

З повагою, Єва Ромік

avatar
Таня Толчин
23.07.2022, 17:13:48

Вітаю!
Запрошую до читання своєї новинки "Айк Лютий"
Англія, 9-те сторіччя. Серед полонених аглосаксонського графа Айка опиняється данська дівчина Ерна.
Чи зуміє на тлі ворожнечі, ненависті та протистояння розквітнути справжнє кохання?
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Єва Ромік
30.06.2022, 19:32:08

Вітаю вас, пані Оксано.
Чи полюбляєте ви драконів так само як я?
Драконячий світ це зовсім не середньовіччя, замки і криноліни. Навпаки, це цілком сучасна цивілізація. Мешкають там звичайні люди, наприклад Зоя – дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних хворих. А от пацієнт їй дістався не простий, він дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться дівчині дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив'язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки передумав помирати незвичайний пацієнт, а його родичі раптово зникли. І що тепер робити?
Запрошую вас приєднатися до читачів мого роману
“СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН”
Бажаю приємного читання.

avatar
Vladyslav Derda
18.06.2022, 17:40:34

Вітаю вас) запрошую завітати на мою сторінку і ознайомитись з моєю книгою "Зелене серце" буду вдячний та радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання з моїми романами!
Також буду рада бачити Вас серед своїх підписників.

https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638 - історичний любовний роман «Лерд дав слово»

https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800 - НОВИНКА! Сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»

«Ти завжди будеш в моїх обіймах»»
(...)Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

«Лерд дав слово»
Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англійцем, вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Єва Ромік
26.05.2022, 20:41:55

Шановна пані Оксано, запрошую вас стати моїм другом і пропоную приєднатися до моїх читачів. Зараз я працюю над романом "Закон збереження мрії", це фентезі про пригоди попаданців в Україні. Це перша книга, яку я публікую українською мовою, тому вона потребує дружньої підтримки. Дуже цікаво буде дізнатися вашу думку, щодо моєї роботи. Перемоги усім нам!

avatar
Таня Толчин
06.05.2022, 12:55:30

Вітаю!
Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"
Це історичний роман, Англія, епоха ранього середньовіччя
Там буде пристрасне кохання, інтриги і битви...
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Ганна Нест
05.04.2022, 21:21:06

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Дочка робота". В книзі буде: перше кохання, важкий вибір, дивний космічний корабель та таємниці. Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Vladyslav Derda
30.03.2022, 23:45:23

Вітаю вас) запрошую ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Наталі Ліон
29.12.2021, 21:52:45

Вітаю! Запрошую вас зазирнути до моєї сторінки, де на вас чекає ще одна історія кохання "Не дивись мені в очі". Наші герої будуть кохати, ненавидіти, робити помилки, але вони будуть справжніми. Їх чекають не легкі випробування, таємниці і багато кохання)
Дякую!

avatar
Анна Харламова
16.12.2021, 19:46:33

Вітаю. Запрошую до ніжної історії кохання
"Лист на Різдво".
Книга без вікового обмеження.
Вдячна за увагу. З повагою, Анна.

avatar
Мартін Штарк
08.12.2021, 18:33:22

А Ви вже відчули казковість від цієї зими?
Саме вона надихнула мене поділитися зворушливою історією, яка не може ніяк мене відпустити.

Анотація до книги "Стану для тебе трояндою"
Десятикласницею я не дуже вірила у дива, але саме в ніч перед Різдвом я зрозуміла, як це кохати до болю. Я жила цим все своє життя, але спогади не відпускають. Навіть біль може бути приємним, коли він наповнений сенсом. Дива трапляються, проте іноді вони не матеріальні. Вони літають у повітрі в надії, що їх відчують.
https://booknet.com/uk/book/stanu-dlya-tebe-troyandoyu-b367243

Бажаю, аби ця зима принесла Вам лише позитивні моменти.
Буду щаслива бачити Вас серед своїх підписників.

avatar
Наталія Ковган
05.12.2021, 16:52:13

Доброго дня! Щиро хочу запросити вас прочитати роман 18+ «Пройти над прірвою» про справжнє кохання і пристрасть. Книга БЕЗКОШТОВНА і являється першою у циклі «Одержиме кохання». Буду рада бачити вас серед своїх читачів.
https://booknet.com/uk/book/proiti-nad-prrvoyu-b366299
Юля і Руслан покохали один одного з юності. Віддавшись шаленим першим почуттям, не прийняли до уваги того, що вони з різних світів.
Вона правильна дівчинка, яка розраховую на себе і живе за правилами. Він розбещений мажор і багатій, який сам же правила і встановлює. Їх кохання, як похід над прірвою. Чи насміляться вони її перейти?
- Я кохатиму тебе все життя! - промовила Юля, тримаючи юнака за руку, - це почуття ніколи не згасне.
- Я завжди володітиму тобою, - відповів Руслан, притягуючи до себе дівчину, - ти тільки моя і цього не змінити.

Наталія Ковган, Добрий вечір. Дякую за запрошення. Буду рада познайомитись з вашими творами.

avatar
Lana Deniz
30.11.2021, 18:34:11

Вітаю Вас, пані Оксано! Запрошую Вас в гості на свою сторінку. Сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються.Буду рада бачити Вас серед своїх підписників. Бажаю приємного читання.

Lana Deniz, Лана дякую за запрошення. Обов'язково завітаю!

avatar
Віра Кострицька
26.11.2021, 23:23:24

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

Віра Кострицька, Дякую за запрошення. Буду рада познайомитись з Вашою творчістю.

avatar
Анна Харламова
29.09.2021, 19:23:10

Вітаю, люба Натхненнице! Запрошую до нової книги «Непристойна поведінка».
Буду рада бачити)
Тепла та затишку!!!
З повагою, Анна Харламова.

Анна Харламова
18.11.2021, 20:14:27

Оксана Сторожинська, Дякую за увагу!!! Нещодавно вийшла ще одна книга "Виклик кинуто". Запрошую)
Гарного вечора та смачних книг!!!

avatar
Марина Орєхова
27.10.2021, 20:58:28

Вітаю! Я до вас з новинкою - "Та, що біжить уві сні", любовне фентезі. Це історія дівчини, яка у реальному житті втратила все, але одного дня вона побачила незвичайний сон. Він змінив її, адже вона зрозуміла, що уві сні зможе побудувати таку реальність, як хочеться їй. Тільки Таша не знала, що вона не одна така мандрівниця. Є і інші... Є цілі світи...
Буду рада, якщо ви завітаєте до мене та познайомитеся з моєю творчістю! Я давно пишу книги у жанрі фентезі, але на Букнеті тільки розпочинаю свій шлях. Мої історії сповнені любові, несподіваних поворотів сюжету та інтриг. Сподіваюся на вашу підтримку!

Доброго дня. Щиро вдячна вам, що підписалися на мою сторінку. Сподіваюся, що не розчарую вас як автор і мої твори припадуть вам до душі. Якщо так, то я буду безмежно рада, адже лише читачі можуть підтримати і надихати для подальшої творчості. Дякую:))

avatar
Мартін Штарк
21.10.2021, 19:51:31

Вітаю, люба читачко!
Запрошую відвідати Карпати разом з головними героями твору "Наречена з полонини".
https://booknet.com/uk/book/narechena-z-polonini-b362674

Анотація
На полонині Шумняска існувала повна гармонія серед вівчарів. От лише одного дня все змінює Марина зі своїм нареченим, які вриваються у розмірене працею життя. Кожного поглинають власні почуття і тривоги. Маринин наречений – геть не хоче жити в місті, куди прагне дівчина. Крім того, у неї є таємниця, яка може стати завадою щирому коханню хлопця і майбутньому шлюбу.

Також, якщо ви ще не читали, запрошую до безкоштовної першої частини "Дівчина з полонини"
https://booknet.com/uk/book/dvchina-z-polonini-b324559

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Буду рада Вас бачити!
❤️З любов'ю Мартін Штарк! ❤️

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати різними цікавими історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

avatar
Анна Харламова
24.07.2021, 13:59:20

Вітаю! Щиро дякую за підпис на мою сторінку та увагу до моєї творчості!!!
З повагою, Анна Харламова.

avatar
Анна Харламова
15.07.2021, 16:49:56

Вітаю! Запрошую до книги «Брудні розмови». Буду рада бачити) https://booknet.com/uk/book/brudn-rozmovi-b350765?_lnref=oD96mHdM З повагою, Анна Харламова.

avatar
Аріка Сант
17.06.2021, 12:34:47

Доброго дня! Хочу запропонувати вам ознайомитись з моєю книгою «Зваблення як зброя». Обіцяю багато пристрасті, пригод, небезпек та кохання. А ще цікаву, впевнену в собі героїню, яка любить виклики.
Буду дуже рада, якщо зазирнете!
https://booknet.com/uk/book/zvablennya-yak-zbroya-b346008

avatar
Лаванда Різ
16.05.2021, 20:30:40

Привіт! Ви виграли промокод до книги "Донор"! Будь ласка, зверніться до автора!

Лаванда Різ, Доброго дня. Вибачайте Лавандо що аж сьогодні відписую. Не було інтернету. Відписала Вам у фейсбук.

avatar
Холод Влада
30.04.2021, 14:48:50

❤️Вітаю, пані Оксано!❤️

❤️Чи читали ви на букннеті роман, в якому оповідь ведеться по черзі від хлопця і дівчини, і за хлопця пише автор-хлопець, а за дівчину — дівчина?❤️

Хочу запросити вас почитати "Особисту вендету", наш з Тарасом Мельником роман в жанрах "Сучасний Любовний Роман" + "Бойовик", №1 в рейтингу за жанрами "Детектив/Трилер/Бойовик", "Гаряча новинка", в топі СЛР.

У головних героїв роману є причини для помсти одній і тій самій людині, впливовому вору в законі.

Сергієм керує бажання помститися за батька і вкрадений спадок, який Едік привласнив хитрощами. Анною ж керує бажання помститися за вбиту Едіком їх спільну ненароджену дитину. Обидва засліплені цим бажанням так сильно, що на початку роману готові піти навіть на смерть.

Та що якщо двоє месників зустрінуться і таки вкрадуть те, заради чого проникли в одну з штаб-квартир Лимонова? Взлами сейфів, замків, угони машин, погоні, кульове поранення, надання першої допомоги і почуття, які можуть бути небезпечними, бо ж через них забуваєш про головну ціль - помсту клятому виродку Едуарду.

Екшн. Реалізм. А ще, щире кохання проти бажання помститися. Що виявиться важливішим для кожного з героїв?

avatar
Єва Басіста
19.04.2021, 12:33:09

Доброго дня! Хочу Вас запросити до прочитання "Чергова брехня" та "Ти мене врятував". Буду рада за підписку) Дякую)

avatar
Уіллов Крафт
01.04.2021, 12:56:37

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Мартін Штарк
21.03.2021, 21:24:57

Чи бажаєте поринути в пригоди кохання у славних Карпатах разом з молодою героїнею?

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Книга "Дівчина з полонини" в безкоштовному доступі.

Ціную і люблю кожного свого читача❤️

avatar
Міла Федорук
18.03.2021, 15:02:06

Вітаю. Запрошую до жіночого роману під назвою "Фальш". Події розгортаються поблизу Куяльницького лиману та однойменного санаторію, куди приїздить родина Золотарьових, аби вирішити питання продажу нерухомості. Надя, нова членкиня сім’ї, з цікавістю чекає розповідей про життя та дитинство свого чоловіка у цьому домі. Поступово їй відкриваються таємниці зразкового сімейства, що в носять у життя кожного свої корективи.

avatar
Христина Маніль
04.03.2021, 16:50:17

Доброго дня! Запрошую до прочитання моїх романів "Пошуки долі" та "Допомога (не) буває швидкою". Сподіваюся, що вони прийдуться Вам до вподоби.

Христина Маніль
05.03.2021, 22:54:40

Оксана Сторожинська, Щиро Вам дякую, Оксано!))

avatar
Анна Харламова
12.01.2021, 17:01:29

Вітаю!!! Якщо полюбляєте романи з елементами гарної еротики, - запрошую, до моєї новинки «Зухвалий флірт». Буду дуже рада бачити) Дякую за увагу.