Олена Плавайко-Каменчук

Activity

15 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Ростофер Френд
07.09.2022, 03:27:39

Вітаю вас :)

Запрошую до прочитання мого містичного детектива під назвою "Шість гріхів Ноттінгему". https://booknet.com/uk/book/shst-grhv-nottngemu-b403052

Анотація:
Англія, Ноттінгем, 1999 рік.
Детектив Ленс Вуд стикається з украй незвичайною справою про вбивство. Чим далі вони з напарником просуваються в розслідуванні, тим більше стає зрозуміло, що в цій грі вони лише пішаки на дошці дуже сильного гравця.

Сюжет вже з першого розділу додає більше питань, якими я не хотів одразу світити задля більшого ефекту несподіванки. Там все ой як непросто. Сподіваюся вам сподобається :) Я вкладаю душу у цей твiр, тому буду радий новому читачевi та конструктивнiй критицi.

Щиро ваш

Ростофер Френд

avatar
Таня Толчин
18.06.2022, 22:20:12

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

avatar
Лаванда Різ
10.02.2022, 19:35:20

Безмежно вдячна вам за нагороду до книги "Морська відьма"! Неймовірно приємно!)

avatar
Віра Кострицька
25.11.2021, 20:22:04

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючою любовною інтригою. Обіцяю, буде цікаво! Анотація до книги: "До нестями кохаю тебе". Кіра Ештон прагне отримати заповітну посаду у найпрестижнішій корпорації країни, адже вважає себе справжнім професіоналом. Ось тільки хто сказав, що бути чудовим фахівцем достатньо? Для привабливих співробітниць у нещадних бізнесменів є свої правила гри. СЛР. ✨ У тексті є: перше кохання, сильні почуття, ревність зрада прощення, несподівані повороти, інтриги З повагою, Катаріна Ді. https://booknet.com/uk/book/do-nestyami-kohayu-tebe-b364204❤️

Дуже дякую за нагороду до книги "Шаманка?")))

Вітаю! Хочу Вас запросити познайомитися та підтримати мою творчість. Кожен роман відноситься до певного циклу й передає окремі почуття, тож можете обрати будь-який собі до вподоби, а можливо й всі вас зацікавлять)))
В романах є й драми, й переживання та біль, таємниці, відверті еротичні сцени - кожен розкриває одну з цих ознак. Вам обирати, який саме жанр вас зацікавить))
Буду рада бачити вас серед моїх читачів. Дякую за підписку на мене!

avatar
Уіллов Крафт
08.04.2021, 08:46:18

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Ален Д. Волкер
22.12.2020, 21:58:52

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командира одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

avatar
Наталія Ковган
05.10.2020, 15:24:29

Вітаю! Хочу запросити вас прочитати мою новинку, яка називається «Магічне покликання». Історія про те важливо протистояти життєвим перешкодам, не боятися проблем, використовуючи трохи магії для цього. Особливо, якщо тобі допомагає великий, чорний кіт.
Головна героїня - тринадцятирічна Віра отримує у спадок особняк від своєї померлої прабабусі. Але чи все так просто? Можливо спадок принесе потенційне щастя чи горе? Все залежить від нашого вибору.
Книга безкоштовна, прочитати можете по ссилці https://booknet.com/uk/book/magchne-poklikannya-b275482

avatar
Маша Бщащак
17.06.2020, 18:10:18

Набридли сірі будні й хочеться чогось незвичайного? Почніть свою подорож «рядовим мажором» з Землі й закінчіть командиром одного з семи легіонів Едему. Вважаєте, що це вже десь було? А як вам новина, що люди живуть у власноруч спроєктованому світі? Замість того, щоб прямувати вперед, наша історія рухається по колу. Зможете зламати це коло й перемогти загарбників, які вважають нашу силу своєю? Направили весь свій технологічний процес на досягнення цілі. Магія, технології, віра – все переплететься і народиться світ, який змінить поняття реальності! Поспішіть зайняти місце в Ковчегу, що прямуватиме над водами світового океану Тартарусу. Світами: королеви Темних – Тенебріс, короля Перших – Таратуса. Зійдіться у двобої з Регіусами Гелактіону, чи докажіть, що запозичене ДНК не впливає на вашу долю, як це роблять ангели. Допоможіть гномам побудувати черговий корабель, що підкорить простори Етеру. Покиньте Сферу й направтесь назустріч пригодам, які підстерігатимуть вас на кожному кроці.
Посилання: https://goo-gl.su/fantasy
Не знаєте як скопіювати посилання, або не відкривається посилання: перейдіть в мій профіль, розділ "Про Мене", сайти.

avatar
Юліанна Бойлук
03.06.2020, 12:42:13

Темна принцеса в світлому королівстві...
Хто вона? З якою метою прибула? І чи така вже темна насправді?
Я запрошую Вас до свого нового роману в жанрі любовне фентезі "Ларієль. Дике полум'я"

Анотація:
Вона — донька дня й ночі, мага вогню — колишнього принца, що обрав шлях зрадника, та повелительки темряви. Принцеса Пітьми, принцеса Маріанії. Напівкровка, не визнана жодним із народів.
Ларієль прибула в імперію світлих магів просити захисту від жорстокості, з якою жила у Пітьмі. Та чи так це насправді? Чи можливо напіввідьма — підла шпигунка, як вважає брат королеви принц Марк? Він зробить все, щоб розгадати її таємницю! Та що стане для нього важливішим: правда чи блиск її карих очей?

Книга, здатна запалити серце. Казка, якої так не вистачає в нашій суворій реальності. Гаряча, динамічна, романтична і надзвичайна історія, що стане вашим провідником у світ, сповнений магії, таємниць та інтриг.
Так хто вона? Темна чи світла в своїй душі?

https://booknet.com/uk/book/larl-dike-polumya-b234171
Буду надзвичайно рада Вашим відгукам! Чекатиму на Вас))))

avatar
Лана Іссан
21.05.2020, 22:28:42

Вітаю. Запрошую вас до читання моєї нової книги «Красуня і Чудовисько». Це захоплива історія життя і кохання двох не схожих людей. Здається, що може бути спільного в красуні і «чудовиська»? Та не все таке, як виглядає на перший погляд. Чи такий він , як кажуть? Чи можливо покохати такого? Чи зможуть вони побороти свій страх та сумніви і стати щасливими разом? Щиро запрошую до сучасної казки. Буду вдячна за коментарі і підтримку.

avatar
Асміна Love
03.10.2019, 20:03:49

Доброго дня! Я починаючий автор, пишу у жанрі романтичного фентезі. Моя перша історія - по дівчину, яка спробує розгадати таємницю Князя Тьми: https://litnet.com/uk/book/muza-dlya-volodarya-demonv-b174470
Буду рада, якщо ви завітаєте на мою сторінку)

avatar
Уляся Смольська
04.08.2019, 11:05:21

Доброго дня! Запрошую Вас на свою сторінку. Зараз я в роботі над романом "Кохати не можна дружити", в якому тісно переплелись кохання і дружба, історія, в якій френдзона стоїть на заваді почуттям головних героїв. Буду рада бачити Вас серед моїх постійних читачок) Гарного дня і хорошого настрою! Дякую!