Оленка Тур Хомік

Activity

77 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання з моїми романами!
Також буду рада бачити Вас серед своїх підписників.

https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638 - історичний любовний роман «Лерд дав слово»

https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800 - НОВИНКА! Сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»

«Ти завжди будеш в моїх обіймах»»
(...)Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

«Лерд дав слово»
Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англійцем, вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Анна Харламова
02.05.2022, 17:34:21

Вітаю.
Запрошую до новинки "Ісая. Реванш".
#Протистояння. #Зведені брат та сестра. #Зустріч через роки.
Смачно та динамічно.
Миру та усіх гараздів!!! З повагою, Анна.

avatar
Мак Карсегі
21.04.2022, 13:30:20

Доброго часу доби! Запрошую Вас ознайомитись з моєю творчістю. Відгуки і конструктивна критика вітається.

avatar
Таня Толчин
20.04.2022, 19:17:07

Вітаю! запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"), це історичний роман, де буде багато пристрасті, інтриги, кохання і битви) сподіваюсь, книга сподобається)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Vladyslav Derda
19.04.2022, 00:50:45

Вітаю вас) запрошую ознайомитись з моєю книгою "Зелене серце" буду вдячний і радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Ганна Нест
18.04.2022, 22:58:11

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Випадкова вагітність". Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Наталі Мейстер
05.04.2022, 20:14:02

Вітаю! Якщо ви любите фентезі, то пропоную вам ознайомитися з моєю книгою "Як грати в кохання?". Хто зна, може вам сподобається:)
Можливо ви вже бачили мене на Літнет. Та тепер я хочу публікувати свої книги і українською мовою, тому буду дуже рада, якщо ви мене підтримаєте))
Ось анотація книги:
Вона потрапила у світ, де кожен веде свою гру, а він, лиходій, найбільше любить грати з почуттями.
Як це стати нареченою загадкового генія, якого боїться весь світ? І як уберегти від нього серце, якщо він все життя грає роль "Дон Жуана"?
Гра в кохання, немов на сцені театру.
Анна мріяла стати акторкою. Так ось це її шанс.
Тільки... З якоїсь причини на неї тепер полює півсвіту!
А вона бажає лише одного – врятувати брата і повернутися додому.
Але що ж поробити з кайданами кохання, що ненароком полонили її серце?

Дякую за увагу ❤️

avatar
Ганна Нест
03.04.2022, 22:34:16

Вітаю.) Запрошую вас до своєї книги "Дружина для генерального" з запахом розігрітої гуми та перцем справжніх почуттів. Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Vladyslav Derda
31.03.2022, 00:07:39

Вітаю вас) запрошую ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Холод Влада
21.02.2022, 13:44:39

Вітаю, Олено... Мене звуть Богдан і ми з подругою Катею намагаємось розкрити одну таємницю. В ході розслідування ми натрапили на слід, який привів нас до вашого профілю... А тепер щодо нашого розслідування.

Влогер, якого я ненавиджу, зникає, залишивши по собі загадку і обіцяючи віддати всі свої канали на ютубі та інших платформах тому, хто розгадає її. Катька, моя подруга і одночасно колишня, в шоці, бо ж є його фанаткою. До речі, саме через нього ми і розійшлись. Бачте, Макс порадив своїм фанатам "не задовільнятися синицею в руках". Катька хоче, щоб я допоміг їй розгадати загадку, вона пропонує свої знання про Макса в обмін на мою дедукцію, щоб ми разом перемогли в цьому квесті та поділили канали. Мені має дістатись ігровий стрімерський, а їй — його особистий канал і влог. Я думаю, що коли ми розгадаємо загадку, то станемо круті та успішні, однак що якщо у довісок до блогів я отримаю дещо, чи навіть декого, не дуже живого? Впевнений, я швидко спекаюсь його. Чи ні?

В будь-якому разі, можливо саме ви допоможете мені побачити ті деталі, що я впустив, і розплутати цю справу. Допоможете?
https://booknet.com/uk/reader/blog-z-togo-svtu-b388417?c=4144526&_lnref=H-QDNK39

avatar
Лана Вернік
19.02.2022, 13:32:28

≡ Дякую за ще одну нагороду для книги “Туман” ≡

avatar
Анна Харламова
15.02.2022, 19:04:28

Вітаю.
Запрошую до нової романтично-шаленої
книги "Парі прийнято".
Ексцентричні, веселі та емоційні герої чекають на вас.
Дякую за увагу.
З повагою, Анна Харламова.

avatar
Інна Камікадз
09.02.2022, 16:14:56

Вітаю, Оленко. Щиро вдячна за підтримку Танкісту:))

avatar
Лана Вернік
06.02.2022, 23:41:43

≡ Дякую за нагороду для книги “Туман” ≡

avatar
Лана Вернік
24.01.2022, 10:08:50

°✾Дякую за нагороду книги “Межі пристойності”! ✾°

avatar
Холод Влада
12.01.2022, 16:01:05

Вітаю, пані Олено! Дякую вам за підписку і підтримку!

Хочу запросити вас до моєї новинки на конкурс "Містичні дивовижі", яку ми пишемо з Анною Пахомовою. Книга називається "Вартові мороку". Якщо вам подобаються інші мої твори, будь ласка, почитайте і цей, конкурсний =)

Анотація до книги "Вартові мороку"

Ярослав: У мене життя — практично мед. Названий батько хоче зробити спадкоємцем, його донька у мене закохана, а син — ненавидить. Однак для моєї родини я зроблю все: навіть підставлюсь, щоб шпигувати за світлими. Але що буде коли доведеться обирати між порятунком світу та друга і порятунком родини? Навіть я ще не знаю відповіді на це питання.

Аристарх: У мене по життю і так купа проблем — в якого копа їх немає? Шеф — самодур, бабуся — мертва психопатка, чергова справа не розплутується, а хтось вчиняє на мене замах. Менше всього хотілось отримати в довісок до переліченого напарника-хулігана, який мене бісить і запевняє, що треба рятувати світ.

Влада Холод в ролі Ярослава Закревського, темного мага і шпигуна
Анна Пахомова в ролі Аристарха Ейсмонта, світлого мага-копа, вартового мороку

https://booknet.com/uk/book/vartov-moroku-b369889?_lnref=H-QDNK39
Дякую!

avatar
Лана Вернік
11.01.2022, 18:34:10

✧⌘ Дякую за нагороди для книги “Фантомна довіра”! ⌘✧

avatar
Lana Deniz
03.01.2022, 20:19:02

Вітаю! Запрошую Вас в гості на свою сторінку, сподіваюся, що мої історії Вам сподобаються. Буду рада бачити вас серед своїх підписників. Бажаю вам приємного читання та гарного вечора. Вітаю Вас з прийдешніми святами!

avatar
Міла Федорук
30.12.2021, 15:13:37

Вітаю❤ Дякую за вашу любов. Дякую, що читаєте. З прийдешнім❤ Бажаю миру й щастя вам та вашим рідним❤❤

Міла Федорук, Дякую
І Вас з прийдешнім ??

avatar
Анна Харламова
08.12.2021, 15:47:16

Вітаю. Запрошую до ніжної історії кохання "Лист на Різдво". Вдячна за увагу. З повагою, Анна.
P.S. Книга без вікового обмеження)

avatar
Міла Федорук
03.12.2021, 11:33:06

Вітаю, дорога. Ваше серденько сховала до скарбів. Я щаслива дарувати вам приємне читання, створювати людей, які торкаються вашого серця. Дякую, що зі мною. Ціную❤❤❤❤

avatar
Віра Кострицька
28.11.2021, 13:23:34

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

avatar
Анна Харламова
21.11.2021, 17:48:31

Вітаю) Запрошую до нової книги "Виклик кинуто" з пікантним фліртом та солодкими емоціями. Дякую за увагу. З повагою, Анна.

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати різними цікавими історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще ;)

avatar
Мартін Штарк
20.10.2021, 19:02:39

Вітаю, люба читачко!
Запрошую відвідати Карпати разом з головними героями твору "Наречена з полонини".
https://booknet.com/uk/book/narechena-z-polonini-b362674

Анотація
На полонині Шумняска існувала повна гармонія серед вівчарів. От лише одного дня все змінює Марина зі своїм нареченим, які вриваються у розмірене працею життя. Кожного поглинають власні почуття і тривоги. Маринин наречений – геть не хоче жити в місті, куди прагне дівчина. Крім того, у неї є таємниця, яка може стати завадою щирому коханню хлопця і майбутньому шлюбу.

Також, якщо ви ще не читали, запрошую до безкоштовної першої частини "Дівчина з полонини"
https://booknet.com/uk/book/dvchina-z-polonini-b324559

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Буду рада Вас бачити!
❤️З любов'ю Мартін Штарк! ❤️

avatar
Міла Федорук
14.10.2021, 20:37:49

Вітаю.
Хочу побажати того ж приємного тепла у душі, яке ви подарували сьогодні мені. Дякую, дорога❤❤

avatar
Аліса Росман
07.10.2021, 17:43:38

Вітаю! Запрошую вас прочитати мої безкоштовні книги.
«Диявольський обман» Легке еротичне фентезі 18+
«Напитися в барі і заснути, а прокинутися господинею цього бару. Ось це я розумію кар'єрний ріст! Гарна робота, з людьми, ну відвідувачі не зовсім люди, а фейрі, гноми, джини і звичайно ж Диявол. »
В процесі написання.

«Ключ від Королівства», пригодницьке і любовне фентезі.
«Намагалася втекти з контрольною і потрапила в інший світ. Тепер у мене магічні здібності, я одружена з принцом, але люблю його брата, але це все неважливо, тому що скоро помру від невиконаного договору з відьмою ». Книга завершена.

Буду рада бачити вас у підписниках!

avatar
Лана Вернік
10.09.2021, 14:38:02

✨Дякую за нагороду для книги “Твоя Міра” (частина друга)✨

avatar
Лана Іссан
07.09.2021, 14:40:32

Добрий день. Велике дякую вам за нагороду моєї книги "Особлива пацієнтка". Це дуже важливо для мене. Приємного вам читання і всього найкращого. Запрошую також до інших моїх книг.

avatar
Ерін Кас
29.08.2021, 12:17:21

Вітаю! Щиро вдячна вам за нагороду до книги "Мить, що змінила нас". Дуже-дуже приємно))

avatar
Лана Вернік
21.08.2021, 10:40:45

°✦ Щиро дякую за нагороди для книги “Твоя Міра” ✦°

avatar
Немеш Іван
14.08.2021, 22:57:35

Запрошую до прочитання на сторінку твору!!!

"11.11.2019. Останні нотатки" - це третя книга, в циклі "Таємничий щоденник"

Жанр: Детектив/Трилер. Містика/Жахи

— — —

Анотація:

Що приховують ваші друзі?!

Що за внутрішній монстр керує ними з середини?! Хто вказує на правильний шлях життя?! Розкаяння?! Співчуття?! Турботу? Жалість? Ненависть?! Злість?! Потрібно задуматися чи правильно ми зробили, що познайомилися з новими людьми для нових стосунків, відчуттів, щоб не відчувати себе самотнім. Можливо самотність, це наш порятунок?!

Погляньте уважно на них. Ваші друзі є тими людьми, якими вони себе видають?! Можливо вони навіть не керують своїми емоціями, кроками в житті. Можливо навіть ваша розмова з ними, це повторення слів їхнього внутрішнього монстра.

Кожен з нас являє собою своєрідного Монстра… Але декому вдалося приховати його!

avatar
Немеш Іван
27.07.2021, 23:09:02

Comment has been deleted

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати любовними, пригодницькими та гумористичними історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

avatar
Ерін Кас
16.06.2021, 21:13:37

Вітаю! Щиро дякую за нагороду до книги "Покарані коханням". Неймовірно приємно!

avatar
Інна Камікадз
05.06.2021, 11:05:07

Доброго дня, пані Олено. Щиро вдячна за нагороду! Дуже приємно:)))

avatar
Лана Іссан
23.05.2021, 13:47:36

Доброго дня. Щиро вдячна вам за нагороду моєї книги "Чиє весілля? Протилежності". Рада, що вам сподобалася ця історія. Ви дуже мене підбадьорили. Всього найкращого вам.

avatar
Єва Басіста
24.04.2021, 15:13:46

Доброго дня! Хочу Вас запросити до прочитання "Чергова брехня" та "Ти мене врятував". Буду рада за підписку) Дякую)

avatar
Холод Влада
16.04.2021, 16:28:37

❤️Вітаю, Олено!❤️
Дуже рада бачити вас серед своїх підписників!

Хочу запросити вас до історії "Особиста вендета", наш з Тарасом Мельником роман в жанрах "СЛР" + "Бойовик", №1 в рейтингу романів за жанрами "Детектив/Трилер/Бойовик", "Гаряча новинка", в топі СЛР.

Оповідь ведеться по черзі від хлопця і дівчини, за хлопця пише хлопець)

У обох з них свої причини для помсти одній і тій самій людині, впливовому вору в законі Едуарду Лимонову.

Сергієм керує бажання помститися за батька і вкрадений спадок, який Едік привласнив хитрощами. Анною ж керує бажання помститися за вбиту Едіком їх спільну ненароджену дитину. Обидва засліплені цим бажанням так сильно, що на початку роману готові піти абсолютно на все, навіть на смерть.

Та що якщо двоє месників зустрінуться і таки вкрадуть те, заради чого проникли в одну з штаб-квартир Лимонова? Взлами сейфів, замків, угони машин, погоні, кульове поранення, надання першої допомоги і почуття, які можуть бути небезпечними, бо ж через них забуваєш про головну ціль - помсту клятому виродку Едуарду.

Екшн. Реалізм. А ще, кохання проти бажання помститися. Що переможе в кінці? Що виявиться важливішим для кожного з них? Запрошую)

avatar
Уіллов Крафт
12.04.2021, 13:04:25

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Ерін Кас
11.04.2021, 14:11:52

Добрий день! Безмежно вдячна за нагороду! Мені дуже приємно!

avatar
Лана Іссан
28.03.2021, 15:09:02

Доброго часу доби. Щиро запрошую вас до своєї новинки «Чиє весілля?»
Це сучасний любовний роман з детективною лінією. Головна героїня, працюючи організатором весіль, змирилася з тим, що в її житті такого не буде. Але раділа, що має коханого. Несподівано він зник майже на два роки. Та, коли милий повертається в її життя, випробувань і загадок стає ще більше. Чи зможуть ці двоє розплутати злочини і навчитися знову довіряти одне одному?

Книга безкоштовна. Якщо більше полюбляєте завершені історії, запрошую додавати до бібліотеки. Буду рада бачити вас серед читачів.

avatar
Ерін Кас
23.03.2021, 12:25:27

Добрий день! Рада вітати Вас на своїй сторінці! Щиро дякую за підпис!

avatar
Лаванда Різ
22.03.2021, 10:15:15

Привіт! Я автор більше ніж 20 романів і мені деже хочеться запросити Вас до нашої читацької родини, якщо Вам подобаються історії в жанрі сучасний любовний роман та любовне фентезі! Буду невимовно вдячна, якщо Ви підпишитесь на мою сторінку та завітаєте у гості!))

avatar
Мартін Штарк
19.03.2021, 19:18:26

Чи бажаєте поринути в пригоди кохання у славних Карпатах разом з молодою героїнею?

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Книга "Дівчина з полонини" в безкоштовному доступі.

Ціную і люблю кожного свого читача❤️

avatar
Ерін Кас
17.03.2021, 22:19:13

Олено, безмежно вдячна вам за нагороду до книги "Пульс"! Дуже приємно))

avatar
Ерін Кас
15.03.2021, 16:57:27

Добрий день! Щиро дякую за нагороду до книги "Навчи кохати" ❤️

avatar
Христина Маніль
28.02.2021, 15:18:24

Доброго дня! Запрошую до прочитання моїх романів "Пошуки долі" та "Допомога (не) буває швидкою". Буду рада, якщо вони прийдуться Вам до смаку.

avatar
Єва Басіста
27.01.2021, 11:54:43

Я читала Ваші коменти й бачу, що Ви маєте гарний літературний смак, тому не можу не запросити Вас до прочитання мого нового роману - "Пристрасть у тракторі". У книзі є кохання, шалена пристрасть та сильні почуття

avatar
Меланія Литвин
21.01.2021, 21:35:04

Вітаю Вас, люба читачко! Якщо ви полюбляєте історії кохання, які пропалюють зсередини та залишають приємний осад після прочитання - то цей коментар саме для Вас! Хочу запросити Вас до своєї уже третьої книги "Шаленство на двох". Назва повністю себе виправдовує, буде дуже молодіжно, шалено й непередбачувано!)) *Вони піддадуться власному шаленству і розділять його на двох* Якщо мій коментар Вас зацікавив, то загляньте на сторіночку та приділіть час книзі!)) Можете ще й підписатись на мій інстаграм, якщо забажаєте, звісно (@melaniyalytvynwriter).Буду вдячна! ❤️❤️❤️