Ольга

Activity

62 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю!

Запрошую до читання моєї новинки "Вкради мене по-справжньому", який знаходиться ось тутечки https://booknet.com/.../vkradi-mene-po-spravzhnomu-b402977
Анотація:
Данило планує зробити коханій пропозицію руки й серця. Але як вразити дівчину, яка ззовні тендітна, а в душі любить екстрим? В той час як для нього колесо огляду — не підкорений виклик! За порадою друга він влаштовує Кароліні викрадення, в якому йому відводиться роль рятівника. Але у кожній ситуації є своє "але". Данило не передбачив, що дівчина потрапить у руки справжніх бандитів, головним серед яких буде Макс. І він не поспішає повернути дівчину. Чи, можливо, то вона не поспішає повернутись?
Приємного читання!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїми новим романом «Ти завжди будеш в моїх обіймах»»!
Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірних історій кохання. Буду рада бачити Вас серед своїх підписників.
https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800 - НОВИНКА! Сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»
«Ти завжди будеш в моїх обіймах»»
(...) Глибока тиша запала між ними двома. Лише німий погляд в очі. Та напруга їхніх тіл, що ось-ось почне іскрити. Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)
Приємного читання!

Вітаю! Запрошую поринути і світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
24.04.2022, 20:21:00

Вітаю! запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"), це історичний роман, де буде багато пристрасті, інтриги, кохання і битви) сподіваюсь, книга сподобається)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Рада Рос
28.04.2021, 03:29:29

Здравствуйте! Хочу пригласить вас в книгу «Мужья со скидкой»
https://litnet.com/ru/book/muzhya-so-skidkoi-b337073 , выкладка бесплатная.
В тексте есть:
# Щепотка юмора # Неунывающая попаданка # Приключения и авторские расы
# Многомужество # Горячие принцы и властные мужчины
# Чувственные сцены секса # Истинная пара
ХЭ

Приятного чтения и хорошего настроения!
С любовью, Рада Рос

avatar
Уіллов Крафт
21.04.2021, 09:38:28

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Єва Басіста
29.03.2021, 16:11:47

Доброго дня! Хочу Вас запросити до прочитання "Чергова брехня" та "Ти мене врятував". Буду рада за підписку) Дякую)

avatar
Микаэла Сонг
28.01.2021, 14:45:20

Добрый день!
Приглашаю в гости на мою страничку.
Каждая книга отличается друг от друга!
Недавно закончилась выкладка книги про попаданку "Объятая пламенем"!
Сейчас выходит новая книга про попаданку "Твоя жизнь принадлежит мне!" (единственная книга, которая будет по подписке).
Кроме того, в моём арсенале:
Дилогия: "Кира." (вампиры, оборотни, ведьмы, магия, любовь - перенесена на
"Воспламеняя лёд" (фэнтези-перенесена на дриам).
"Тайны Аманиэль: 4 сердца" (фэнтези).
"Наёмница" (строго 18+).
"Я закрою тебя собой" (любовь, страсть, детективная линия, покушение, 18+ - перенесена на дриам).
Надеюсь, Вам понравится, и Вы пополните ряды моих подписчиков на литнете и на дриам) ❤
ВНИМАНИЕ: некоторые книги уже перенесены на платформу dreame.com, где выкладка идёт каждый день, но после завершения они станут ПЛАТНЫМИ, поэтому спешите прочесть БЕСПЛАТНО!
Автор Микаэла Сонг.❤

avatar
Ален Д. Волкер
22.12.2020, 23:47:51

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командира одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

avatar
Тетяна Барматті
02.12.2020, 23:45:52

Вітаю! Хочу запросити вас на свою новинку:
«Єдина для демона. Ти будеш моєю» - від ненависті до любові, демон і проста дівчина, не ідеальні герої.
Анотація:
Він - могутній демон, спадкоємець вищого роду есс Холтен, вона - сіра миша, яка постраждала від егоїзму демона і намагається знайти свій шлях. Він - нікого, крім неї не бачить, вона - терпіти не може демонів. Він - нікому її не віддасть, вона - буде триматися від нього подалі.

Здавалося б, класика жанру, ось тільки Емілі не згодна бути головною героїнею цього роману. Чи зможе демон розтопити серце своєї єдиної?
https://booknet.com/uk/book/dina-dlya-demona-ti-budesh-moyu-b291642

Если Вы ещё не открыли для себя этого автора ,истории которой просто переворачивают душу и заставляют полностью погрузиться в созданный мир,то Вам непременно сюда:
https://litnet.com/ru/irma-grushevickaya-u134804
Автор Ирма Грушевицкая и ее потрясающие истории! многие совершенно бесплатно!!!
От себя лично рекомендую свою САМУЮ ЛЮБИМУЮ историю -ВЫЗОВ.
Приходите, я даю слово,что Вы не пожалеете!!!

avatar
Лада Лайт
13.11.2020, 10:15:02

Приглашаю посетить мою авторскую страничку на Литнет
https://litnet.com/ru/lada-lait-u65326
Надеюсь, что Вам понравятся мои книги) ❤️

avatar
Холод Влада
03.11.2020, 14:21:56


❤♥️Доброго дня, пані Ольго! ♥️❤

Вам подобаються любовні романи про цілеспрямованих людей з різним соціальним і матеріальним статусом?

Якщо ваша відповідь «так», хочу запросити вас до читання моєї новинки — роману ❤♥️"Зіграй мою наречену"♥️❤ ,

Ось його анотація:
Сергію Семенову 29. Він успішний і багатий топ-менеджер в компанії батька. Але разом з ним в топах ще й його старший брат. Батько вже хоче відійти від справ і передати своє діло дітям... Але брати не ладнають тож він боїться, що його дітище буде розділене якщо він передасть кожному по половині.
І авжеж він більше хоче довірити компанію постійно надійному Андрію.Сергій же на ходу придумує план і каже що вже півроку зустрічається з деким і саме хотів їх познайомити і це, авжеж, дуже серйозно! Батько каже що тоді їм треба познайомитися з його нареченою. А рішення про передачу компанії він прийме пізніше. Вечеря вже в п’ятницю і у Сергія буквально пару днів щоб знайти заміну....

Якщо історія вас зацікавила — запрошую в гості на мою сторінку! Буду рада зустрітися з вами на сторінках моїх книг і почути вашу думку щодо них!)) Для автора нема більшої радості, ніж коментарі читачів)

Доброго дня, пані Ольго.
Бачу, що Ви читаєте якісні, не шаблонні книги. Можливо, Вам буде до смаку і мій роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

avatar
А-Рина Ра
30.10.2020, 18:32:13

⭐Здравствуйте! Нечто необычное… хотите попробовать?
Тогда приглашаю в гости :)
Я автор серии "Седьмое солнце" ☀️ Это ЭЗОТЕРИЧЕСКАЯ ФАНТАСТИКА, где стирается грань между фантазией и реальностью, и то, во что верить, решаете только вы.
Катя слышит в голове голос. Но кто из нас не беседует сам с собой?
Затем встречает во сне парня. Вам ведь тоже порой снятся странные сны?
Но через пять лет видит его наяву...
Хотите узнать, что было дальше? Тогда тише, шшш... пусть болтуны в голове спят. А вы читайте... читайте сердцем:
https://litnet.com/ru/book/sedmoe-solnce-igry-s-vnimaniem-b235682
В книгах поднимаются вопросы поиска смысла жизни, осознанных сновидений, кармы, реинкарнации, реализации желаний, сверхспособностей и многое другое; но это преподносится не в виде философии и громоздких суждений, а интересно и легко, как приключение, как тайна, с романтикой, юмором и детективной линией. Душа, разум, чувства – при чтении вовлекается все. Книги бесплатны. Спасибо за внимание.
Любви и добра. ❤️

avatar
Алиса Райс
08.10.2020, 11:51:09

Доброго времени суток! Предлагаю вашему вниманию мой бесплатный завершенный роман о искренней любви https://litnet.com/ru/alisa-rais-u2200361
Буду рада вашему визиту❤️❤️❤️
С уважением, Алиса Райс

avatar
Марина Орехова
08.09.2020, 15:12:50

Приветствую! Если ищете НЕ «топорное» и НЕ банальное фэнтези, заходите ко мне! «Влюбиться в не Ангела» - история о двух мирах, о любви земной и неземной! Всех благ вам! :)

avatar
IvasykAnatol
21.08.2020, 14:37:27

Привіт, я типу автор, але це не точно, пишу нічогеньке фентезі й не тільки і знову - на ваш розсуд. В будь-якому разі, дякую за увагу, а буде хвилинка - гляньте)) можливо там справді вас та й "шось" зацікавить! booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

avatar
Холод Влада
12.08.2020, 18:04:42

♥️♥️♥️ Доброго дня, пані Ольго ♥️♥️♥️
Вам подобаються романи про складний життєвий шлях, боротьбу з хворобою та про кохання? Нещодавно я почала викладку такого роману— сучасний любовний роман «ВІЛ. Моя боротьба».
В цій книзі молодий студент, хворіючий на ВІЛ, майже здається під натиском невиліковної хвороби і готовий змиритися з неминучим кінцем. Однак, в його житті з’являється нова дорога людина, яка не дає йому так просто програти хворобі. Терапії, радикальне лікування, обман, стежка, вбивство? На що готова людина заради того, щоб бути з тим, кого кохає? Любовний трикутник, зобов'язання, хвороблива дружба, реальні факти про ВІЛ, радикальні методи лікування, відносини з батьками і родичами, смерть друзів. Тут буде все це. 
Викладка регулярна, три рази на тиждень. Велика частина роману вже доступна на букнет. Роман повністю написаний, тож викладка буде стабільною. Крім цієї роботи також маю два завершених любовних романи: роман "Барбі" та "Блокбастер"(про телешоу), та роман «в процесі» «Магічне кохання. Турнір на виживання.» які теж можуть припасти вам до душі)))
Якщо вас зацікавила якась з моїх робіт — буду рада бачити вас на моїй сторінці))

avatar
Рина Мир
04.08.2020, 14:41:38

Вітаю! Хочу вас запросити до прочитання моїх книг;) Пишу любовний роман "Гіркота кохання" та містичну історія кохання "Прокляття діаманту" :) Щиро буду рада бачити вас серед підписників:) Приємного читання та гарного відпочинку;)

avatar
Рина Мир
12.07.2020, 16:36:48

Доброго дня) Дуже прошу вас прочитати та прокоментувати мою конкурсну книгу "Я хакер" ;)) Буду дуже вдячна за оцінку;) Мені цікава ваша думка:)

avatar
Юліанна Бойлук
07.07.2020, 22:55:34

Доброго дня, моя люба! Вам сподобалася моя книга "Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці", тому я з радістю сповіщаю Вам про старт нової історії в цьому світі, присвяченій принцу Дереку "Незнайомка для принца"))))

Анотація:
Їх перший поцілунок був незабутнім. Новорічна ніч, бал-карнавал, самотній коридор і повне інкогніто. Принаймні він, брат короля Золхіди принц Дерек, під маскою спокусниці не зміг розгледіти обличчя тієї загадкової персони. Чи зуміє знайти її і на що піде заради того? В королівстві, звідки імовірно та дівчина, бунт, заколоти й інтриги, та все це — пусте для нього. Питання стоїть важливіше: котра з двох принцес його незнайомка?

Цікаво? Сподіваюся, що так, адже я щиро запрошую Вас до прочитання цієї книги і прошу пробачення, що турбую, якщо вона вже у Вашій бібліотеці!

Обіцяю: буде дуже хвилююче, гаряче та цікаво! Цей світ і ці схиблені на всю голову герої просто не можуть залишити байдужими, а таємниці та несподівані сюжетні повороти з яскравою і насиченою любовною лінією неодмінно захоплять вас у полон!)))))

https://booknet.com/uk/book/neznaiomka-dlya-princa-b249963

avatar
Маша Бщащак
17.06.2020, 18:11:39

Набридли сірі будні й хочеться чогось незвичайного? Почніть свою подорож «рядовим мажором» з Землі й закінчіть командиром одного з семи легіонів Едему. Вважаєте, що це вже десь було? А як вам новина, що люди живуть у власноруч спроєктованому світі? Замість того, щоб прямувати вперед, наша історія рухається по колу. Зможете зламати це коло й перемогти загарбників, які вважають нашу силу своєю? Направили весь свій технологічний процес на досягнення цілі. Магія, технології, віра – все переплететься і народиться світ, який змінить поняття реальності! Поспішіть зайняти місце в Ковчегу, що прямуватиме над водами світового океану Тартарусу. Світами: королеви Темних – Тенебріс, короля Перших – Таратуса. Зійдіться у двобої з Регіусами Гелактіону, чи докажіть, що запозичене ДНК не впливає на вашу долю, як це роблять ангели. Допоможіть гномам побудувати черговий корабель, що підкорить простори Етеру. Покиньте Сферу й направтесь назустріч пригодам, які підстерігатимуть вас на кожному кроці.
Посилання: https://goo-gl.su/fantasy
Не знаєте як скопіювати посилання, або не відкривається посилання: перейдіть в мій профіль, розділ "Про Мене", сайти.

avatar
Кіра Леві
12.06.2020, 15:11:37

Доброго дня. Запрошую до себе на сторінку. Я почала викладати твори українською мовою. Мені цікава ваша думка :)

avatar
Лана Іссан
08.06.2020, 13:23:28

Вітаю. Запрошую вас до читання моєї нової книги «Красуня і Чудовисько». Це захоплива історія життя і кохання двох не схожих людей. Чи справді він такий страшний, як кажуть? Чи можливо покохати такого? Чи зможуть вони побороти свій страх та сумніви і стати щасливими разом? Щиро запрошую до сучасної казки.

avatar
Юліанна Бойлук
03.06.2020, 12:42:32

Темна принцеса в світлому королівстві...
Хто вона? З якою метою прибула? І чи така вже темна насправді?
Я запрошую Вас до свого нового роману в жанрі любовне фентезі "Ларієль. Дике полум'я"

Анотація:
Вона — донька дня й ночі, мага вогню — колишнього принца, що обрав шлях зрадника, та повелительки темряви. Принцеса Пітьми, принцеса Маріанії. Напівкровка, не визнана жодним із народів.
Ларієль прибула в імперію світлих магів просити захисту від жорстокості, з якою жила у Пітьмі. Та чи так це насправді? Чи можливо напіввідьма — підла шпигунка, як вважає брат королеви принц Марк? Він зробить все, щоб розгадати її таємницю! Та що стане для нього важливішим: правда чи блиск її карих очей?

Книга, здатна запалити серце. Казка, якої так не вистачає в нашій суворій реальності. Гаряча, динамічна, романтична і надзвичайна історія, що стане вашим провідником у світ, сповнений магії, таємниць та інтриг.
Так хто вона? Темна чи світла в своїй душі?

https://booknet.com/uk/book/larl-dike-polumya-b234171
Буду надзвичайно рада Вашим відгукам! Чекатиму на Вас))))

avatar
Лаванда Різ
28.05.2020, 22:02:05

Доброго дня або вечора! Серед такої кількості авторів дуже легко загубитися, адже ми, молоді письменники, усі полююємо за головним скарбом - увагаю читача! ) Хочу також запропонувати Вам свої твори, їх у мене достатньо, але я тільки почала публіковатися на цьому сайті і мені конче необхідна підтримка! ) Пишу в жанрі любовне фентезі та сучасний любовний роман. Дуже запрошую Вас поринути разом зі мною у світ непередбачуваних пригод, шаленого кохання та бурхливих емоцій! Щиро дякую Вам за увагу!

avatar
Светлана Кондр
28.05.2020, 14:38:23

ஐஐஐ Здравствуйте, предлагаю к прочтению любовный роман "Больше не твоя" Бесплатно. Книга завершена и является первой в цикле! Первая любовь, боль, страсть, интересный сюжет - всё это вас ждёт в моём романе. Будет интересно!!! Заходите в гости и подписывайтесь на страничку, чтобы не пропустить выход новых произведений. Спасибо за внимание! ஐஐஐ https://litnet.com/ru/book/bolshe-ne-tvoya-b206544

avatar
Сергеева Елена
20.05.2020, 16:46:15

Здравствуйте. Предлагаю вам прочитать БЕСПЛАТНО мой роман «До кончиков пальцев». Это история о большой первой любви, которая способна выдержать недосказанность, ревность, интриги, ложь, которая способна прощать на многое закрывать глаза. Все 4 части отредактированы и дописаны. Можно посмотреть буктрейлеры к ней.
Если информация не заинтересовала, то простите за беспокойство.

«Любовь – это когда ты смотришь в его глаза и понимаешь, что он – это целая вселенная... Прекрасная и неразгаданная... Ты можешь просто так стоять, смотреть в его глаза и ощущать, как за спиной вырастают крылья от переполняющих тебя невероятных чувств. Тебе хочется летать! Летать с ним! И ты летаешь... Ты не боишься отдать ему всю себя... Ты с ним вообще ничего не боишься. Любовь – когда без него ты не просто жить, а даже дышать не можешь...».

avatar
Юліанна Бойлук
01.05.2020, 20:11:34

Доброго дня! Ласкаво запрошую Вас до прочитання нової романтично-драматично-гумористично-реалістичної історії у сучасному великому українському місті. Я приготувала для вас дуже смачний коктейль: гумор, кохання, пригоди, дорослішання героїв, сімейні цінності, добрий сильний герой та безпосередня героїня! Весела літня історія! Перед головними героями відкривається складний шлях, сповнений надзвичайних пригод, які не залишать Вас байдужими!))))

"Скарб його серця" https://booknet.com/uk/book/skarb-iogo-sercya-b224753

Анотація до книги:
Вона завжди була центром мого Всесвіту. Коли ми були дітьми, я вважав її своєю сестрою. Тоді ще не знав, що мої батьки мені не батьки... Коли дізнався і мій світ розколовся на безліч уламків, вона змогла зібрати їх. Просила завжди залишатися її братом. Я обіцяв. А потім ми стали дорослими. І я зрадив обіцянку... Так хто вона мені? Сестра чи доля?

Однотомник. Оновлення фіксовані три рази на тиждень. Чекаю на Вас))) Я дуже сильно потребую підтримки і відгуків читачів))) Активних винагороджуватиму промокодами)))

avatar
Таяна Арт
01.05.2020, 10:51:22

Вітаю! Запрошую до читання чуттєвої та емоційної історії «Кохання (не) досить», в якій є кохання та ревнощі, дуже складні стосунки та любовна драма, а також пошуки щастя та життя в сучасному українському місті.

avatar
Лана Іссан
28.04.2020, 10:58:12

Доброго дня, чи вечора. Запрошую прочитати мою книгу «Мрія на коні» Це історія пригод і кохання простої української дівчини і успішного хлопця. Книга про те, що попри труднощі і страхи варто іти до мети і залишатися порядною людиною. Історія зі щасливим кінцем. Буду вдячна за коментарі і підтримку.

avatar
Катерина Райдер
19.04.2020, 11:03:34

Здравствуйте, предлагаю Вашему вниманию детективный, любовный роман «Смертельное искушение».

Лондон 1854 год. У каждого человека есть тёмные стороны, с которыми другим лучше не встречаться. Что заставляет являть их миру? Боль, финансовая нужда, страсть или жажда мести, а может быть любовь?
Амелия Говард, в силу обстоятельств и случайного знакомства, была вынуждена познать греховное «Я» не только окружающих, но и своё собственное. Впрочем, так ли невинна женщина, которая лишь одним взмахом ресниц заставляет мужские сердца срываться в бешеном галопе похоти? А на что ты способен ради любви?..

ссылка: https://litnet.com/ru/book/smertelnoe-iskushenie-b215636

В тексте присутствуют: викторианский Лондон, загадочное убийство, интриги, сплетни, множество страстей и шикарных мужчин.

Выкладка: 5/2
Буду несказанно Вам рада, с праздником!)

avatar
Анна Кейдж
11.04.2020, 20:35:58

Привіт, запрошую зазирнути на мою сторінку, працюю зараз над книгою "Полонянка", буду дуже рада враженням чи критиці в коментарях, або навіть зірочкам))) приємного читання))

avatar
Юлія Верета
27.03.2020, 14:04:05

Мої вітання!
Ласкаво запрошую почитати мою книгу "Статус "Закохана" (безкоштовна), історію кохання, в якій головна героїня з маленького міста у пошуках кращого життя приїжджає в столицю, де на неї чекає абсолютно новий світ, багато можливостей, але ще більше перешкод. Чи зможе вона подолати всі труднощі і знайти свою дорогу до щастя? Перед нею стоїть безліч перемог та поразок, які не залишать читачів байдужими.

Дякую! ❤️❤️❤️
Бажаю вдалого дня!

avatar
Ярина Мартин
22.03.2020, 01:02:34

Вітаю! Ви любите захопливі пригодницькі сюжети і романтичні історії, що зачіпають за живе? Вам до вподоби фентезі? Якщо відповідь на ці запитання – так, то я б дуже хотіла вас запросити до прочитання моєї книги “Доля чаклунки.” Дуже радітиму вашій присутності та відгукам)
https://litnet.com/uk/book/dolya-chaklunki-b190589
Оновлення кожного понеділка та четверга.

avatar
Міла Федорук
21.03.2020, 12:07:52

Щирі вітання! Заходьте читати мою історію « Я б’ю у відповідь» про Ольгу та Дмитра. Між ними одна гаряча ніч та один жахливий ранок, що змінив їх життя назавжди.
Коли доля знову зіштовхнула молодих людей, кожен з них використовує цей шанс сповна. Адже вибору не існує перед власним страхом та відчаєм. Велика подяка за підтримку зірочками та коментарем. Хочу знати вашу думку, бо книга дебютна. Дякую))

Запрошую на прем'єру нової книги "Викрадач мого повітря". Чуттєва історія про кохання з таємницею.

Здравствуйте) В моем мире родословная имеет большое значение, даже больше чем наличие денег и власти. Но у меня ее украли еще в детстве, так и началась моя история, история Мари. Приглашаю на свою страничку, роман "Каменоломня"))

avatar
Айлин Брайт
21.01.2020, 19:44:15

Добрый день! Приглашаю вас прочитать мой роман "Обвенчанные луной". Это история любви истинной пары. Буду рада, если вам понравится моё творчество.

Приглашаю в остросюжетную сказку о современной Золушке «ПРИНЦ ИЗ СЕТИ».
# Первая любовь, # Властный герой, # Противостояние характеров
Непредсказуемые повороты, волнительно и романтично ❤️

avatar
Анна Милок
25.11.2019, 12:50:13

Здравствуйте!
Приглашаю вас окунуться в захватывающую новогоднюю историю о буднях и предпраздничной суете неунывающих студентов, полную романтики и веселья.
"Снегурочка для шалопая" (18+)

Предательство и подлог, угроза отчисления и выселение из общежития, нелепая случайность и несправедливое увольнение да еще и в канун Нового года – не много ли событий в один день, пусть и на двоих? Как теперь справиться с проблемами, которые растут как снежный ком? Выход есть – объединиться. Когда Варя и Матвей вместе, они могут все! Просто сами пока об этом не догадываются…

Заходите почитать: холодным зимним вечером с нами будет жарко! ;)

avatar
Оксана Зененко
19.11.2019, 09:55:55

Вітаю, пані Ольго! Запрошую Вас ознайомитися з моїми романами "Чемпіонка", "Таємниця іноземки" та "Мрії збуваються". Сподіваюся, вони подарують Вам гарний настрій осінніми вечорами) Буду рада бачити Вас серед своїх читачів) Дякую! Гарного дня)

avatar
Ясмина Love
10.09.2019, 17:32:59

Добрый день! Я начинающий автор, пишу в жанре романтического фэнтези. Моя первая история - о девушке, которая попытается разгадать тайну Князя Тьмы: https://litnet.com/ru/book/muza-dlya-povelitelya-demonov-b163104
Буду рада, если вы заглянете на мою страничку)

avatar
Ана Сакру
09.09.2019, 15:27:45

Доброго времени суток! Я недавно начала выкладывать новую книгу "Гори во мне" в жанре «любовное фэнтези» . Будет жарко, стремительно, переживательно и местами весело) Приглашаю!!!https://litnet.com/ru/book/gori-vo-mne-b161450

Ольга
09.09.2019, 15:34:41

Ана Сакру, Спасибо

avatar
Іса Тарк
15.08.2019, 15:34:11

Вітаю! Запрошую Вас до прочитання мого нового роману "Тенерифе", про історію кохання на тропічному острові!

avatar
Ірина Ярошенко
31.07.2019, 12:58:19

Вітаю! Запрошую до себе в гості на сторінку та до прочитання роману "Мереживо снів" https://litnet.com/account/novels/view?id=124350 у жанрі містика, фентезі, та молодіжного роману "Сходинки" у жанрі постапокаліпсис. З нетерпінням чекаю на Ваші коментарі!

Испытайте неземные чувства с романом «Под защитой МОНСТРА». Хант -представитель более развитой цивилизации. Пророчество свершится, и он найдет нареченную звездами на другой планете. Но так ли просто завоевать сердце земной девушки, когда она боится тебя, как огня? А еще защитить от реальной опасности, о которой она даже не подозревает.
#Городское фэнтези # фантастика #Непредсказуемый сюжет #Опасный незнакомец
Буду рада видеть Вас среди моих читателей ❤️

Доброго дня, запрошую до прочитання своїх книг) сподіваюся вам сподобається.

avatar
Риша Вольная
24.06.2019, 20:17:47

Здравствуйте, пишу романы о любви. Если Вам интересна данная тема прошу в гости))) оценить мое творчество))) буду очень благодарна любым отзывам и лайкам))) спасибо за внимание))) Риша Вольная. https://litnet.com/risha-volnaya-u545681

Books language: