Sign up

Ольга Вишнивенко

Activity

73 comments

Login to leave comment

Log in

Вітаю. Запрошую вас до себе на сторінку, для прочитання циклу в жанрі героїчної фентезі "Повелитель світів". А також роман у жанрі міського фентезі, з елементами містики, чия дія відбувається на території України - "Предків не обирають".

avatar
Олена Арматіна
08.09.2022, 20:29:24

Мої вітання! Запрошую Вас у чарівний світ любовного фентезі та на сторінку БЕСПЛАТНОЇ книги "Пам'ятаю тебе" - https://booknet.com/uk/book/pamyatayu-tebe-b403010 Вона - ельфійка.

Тікаючи від свого минулого, вона сховалася серед людей. Але навіть там не змогла залишитися самотньою. Обраний долею могутній темний ельф Грант знайшов її і там. Чи пробачить він втечу? Пробачить те, що від нього приховували його сина?

avatar
Єва Ромік
30.06.2022, 19:35:15

Вітаю вас, пані Ольго.
Чи полюбляєте ви драконів так само як я?
Драконячий світ це зовсім не середньовіччя, замки і криноліни. Навпаки, це цілком сучасна цивілізація. Мешкають там звичайні люди, наприклад Зоя – дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних хворих. А от пацієнт їй дістався не простий, він дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться дівчині дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив'язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки передумав помирати незвичайний пацієнт, а його родичі раптово зникли. І що тепер робити?
Запрошую вас приєднатися до читачів мого роману
“СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН”
Бажаю приємного читання.

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання з моїми романами!
Також буду рада бачити Вас серед своїх підписників.

https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638 - історичний любовний роман «Лерд дав слово»

https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800 - НОВИНКА! Сучасний короткий любовний роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах»

«Ти завжди будеш в моїх обіймах»»
(...)Незрозумілий випадок чи жарт долі багато років тому розлучив закоханих. І от, не здогадуючись про присутність іншого, кожен з них сів на цей фатальний літак. І треба було статись такому збігу: їх місця були поруч. Довгих 15 годин їм потрібно буде провести поруч. Як це зробити, якщо навіть 15 секунд здаються вічністю?(...)

«Лерд дав слово»
Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англійцем, вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Єва Ромік
26.05.2022, 20:42:57

Шановна пані Ольга, запрошую вас стати моїм другом і пропоную приєднатися до моїх читачів. Зараз я працюю над романом "Закон збереження мрії", це фентезі про пригоди попаданців в Україні. Це перша книга, яку я публікую українською мовою, тому вона потребує дружньої підтримки. Дуже цікаво буде дізнатися вашу думку, щодо моєї роботи. Перемоги усім нам!

avatar
Таня Толчин
20.04.2022, 17:46:12

Вітаю! Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл", це історичний роман, в якому будуть пристрасть, кохання, інтриги та битви. Сподіваюсь, книга Вам стане до вподоби)
З повагою, Таня Толчин

avatar
Vladyslav Derda
03.04.2022, 15:40:34

Вітаю вас) запрошую вас ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і щиро радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Холод Влада
19.01.2022, 12:06:06

Вітаю, пані Ольго! Бачу, що ви полюбляєте фентезі =))

Хочу запросити вас до моєї фентезійної новинки на конкурс "Містичні дивовижі", яку ми пишемо з Анною Пахомовою. Книга називається "Вартові мороку".

Анотація до книги "Вартові мороку"

Ярослав: У мене життя — практично мед. Названий батько хоче зробити спадкоємцем, його донька у мене закохана, а син — ненавидить. Однак для моєї родини я зроблю все: навіть підставлюсь, щоб шпигувати за світлими. Але що буде коли доведеться обирати між порятунком світу та друга і порятунком родини? Навіть я ще не знаю відповіді на це питання.

Аристарх: У мене по життю і так купа проблем — в якого копа їх немає? Шеф — самодур, бабуся — мертва психопатка, чергова справа не розплутується, а хтось вчиняє на мене замах. Менше всього хотілось отримати в довісок до переліченого напарника-хулігана, який мене бісить і запевняє, що треба рятувати світ.

Влада Холод в ролі Ярослава Закревського, темного мага і шпигуна
Анна Пахомова в ролі Аристарха Ейсмонта, світлого мага-копа, вартового мороку

https://booknet.com/uk/book/vartov-moroku-b369889?_lnref=H-QDNK39
Дякую!

avatar
Ірина Колесник
17.12.2021, 14:46:39

Доброго дня. В очікуванні свят пропоную вам поринути у легку новорічну історію "І у чорта буває дежавю"
https://booknet.com/uk/book/u-chorta-buva-dezhavyu-b367488
Приємного читання та гарного настрою!

avatar
Віра Кострицька
27.11.2021, 20:06:48

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

avatar
Віра Кострицька
26.11.2021, 23:04:46

Comment has been deleted

avatar
Марина Орєхова
29.10.2021, 14:46:55

Вітаю! Я до вас з новинкою - "Та, що біжить уві сні", любовне фентезі. Це історія дівчини, яка у реальному житті втратила все, але одного дня вона побачила незвичайний сон. Він змінив її, адже вона зрозуміла, що уві сні зможе побудувати таку реальність, як хочеться їй. Тільки Таша не знала, що вона не одна така мандрівниця. Є і інші... Є цілі світи...
Буду рада, якщо ви завітаєте до мене та познайомитеся з моєю творчістю! Я давно пишу книги у жанрі фентезі, але на Букнеті тільки розпочинаю свій шлях. Мої історії сповнені любові, несподіваних поворотів сюжету та інтриг. Сподіваюся на вашу підтримку!

avatar
Ірина Колесник
15.10.2021, 18:56:23

Доброго дня. Запрошую вас до себе на сторінку. Пропоную для ознайомлення книгу "Божена". Буду дуже рада якщо вона припаде вам до душі )))
https://booknet.com/uk/book/bozhena-b361410

avatar
Аліса Росман
14.10.2021, 16:00:54

Вітаю! Запрошую вас прочитати мої безкоштовні книги.
«Диявольський обман» Легке еротичне фентезі 18+
«Напитися в барі і заснути, а прокинутися господинею цього бару. Ось це я розумію кар'єрний ріст! Гарна робота, з людьми, ну відвідувачі не зовсім люди, а фейрі, гноми, джини і звичайно ж Диявол. »
В процесі написання.

«Ключ від Королівства», пригодницьке і любовне фентезі.
«Намагалася втекти з контрольною і потрапила в інший світ. Тепер у мене магічні здібності, я одружена з принцом, але люблю його брата, але це все неважливо, тому що скоро помру від невиконаного договору з відьмою ». Книга завершена.

Буду рада бачити вас у підписниках!

avatar
Аріка Сант
17.06.2021, 12:33:57

Доброго дня! Хочу запропонувати вам ознайомитись з моєю книгою «Зваблення як зброя». Обіцяю багато пристрасті, пригод, небезпек та кохання. А ще цікаву, впевнену в собі героїню, яка любить виклики.
Буду дуже рада, якщо зазирнете!
https://booknet.com/uk/book/zvablennya-yak-zbroya-b346008

avatar
Юлия Бабчинская
10.05.2021, 08:37:51

Здравствуйте! Хочу пригласить на чтение моей новинки «Танцы на битом стекле». Городское фэнтези, ромфант — бесплатно, главы ежедневно. Приятного чтения!
https://litnet.com/ru/book/tancy-na-bitom-stekle-b336747

О чем книга?

Он — принц несуществующей ныне страны. Его отчий дом, Ремесис, пал под гнетом захватчиков Империи. Он встал во главе семейства, ведь он последний мужчина из своего рода, кто обладает ремеслом. Он — Принц Виктор, рассудительный и холодный красавец, архитектор нового города, но обязан преклонить колено перед Императором.
Она жила в тени своего брата-близнеца, но когда пришли захватчики, весь мир перевернулся. Она должна отомстить за всех, кто страдал, за свой народ. Она — Юви Казиньяк, отважная, но безрассудная, непредсказуемая и ранимая. Ее маленькая слабость и самая огромная сила — танцы.

Юлия Бабчинская, Благодарю за приглашение. Конечно же почитаю.......

avatar
Shaxany White
03.05.2021, 22:41:52

Добрый вечер! Хочу пригласить вас в гости на свою страничку. Буду рада узнать ваше мнение о своей книге. Спасибо!

Shaxany White, Благодарю за приглашение. Обязательно почитаю.

Добрый день, уважаемый читатель!
Разрешите предложить Вам для прочтения мои БЕСПЛАТНЫЕ, ЗАВЕРШЕННЫЕ книги:
- «Похищенная Неприятность» - юмористическое фэнтези,
- «Аметис - агент Службы межпортальной разведки» - юмористическое фэнтези,
- «Маска для балерины» - современный любовный роман.
Желаю удачи! И буду счастлива, видеть Вас среди своих читателей.

Ольга Вишнивенко, Спасибо за отзывчивость! Приятного чтения :)

Здравствуйте, дорогой читатель! Приглашаю Вас в мою первую книгу "Дышу тобой" в жанре "любовное фэнтези". Она будет полностью бесплатной. В книге любовь и страсть, магия и приключения. Буду рада лайкам и ободряющим комментариям. Мне очень нужна ваша поддержка! Жду на своей страничке. Здоровья и позитива!

Ольга Вишнивенко, Большое спасибо за отклик!)

avatar
Уіллов Крафт
20.04.2021, 11:20:48

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

Уіллов Крафт, если возможно, сбросьте ссылку на произведение......

avatar
Кристина Вернер
19.04.2021, 23:05:18

Добрый вечер! Извините за беспокойство. Хочу пригласить вас почитать мой бесплатный роман, надеюсь, вам понравится.
“Три цвета крови” - https://litnet.com/ru/book/tri-cveta-krovi-b177857
Спасибо за ваше внимание. Приятного чтения. С уважением, Кристина

Comment has been deleted

Здравствуйте!
Хочу предложить Вашему вниманию мой новый роман в жанре любовного фэнтези “Чужие тайны". Выкладывается БЕСПЛАТНО и только на Литнет!

Аннотация:
Он выдаёт себя за простого охотника. Она представляется невинной девицей. Оба попали в зачарованный город, из которого нет выхода. Ключ к освобождению — в их личных тайнах. Но даже вспыхнувшей между ними страсти будет недостаточно, чтобы осветить все тёмные углы прошлого.

https://litnet.com/ru/book/chuzhie-tainy-b336793

Буду признательна за проявленный интерес! :)
С уважением, Екатерина Неглинская

avatar
Лина Каренина
17.04.2021, 18:31:57

✿Здравствуйте, дорогая книгоманка✿
Я начинающая писательница любовно-фантастических историй.
Вижу, Вам нравятся книги в жанре фэнтези, поэтому не могу не пригласить Вас на странички моего бесплатного романа "Третий оттенок любви".
Вы сможете почитать его в моём профиле♡
Там Вы откроете для себя историю девушки Вероники, жизнь которой переменилась в один миг. Пугающе реальный сон принёс в её жизнь загадочный символ, таинственного беловолосого незнакомца, малолетнюю, но амбициозную королеву и приоткрыл дверь в другой, оледеневший, мир.
Замечу, что книга запустилась недавно и ей очень не хватает поддержки в виде звёздочек и комментариев. Буда рада, если Вам понравится моё творчество и Вы захотите поддержать его♡♡♡

Лина Каренина
17.04.2021, 21:31:44

Ольга Вишнивенко, приятного прочтения ♡♡♡

avatar
Вера Скульская
11.04.2021, 22:12:23

Здравствуйте )) Уделите пару секунд ))

Погода была ужасная,
Принцесса была прекрасная,
Где-то во втором часу... - так стоп! О чем это мы?!
Ах, да!!! А если в нашей истории принцесса - совсем не принцесса, или не такая уж и прекрасная? А людоед - не людоед? Или все же людоед, но не ужасный?!
Запутались? Тогда спешите заглянуть в любовно-фэнтезийную новинку "ХОЗЯИН МРАЧНОГО ЗАМКА"!

В книге Вас ждет:
* вынужденный брак, но не для главной героини
* разница в возрасте, куда уж без нее
* отбор невест, который в итоге не состоится
* безумно благородный герой, смирившийся со своей участью
* милая и кроткая героиня с конкретным таким несгибаемым стерженьком внутри

Что еще сюда подмешать? - Ммм...
* щепотка тайн, чайная ложечка романтики и приличная такая чашка проблем и испытаний, щедро приправленная необычной магией

Заинтересовались?! - История ждет именно Вас!!!
https://litnet.com/ru/book/xozyain-mrachnogo-zamka-b324362

Вера Скульская
12.04.2021, 09:53:16

Ольга Вишнивенко, Благодарю за ваш интерес ))

avatar
Гайсанна
09.04.2021, 14:31:49

Уважаемая Ольга, здравствуйте! Позвольте пригласить вас в мою новинку «(Не) сбежать от дракона».
Книга в процессе и бесплатна.
Аннотация: Я лишь хотела отомстить изменнику-мужу, разбив его любимую археологическую находку. А оказалась в мире, где правят драконы, есть оборотни, и истинные пары. Но мне это все не нужно...
Много юмора и хэппи энд гарантированы)))
Буду очень признательная, если заглянете!
https://litnet.com/ru/book/ne-sbezhat-ot-drakona-b322479
P.S. Это не совсем стандартная история про драконов.

Гайсанна
09.04.2021, 16:16:15

Ольга Вишнивенко, Благодарю за отклик!

avatar
Соня Лыкова
02.04.2021, 13:12:22

Здравствуйте!
Меня зовут Соня, я начинающий писатель, только осваиваюсь на литнет и потому буду очень рада любой поддержке! ❤
Сейчас я работаю над доброй, светлой сказкой про фею, которой предстоит нелёгкий выбор в поисках настоящей любви. А претенденты-то какие! Среди них есть и прекрасный принц, и настоящий дракон, и даже сам Мерлин! И никто не знает, как в итоге повернётся её судьба.
Почитать можно здесь: https://litnet.com/ru/book/istinnaya-lyubov-fei-b327802
Спасибо! ❤

Соня Лыкова, Благодарю за приглашение. Обязательно почитаю

avatar
Татьяна Мари
18.03.2021, 16:34:01

Добрый день:)
Приглашаю Вас прочитать мой новый роман в жанре любовного, приключенческого фэнтези «В бегах от вампира». Истинная пара, сильные чувства, побег из-под венца и неожиданная беременность главной героини.
Книга БЕСПЛАТНАЯ. Проды 5 раз в неделю. Очень жду Вас в гости:)
https://litnet.com/ru/book/v-begah-ot-vampira-b317890

С любовью, Татьяна

Татьяна Мари
18.03.2021, 15:43:35

Ольга Вишнивенко, Очень жду вас:)

avatar
Христина Маніль
04.03.2021, 14:26:12

Доброго дня! Запрошую Вас до прочитання моїх романів "Пошуки долі" та "Допомога (не) буває швидкою". Буду рада, якщо вони прийдуться Вам до смаку.

Христина Маніль, Дякую за запрошення. Обов,язково почитаю.......

avatar
Тата Сван
03.03.2021, 12:07:54

Добрый день Оля. Посмотрите на досуге мою новую книгу «Плохая девчонка и Зеркало Мира» из цикла Детективное агентства «Рыжая Кошка». Уверена, вам понравится.
https://litnet.com/ru/book/plohaya-devchonka-i-zerkalo-mira-b318530
С уважением
Тата

Тата Сван
03.03.2021, 15:19:29

Ольга Вишнивенко, :)))

avatar
Анна Ога
28.02.2021, 14:08:33

Привет, уважаемый читатель❤ ! Меня зовут Анна и я начинающий писатель. Если вы беспокоитесь за будущее нашей Земли, если любите захватывающие приключения, если любовь и страсть в произведениях для вас на первом месте, тогда вам ко мне! Моя первая, и, пока, единственная книга "Мой дом" вмещает в себя все эти пункты!!!!. Уделите немного своего времени, заходите в гости. Буду рада любой оценке и конструктивной критике.

Анна Ога, Благодарю за приглашение! Уже бегу)

avatar
Яна Оса
11.02.2021, 17:06:32

Добрый день, если вы любите сказки на ночь, приглашаю в историю Ледания и великий поход за шрампитулями. Надеюсь, что история понравится. Буду признательна за комментарии.

Яна Оса, Благодарю за приглашение!

avatar
Кира Иствуд
09.02.2021, 14:21:36

Добрый день)
Приглашаю вас прочитать мой романтический роман про попаданку в другой мир и истиную пару! Название: "Я стала злодейкой любовного романа". Буду счастлива, если вам понравится))
https://litnet.com/ru/book/ya-stala-zlodeikoi-lyubovnogo-romana-b313787

❤️ Спасибо! С уважением, Кира Иствуд

Кира Иствуд
09.02.2021, 17:29:50

Ольга Вишнивенко, Спасибо)) буду вас ждать))

avatar
Рита Малина
06.02.2021, 21:15:45

Уважаемый читатель! Я так долго тебя жду! =) Приходи, почитай, если ты любишь фэнтези. Тебя встретит храбрая, прекрасная Альда и дерзкая злодейка Енина. В тексте есть любовь, магия и юмор. В общем, я заждалась тебя =) ❤ https://litnet.com/ru/rita-malina-u4857471

Рита Малина, Благодарю за приглашение! Обязательно почитаю Ваши книги, только чуток попозже, через недельку., много работы, не успеваю......

avatar
Николь Норд
05.02.2021, 22:17:32

Здравствуйте! Приглашаю вас прочитать роман в жанре романтическое фэнтези с магией, приключениями, юмором и интригой «Сгорай со мной». Книга без подписки.

Обновления регулярные, буду очень рада обратной связи, читательскому мнению. Добро пожаловать!❤️

Николь Норд, ничего страшного. Главное. что книга интересная........

avatar
Ася Андреева
27.01.2021, 12:29:01

Доброго времени суток!
Приглашаю к прочтению нового романа «Конструктор». Возможно, Вам понравится моя книга. Мы (авторы) без Вас никуда, дорогие читатели!
БЕСПЛАТНО. Полный текст. Аннотация.
Я - молодой конструктор. И я хочу работать в Москве. Он оказал содействие и предложил следовать своей странной инструкции. Но вся проблема в том, что мы друг друга ненавидим...
18+ на всякий случай – чтобы уж себя совсем не сдерживать, но без детальных сцен, скорее 16+.
В книге:
#фиктивный брак
#сложные отношения
#властный герой
#противостояние
#первый раз
#сильные чувства
#ХЭ

avatar
Игорь Ижевский
27.01.2021, 10:35:30

Добрый день. Извините за спам. Скажу все честно как есть, а вы сами принимайте решение. Я пишу книги в жанре реалистичного фэнтези. Вы же понимаешь, мне нужны читатели. В наше безумное время приходиться быть не только писателем, но еще и маркетологом, поэтому мне приходиться заниматься этим неприятным делом, рассылать всем людям сообщения одного и того же содержания и жалобно молить: обратить внимание на мою книгу. Если я вам написал, то, значит, вы уже читали подобные книги, Вас как минимум подобное может заинтересовать или даже понравится. Поэтому не обижайтесь за спам, а просто примите решение. Либо перейдите на мой профиль и узнайте побольше о книгах, либо пропустите мимо глаз. Только, пожалуйста, не грубите и не унижайте меня. Вот это уже не уместно. Удачного дня!

Игорь Ижевский, Благодарю за приглашение! Обязательно почитаю Ваш профиль.

avatar
Мальва Данлеви
25.01.2021, 19:03:40

Добрый день! Приглашаю почитать горячую историю про непростые отношения между брутальным Архонтом и красавицей Элементалом. Судя по отзывам моих читательниц - история с перчинкой, чувственная, страстная, по-настоящему проникновенная. В книге:
#любовь_и_ненависть
#волшебство_и_другие_миры
#сильные_герои
#вынужденный_брак
#настоящая_любовь
#истинная_пара
18+
Книге очень нужна Ваша поддержка! Она ждет Вас здесь: https://litnet.com/ru/reader/tam-gde-nas-zhdut-b285409?c=2746903

Мальва Данлеви
25.01.2021, 18:36:36

Ольга Вишнивенко, лучшая благодарность для меня - это ваше внимание!

avatar
Микаэла Сонг
07.01.2021, 22:15:35

Добрый день! С Новым Годом и Рождеством!!! Приглашаю Вас на мою новую книгу "Твоя жизнь принадлежит мне!" После книги "Объятая пламенем" мне вновь захотелось окунуться в историю с попаданкой))) Выкладка три раза в неделю!

Микаэла Сонг
08.01.2021, 10:06:48

Ольга Вишнивенко, Спасибо большое!

avatar
Яна Додина
06.01.2021, 22:22:45

Здравствуйте, Ольга! Хочу поздравить Вас с наступившим Новым годом и наступающим Рождеством и пригласить на свою страницу, где все произведения — бесплатные. Совсем недавно у меня вышла история о новогоднем чуде! Каждый из нас в нем нуждается — кто-то больше, а кто-то меньше :) проходите ко мне и читайте «Снегурочку, которая не верила в чудо», а также другие произведения ("История одного прощания", "Фитилёк", "Лучший друг", "Столик у окошка" и др.). Из совсем свежего и нового: сейчас по главам у меня выходит драма о мужчине, который, казалось, потерял все, под названием "Зависимость". Надеюсь увидеть Вас в списке читателей!

Яна Додина
06.01.2021, 22:45:40

Ольга Вишнивенко, Благодарю Вас в ответ!

Здравствуйте) Буду рада видеть Вас у себя в читателях. Уверена, что мои истории смогут составить Вам приятную компанию за чашечкой чая и обязательно поднимут настроение)) Очень рекомендую историю «Моя Сказка». Название говорит само за себя, так что уютный, теплый и полный романтики вечер Вам обеспечен!))

Ольга Вишнивенко, Спасибо за пожелания) И Вас с праздниками!

avatar
Анна Новер
04.01.2021, 13:17:41

Добрый день, Читатель! С удовольствием жду Вас в гости к своему роману))) Если в книгах вас привлекают мужественные хулиганы, отношения, балансирующие на лезвии ножа, ну и конечно же любовь, то мой роман ПУСТЫРЬ придется вам явно по душе https://litnet.com/ru/book/pustyr-b123408 Желаю вам как можно больше интересных книг.
Роман завершен и доступен бесплатно!
#Властный герой #Первая любовь

Анна Новер
04.01.2021, 21:42:19

Ольга Вишнивенко, Приятного прочтения)) Буду рада, если роман понравится))

Доброго дня! Запрошую Вас до прочитання моєї новинки - романтичної зимової історії "Новорічна казка") Буду рада фідбеку)) Вибачте, якщо потурбувала) З наступаючим Новим роком)))

Ольга Вишнивенко, Спасибі ❤️

avatar
Ален Д. Волкер
23.12.2020, 11:14:07

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командира одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

Ален Д. Волкер, Дякую!!!!

avatar
Кира Лафф
22.12.2020, 13:22:49

Добрый день!
Приглашаю почитать горячую новинку про непростые отношения между скандально известным писателем и его ассистенткой. История с перчинкой! Горячо, чувственно, страстно:-)
Роман "Луна твоей жизни". Непреодолимое притяжение!

Кто думал, что я влюблюсь в этого нахала с татуировками и в рваных джинсах? Лично я даже предположить такое не могла! Я старалась забыть нашу первую встречу как страшный сон, пока мне не позвонили из университета и не сказали, что этот ужасный мужчина - мой новый босс!

# эротика 18+
https://litnet.com/ru/book/luna-tvoei-zhizni-b286232

Кира Лафф
22.12.2020, 13:30:17

Ольга Вишнивенко, Спасибо огромное! Буду ждать Вас, дорогой читатель )

avatar
Кристина Вернер
18.12.2020, 20:17:03

Добрый вечер! Извините за беспокойство. Хочу пригласить вас почитать мои бесплатные романы. Пишу в разных жанрах, надеюсь, вам понравится.

"Три цвета крови" - https://litnet.com/ru/book/tri-cveta-krovi-b177857 - городское фэнтези, вампиры и демоны, любовь и интриги.

"Одержимый фанат" - https://litnet.com/ru/book/oderzhimyi-fanat-b145822 - неформатное юмористическое горфэнтези, мистика и любовь.

“Король ветра и лорд огня” – https://litnet.com/ru/book/korol-vetra-i-lord-ognya-b267617 - слэш, любовное фэнтези, сильные чувства.

“Любовь на четверых” - https://litnet.com/ru/book/lyubov-na-chetveryh-b288068 - слэш, психологическая драма, сильные чувства.

Спасибо за ваше внимание. Приятного чтения. С уважением, Кристина

avatar
Елизавета Найт
10.12.2020, 22:43:07

Здравствуйте! Приглашаю вас почитать мой бесплатный эротический роман "Владей мной" https://litnet.com/ru/book/vladei-mnoi-b294357. В нем вы найдете чувственную эротику, властного мужчину и сложные отношения. Надеюсь, он вам понравится. Буду очень рада видеть вас в числе читателей! Спасибо за ваше внимание.

Елизавета Найт, Благодарю за приглашение!!!!! Попробую прочесть......

Здравствуйте! Предлагаю к прочтению свою новинку в жанре любовного фэнтези — «Желанный подарок». Если история заинтересует вас, буду рада отклику!

Что нужно девушке из знатного рода с множеством друзей и связей? Не менее знатный и богатый, а главное, ослепительно красивый жених! Вполне возможно, и зачастую именно так... Вот только как это серо и скучно! Как по шаблону: одни и те же слова, праздники, поздравления...
А что нужно герцогу Империи Драконов? Очевидно, что нечто особенное! Не зря же он ищет это в нашем Норвунде уже несколько лет подряд...
#драконы
#сильные чувства
#любовь и страсть
https://litnet.com/ru/book/zhelannyi-podarok-b295345
Спасибо за внимание!

Виолетта Святова, Благодарю за приглашение.

avatar
Николь Норд
05.12.2020, 20:58:36

Ольга, здравствуйте! Приглашаю вас прочитать роман в жанре романтическое фэнтези с магией, приключениями, юмором и интригой «Сгорай со мной». Книга без подписки.

Обновления регулярные, буду очень рада обратной связи, читательскому мнению. Добро пожаловать!❤️

Николь Норд
05.12.2020, 20:09:34

Ольга Вишнивенко, Благодарю за отклик :) Приятного чтения.

avatar
Микаэла Сонг
03.12.2020, 14:10:15

Добрый день!
Приглашаю в гости на мою страничку.
Каждая отличается друг от друга!
Недавно закончилась выкладка книги про попаданку "Объятая пламенем"!
А также в моём арсенале:
Дилогия: "Кира." (вампиры, оборотни, ведьмы, магия, любовь).
"Воспламеняя лёд" (фэнтези).
"Тайны Аманиэль: 4 сердца" (фэнтези).
"Наёмница" (строго 18+).
"Я закрою тебя собой" (любовь, страсть, детективная линия, покушение, 18+).
Надеюсь, Вам понравится, и Вы пополните ряды моих подписчиков) ❤
ВНИМАНИЕ: в течении месяца многие мои книги постепенно будут перенесены на другую платформу, где будут ПЛАТНЫМИ, поэтому спешите прочесть БЕСПЛАТНО!

Микаэла Сонг, Благодарю за приглашение! Я уже"Обїятая пламенем" читаю. Посмотрю
еще......

avatar
Тетяна Барматті
03.12.2020, 00:07:17

Вітаю! Хочу запросити вас на свою новинку:
«Єдина для демона. Ти будеш моєю» - від ненависті до любові, демон і проста дівчина, не ідеальні герої.
Анотація:
Він - могутній демон, спадкоємець вищого роду есс Холтен, вона - сіра миша, яка постраждала від егоїзму демона і намагається знайти свій шлях. Він - нікого, крім неї не бачить, вона - терпіти не може демонів. Він - нікому її не віддасть, вона - буде триматися від нього подалі.

Здавалося б, класика жанру, ось тільки Емілі не згодна бути головною героїнею цього роману. Чи зможе демон розтопити серце своєї єдиної?
https://booknet.com/uk/book/dina-dlya-demona-ti-budesh-moyu-b291642

Cookies files usage
In order to improve user experience, we use cookies files. By browsing our website, you agree for the cookie files to be collected and used.
More