Оля Беняк

Activity

30 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Таня Толчин
28.05.2022, 14:46:59

Вітаю!
Запрошую до читання фентезі-новинки "Туманний острів", щоб поринути у дивовижний вигаданий світ, де буде безліч пригод та пристрасне кохання!
З повагою, Таня Толчин

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Таня Толчин
11.05.2022, 01:23:08

Вітаю!
Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл"
Це історичний роман, Англія, епоха ранього середньовіччя
Там буде пристрасне кохання, інтриги і битви...
Сподіваюсь, книга стане Вам до вподоби)

avatar
Уіллов Крафт
07.04.2021, 13:15:05

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Ален Д. Волкер
23.12.2020, 14:23:06

Вітаю. У зв’язку з аномальною активність спектрів – Авангард проводить термінову евакуацію читачів на острів Ирій. Джури подбають про ваш комфорт на протязі подорожі, а стражі з есперами, захистять від Темних, що прагнуть взяти реванш за Переяславську раду. Оцінку нашому сервісу можете дати в коментарях :) https://booknet.com/uk/book/avangard-b291348
А, щоб очікування чергової глави не було таким довгим, пропоную тур Едемом і Проклятою землею. Точка відправлення – Земля. В ролі гіда: командир одного з семи легіонів Едему. Прошу не запізнюватись, біля воріт Едему черги) Хоча, так і бути, відкрию вам невеликий секрет: нас пропустять поза чергою. Але тільки тссс, а то Жнеці почують й відправлять на шахти, а нам же не хочеться пропустити початок Судного Дня… https://booknet.com/uk/book/xronki-sudnogo-dnya-kniga-persha-xranitel-b91764
Дякую за увагу. Сподіваюсь на скору зустріч на сторінках книг)

avatar
Тетяна Барматті
02.12.2020, 23:49:12

Вітаю! Хочу запросити вас на свою новинку:
«Єдина для демона. Ти будеш моєю» - від ненависті до любові, демон і проста дівчина, не ідеальні герої.
Анотація:
Він - могутній демон, спадкоємець вищого роду есс Холтен, вона - сіра миша, яка постраждала від егоїзму демона і намагається знайти свій шлях. Він - нікого, крім неї не бачить, вона - терпіти не може демонів. Він - нікому її не віддасть, вона - буде триматися від нього подалі.

Здавалося б, класика жанру, ось тільки Емілі не згодна бути головною героїнею цього роману. Чи зможе демон розтопити серце своєї єдиної?
https://booknet.com/uk/book/dina-dlya-demona-ti-budesh-moyu-b291642

avatar
Рина Мир
16.11.2020, 10:27:46

Вітаю ❤️ Хочу запросити вас на свою сторінку та до прочитання моїх книг;) Пишу любовний роман «Танець пристрасті». Якщо сподобається, щиро буду рада бачити вас серед своїх підписників:) Приємного читання та гарного настрою;) ❤️

Доброго дня, пані Олю.
Запрошую Вас на свою сторінку. Можливо, Вам буде до смаку і мій роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

avatar
Тетяна Барматті
20.10.2020, 08:43:48

Вітаю! Запрошую Вас в гості на мою сторінку.
Буду вдячна, якщо ви приділите час моїм книгам:
«Стефі або Остання Надія Астрала» - дракон і попаданка, таємниці минулого, любов і інтриги.
«Інша…» - багатомужжя, сильна героїня, інтриги.
Якщо інформація вас не зацікавила, вибачте за турботу.

avatar
Наталія Ковган
08.10.2020, 18:01:07


Вітаю! Хочу запросити вас прочитати мою новинку, яка називається «Магічне покликання». Історія про те важливо протистояти життєвим перешкодам, не боятися проблем, використовуючи трохи магії для цього. Особливо, якщо тобі допомагає великий, чорний кіт.
Головна героїня - тринадцятирічна Віра отримує у спадок особняк від своєї померлої прабабусі. Але чи все так просто? Можливо спадок принесе потенційне щастя чи горе? Все залежить від нашого вибору.
Книга безкоштовна, прочитати можете по ссилці https://booknet.com/uk/book/magchne-poklikannya-b275482

avatar
IvasykAnatol
31.08.2020, 15:24:28

Привіт, я типу автор, але це не точно, пишу нічогеньке фентезі й не тільки і знову - на ваш розсуд. В будь-якому разі, дякую за увагу, а буде хвилинка - гляньте)) можливо там справді вас та й "шось" зацікавить! booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

avatar
Светлана Кондр
16.08.2020, 01:55:41

ஐஐஐ Здравствуйте, предлагаю к прочтению любовный роман "Больше не твоя" Бесплатно. Книга завершена и является первой в цикле! Первая любовь, боль, страсть, интересный сюжет - всё это вас ждёт в моём романе. Будет интересно!!! Заходите в гости и подписывайтесь на страничку, чтобы не пропустить выход новых произведений. Спасибо за внимание! ஐஐஐ https://litnet.com/ru/book/bolshe-ne-tvoya-b206544

avatar
Рина Мир
07.08.2020, 13:29:45

Вітаю! Хочу вас запросити до прочитання моїх книг;) Пишу любовний роман "Гіркота кохання" та містичну історія кохання "Прокляття діаманту" :) Щиро буду рада бачити вас серед підписників:) Приємного читання та гарного відпочинку;)

avatar
Холод Влада
21.07.2020, 14:51:43

Доброго дня) Запрошую вас почитати мої любовні романи! На Букнеті є два завершених і один «в процесі».

1) Анотація до книги "Bar-Bee"(книга повністю викладена)
Життя юної Міс "Бровари" розплановано на роки вперед. Ось вже за пару днів вона закінчує виш за модною спеціальністю "Креативний менеджмент" після чого планує одразу ж переїхати до свого коханого бізнесмена-володаря мережі популярних чоловічих барів "BarMEN", який старший за неї на вісім років. Він обіцяв їй, що як тільки вона отримає освіту, то він розлучиться з своєю дружиною і вони нарешті будуть жити разом. Але не завжди все йде за планом... Коханий натякає, що поки що Барбі надто молода для одруження, та й дітям ще потрібен батько... Що ж зробить Барбі і який шлях обере? Читайте вже сьогодні.
Цей роман про пошуки свого місця та шляху, а також авжеж про кохання і любовний трикутник. 

Холод Влада
21.07.2020, 14:51:51

Холод Влада, 2) Анотація до книги "Block-Bu-Star, стань новою зіркою!"(книга повністю викладена)
На що здатна дівчина заради виповнення власної мрії? На що здатні хлопці заради того, щоб кохана обрала саме їх? Як змінить героїню та її лицарів участь у реаліті-шоу "Блокбастер", яке знімається в столиці і де обирають наступну українську зірку кіно? Кастинги, проби, зйомки реклами і перших фільмів! Кожен крок героїв фільмується, кожне завдання оцінюється і кожен тиждень вибуває черговий учасник або учасниця. Навчання, зйомки, дружба, кохання, пристрасть, зрада і все це намагається зловити камера! Ви готові? Від сьогодні на екрані той самий "Блокбастер" Вмикайте першу серію прямо зараз!  
Цей роман про досягнення мети, про жертви, на які людина готова піти заради своїх цілей, а також про вибір... 

avatar
Холод Влада
21.07.2020, 14:51:37

Також рекомендую ще один роман, "ВІЛ. Моя боротьба"
Анотація до книги "ВІЛ. Моя боротьба"
Молодий студент, хворіючий на ВІЛ, майже здається під натиском невиліковної хвороби і готовий змиритися з неминучим кінцем. Однак, в його житті з’являється нова дорога людина, яка не дає йому так просто програти хворобі. Терапії, радикальне лікування, обман, стежка, вбивство? На що готова людина заради того, щоб бути з тим, кого кохає? Любовний трикутник, зобов'язання, хвороблива дружба, реальні факти про ВІЛ, радикальні методи лікування, відносини з батьками і родичами, смерть друзів. Тут буде все це. 
Викладка з понеділка по суботу(мінімум). Роман повністю написаний, тож викладка буде стабільною. Якщо вас зацікавила якась з моїх робіт — буду рада бачити вас на моїй сторінці)) Зараз почала конкурс для активних підписників! Виграє аж десять людей)))

avatar
Лия Хиро
20.07.2020, 12:20:21

Здравствуйте!))
Хочу пригласить вас к чтению моей книги "Уроки анатомии и любви"
Книга завершена и бесплатна. Первые читатели в восторге! Только положительные отзывы.
Буду рада, если присоединитесь к их числу)
Аннотация:
- Скоро ты будешь называть меня только "любимый", вот увидишь - прошептал я между поцелуями. От этих дерзких слов она вся напряглась и резко отпрянула. Моя строптивая малышка стояла в метре от меня с пылающим от злости взглядом, но всё ещё не отдышавшаяся от моих бурных ласк.
- Не дождёшься! - свирепо выпалила она.
- Ты не можешь отрицать того, что нас безумно тянет друг к другу. Между нами бешеная, просто крышесносная химия! Разве ты не видишь, Лиза? - с жаром возразил я.
- Нет! Вам показалось, Лука Алексеевич!
- Запомни, правильно говорить только "любимый". И совсем скоро, я буду принимать у тебя этот экзамен. Если назовёшь неправильно, буду наказывать. Пересдавать будешь бесконечно - проговорил я ей в спину, с наслаждением смакуя последнее слово и растянулся в своей самой соблазнительной улыбке.

avatar
Устина Цаль
08.06.2020, 10:59:09

Вітаю! Дорога читачко, раніше Ви оцінили мій роман "Очевидні речі", тож запрошую до прочитання новинки "Вулкан для Венери" - можливо, Вам буде цікаво! Даруйте, якщо потурбувала, і гарного дня!

avatar
Лана Іссан
04.06.2020, 23:27:30

Вітаю. Запрошую вас до читання моєї нової книги «Красуня і Чудовисько». Це захоплива історія життя і кохання двох не схожих людей. Чи справді він такий страшний, як кажуть? Чи можливо покохати такого? Чи зможуть вони побороти свій страх та сумніви і стати щасливими разом? Щиро запрошую до сучасної казки.

avatar
Сергеева Елена
14.05.2020, 11:28:51

Здравствуйте. Предлагаю вам прочитать БЕСПЛАТНО мой роман «До кончиков пальцев». Это история о большой первой любви, которая способна выдержать недосказанность, ревность, интриги, ложь, которая способна прощать на многое закрывать глаза. Все 4 части отредактированы и дописаны. Можно посмотреть буктрейлеры к ней.
Если информация не заинтересовала, то простите за беспокойство.

«Любовь – это когда ты смотришь в его глаза и понимаешь, что он – это целая вселенная... Прекрасная и неразгаданная... Ты можешь просто так стоять, смотреть в его глаза и ощущать, как за спиной вырастают крылья от переполняющих тебя невероятных чувств. Тебе хочется летать! Летать с ним! И ты летаешь... Ты не боишься отдать ему всю себя... Ты с ним вообще ничего не боишься. Любовь – когда без него ты не просто жить, а даже дышать не можешь...».

avatar
Оксана Зененко
19.11.2019, 11:54:28

Вітаю, пані Ольга! Запрошую Вас ознайомитися з моїми романами "Чемпіонка", "Таємниця іноземки" та "Мрії збуваються". Сподіваюся, вони подарують Вам гарний настрій осінніми вечорами) Буду рада бачити Вас серед своїх читачів) Дякую! Гарного дня)

avatar
Асміна Love
13.10.2019, 17:57:12

Доброго дня! Я починаючий автор, пишу у жанрі романтичного фентезі. Моя перша історія - по дівчину, яка спробує розгадати таємницю Князя Тьми: https://litnet.com/uk/book/muza-dlya-volodarya-demonv-b174470 Буду рада, якщо ви завітаєте на мою сторінку)

avatar
Асміна Love
13.10.2019, 17:56:52

Доброго дня! Я починаючий автор, пишу у жанрі романтичного фентезі. Моя перша історія - по дівчину, яка спробує розгадати таємницю Князя Тьми: https://litnet.com/uk/book/muza-dlya-volodarya-demonv-b174470 Буду рада, якщо ви завітаєте на мою сторінку)

avatar
Іса Тарк
14.08.2019, 15:37:04

Вітаю! Запрошую Вас до прочитання мого нового роману "Тенерифе", про історію кохання на тропічному острові!

avatar
Tory_Chameleon
13.08.2019, 19:17:36

Вітаю! Запрошую Вас почитати мої твори. На сторінках цих історій ви знайдете любов, дружбу, романтику, таємниці й інтриги)

avatar
Анна Харламова
18.06.2019, 11:34:12

❤️❤️❤️Вітаю моя люба) Щиро дякую, що і надалі слідкуєте за моїми книгами і даруєтеїм свою увагу та зірочки ) Обіймаю!!!!❤️❤️❤️

avatar
Ален Д. Волкер
03.02.2019, 10:46:35

Доброго дня. Я і мої герої, запрошуємо вас поринути в світи за гранню звичного розуміння. Світи - де мріям властиво збуватися, а кожен новий день - це нова пригода... Пройдіть шлях від спадкоємця багатого роду, до командира одного з семи легіонів Едему...(https://litnet.com/uk/book/xranitel-b91764) Станьте нащадком славних гетьманів, що перемістився з майбутнього, щоб змінити історію...(https://litnet.com/uk/book/poza-chasom-b91869) Пориньте в неперевершену атмосферу магії і технологій майбутнього...

avatar
Элен Чар
24.12.2018, 11:04:22

Оля, красно дякую за лайк моїй книзі))) Гарного Вам дня!!!

avatar
Анна Харламова
31.10.2018, 11:34:27

Вітаю))) Щиро дякую за Ваш час приділений моїм книгам і за зірочки!!!! Гарних митей за книгами і чудового настрою!!!!

Анна Харламова
10.12.2018, 10:32:38

Анна Харламова, Доброго ранку) Приємно знати, що і "Десертик" подарував Вам гарні емоції))) Дякую, за увагу до моєї історії і за лайк))) Гарного дня та позитивного настрою!!!