Світлана Баландюк

3 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Олег Шульган
17.04.2020, 18:20:32

Вітаю! Вам подобаються сучасні любовні романи, та ще й написані чоловіком? Запрошую у свою неймовірну історію "не фантомної любові", в якій ви познайомитесь зі справжнім коханням, якого так бракує в 21-сторіччі! Вона - неймовірна красуня з доброю, світлою душею, він - хлопець з фізичними вадами, але це не завадило їй покохати його. Вас зацікавить, як буде зароджуватися їхнє коханням і як розвиватися? Чи зможуть вони бути щасливі, не зважаючи ні на що??? Чи зможе він стати для неї щастям, а не обузою? Чому сексуальна, вродлива, талановита дівчина обрала хворого хлопця, коли могла мати будь-якого хлопця, якого захоче? Нею керувала дійсно любов? Чи ж якась жалість? Бажаєте слідкувати за цією історією? Якщо так, то підписуйтеся і слідкуйте за оновленнями) Гарантую різноманітний спектр емоцій.

avatar
Уляся Смольська
01.08.2019, 09:56:00

Доброго дня! Запрошую до читання мого роману "Кохати не можна дружити", в якому тісно переплелись кохання і дружба, історія про френдзону, яка стоїть на заваді коханню. Чи подолають вони її? Читайте! Буду рада бачити Вас серед моїх постійних читачок) Гарного дня і хорошого настрою! Дякую!

avatar
Элен Чар
05.06.2019, 08:52:34

Вітаю, Світлано, запрошую прочитати добрі історії кохання, які скрасять ваше дозвілля та подарують приємні миті https://litnet.com/uk/elen-char-u813135
Бажаю Вам багато незвичайних книг та гарного настрою!

Дякую. Обовязково прочитаю.

Books language: