Тетяна Присько

28 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Netaly McKenzie
21.06.2022, 16:36:54

Вітаю!

Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм новим романом «Леді для герцога»!
https://booknet.com/uk/book/led-dlya-gercoga-b398662
Називаючи ім'я для новонародженої дочки батькового друга Крістофер не здогадувався, що дає ім'я своїй майбутній дружині. А дізнавшись ненавидить її та рідного батька. Та договір укладено. І за його розірвання батько виставив для сина високу ціну.
За кілька місяців до шлюбу герцог змушений їхати на знайомство з нареченою. Та на затятого гульвісу чекає несподіванка у вигляді подруги нареченої. Тепер він стоїть перед вибором: ненависна дружина та спадок чи істинне кохання та втрата всього.
Якби ж він знав, що незалежно від вибору результат буде той самий. І чи зможе він прийняти його дізнавшись правду?

Це перша книга циклу "Четвірка гульвіс". Цей цикл про кохання, яке з'явиться в житті кожного з четвірки. У кожного гульвіси воно буде своє, не схоже на інші.
Підписуйтесь на мою сторінку, щоб не пропустити оновлень та нових книг!

Крім того, запрошую прочитати завершений сучасний короткий роман «Ти завжди будеш в моїх обіймах» https://booknet.com/uk/book/ti-zavzhdi-budesh-v-moh-obimah-b396800
Приємного читання!

avatar
Netaly McKenzie
24.04.2022, 17:28:51

Вітаю! Запрошую поринути і світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Vladyslav Derda
06.04.2022, 00:58:04

Щиро вітаю вас) запрошую ознайомитись з моєю книгою) буду вдячний і радий вашому візиту на мою сторінку) бажаю вам миру) дякую за увагу))

avatar
Холод Влада
21.02.2022, 16:03:45

Вітаю, пані Таню... Мене звуть Богдан і я хочу поділитися з вами своєю історією...

Влогер, якого я ненавиджу, зникає, залишивши по собі загадку і обіцяючи віддати всі свої канали на ютубі та інших платформах тому, хто розгадає її. Катька, моя подруга і одночасно колишня, в шоці, бо ж є його фанаткою. До речі, саме через нього ми і розійшлись. Бачте, Макс порадив своїм фанатам "не задовільнятися синицею в руках". Катька хоче, щоб я допоміг їй розгадати загадку, вона пропонує свої знання про Макса в обмін на мою дедукцію, щоб ми разом перемогли в цьому квесті та поділили канали. Мені має дістатись ігровий стрімерський, а їй — його особистий канал і влог.

Я думаю, що коли ми розгадаємо загадку, то станемо круті та успішні, однак що якщо у довісок до блогів я отримаю дещо, чи навіть декого, не дуже живого? Впевнений, я швидко спекаюсь його. Чи ні?

Дізнатись про це можна перейшовши за посиланням нижче, оповідь буде вестись по черзі від мене та того самого блогера!

https://booknet.com/uk/reader/blog-z-togo-svtu-b388417?c=4144526&_lnref=H-QDNK39
PS Влада просила передати, що цей роман про мене — конкурсна робота, тож вона буде дуже вдячна вам за підтримку...

avatar
Холод Влада
12.01.2022, 13:36:55

Вітаю, пані Тетяно! Дякую вам за підписку і за підтримку!

Хочу запросити вас до моєї новинки на конкурс "Містичні дивовижі", яку ми пишемо з Анною Пахомовою. Книга називається "Вартові мороку". Якщо вам подобаються інші мої твори, будь ласка, підтримайте і цей, конкурсний =)

Анотація до книги "Вартові мороку"

Ярослав: У мене життя — практично мед. Названий батько хоче зробити спадкоємцем, його донька у мене закохана, а син — ненавидить. Однак для моєї родини я зроблю все: навіть підставлюсь, щоб шпигувати за світлими. Але що буде коли доведеться обирати між порятунком світу та друга і порятунком родини? Навіть я ще не знаю відповіді на це питання.

Аристарх: У мене по життю і так купа проблем — в якого копа їх немає? Шеф — самодур, бабуся — мертва психопатка, чергова справа не розплутується, а хтось вчиняє на мене замах. Менше всього хотілось отримати в довісок до переліченого напарника-хулігана, який мене бісить і запевняє, що треба рятувати світ.

Влада Холод в ролі Ярослава Закревського, темного мага і шпигуна
Анна Пахомова в ролі Аристарха Ейсмонта, світлого мага-копа, вартового мороку

https://booknet.com/uk/book/vartov-moroku-b369889?_lnref=H-QDNK39
Дякую!

avatar
Анна Харламова
11.12.2021, 23:13:25

Вітаю. Запрошую до книги "Виклик кинуто"
і до ніжної історії кохання "Лист на Різдво"
(книга без вікового обмеження).
Вдячна за увагу. З повагою, Анна.

avatar
Анна Харламова
05.10.2021, 16:13:04

Вітаю. Запрошую до книги з характером «Непристойна поведінка». Буду рада бачити! Дякую за увагу. З повагою, Анна.

Анна Харламова
05.10.2021, 18:43:39

Тетяна Присько, Дякую за увагу та зворотній зв'язок, це дуже надихає!!!! Смачних хвилин за читанням)))) Дякую!!!! З повагою Анна.

avatar
Наталія Ковган
12.08.2021, 21:17:34

Доброго дня! Щиро запрошую вас на гарячу романтичну історію 18+ «Ти програєш».
https://booknet.com/uk/book/ti-progrash-b355424
Шалена історія кохання, яка почалася з такого ж шаленого протистояння.

Анотація:
Прийшовши до корпорації «Квартирні горизонти» молода та вродлива Христина мріяла зайняти посаду Генерального директора. Через два роки сумлінної праці, ділова леді досягла своєї мети.
От тільки разом із великою зарплатнею та просторим кабінетом, їй довірили виховання синка президента, розбещеного та неконтрольованого мажора. Хлопець і дівчина не бажають мати один з одним справи, але вибору немає. Що це означає? Правильно. Протистояння. Переможець може бути лише один.

- Краще не кидай мені виклику, леді. Бо ти програєш! - рішуче промовив хлопець.
Дівчина швидко підняла голову, її яскраво-зелені очі блимнула, як у дикої кішки.
- Помиляєшся. Це ти програєш.

avatar
Анна Харламова
19.07.2021, 11:05:08

Вітаю!
Книга «Брудні розмови» - вже на сайті. Буду рада бачити)
https://booknet.com/uk/book/brudn-rozmovi-b350765?_lnref=oD96mHdM
Запалимо літо!!!
З повагою, Анна Харламова.

avatar
Анастасія Бойд
19.05.2021, 01:26:37

Моє шанування! Прошу вибачення за вторгнення на вашу сторінку, та сподіваюся на ваше розуміння:) Дуже хочу запросити Вас на свою сторінку в надії, що там ви знайдете щось цікаве для себе. Я пишу переважно в жанрі "Романтична еротика" (хоча є декілька винятків). В моїх творах найчастіше зустрічаються складні та пристрастні стосунки, різниця у віці, заборонені почуття, та обов'язковий хепі-енд. Всі книги переплетені між собою та мають відсилання одна до одної, проте їх можна читати окремо. Буду дуже рада бачити вас серед моїх читачів! З повагою, Анастасія.

avatar
Уіллов Крафт
21.04.2021, 17:13:10

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

Доброго дня, пані Тетяно.
Запрошую Вас на свою сторінку. Можливо, Вам буде до смаку мій "коронований" роман "Чорний камінь" - https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698
Чи інші мої книги. :)
Також я збираю бібліотеку творів із гарною стилістикою і цікавим сюжетом - https://booknet.com/uk/book/moya-bbloteka-na-buknet-b281388

avatar
Марісса Вольф
06.11.2020, 20:18:38

Доброго дня!

Я хотіла б запропонувати Вашій увазі мою книгу "Інста-дівчина":

Що може пов’язувати бідну дівчину та вельми небідного мажора?
Кохання? Не вгадали.
Той, хто змалечку звик, що все на світі можна купити, буде неприємно здивований, коли отримає відмову.
Але чи зупинить це його?

Буду рада бачити Вас серед своїх читачів!

avatar
Устина Цаль
11.05.2020, 20:34:26

Мої вітання! Дякую за підписку на мою сторінку і запрошую Вас на прем'єру сучасного любовного роману "Вулкан для Венери"! Дякую за хвилинку уваги і гарного вечора!

avatar
Анна Кейдж
20.04.2020, 01:12:12

Привіт, запрошую зазирнути на мою сторінку, працюю зараз над книгою "Полонянка", буду дуже рада враженням чи критиці в коментарях, або навіть зірочкам))) приємного читання))

avatar
Мария
02.04.2020, 17:18:18

Вітаю Вас, шановний читачу! Я запрошую вас на сторінку подруги. Вона - автор Елена Белильщикова. Я рекомендую її сучасний любовний роман «Викрадач мого серця» (безкоштовно). На головних героїв чекає безліч випробувань та неземне кохання, хеппі енд. Елена - новий автор на сайті. Вона дуже потребує вашої підтримки та коментарів! Вона написала вже декілька книг і планує незабаром розмістити їх на своїй сторінці. Якщо вас зацікавить, підпишіться на неї будь ласка litnet.com/uk/elena-belilshchikova-u3552686 Вибачте, що потурбувала вас!

avatar
Юлія Верета
27.03.2020, 14:26:34

Мої вітання!
Ласкаво запрошую почитати мою книгу "Статус "Закохана" (безкоштовна), історію кохання, в якій головна героїня з маленького міста у пошуках кращого життя приїжджає в столицю, де на неї чекає абсолютно новий світ, багато можливостей, але ще більше перешкод. Чи зможе вона подолати всі труднощі і знайти свою дорогу до щастя? Перед нею стоїть безліч перемог та поразок, які не залишать читачів байдужими.

Дякую! ❤️❤️❤️
Бажаю вдалого дня!

avatar
Sofi Renard
24.01.2020, 22:45:51

Щиро вітаю Вас!
Що важливо для автора? Публікації? А може рейтинги? Ні, в першу чергу, для автора головне – присутність читача. Тому, я з радістю і великим сподіванням запрошую Вас до знайомства з моєю творчістю. Ви маєте нагоду прочитати мій роман «Фіктивна наречена», а також створювати разом зі мною мою нову роботу – «Крізь об’єктивність». Рада буду почути Вашу думку! Дякую за увагу, Софі Ренар!

Привіт. Запрошую підписатися на мою сторінку. Ви знайдете цікаві історії кохання у переліку творів, поринете в атмосферний світ любовних історій. Дякую за підписку на автора. Ваша, Хелен Соул❤️)

avatar
Оксана Зененко
19.11.2019, 10:44:40

Вітаю, пані Тетяно! Запрошую Вас ознайомитися з моїми романами "Чемпіонка", "Таємниця іноземки" та "Мрії збуваються". Сподіваюся, вони подарують Вам гарний настрій осінніми вечорами) Буду рада бачити Вас серед своїх читачів) Дякую! Гарного дня)

avatar
Уляся Смольська
03.11.2019, 17:25:27

Добрий вечір, Тетянко! Велика подяка Вам за те, що підписалися на мою сторінку! Радію і тішуся з цього приводу)))) Бажаю Вам чудового настрою і гарних вражень від читання!)

Тетяна Присько
03.11.2019, 18:16:34

Щиро дякую.Вам натхнення та легкого пера!!! З нетерпінням чекаю нових романів.

avatar
Іса Тарк
14.08.2019, 22:58:06

Вітаю! Запрошую Вас до прочитання мого нового роману "Тенерифе", про історію кохання на тропічному острові!

Вітаю! Запрошую зазирнути на сторінки мого нового роману "Вбий мене, коханий". В цій історії буде багато містики, неочікуваних поворотів сюжету та відвертих сцен. Ось анотація: "Я - та кого потрібно вбити.
Він - той хто повинен це зробити.
Добро та зло вклали угоду, щоб врятувати світ від апокаліпсиса, але кохання, як завжди, псує всі плани. Що їм робити? Куди втекти? Як врятуватися? Світлі спостерігають, темні готові втрутитись. Пророцтво здійсниться будь-якою ціною. Проте чи готові вони її заплатити?"

avatar
Tory_Chameleon
12.08.2019, 00:18:29

Вітаю! Запрошую Вас почитати мої твори. На сторінках цих історій ви знайдете любов, дружбу, романтику, таємниці й інтриги)

❤❤❤Вітаю, запрошую до прочитання своїх книг в жанрі фентезі: "Особливості магічного навчання" та "Особливості магічного кохання". Там ви зустрінете багато магії, віковічне протистояння добра зі злом та звісно багато кохання. Сподіваюся вам сподобається❤❤❤

avatar
Анна Харламова
20.04.2019, 10:26:18

❤❤❤Вітаю) Надзвичайно рада бачити, що Ви підписались на мою сторінку) Щиро дякую за увагу до моїх книг!!! Гарно проведенного часу за моїми романами та звичайно щирих та чудових емоцій! ДЯКУЮ!!!❤❤❤

Анна Харламова
25.04.2019, 19:57:09

Анна Харламова, ❤❤❤Доброго вечора!!! Приємно знати, що книга сподобалась))) P.S. Вдячна, за час преділений книзі і за зірочку))) Гарного вечора та чудового настрою!❤❤❤

Books language: