Віолетта Євтушенко

Activity

23 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Мак Карсегі
21.04.2022, 14:11:09

Доброго часу доби! Запрошую Вас ознайомитись з моєю творчістю. Відгуки і конструктивна критика вітається.

avatar
Мак Карсегі
22.02.2022, 23:30:13

Доброго часу доби! Запрошую Вас ознайомитись з моєю творцістю. Відгуки і конструктивна критика вітається. За бажанням - взаємна підписка.

avatar
Адель Райті
07.02.2022, 19:49:20

Вітаю! Пропоную взаємну підписку і запрошую вас до мене на сторінку прочитати мою першу книгу.

avatar
Немеш Іван
27.07.2021, 07:45:55

Запрошу до прочитання на сторінку товару!!!

"11.11.2019. Останні нотатки" - це третя книга, в циклі "Таємничий щоденник"

Жанр: Детектив/Трилер. Містика/Жахи
— — —
Анотація:

Я повернувся додому. Зустрівся зі своєю сестрою. Спокійно поговорив з батьками, як пройшов їхній день. А вже потім ближче до ночі, почав планувати наступні мої дії.
Потрібно діяти якомога швидше. Інакше вони почнуть підозрювати мене у скоєному. Мабуть, я вже далеко зайшов. Але, я зможу все виправити. Потрібно лише втілити наступний план.
Завтрашній день буде вирішальним для багатьох людей. Для мене також.
Можливо він буде останнім...

avatar
Лідія Шефер
09.05.2021, 21:58:53

Вітаю! Запрошую до свого роману "Найкращий учитель".Сподіваюсь,що Вам сподобається)))

avatar
Уіллов Крафт
13.04.2021, 16:26:01

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Еда Кампі
27.12.2020, 23:10:45

Доброго вечора! Запрошую прочитати вас мою новеньку книжку "Принцип". Буду вдячна за зірочку і підписку, звичайно навзаєм)

avatar
Євгенія
26.09.2020, 23:25:21

Добрий день! Пропоную послуги редактора книги: виправлення граматичних, лексичних і пунктуаційних помилок. Якщо цікавить, звертайтеся. Надзвичайно буду рада нашій співпраці!

avatar
Холод Влада
10.08.2020, 19:58:18

♥️♥️♥️ Доброго дня, пані Віолетто ♥️♥️♥️
Вам подобаються романи про кохання та пригоди? Нещодавно я почала викладку такого роману—любовне фентезі «Магічне кохання, турнір на виживання.» Це історія про хлопця-потраплянця, який не пам'ятає свого імені, та й до того ж не має магічних сил...Він потрапляє в паралельний, магічний світ, зустрічає нових друзів і всі вони намагатимуться пройти турнір заради того, щоб отримати пророцтво від єдиної, унікальної пророчиці королевства! Турнір розпочинається як індивідуальний, але майже одразу переходить в груповий. Героїв чекає зустріч з різними магічними істотами, такими як сирени, сфінкс, елементалі всіх елементів(саламандри, русалки, гноми, сільфи), та навіть тіньовим драконом! Також тут будуть і невеличкі загадки на логіку(не складні, все ж, це не детектив))). Ну і авжеж - магічне кохання))) Кохання як в самій групі, так і поза нею)) Також тут будуть заборонені в цьому світі міжкласові любовні зв'язки! Буду рада, якщо ви зазирнете до цієї книжечки і ми зустрінемось з вами на її сторінках))) Крім цієї роботи також маю два завершених любовних романи: роман "Барбі" та "Блокбастер"(про телешоу), які теж можуть припасти вам до душі)))

avatar
Єва Басіста
04.08.2020, 12:36:40

Доброго дня! Вибачте, що турбую! Хотіла запросити Вас прочитати мої твори. Буду вдячна за коментарі, адже такого часто не вистачає, та підписку)) Також підпишусь на Вас)

Вітаю! Хочу вас запросити до прочитання моїх книг;) Пишу фантастичні романи українською та російською мовами "Зрозумій мене") Щиро буду рада бачити вас серед підписників:) Приємного читання та гарного відпочинку;)

avatar
Міла Федорук
14.07.2020, 13:32:38

Сердешно запрошую у світ флешмобів ;))) Чекаю!

avatar
IvasykAnatol
09.07.2020, 11:27:13

Я б не набридав, але видно така доля новачка)) Якшо буде вільна хвилина, заглянь чим багатий: там є фентезійні романи, трохи сай-фаю і казок. Дякую наперед у будь-якому разі booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901

avatar
Немеш Іван
08.07.2020, 00:40:46

Привіт, запрошую зазирнути на мою сторінку, працюю зараз над книгою "Дитина зірки", буду дуже радий враженням чи критиці в коментарях, або навіть зірочкам... приємного читання :-)

Ось описання історії.

Його народження на цей світ було не схожим на народження інших дітей. Починаючи ще з маленького немовляти він вже зустрівся із труднощами майбутнього, казалося би такого радісного життя.
Коли хлопець підростає, то дізнається правду про батьків, що вони померли не таким чином, як йому завжди розповідали.
А ще через деякий час він починає бачити дивних створінь. Спершу не придає цьому певну увагу, сприймає все, як дитячу уяву. Лише ще через деякий час він дізнається, що мама залишила для нього в подарунок здавалося би стандартну річ "Медальйон"
І одного разу хлопець дізнається, що медальйон не є тим, що із себе представляє. Тобто, це не проста річ, якою всі милуються. Насправді у цьому медальйоні закладена велика загадка, яку йому потрібно буде розгадати.

Привіт!
Хочу запросити прочитати мій роман «Магістралі Долі» https://booknet.com/uk/book/magstral-dol-b200648. Він бере участь у конкурсі «Кохання і місто», тому буду безмежно вдячна за будь-який фідбек: зірочки, нагороди і, звісно, відгуки (навіть якщо вони будуть негативні ;) ) Як на мене, цей твір для тих, хто тонко відчуває емоції. Роман не лише жіночий, у ньому є також вкраплення детективу, психології і драми.
!!! Встигніть прочитати до 01.08.2020 р. (на жаль, якщо з конкурсом не вдасться, твір видалю з Букнету для участі в інших конкурсах чи подам на розгляд іншим видавцям) !!!
Запрошую також прочитати інші мої творіння, підписуйтеь на автора на Букнеті: https://booknet.com/uk/galyavud-u692676, у Фейсбук: https://www.facebook.com/haliavud та Інстаграм: https://www.instagram.com/haliavud/
Давайте дружити й обмінюватись враженнями!

avatar
Лана Іссан
21.06.2020, 16:31:15

Вітаю. Щиро запрошую вас до читання моєї нової книги «Красуня і Чудовисько». Це захоплива історія життя і кохання двох не схожих людей. Чи справді він такий страшний, як кажуть? Чи можливо покохати такого? Чи зможуть вони побороти свій страх та сумніви і стати щасливими разом?

Доброго вечора! Запрошую вас до прочитання моєї книги "Смарагдове прокляття, чи все-таки щастя?". Це моя перша книга, і я дуже сильно надіюся, що вона вам припаде до душі. Буду рада зірочкам та коментарям. Адже саме ваша підтримка стимулює мене до написання продовження!!! Також, якщо ви підпишетеся на мене, я підпишуся на вас.
З любов'ю, Ваша Sonya ❤️☕

avatar
Лана Іссан
06.05.2020, 17:18:53

Доброго дня, чи вечора. Сердечно запрошую прочитати мою книгу «Мрія на коні» . Це легка і цікава історія пригод і кохання простої української дівчини і успішного хлопця. Книга про те, що попри труднощі і страхи варто іти до мети і залишатися порядною людиною. Історія зі щасливим кінцем. Буду вдячна за коментарі і підтримку.

Запрошую завітати на мою сторінку)

avatar
Дар'я Новицька
03.04.2020, 12:47:33

Давай, моя хороша, приєднуйся до флешмобу =) https://litnet.com/uk/blogs/post/138510

avatar
Дмитро Чорнота
15.03.2020, 16:15:18

Доброго дня. Пропоную взаємну підписку

Comment has been deleted