Віра Лиман

Activity

65 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Vladyslav Derda
23.06.2022, 20:29:35

Вітаю вас) запрошую на мою сторінку, ознайомитись з моєю книгою "Зелене серце" історія якої трапилась в Карпатах) буду щиро радий вашому візиту, бажаю вам миру) дякую за увагу)

Доброго дня) Маю для Вас гарну новину) На яку адресу електроної пошти можна надіслати інформацію?)

Вітаю! Запрошую поринути у світ захопливого читання разом з моїм романом "Лерд дав слово"! Підписуйтесь, щоб бути першим, хто читатиме продовження неймовірної історії кохання.
https://booknet.com/uk/book/lerd-dav-slovo-b393638...


Він - лерд одного із кланів Шотландії. Його серце розбите й закрите для кохання.
Вона - леді за народженням. шотландка по духу. Утікаючи від небажаного шлюбу з англічанином вона мимоволі пов'язує себе з гордим горянином.
Їхні долі переплітаються випадковим непорозумінням. Здається, чим дужче вони противляться долі, тим сильніше прив'язуються одне до одного. Однак впертість здатна роз'єднати найміцніші плетіння.

Приємного читання!

avatar
Helen Fox
28.04.2022, 21:09:26

Вітаю, пані Віра. Я зараз викладаю свою першу історію. Головна героїня, яка знає собі ціну, вступає до кращого університету Лос-Анджелесу. Які пригоди на неї чекають?!. Запрошую прочитати та дізнатись. Продовження старатимусь викладати кожного дня. Вона є безкоштовною. Також підписуйтесь на мене, адже попереду ще багато історій. Буду вдячна за підтримку. Дякую ❤

avatar
Ганна Нест
25.04.2022, 19:33:59

Вітаю.) Запрошую вас до своєї новинки "Тобі сподобається". Дякую за увагу. З повагою – Ганна.

avatar
Наталі Мейстер
22.04.2022, 13:53:21

Вітаю! Якщо ви любите фентезі, то пропоную вам ознайомитися з моєю книгою "Самозванка в Академії Істинних". Хто зна, може вам сподобається:)
Ось анотація книги:
(Любовне фентезі 16+, безкоштовно) Аделіна була викрадена жорстоким воїном. Він забрав її в інший світ, який виявився зовсім непривітним для тендітної діви. І тепер, щоб вижити, дівчина змушена прикидатися тою, ким вона не є насправді. Втягнута в інтриги та змови, вона не має права на помилку. Та на додачу всесвіт ще й нагородив її чотирма істинними нареченими, які переслідують свої підступні цілі. Лише один із чотирьох принців зможе стати для Аделіни порятунком. То ж кому довірити своє серце і життя? І чи має право самозванка зробити такий вибір?

Дякую за увагу ❤️

Віра Лиман
22.04.2022, 18:57:59

Наталі Мейстер, Вітаю! Дякую за пропозицію. Обов'язково приєднаюся до вашої історії❤

avatar
Таня Толчин
21.04.2022, 21:15:14

Вітаю! Запрошую на свою сторінку до прочитання книги "Грандвелл", це історичний роман, де буде кохання, пристрасть, інтриги і битви) сподіваюсь, книга Ваш стане до вподоби
З повагою, Таня Толчин

Таня Толчин
22.04.2022, 01:07:21

Віра Лиман, Приємного читання!)

avatar
Анна Харламова
18.04.2022, 17:13:58

Вітаю, моя люба Натхненнице!!!
Запрошую до моєї новинки "Ісая. Реванш". #Протистояння. #Зведені брат та сестра. #Зустріч через роки.
Смачно та динамічно.
Миру та усіх гараздів!!! З повагою, Анна.

Анна Харламова
18.04.2022, 19:47:30

Віра Лиман, Я дуже радію, що ви з Хейлі та Ліамом, дякую за увагу до книги!!! Хай читання дарує гарні емоції!!! Обіймаю ❤️❤️❤️ Ще раз дякую!!!

avatar
Ганна Нест
30.03.2022, 19:37:48

Вітаю.) Запрошую вас до своєї книги "Дружина для генерального" з запахом розігрітої гуми та перцем справжніх почуттів. Дякую за увагу. З повагою, Ганна.

Ганна Нест
30.03.2022, 22:17:30

Віра Лиман, Щиро дякую.)

avatar
Anitka SunnyFeo
26.03.2022, 16:34:46

Доброго дня! Запрошую у світ своїх історій. Наразі пишу дві нові книги:)

Душа середньовічного замку
Відправляючись на дослідження одного середньовічного замку, який мав бути присутнім у моїй дипломній роботі, я гадки не мала, які таємниці він зберігає сотні років. Чому всі попередні дослідники тікали світ за очі та чому жодної згадки про нього не існує у державних документах?
Замок-примара, замок-тінь, але за його стінами ховається дивовижний світ. Світ, в якому чекали саме на мене...
https://booknet.com/account/novels/view?id=203372

Також іде викладка роману "Незвичайна подорож, або щастя ходить поруч" - https://booknet.com/uk/book/nezvichaina-podorozh-abo-shchastya-hodit-poruch-b391102

Буду вдячна за коменти та підтримку!

Anitka SunnyFeo
27.03.2022, 11:02:02

Віра Лиман, Дякую)

avatar
Мартін Штарк
25.03.2022, 09:35:19

Привіт, моя люба читачко!
Як Ваші справи, чи у безпеці Ви?
У мирний час я почала писати книгу "Психолог особистого призначання" і вирішила її викласти, аби відволікти моїх любих натхненників у цей важкий для нас час.

Анотація
У моєму житті не все так просто, як може здатися, на перший погляд. Чоловік – віддалився. Свекруха – постійно пиляє. Але найбільше тривожить те, що до тридцяти років я ніколи не працювала. Фінансово мене забезпечували спочатку батьки, а потім чоловік, хоча я маю вищу освіту. Щоб розібратися у всьому – звернулася до психолога. Але я і гадки не мала чим мені це обернеться. Мій психолог ніби магніт, без якого я вже не можу жити.

Щоб почати читати перейдіть по посиланню https://booknet.com/uk/reader/psiholog-osobistogo-priznachennya-b391245?c=4178181

Бажаю Вам тепла, миру і спокою.
Люблю і обіймаю!

Мартін Штарк
25.03.2022, 10:16:49

Віра Лиман, Дякую за побажання! Я щаслива за Вас! Бережіть себе і близьких. Перемога неодмінно настане ❤

avatar
Віолетта Котова
05.02.2022, 14:57:11

Вітаю! Запрошую Вас до себе на сторінку, де Ви можете прочитати новий роман. Оновлення будуть щодня. Заздалегідь вдячна. https://booknet.com/uk/book/zumi-probachiti-b371413

Віра Лиман
05.02.2022, 15:37:35

Віолетта Котова, Вітаю! Вже в бібліотеці)

avatar
Холод Влада
15.01.2022, 19:20:44

Вітаю, пані Віро! Дякую вам за підтримку моїх попередніх книг!

Хочу запросити вас до моєї новинки на конкурс "Містичні дивовижі", яку ми пишемо з Анною Пахомовою. Книга називається "Вартові мороку". Якщо вам подобаються інші мої твори, будь ласка, почитайте і цей, конкурсний)

Анотація до книги "Вартові мороку"

Ярослав: У мене життя — практично мед. Названий батько хоче зробити спадкоємцем, його донька у мене закохана, а син — ненавидить. Однак для моєї родини я зроблю все: навіть підставлюсь, щоб шпигувати за світлими. Але що буде коли доведеться обирати між порятунком світу та друга і порятунком родини? Навіть я ще не знаю відповіді на це питання.

Аристарх: У мене по життю і так купа проблем — в якого копа їх немає? Шеф — самодур, бабуся — мертва психопатка, чергова справа не розплутується, а хтось вчиняє на мене замах. Менше всього хотілось отримати в довісок до переліченого напарника-хулігана, який мене бісить і запевняє, що треба рятувати світ.

Влада Холод в ролі Ярослава Закревського, темного мага і шпигуна
Анна Пахомова в ролі Аристарха Ейсмонта, світлого мага і копа
https://booknet.com/uk/book/vartov-moroku-b369889?_lnref=H-QDNK39
Дякую!

Холод Влада
16.01.2022, 09:25:26

Віра Лиман, Ооо, круто)) дякую за підтримку)) буду дуже рада почути вашу думку))

avatar
Наталія Ковган
06.12.2021, 18:13:41

Доброго дня! Щиро хочу запросити вас прочитати роман 18+ «Пройти над прірвою» про справжнє кохання і пристрасть. Книга БЕЗКОШТОВНА і являється першою у циклі «Одержиме кохання». Буду рада бачити вас серед своїх читачів.
https://booknet.com/uk/book/proiti-nad-prrvoyu-b366299
Юля і Руслан покохали один одного з юності. Віддавшись шаленим першим почуттям, не прийняли до уваги того, що вони з різних світів.
Вона правильна дівчинка, яка розраховую на себе і живе за правилами. Він розбещений мажор і багатій, який сам же правила і встановлює. Їх кохання, як похід над прірвою. Чи насміляться вони її перейти?
- Я кохатиму тебе все життя! - промовила Юля, тримаючи юнака за руку, - це почуття ніколи не згасне.
- Я завжди володітиму тобою, - відповів Руслан, притягуючи до себе дівчину, - ти тільки моя і цього не змінити.

Віра Лиман
06.12.2021, 20:04:22

Наталія Ковган, Вітаю, вже у моїй бібліотеці, буде час обов'язково буду читати:-)

avatar
Віра Кострицька
26.11.2021, 23:09:59

Вітаю!)

Якщо Ви полюбляєте чтиво у жанрі пригодницького фентезі, то пропоную до читання мою книгу "Колиска світу".

Уявіть собі північні землі, де зима триває більш ніж пів року. Де все навкруги - гори, ліси, рівнини - вкрите хай неглибоким, проте наскрізь промерзлим снігом. Де з дня на день лютий холод аж до кісток проймає. Де вітровії бувають такі, що ліс тріщить і полум’я у коминку гасне. Вельша, головна героїня роману, живе саме там.

І саме там вона пройде разом із нами доволі важкий шлях, на котрому з нею траплятиметься таке, від чого іноді волосся стає дибки - це і полон, і древні криваві ритуали, і люди, котрі, як потім виявиться, зовсім людьми не є. Проте після ночі завжди наступає день, а після всіх життєвих негараздів - спокій, щастя та справжнє кохання.

Отож ми з Вельшою будемо раді бачити Вас у колі наших читачів. Плекаємо надію, що історія справить на Вас лише приємні враження і що Вам захочеться дочекатись продовження.

Віра Лиман
27.11.2021, 06:13:11

Віра Кострицька, Дякую! Обов'язково завітаю на вашу сторінку;)))

Вітаю, запрошую Вас почитати історію із захоплюючою любовною інтригою. Обіцяю, буде цікаво! Анотація до книги: "До нестями кохаю тебе". Кіра Ештон прагне отримати заповітну посаду у найпрестижнішій корпорації країни, адже вважає себе справжнім професіоналом. Ось тільки хто сказав, що бути чудовим фахівцем достатньо? Для привабливих співробітниць у нещадних бізнесменів є свої правила гри. СЛР. ✨ У тексті є: перше кохання, сильні почуття, ревність зрада прощення, несподівані повороти, інтриги З повагою Катарина Ди. https://booknet.com/uk/book/do-nestyami-kohayu-tebe-b364204

Віра Лиман, Дякую Вам ❤️❤️❤️

avatar
Марина Орєхова
27.10.2021, 20:48:45

Вітаю! Я до вас з новинкою - "Та, що біжить уві сні", любовне фентезі. Це історія дівчини, яка у реальному житті втратила все, але одного дня вона побачила незвичайний сон. Він змінив її, адже вона зрозуміла, що уві сні зможе побудувати таку реальність, як хочеться їй. Тільки Таша не знала, що вона не одна така мандрівниця. Є і інші... Є цілі світи...
Буду рада, якщо ви завітаєте до мене та познайомитеся з моєю творчістю! Я давно пишу книги у жанрі фентезі, але на Букнеті тільки розпочинаю свій шлях. Мої історії сповнені любові, несподіваних поворотів сюжету та інтриг. Сподіваюся на вашу підтримку!

Марина Орєхова
28.10.2021, 09:06:42

Віра Лиман, Дякую, Віра! Це дуже мило! :) Заходьте на вогник частіше :)

Доброго дня. Щиро вдячна вам, що підписалися на мою сторінку. Сподіваюся, що не розчарую вас як автор і мої твори припадуть вам до душі. Якщо так, то я буду безмежно рада, адже лише читачі можуть підтримати і надихати для подальшої творчості. Дякую:))

Віра Лиман, дякую

avatar
Мартін Штарк
19.10.2021, 15:01:35

Вітаю, люба читачко!
Запрошую відвідати Карпати разом з головними героями твору "Наречена з полонини".
https://booknet.com/uk/book/narechena-z-polonini-b362674

Анотація
На полонині Шумняска існувала повна гармонія серед вівчарів. От лише одного дня все змінює Марина зі своїм нареченим, які вриваються у розмірене працею життя. Кожного поглинають власні почуття і тривоги. Маринин наречений – геть не хоче жити в місті, куди прагне дівчина. Крім того, у неї є таємниця, яка може стати завадою щирому коханню хлопця і майбутньому шлюбу.

Також, якщо ви ще не читали, запрошую до безкоштовної першої частини "Дівчина з полонини"
https://booknet.com/uk/book/dvchina-z-polonini-b324559

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Буду рада Вас бачити!
❤️З любов'ю Мартін Штарк! ❤️

Мартін Штарк
19.10.2021, 15:20:48

Віра Лиман, Дякую щиро❤️

avatar
Ірина Колесник
16.10.2021, 16:50:16

Доброго дня, Віро. Запрошую вас до себе на сторінку. Пропоную для ознайомлення книгу "Божена". Буду дуже рада якщо вона припаде вам до душі )))
https://booknet.com/uk/book/bozhena-b361410

Віра Лиман
17.10.2021, 10:28:30

Ірина Колесник, Привіт. Вже додала в свою бібліотеку. Дякую.

avatar
Ірина Колесник
17.10.2021, 09:11:17

Дякую за вподобайку ❤
Дуже радію, що вам сподобалося!!!

avatar
Аліса Росман
08.10.2021, 11:18:12

Вітаю! Запрошую вас прочитати мої безкоштовні книги.
«Диявольський обман» Легке еротичне фентезі 18+
«Напитися в барі і заснути, а прокинутися господинею цього бару. Ось це я розумію кар'єрний ріст! Гарна робота, з людьми, ну відвідувачі не зовсім люди, а фейрі, гноми, джини і звичайно ж Диявол. »
В процесі написання.

«Ключ від Королівства», пригодницьке і любовне фентезі.
«Намагалася втекти з контрольною і потрапила в інший світ. Тепер у мене магічні здібності, я одружена з принцом, але люблю його брата, але це все неважливо, тому що скоро помру від невиконаного договору з відьмою ». Книга завершена.

Буду рада бачити вас у підписниках!

Віра Лиман
08.10.2021, 12:04:50

Аліса Росман, Вітаю!!!! Вже добавила у бібліотеку. Обов'язково прочитаю;)))

avatar
Ая Дааді
12.09.2021, 03:59:10

Віро, привіт! Запрошую у свою першу таємничу і романтичну історію - "Сірий вовк і його дівчинка".
Буде чуттєво і дуже емоційно. І абсолютно не так, як всім здасться спочатку :)
Дуже чекаю в гості і на відгук про враження! ❤
Безкоштовно. Історія динамічна, продовження кожного дня))
https://booknet.com/uk/book/srii-vovk-iogo-dvchinka-b359197

Ая Дааді
14.09.2021, 16:35:42

Віра Лиман, Ура, дякую!)) Сподіваюсь, історія сподобається)))

avatar
Наталі Паррел
03.08.2021, 09:41:41

Доброго ранку! )))) Запрошую у гості до себе на сторінку. Якщо любите містику та таємниці Вам обов'язково знайдеться що почитати. ❤

avatar
Окса Фом
17.07.2021, 15:36:54

Вітаю! Запрошую ознайомитися з моїми історіями. Щоб трішки конкретизувати зазначу, що в мене вже є завершений сучасний роман (безкоштовний, ніжний, романтичний)https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453, сучасний інтригуючий роман з детективною родзинкою (безкоштовний, але який дахозривний),https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556, https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-2-b347239 і в майбутньому ще додасться жанр фентазі))
Дякую за приділений час та чекаю в гості до себе на сторінку! Буду рада бачити вас у підписниках.)

Окса Фом
17.07.2021, 19:37:39

Віра Лиман, Дякую. Буду чекати)

avatar
Лаванда Різ
07.07.2021, 11:17:21

Безмежно дякую за таку значну нагороду до книги "Вирок серця"! Неймовірно приємно!)

Віра Лиман
07.07.2021, 11:32:04

Лаванда Різ, Ваші історії, шедеври❤❤❤варті найвищих нагород;) Я щаслива що познайомилася з вашим неймовірним талантом:)Всі ваші книги - це щось неймовірне!

Доброї пори доби) Запрошую до себе на сторінку посмакувати любовними, пригодницькими та гумористичними історіями власного виробництва) Сподіваюсь Вам сподобається і захочеться ще)))

Віра Лиман
04.07.2021, 15:32:09

Радіс Тей Старлайт, Привіт, вже підписалася;)

avatar
Наталія Ковган
30.05.2021, 22:45:12

Вітаю! Щиро хочу запросити вас прочитати мою новинку. Сучасний любовний роман про справжнє кохання, яка має аромат кави. Він так і називається «Аромат кави» та розповідає, що заради почуттів можна пройти через найдивніші випробування. До того ж, ніколи не знаєш, як поверне доля.
Прекрасного літнього дня, Аня вирішила випити запашної кави у місцевому сквері. Хіба могла молода киянка представити, що ця буденна подія стане початком шляху до шаленого кохання? На тому шляху будуть інтриги, сімейні таємниці, протистояння та небезпека. Але хіба не варто це все пройти заради почуттів?
У той день він просто підсів до неї та промовив: «Я відчув аромат кави».
Роман можна знайти за ссилкою https://booknet.com/uk/book/aromat-kavi-b344833
Також буду рада якщо ви станете моїм підписником. Я рада кожному, хто побажає залишитися та знайомитися з моєю творчістю.

Віра Лиман
31.05.2021, 05:50:54

Наталія Ковган, Вітаю, вже в моїй бібліотеки; -)

avatar
Анна Харламова
21.05.2021, 09:42:44

Вітаю, моя люба Натхненнице!!!! У мене чудова новина, моя новинка "Французький акцент" вже на сайті Букнет. Запрошую))) Обіймаю міцно-міцно)))

Анна Харламова
21.05.2021, 10:35:59

Віра Лиман, Дуже радію) Мені надзвичайно приємно, що ваша увага буде подарована новій книзі. Обіймаю з найкращими побажаннями добра!!!

avatar
Анастасія Бойд
19.05.2021, 00:53:09

Моє шанування! Прошу вибачення за вторгнення на вашу сторінку, та сподіваюся на ваше розуміння:) Дуже хочу запросити Вас на свою сторінку в надії, що там ви знайдете щось цікаве для себе. Я пишу переважно в жанрі "Романтична еротика" (хоча є декілька винятків). В моїх творах найчастіше зустрічаються складні та пристрастні стосунки, різниця у віці, заборонені почуття, та обов'язковий хепі-енд. Всі книги переплетені між собою та мають відсилання одна до одної, проте їх можна читати окремо. Буду дуже рада бачити вас серед моїх читачів! З повагою, Анастасія.

Анастасія Бойд
19.05.2021, 08:17:00

Віра Лиман, Дуже вам дякую!))

Вітаю. Прошу Вас приділити пів годинки моїй творчості й заглянути на вогник. Прошу підтримати мою книгу "Квітка незбагненних таємниць" котра бере участь у конкурсі "Потайсвіт"))) Якщо звісно вона Вас не залишила байдужою.
Дякую за увагу.

Віра Лиман, Чекатиму на коментар)))))

avatar
Марі Керімей
17.04.2021, 18:56:48

Доброго вечора) Запрошую до прочитання моїх творів. Я пишу в різних жанрах та не знаю кордонів. Хочу бачити вас у рядах своїх читачів та поспілкуватись з вами в коментарях. Буду дуже рада бачити вас у своїй маленькій сім'ї.

Марі Керімей
17.04.2021, 20:34:21

Віра Лиман, Дуже дякую)) Мені неймовірно приємно бачити вас серед своїх читачів та невеличкої сім'ї))

avatar
Холод Влада
16.04.2021, 20:15:33

❤️Вітаю, пані Віро!❤️
Дуже рада бачити вас серед своїх підписників!

❤️Чи читали ви на букннеті роман, в якому оповідь ведеться по черзі від хлопця і дівчини, де за хлопця пише хлопець?❤️

Хочу запросити вас почитати "Особисту вендету", наш з Тарасом Мельником роман в жанрах "СЛР" + "Бойовик", №1 в рейтингу за жанрами "Детектив/Трилер/Бойовик", "Гаряча новинка", в топі СЛР.

У головних героїв роману є причини для помсти одній і тій самій людині, впливовому вору в законі.

Сергієм керує бажання помститися за батька і вкрадений спадок, який Едік привласнив хитрощами. Анною ж керує бажання помститися за вбиту Едіком їх спільну ненароджену дитину. Обидва засліплені цим бажанням так сильно, що на початку роману готові піти абсолютно на все, навіть на смерть.

Та що якщо двоє месників зустрінуться і таки вкрадуть те, заради чого проникли в одну з штаб-квартир Лимонова? Взлами сейфів, замків, угони машин, погоні, кульове поранення, надання першої допомоги і почуття, які можуть бути небезпечними, бо ж через них забуваєш про головну ціль - помсту клятому виродку Едуарду.

Екшн. Реалізм. А ще, щире кохання проти бажання помститися. Що виявиться важливішим для кожного з героїв?

Віра Лиман
16.04.2021, 22:43:39

Холод Влада, Вітаю:-) Вже в моїй бібліотеці;)

avatar
Холод Влада
08.04.2021, 14:49:49

❤️Доброго дня, пані Віро❤️
Рада бачити вас серед підписників!

Хочу запросити вас почитати мою новинку — СЛР про війну між реальним і віртуальним життям одразу вісьмох головних героїв! (Скрини переписок героїв прямо в тексті!)

Анотація до книги ❤️"Вісім бажань"❤️
Жорстока реальність, де кожен з героїв в кінці-кінців буде і переможцем, і програвшим, бо вигравши в "вірті", він програє в "реалі" і навпаки, вигравши в "реалі", він програє в "вірті"...

АНІКА: Коли вірт стає справжнішим за реал.
ДІМА: Коли бажання змусять обирати: жити як раніше, чи ризикнути.
РІНА: Коли вибір між реалом і віртом надто очевидний.
ЛЕКС: Коли бажання повернути дружину змусить таємно піти за нею у віртуальний світ.
ОЛЯ: Коли твоє життя настільки сіре, що тільки кольоровий вірт і рятує.
ЕНДІ: Коли вірт стає власним наркотиком.
МАРІ: Коли вірт стає справжнім порятунком.
МАКС: Коли бажання бути поруч з важливою людиною змусить піти проти принципів.

Історія без награних хепі-ендів.
Історія про справжню ціну щастя. Історія про вибір та реальне життя.
Щоденне оновлення!
https://booknet.com/uk/reader/vsm-bazhan-b325569?c=3236762
❤️читайте мою новинку, буде весело і цікаво, обіцяю❤️

avatar
Уіллов Крафт
31.03.2021, 15:36:36

Доброго дня) Запрошую до прочитання моєї нової книги віршів "Шлях". Ця книга присвячена роздумам про місце людини у цьому світі, її призначення, переживання, почуття... Словом: все те, про що ми найчастіше міркуємо. Буду рада краплинці Вашої уваги та враженням)) Щиро дякую)

avatar
Аделіна Янг
24.03.2021, 23:03:31

Доброго дня! Запрошую до прочитань своїх книг!) Буду дуже рада вам)

avatar
Мартін Штарк
19.03.2021, 08:37:09

Чи бажаєте поринути в пригоди кохання у славних Карпатах разом з молодою героїнею?

Анотація
У селі мало перспектив. Марина мріє нарешті закінчити школу і податися на навчання в Івано-Франківськ. Її плани про майбутнє руйнуються через низку життєвих обставин. Ще і юрба хлопців приїхавши з міста надокучають юній дівчині. Один з них проявляє небачену зухвалість, через що дівчина вирішує втекти на полонину до батька вівчаря. Та чи вдасться їй подолати відстань без жодної копійчини та віднайти справжнє кохання?

Книга "Дівчина з полонини" в безкоштовному доступі.

Ціную і люблю кожного свого читача❤️

Привіт, Віро, яке гарне у Вас ім'я. Хорошого Вам настрою. Я молодий автор під псевдонімом Мавка. Я пишу для людей не обділених інтелектом та почуттям гумору. Ну так мені хочеться думати. Для мене дуже важливий контакт з читачем. Нікого життю вчити не хочу, а приносити радість та й інші почуття, бо без смутку радості немає. Все-таки дві сторони однієї монети. Прошу вас звернути увагу на мої твори й не ображатися, якщо вони Вам не здадуться цікавими. Запрошую вас у світ любовного фентезі.

Віра Лиман
18.03.2021, 19:28:34

Мавка Бурею Народжена, Привіт, дякую за запрошення) обов'язково загляну до вас на сторінку.

avatar
Христина Маніль
28.02.2021, 13:55:42

Доброго дня! Запрошую до прочитання моїх романів "Пошуки долі" та "Допомога (не) буває швидкою". Буду рада, якщо вони прийдуться Вам до смаку.

avatar
Наталія Ковган
27.02.2021, 17:54:10

Вітаю! Хочу запросити вас прочитати мою новинку «Я твій?!». Існує багато книг, де дівчину силоміць намагаються видати заміж. Але якщо це станеться з хлопцем?
Головний герой Стас змалечку чув, що за гроші можна купити все, що завгодно. Але не думав, що купити побажають його. І тепер юнакові, доведеться одружитися з жінкою, що старша його на ціле життя. Але серце молодого чоловіка не вільне. Ось уже чотири роки він бачить уві сні, юну прекрасну білявку, яку колись зустрів лише на мить. Він не знає як звуть цю дівчину, не знає, де її шукати. Проте вірить, що одного разу вони зустрінуться.
Переходьте за посиланням, завжди рада вітати на своїй сторінці
https://booknet.com/uk/book/ya-tvi-b319213

avatar
Єва Басіста
10.02.2021, 10:07:09

Я читала Ваші коменти й бачу, що Ви маєте гарний літературний смак, тому не можу не запросити Вас до прочитання мого нового роману - "Чорна грань".

Єва Басіста
10.02.2021, 10:54:09

Віра Лиман, Буду чекати Ваших вражень)

avatar
IvasykAnatol
09.02.2021, 16:43:27

Читати чи не читати) так і не дізнаєтесь, якшо не глянете сюди!
https://booknet.com/authors/IvasykAnatol-t67901
Я може автор винятковий, чи просто графоман собі.
Та це усе не випадково, так хочеться подумати мені.
У вас же грізні вподобайки та коментів святі мечі,
Убийте у мені дракона, а може станьте ним самі!

IvasykAnatol
09.02.2021, 17:18:19

Віра Лиман, Дякую, сподіваюсь знайдете цікавинок для себе))

avatar
Окса Фом
27.01.2021, 18:41:25

Привіт! Запрошую до себе у гості на два інтригуючих твори:
Cучасний романо-детективчик "Пристрасть пекучого перцю" https://booknet.com/uk/book/pristrast-pekuchogo-percyu-b195556 Буду рада, якщо сподобається.
Або ж сучасний любовний роман "Циганка за мільйон". https://booknet.com/uk/book/ciganka-za-mlion-b285453 Буду рада, якщо сподобається.
Буду рада бачити Вас серед своїх читачів та підписників.
Дякую за увагу!

Окса Фом
27.01.2021, 19:39:16

Віра Лиман, Дякую за те, що приділили увагу й за зірочку! Дуже приємно! Сподіваюся Вам сподобається історія!

avatar
Юліанна Бойлук
18.01.2021, 19:54:52

Вітаю, моя люба!))) З Водохресним Святвечором та святим Водохрещем!

Пробачте, що турбую! Я запрошую вас до своєї книги і дуже хочу, аби вона сподобалася вам настільки ж, як її люблю я! Історія дуже особлива, драматична, ніжна та емоційна!

Сяйво обручки
Слр, жіночий роман

Анотація:

Кохання не купити за гроші. Певно, я й не заслуговувала на нього, якщо наречений, якому довіряла всією душею, використав мене і втік, залишивши мені свої кредити і крихітне немовля під серцем. Та я не здамся на милість долі і не зроню сльози!
Артему потрібна моя підтримка і мої акції, аби він зміг посісти крісло директора фірми мого дідуся. Натомість на допомогу в цій справі, він запропонував вийти за нього заміж і визнати моє дитя своїм. Чому б ні? Не важливо, що ми терпіти одне одного не можемо.
Та мене не попередили, що в комплекті з нелюбом йде заклятий ворог і навіжена суперниця...
Зате кажуть, шлюби з розрахунку довговічніші... Адже тут не буде того проклятого кохання...
Адже не буде?

У тексті є: кохання не купити, шлюб з розрахунку, небезпека, інтриги, гумор, кохання, драма, вагітна героїня, протистояння характерів...
Чекаю саме на вас!))

https://booknet.com/uk/book/syaivo-obruchki-b302614

Юліанна Бойлук
18.01.2021, 20:39:04

Віра Лиман, Щиро дякую)))) Чекатиму))))

avatar
Анна Харламова
16.01.2021, 17:29:13

Вітаю!!! Запрошую, до моєї новинки «Зухвалий флірт». Буду дуже рада бачити) Дякую за увагу.

Віра Лиман
16.01.2021, 18:50:52

Анна Харламова, Дякую;)

Доброго дня! Запрошую до читання моїх творів) Буду вдячна за підписку та підтримку)))

Віра Лиман
12.01.2021, 12:35:34

Лександра Славичч, Обов'язково прочитаю;)

avatar
Марко Войт
10.01.2021, 21:37:16

Доброго здоров’я, пані Віро! Не сприйміть це за нав’язливий спам - важко чоловіку пробитися крізь рать авторок любовних романів, але був би радий Вашій увазі до моєї повісті "Без любові" https://booknet.com/uk/book/bez-lyubov-b141593. Вона не стільки про "любов любовну", скільки про життя з усіма його сюрпризами, подарунками і випробуваннями. Вибачте, що потурбував.

Марко Войт
10.01.2021, 22:00:10

Віра Лиман, Дякую!

avatar
Тетяна Барматті
02.01.2021, 13:21:44

Вітаю! Запрошую вас до своєї новинки!
«Заради кохання» - заборонені почуття, дуже відверто, два дракона_чжч.
Анотація:
Чи вірите ви в життя після смерті? Реінкарнацію?
Якщо не кривити душею, то так, я вірю, що десь там, за межею життя існує ще щось. Ось тільки, як повірити, що ти реінкарнація загиблої принцеси, а навпроти стоїть ніхто інший, як її коханий, який стверджує, що чекав саме мене?
Мені хотілося сміятися і плакати одночасно. Адже, якщо я не помиляюся, то в легенді про цю принцесу йшлося про двох драконів: водяного і вогняного?
Буду вдячна, якщо ви приділите увагу моїй книзі.
https://booknet.com/uk/book/zaradi-kohannya-b300326

avatar
Фея Лавлі
20.11.2020, 22:09:10

Привітики) Я новенька на сайті, пишу пристрасні романи. Запролшую до моїх "Гарячих босів", "Спадкоємця для бандита", "Відбір до гарему", "Єдина для вікінга", а ще нова і незвичайна книжечка "Відьмочка для дракона")❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Фея Лавлі
21.11.2020, 00:41:12

Віра Лиман, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
04.11.2020, 17:10:07

❤️❤️❤️Вітаю))) Щира подяка за підпис на мою сторінку) Гарно проведенного часу за моїми романами та звичайно щирих та чудових емоцій! ДЯКУЮ!!!❤️❤️❤️
P.S. Вчора відбулась прем'єра моєї нової книги, яка бере участь в конкурсі "Коли настане день".Запрошую від щирого серця. Ще раз дякую.

Books language: