Yu Koi

Activity

4 comments

Login to leave comment

Log in
avatar
Ростофер Френд
07.09.2022, 15:55:03

Вітаю вас :)

Запрошую до прочитання мого містичного детектива під назвою "Шість гріхів Ноттінгему". https://booknet.com/uk/book/shst-grhv-nottngemu-b403052

Анотація:
Англія, Ноттінгем, 1999 рік.
Детектив Ленс Вуд стикається з украй незвичайною справою про вбивство. Чим далі вони з напарником просуваються в розслідуванні, тим більше стає зрозуміло, що в цій грі вони лише пішаки на дошці дуже сильного гравця.

Сюжет вже з першого розділу додає більше питань, якими я не хотів одразу світити задля більшого ефекту несподіванки. Там все ой як непросто. Сподіваюся вам сподобається :) Я вкладаю душу у цей твiр, тому буду радий новому читачевi та конструктивнiй критицi.

Щиро ваш

Ростофер Френд

avatar
Олена Арматіна
25.08.2022, 20:04:43

Мої вітання! Запрошую Вас у чарівний світ любовного фентезі та на сторінку БЕСПЛАТНОЇ книги "Пам'ятаю тебе" - https://booknet.com/uk/book/pamyatayu-tebe-b403010

Вона - ельфійка. Тікаючи від свого минулого, вона сховалася серед людей. Але навіть там не змогла залишитися самотньою. Обраний долею могутній темний ельф Грант знайшов її і там. Чи пробачить він втечу? Пробачить те, що від нього приховували його сина?

Вітаю!

Запрошую до читання моєї новинки "Вкради мене по-справжньому", який знаходиться ось тутечки https://booknet.com/.../vkradi-mene-po-spravzhnomu-b402977
Анотація:
Данило планує зробити коханій пропозицію руки й серця. Але як вразити дівчину, яка ззовні тендітна, а в душі любить екстрим? В той час як для нього колесо огляду — не підкорений виклик! За порадою друга він влаштовує Кароліні викрадення, в якому йому відводиться роль рятівника. Але у кожній ситуації є своє "але". Данило не передбачив, що дівчина потрапить у руки справжніх бандитів, головним серед яких буде Макс. І він не поспішає повернути дівчину. Чи, можливо, то вона не поспішає повернутись?
Приємного читання!

avatar
Юліанна Бойлук
30.06.2022, 18:53:17

Слава Україні!
Запрошую до свого роману-новинки: "Ти - моя пристань".

Книга-дилогія - новинка, що зараз викладається на Букнет безкоштовно. Це моя перша історія, тому я особливо її люблю. Найніжніша найтрепетніша найекстримальніша найпристрасніша історія забороненого кохання.

Селіндж султан - старша донька падишаха, загальна улюблениця всієї рідні. Їй дозволено все, а тому, хоч уже доросла і прекрасна, в душі Селіндж ще справжня дитина. Вона пустує, зриває уроки наложниць і розважається, як сама лише може. ЇЇ єдиною мрією є воля. Султанці дуже кортить вибратися за межі палацу і побачити, як живуть прості люди. Та одного дня вона врешті наважується на втечу.

Арман бей - син моряка. Він обожнює безкрайній океан, в місті йому сумно й не цікаво. Та все змінюється, коли він зустрічає просту дівчину Селіндж, доньку конюха. Таємні зустрічі частішають, а почуття стають все сильнішими... Але що буде, коли мати Селіндж знайде їй нареченого? Що буде, коли інтриги в гаремі змусять дівчину подорослішати? І що буде, коли Арман дізнається, хто ж насправді його кохана?

Викладаю оновлення двічі на день))))
https://booknet.com/uk/book/ti-moya-pristan-b399557