А почалось все з червоного ...

2. НеРомео, де твоя Джульєтта?

♪ Nothing But Thieves - Honey Whiskey 

Антон вирішив сьогодні їхати на таксі. По дорозі купив коньяк, треба викладачам виставити. Ті сильно зраділи, адже не часто вони собі можуть дозволити такі дорогі напої, враховуючи їхні зарплати. Пари минали нудно, студентки, як завжди, кидали закохані погляди на молодика та намагались фліртувати. Чоловік ніколи не відповідав на знаки уваги збоку тих кого навчав. Спочатку це давалось йому важко адже така велика спокуса мати зв'язок викладача та студентки. Проте Антон же розумний чоловік і чудово розумів, що з цього нічого хорошого не вийде. З часом це стало його принципом.

Якщо ви знайомі з Антоном, якого бачите на вечірках, то б не повірили наскільки стриманим і серйозним він є вдень. В університеті він - вимогливий та строгий, ще й підморгування дівчат вперто ігнорував. Це лише підігрівало зацікавленість ним. Його холод, суворий характер у сукупності з красивим тілом - про такий приз мріяла більшість жіночої половини.

Чоловік крім аспірантури працював ще й програмістом. Заробляв він добре, тому вже після повернення на батьківщину жив за свої гроші.

Закінчивши справи у ВНЗ, Антон заїхав додому та направився в спортзал. Це було його хобі. Спорт не тільки допомагав йому долати стрес і забувати проблеми, ще він вчив його долати перешкоди. Йому подобалось бачити прогрес після тренувань, адже те, що його тіло не змогло зробити півроку тому, тепер для нього буденна справа. Антон не був ярим фанатиком, але любив якомога довше випробовувати свою силу, бо прекрасно знав, що це не межа.

Вже дорогою додому чоловік побачив пропущені дзвінки. Дзвонив Дмитро - його найкращий "вечірній" друг. Цей чоловік був дуже імпульсивним і завжди говорив те, про що думав. Мінусом його були не зосередженість та несерйозність.

— Алло, бро, ти куди пропадаєш? - хриплий голос Діми нагадав Антону про вчорашню п'янку.
— Я тільки зі спортзалу, ти щось хотів?
— Скинь розташування дачі, хочу запросити деяких студенточок. З ними вечір точно буде гууууд!
— Добре, зараз скину. Тільки мені ще потрібна твоя допомога, допоможеш з розвантаженням ящиків з алкоголем і закусок?
— Звичайно, бро. Тоді до вечора.
— Ага, давай.

Вдома Антон потратив ще десь годину на дзвінки, щоб домовитися за вечірку та скинути запрошення.
Чоловік важко зітхнув і впав на ліжко. Вся ця суєта сильно його вимотала. У нього ще було трохи часу, тому він провалився у солодкий сон.

«Дззз… » - рознісся глухий звук по кімнаті. Антон повільно розплющив очі, у кімнаті уже почало темніти. Чоловік потягнулася рукою до телефону, там нове повідомлення.

Morgend:
Мені терміново потрібна твоя порада!

НеРомео:
Готовий слухати.

Morgend хвилину не відповідав, сумніваючись чи правильно чинить. Але дороги назад вже не було.

Morgend:
Яке плаття сексуальніше?
Фото прилягається.

Антон завмер, на трьох фото було видно тендітну фігуру дівчини в повний ріст, тільки без обличчя.
Три плаття підкреслювали принади цієї незнайомки. Перше було чорне приталене, довжиною майже до колін. У ньому був красивий виріз, який привертав увагу до витонченої шиї. Друге - біле, коротке і пишне, прикрашене стразами. І третє - червоне, яке облягало її юне тіло.

НеРомео:
У мене, що сьогодні день народження? ;)
Отже, все ж таки ти дівчина… приємно здивувала.
П.С. Гарна фігурка, червоне для тебе в самий раз!

Morgend:
Дякую :)

НеРомео:
Чому ж поміняла свою думку?

Morgend:
Хочу перестати бути постійно в тіні, та й поради не було у кого попросити.
А тобі я довіряю…

НеРомео:
Ти мене потішила, я теж тобі довіряю.
Був радий дізнатися про тебе більше.
Давай до завтра, бо на вечір є плани.

Morgend:
Давай.

З лиця Антона не спадала усмішка, Morgend нарешті відкрив трохи більше інформації про себе. Це для чоловіка був чудовим подарунком.
" Цей день народження точно буде найкращим!" - подумав повний ентузіазму Антон. - "А вечір тільки починається…"

На годиннику 22:00, на дачі, що на окраїні міста чулися звуки двигунів. Машини під'їжджали та випускали що раз нову партію молоді, готової до розваг. Ця вечірка була точно для еліти - одна машина була краще іншої, пасажири були в фірмових вбраннях, навіть в повітрі пахла розкіш … У той час з будинку вже доносилися гучні звуки запальної музики. Іменинник стояв на вході, щоб новоприбулі змогли привітати його. Коли майже усі зібрались, музика затихла. Антон вийшов на невеличке підвищення, де недавно стояв ді-джей.

— Доброго вечора, друзі! Поки є можливість хочу усім подякувати за привітання. Проте в мене є одне прохання… - іменинник оглянув юрбу людей з наповненими стаканами - … нумо розважатись та веселитися цілу ніч!
Почулися вигуки гостей і усі спустошили свої келихи. Музика знову заповнила усі щілини будинку. Гамір не вщухав, усі розмовляли, випивали й танцювали. Антон не бажав сьогодні сильно напиватися, як-не-як цей день він хотів завтра пам'ятати. Коли усі уже на повно розважалися. Іменник зайшов у дальню кімнату, він ще не розмовляв з батьками. Дзвінок на Viber.
— Синочку, дорогий, ми з батьком тебе щиро вітаємо! Будь добрим, щирим і тоді життя в тебе буде легким, будь терпеливим та сильним і тоді усі труднощі будуть тобі по плечу. Бажаю знайти своє кохання, бо ми уже з батьком внуків хочемо! Так що не зволікай!
— Дякую!- чоловік був радий почути голос рідної людини.
— Антон, цього разу нам не вийшло приїхати, але ми про подарунок не забули, - говорив батько твердим голосом - тобі уже 25 і ми знаємо, що ти давно мріяв про мотоцикл. Так що завтра можеш його забрати у свого дядька!
— Waaaw, дякую, це просто неймовірний подарунок! - Антон був в захваті.
— Синочку, ми тебе дуже сильно любимо і скучаємо - на очах матері бриніли сльози, а батько її заспокоював.
— Я вас теж сильно люблю, дякую за все. Завтра ще зідзвонимось, мене гості чекають.
— До завтра, синочку.Ku_Helga

Відредаговано: 26.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись