Аборт чи Роди?

САМ СОБІ РОЗСТАНОВЩИК.ІНСТРУКЦІЯ ч.1

Не встиг добре настоятись мій зелений чай, як на порозі кухні вже стояла клієнтка. 
- Що це було? Хто ця жінка? Хто цей мужчина? Чому так швидко змінюються емоції? Хто такі Владики Карми? Чому ти говорила якісь дивні фрази? Чому мені після цієї роботи стало легше на душі? Чому після роботи варто полежати?- Одним махом видала клієнтка всі запитання, які її цікавили. І я вирішила почати спочатку. 
- Бутерброд з чаєм будеш?  
- Буду...- відповіла клієнтка, розуміючи наскільки вона зголодніла, і сідаючи до столу. Я налила їй чаю і подала бутерброди. 
- Те, що я тобі розповім, це тільки моя думка. Це висновки, які базуються на моєму досвіді. – Почала розповідати я. - Цей метод називається «системна розстановка». Його популяризував Берт Хелінгер. Він базується на теорії систем про те, ЩО ВСІ МИ – ОДНЕ ЦІЛЕ. І В КОЖНОМУ З НАС Є ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ЩО КОЛИ НЕБУТЬ ВІДБУВАЛОСЬ НА ПЛАНЕТІ. – Про те, що деяким розстановщикам дається доступ до інформації міжгалактичного рівня я вирішила поки не казати.- ЛЮДИНУ, ЯКА АКТИВУЄ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ НАЗИВАЮТЬ «СИСТЕМНИЙ РОЗСТАНОВЩИК», АБО ПРОСТО «РОЗСТАНОВЩИК». КОЖНИЙ РОЗСТАНОВЩИК МАЄ СВОЇ «КЛЮЧІ ДОСТУПУ» ДО ІНФОРМАЦІЇ. ТОМУ, ЯКЩО ЗВЕРНУТИСЬ З ОДНОЮ ПРОБЛЕМОЮ ДО РІЗНИХ РОЗСТАНОВЩИКІВ, ВІДКРИЮТЬСЯ РІЗНІ ПРИЧИНИ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ. ДЕЯКІ РОЗСТАНОВЩИКИ ІДУТЬ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ «ТАТО, МАМА, Я». ІНШІ – ЧЕРЕЗ РОДОВУ СИСТЕМУ. Є ТАКІ, ЯКІ «ВІЛЬНО ГУЛЯЮТЬ» ПО ЧАСОВІЙ ЛІНІЇ І В СВОЇХ РОБОТАХ «ЗАХОДЯТЬ» В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС. КРІМ ТОГО У КОЖНОГО РОЗСТАНОВЩИКА Є «УЛЮБЛЕНА ТЕМА». НАПРИКЛАД, ХТОСЬ МАЙСТЕРНО ПРАЦЮЄ З ТЕМОЮ «СІМ'Я І ВІДНОСИНИ», ХТОСЬ- «НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ», ІНШИЙ «ЗАЛЕЖНОСТІ РІЗНОГО РІВНЯ», ЩЕ ІНШІ – «ТРАНСФОРМАЦІЯ НЕГАТИВНОЇ ЕНЕРГІЇ В ПОЗИТИВНУ»  І ТАК ДАЛІ... 
- А яка твоя тема? – Не втрималась від цікавості дівчина. 
- Моя тема - це все, що пов’язане з народженням дітей. А саме: неможливість завагітніти, викидні, аборти, різного роду страхи при вагітності, роди. Так само, трансформація негативної енергії в плюс – тобто «перезапис» різного роду проклять, порч. Про ще одну свою «фішку» я вирішила не казати, щоб не налякати клієнтку. 
- А які в тебе «ключі»? – Ніяк не могла заспокоїтись клієнтка. 
- Я з тих розстановщиків, яким дозволяють «вільно гуляти» по часовій лінії. 
- А хто дозволяє? 
- ХРАНИТЕЛІ ІНФОРМАЦІЇ або їх ще називають ВЛАДИКИ КАРМИ. Саме вони слідкують за тим, щоб відкривалась тільки та інформація з якою може справитись клієнт.  
- Супер! То це можна дізнатись будь-яку інформацію ... - замріяно сказала дівчина і вже почала складати список питань, які б її цікавили. 
- НІ. – «обламала» я  очікування клієнтки. – ЦЕ ДУЖЕ СЕРЙОЗНИЙ МЕТОД. ЙОГО МОЖНА ПОРІВНЯТИ З ХІРУРГІЧНОЮ ОПЕРАЦІЄЮ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ ТІЛІ ЛЮДИНИ. І Я ЙОГО ВИКОРИСТОВУЮ ТІЛЬКИ В КРАЙНІХ ВИПАДКАХ. І ЩЕ ОДНЕ,- додала я,- В КОЖНОГО РОЗСТАНОВЩИКА Є СВОЇ ПРАВИЛА РОБОТИ. Моє правило – «дивитись» інформацію тільки яка стосується мене особисто або  безпосередньо стосується клієнта який до мене звернувся тільки по його проханню. 
- А чому? 
- Коли клієнт каже свій запит, в залежності від «ключів» і «теми» розстановщика , а також готовності самого клієнта, відривається інформація. Розстановщики називають це «поле». В цьому «полі» вже є готова інформація, яка « зчитується» через тіло. Тому багато розстановщиків беруть на допомогу «замісників». «ЗАМІСНИК» - це людина, яка погодилась «надіти роль» із «поля» і прожити її. Наприклад, в нашій роботі я була «замісником». Я заміщала роль мужчини, який покинув жінку, долю якої ти несла.  
- А чому я несла її роль? І що це за жінка? 
- На мою думку, ця жінка – це твій предок. Як нам показали, коли вона завагітніла, мужчина її залишив. Для неї це був сильний удар. І вона з цим не справилась. Біль, яку вона відчувала – вона не прожила. А ніби помістила в капсулу. Це я образно кажу. АЛЕ БУДЬ-ЯКИЙ БІЛЬ ХОЧЕ БУТИ ЗЦІЛЕНИЙ. ТОМУ ТІЛО ЧАСТО БЕРЕ НА СЕБЕ ФУНКЦІЮ СВІТЛОФОРА І ПОЧИНАЄ НАМ СИГНАЛИТИ ЧЕРЕЗ ХВОРОБИ. Якби воно могло говорити, напевно воно б сказало : «ЕЙ, ЧУВАК! МОЖЕ ХВАТИТЬ МЕНЕ МУЧИТИ? МОЖЕ ПОРА ЗЦІЛИТИ СВІЙ БІЛЬ? А ТО В ІНШОМУ ВИПАДКУ Я ЗАХВОРІЮ НА РАК...» . Це відбувається коли людина ще жива, але коли вона мертва – вона не може прожити свій біль і тоді... 
 Наталія Опалянко

Відредаговано: 08.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись