Аборт чи Роди?

САМ СОБІ РОЗСТАНОВЩИК. ІНСТРУКЦІЯ ч.2 А ВИ ВПЕВНЕНІ, ЩО ПРОЖИВАЄТЕ СВОЮ ДОЛЮ ?

- І що тоді? – Запитала дівчина дожовуючи вже третій бутерброд. 
- А ТОДІ ЇЙ ТРЕБА СТАТИ ДИПЛОМАТОМ І ДОМОВИТИСЬ, З ТИМ ХТО МОЖЕ ЦЕ ЗРОБИТИ. 
- А хто може? – І четвертий бутерброд відправився в подорож, де останній пункт призначення – малятко в пузику. 
- ПРОЖИТИ І ЗЦІЛИТИ ЦЕЙ БІЛЬ ЗМОЖЕ ТОЙ, ХТО ЦЕ ВИБЕРЕ. 
- Не розумію...- Розгублено сказала дівчина. – Хіба є такі, які добровільно погодяться проживати чужий біль?  
- Є... – тяжко зітхнула я і подивилась пильно на дівчину і її животик.- РОЗУМІЄШ, ПЕРЕД ТИМ ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАЧАТТЯ ДИТИНИ, ДУША МАЛЮКА ВИБИРАЄ СОБІ БАТЬКІВ. АЛЕ ЗА КОЖНИМ ІЗ БАТЬКІВ СТОЇТЬ ЙОГО РІД І ПЕВНІ РОДОВІ ЗАДАЧІ. НАПРИКЛАД, ДИТИНА УСПАДКОВУЄ НЕ ПРОСТО ЗОВНІШНІСТЬ, ЗДОРОВ'Я І ТАЛАНТИ ЯКІ Є В РОДУ. АЛЕ І ЗАДАЧІ, З ЯКИМИ НЕ СПРАВИЛИСЬ ЇЇ ПРЕДКИ. АЛЕ , ОСКІЛЬКИ ПРЕДКІВ БАГАТО , А ДИТИНА ОДНА. ТОМУ ВІД КОЖНОГО З ПРЕДКІВ ВОНА «БЕРЕ» ТЕ, ЩО ЇЙ РЕЗОНУЄ З ЇЇ ВЛАСНИМИ ЗАДАЧАМИ.  
- То виходить, що малюк який у мене в животику СВІДОМО ВИБРАВ таку маму як я? – здивувалась клієнтка. 
- Так... 
- А не міг він вибрати таких батьків, які б зразу його любили? – якось сумно запитала дівчина 
- Ні... 
- А якщо я так і не навчусь його любити...- поділилась своїм страхом дівчина, - що буде тоді?.. 
- Не переживай. Я ЗМОГЛА ...І ТИ ЗМОЖЕШ...ЯКЩО ЗАХОЧЕШ... ТИ Ж ХОЧЕШ? ХОЧЕШ?... 
- ХОЧУ! – впевнено відповіла дівчина. 
- ЗНАЧИТЬ ЗМОЖЕШ! – Констатувала я і продовжила.- ТОБТО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЖИТИ І ЗЦІЛИТИ СВІЙ «ЗАКАПСУЛОВАНИЙ» БІЛЬ МЕРТВОМУ ПРЕДКУ ТРЕБА «ДОМОВИТИСЬ» ІЗ ДУШОЮ, ЯКА МАЄ СКОРО НАРОДИТИСЬ. І «ПОПРОСИТИ» ЇЇ СТАТИ «ЗАМІСНИКОМ», ТОБТО ПРОЖИТИ ДОЛЮ, ЯКУ ПРОЖИВАВ ПРЕДОК. – Я побачила, що дівчина мене не розуміє, тому навела приклад. – Можливо ти звернула увагу, що в твоєму роду або родах твоїх знайомих повторюються схожі сценарії? Наприклад, жінка втрачає дитину при родах, потім її донька втрачає дитину при родах, а потім їі внучка втрачає дитину при родах. Може повторюватись будь-який сценарій. Або наприклад, жінку чоловік б'є в шлюбі, її доньку чоловік б'є в шлюбі, а внучка взагалі не хоче заміж тому, що є потенціал, що теж будуть її бити. 
- Зрозуміло, - відповіла дівчина, - я і правда пригадала схожі сценарії. 
- КОЛИ ТИ ПОМІЧАЄШ, ЩО ПОЧИНАЄШ ПОВТОРЮВАТИ ДОЛЮ КОГОСЬ ІЗ СВОЇХ ПРЕДКІВ, ЦЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ТИ НЕ ЖИВЕШ СВОЇМ ЖИТТЯМ, А СТАЛА «ЗАМІСНИКОМ». 
- І що тоді робити? 
- Все залежить від твого вибору. Ти можеш і правда «проживати» долю свого предка в реальному житті і в реальному часі. І вирішувати задачі, які не вирішив він.. Або... 
- Або що?- запитала моя нетерпляча клієнтка. 
- АБО ПРОЖИТИ ДОЛЮ СВОГО ПРЕДКА В «РОЗСТАНОВЦІ», ЗЦІЛИТИ ЙОГО БІЛЬ І ОТРИМАТИ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОЖИВАННЯ ЦЬОГО ДОСВІДУ В РЕАЛЬНОСТІ. ТОБТО, ФАКТИЧНО ПЕРЕЗАПИСАТИ СВОЄ ДНК І ПОМІНЯТИ СВОЮ ДОЛЮ. 
- То це виходить я «прожила» нещодавно долю і біль свого предка і вільна від повтору їі долі? – згадала дівчина, як їй полегшало після розстановки. 
- І «так» і «ні»... – відповіла я, - Все залежить від того про що домовились твоя душа і душа твого предка. Розстановники це називають «КОНТРАКТ». І ЗАЗВИЧАЙ В ОДНОМУ КОНТРАКТІ ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ ДЕКІЛЬКА ДУШ, АБО НАВІТЬ ЦІЛА ГРУПА ДУШ.- Поділилась я своїм досвідом. 
- А ЯК ЗНАТИ, ЩО КОНТРАКТ ЗАКІНЧИВСЯ? ЩО Я ВІЛЬНА? 
- В РОЗСТАНОВЦІ ПРО ЦЕ «ПОВІДОМЛЯЮТЬ» САМІ ВЛАДИКИ КАРМИ. Можливо тобі пощастись з ними зустрітись. А В РЕАЛЬНОСТІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ПОДІЇ-ЧУДЕСА. В твоєму випадку це може бути, що Містер Ікс прийде до тебе з букетом білих троянд. Скаже, що він був повний ідіот. Що дуже любить тебе і вашу дитину. І запропонує тобі вийти за нього заміж. 
- Ух ти...- замріяно сказала клієнтка,- може мій контракт завершився і Містер Ікс повернеться.-  
Я промовчала. Щось мені здалось що не буде все так просто. ЗАЗВИЧАЙ В КОНТРАКТАХ, ЩО ПОВ'ЯЗАНІ З НАРОДЖЕННЯМ ДИТИНИ, БЕРЕ УЧАСТЬ БІЛЬШЕ ДУШ НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД. А ЩОБ ВЛАДИКИ КАРМИ ДОЗВОЛИЛИ ВИЙТИ З ЦЬОГО КОНТРАКТУ ЛЕГКО – ТРЕБА ЩЕ ЗАСЛУЖИТИ... 

 Наталія Опалянко

Відредаговано: 08.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись