Аборт чи Роди?

САМ СОБІ РОЗСТАНОВЩИК. ІНСТРУКЦІЯ ч.7 «РОБОЧІ ФРАЗИ»

- НАСПРАВДІ, «РОБОЧІ ФРАЗИ» - ЦЕ ФРАЗИ, ЯКІ РОЗСТАНОВЩИК «ЗЧИТУЄ» З «ПОЛЯ», І ВОНИ ЗМІНЮЮТЬСЯ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД  ІСТОРІЇ, ЯКА «ВІДКРИВАЄТЬСЯ». – Продовжила я.- АЛЕ Я ЗАУВАЖИЛА ОДНУ ЗАКОНОМІРНІСТЬ, ЩО ЗАЗВИЧАЙ НАЩАДКИ ПОВТОРЮЮТЬ ДОЛЮ СВОЇХ ПРЕДКІВ, В ТОМУ ВИПАДКУ КОЛИ Є «ЗАКАПСУЛОВАНИЙ», «НЕПРОЖИТИЙ»  БІЛЬ. І приблизно 95% розстановочних робіт спрямовані на зцілення даного болю. Тому  поділюсь з тобою фразами, які спрямовані саме на це. ЇХ ВАРТО ГОВОРИТИ ПОВІЛЬНО, МОЖНА ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ  ПОВТОРЮВАТИ ДЛЯ КРАЩОГО ЕФЕКТУ. 
- Вже готова записувати. – Сказала моя нетерпляча клієнтка. 
- ПЕРША ГРУПА ФРАЗ – ЦЕ  «ФРАЗИ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ПРИЙНЯТИ СИТУАЦІЮ»: 
• «ПРИЙМИ ВСЕ, ЯК Є» 
• «ВСЕ, ЩО ТИ НЕ РОЗУМІЄШ ЗАРАЗ, ТИ ЗРОЗУМІЄШ ПОТІМ» 
• «ВСЕ, ЩО БУЛО – БУЛО ПРАВИЛЬНО» 
• «У БОГА ВСЕ ПРАВИЛЬНО» 
•  «ТАКА ДОЛЯ...» 
• «ЦЕ БУЛО ВИЩЕ ТЕБЕ» 
ЯКЩО В «ПОЛІ» «ЯЗИК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ЇХ СКАЗАТИ», А ТАКЕ ТЕЖ МОЖЕ БУТИ КОЛИ  СИЛЬНЕ НЕПРИЙНЯТТЯ СИТУАЦІЇ. ТОДІ МОЖНА ВИКОРИСТАТИ «ФРАЗИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ПРИЙНЯТИ СИТУАЦІЮ»: 
• «Я ДОЗВОЛЯЮ СОБІ, ПРИЙНЯТИ ВСЕ ЯК Є» 
• «Я ДОЗВОЛЯЮ СОБІ ЗРОЗУМІТИ ПОТІМ ВСЕ, ЩО НЕ РОЗУМІЮ ЗАРАЗ» 
• «Я ДОЗВОЛЯЮ СОБІ ПРИЙНЯТИ СВОЮ ДОЛЮ» 
• «Я НИЩЕ БОГА» 
• «Я ДОЗВОЛЯЮ БОГУ ПОТУРБУВАТИСЬ ПРО МЕНЕ» 
Але ці фрази також деколи не допомагають. Тому коли ти будеш робити сама собі розстановку, ВАРТО «ВКЛЮЧИТИ» ВНУТРІШНЬОГО СПОСТЕРІГАЧА-РОЗСТАНОВЩИКА. 
- А це як? – не втрималась від цікавості дівчина. 
- ПЕРЕД ТИМ, ЯК ТИ ПОЧНЕШ РОБОТУ, ЗАПИТАЙ СЕБЕ : « ХТО В МЕНІ ХОЧЕ БУТИ СПОСТЕРІГАЧЕМ-РОЗСТАНОВЩИКОМ, ЯКИЙ БУДЕ СЛІДКУВАТИ ЗА ПРОЦЕСОМ І НАПРАВЛЯТИ ЙОГО?». Постарайся «побачити» цю особу. Придивись, як вона виглядає. Може це твій Ангел Охоронець? А може це твоя мама або тато? А може це ти, але з майбутнього? Коли ти побачиш свого внутрішнього розстановщика, можна починати роботу. ТОБТО , НА МОМЕНТ РОЗСТАНОВКИ БУДЕШ ТИ, ЯКА ПРОЖИВАЄ «РОЛЬ», І БУДЕШ «ТИ, ЯКА СПОСТЕРІГАЄ ЗА ТИМ ЯК ТИ ПРОЖИВАЄШ ЦЮ РОЛЬ». І ЯКЩО ТВІЙ ВНУТРІШНІЙ СПОСТЕРІГАЧ ПОБАЧИТЬ, ЩО ТОБІ НЕ ДОПОМАГАЮТЬ ЖОДНІ ФРАЗИ, ВІН МОЖЕ «ПОКЛИКАТИ, ТЕ ЩО ДОПОМОЖЕ». Пам'ятаєш, коли ми робили розстановку ( частина "Перезапис ДНК") і я сказала фразу «я те, що тобі допоможе» тоді «проявився» мужчина, який залишив жінку , чию долю ти проживала в реальності. 
- Пам'ятаю...Але я не зможу одночасно бути замісником для двох...- розгублено відповіла дівчина. 
- Звичайно не зможеш, - підтвердила весело я, - у тебе ж одне тіло. АЛЕ В ТВОЇЙ ГОЛОВІ, ФАНТАЗІЇ, НАЗИВАЙ ЦЕ ЯК ХОЧЕШ, МОЖЕ РОЗІГРУВАТИСЬ ЦІЛИЙ СПЕКТАКЛЬ З БАГАТЬМА ДІЙОВИМИ ОСОБАМИ. ТОМУ ЯКЩО ТИ ЗАПРОСИШ «НА СЦЕНУ», ТУ ДІЙОВУ ОСОБУ, ЯКА ЗМОЖЕ ТОБІ ДОПОМОГТИ- ЦЕ БУДЕ ТАК САМО ЕФЕКТИВНО.  
- ТОБТО, Я НІБИ РЕЖИСЕР, ЯКИЙ СТАВИТЬ П'ЄСУ І ОДНОЧАСНО ПРОЖИВАЄ ГОЛОВНУ РОЛЬ? – Зробила влучне порівняння моя вагітна клієнтка. 
- Точно сказано! – Підтвердила я. І продовжила. – І ТВОЯ ЗАДАЧА, ЯК РЕЖИСЕРА (РОЗСТАНОВЩИКА) НАПИСАТИ ТАКИЙ СЦЕНАРІЙ ДЕ ТІ, ХТО БУВ ПОСВАРЕНИЙ – МИРЯТЬСЯ; ТІ, ХТО НЕНАВИДІВ – ПОЧИНАЮТЬ ЛЮБИТИ; ТИХ ПРО КОГО ЗАБУЛИ – ЗГАДАЛИ І ДАЛИ ЇМ МІСЦЕ В РОДУ; ТІ,ХТО ВІДЧУВАВ БІЛЬ – ВІДЧУВАЮТЬ РАДІСТЬ. 
- Ух ти... то це я буду САМА СОБІ РЕЖИСЕР- захоплено мовила клієнтка. 
-  ТАК ТИ І Є РЕЖИСЕР СВОЄЇ РЕАЛЬНОСТІ. ВСІ СЦЕНАРІЇ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ В ТВОЄМУ ЖИТТІ – ПИШЕШ ТИ САМА... І ЦЕЙ СЦЕНАРІЙ, ЩО З ТОБОЮ ВІДБУВАЄТЬСЯ – ТИ ТАКОЖ НАПИСАЛА САМА... 
 Наталія Опалянко

Відредаговано: 08.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись