Аборт чи Роди?

УРОКИ МАГІЇ ч.2 ЗАБРАТИ СВОЄ


- АЛЕ ТИ МАЄШ ЗНАТИ ОДИН ВАЖЛИВИЙ НЮАНС. КОЛИ ТИ ЗАБЕРЕШ СВОГО ОСОБИСТОГО ФАНТОМА З МІСТЕРА ІКС ТИ ПОБАЧИШ РОДОВИЙ ФАНТОМ, А ПОТІМ КАРМІЧНИЙ ФАНТОМ. І ЛИШЕ ПІСЛЯ ЦЬОГО ТИ ЗМОЖЕШ ПОБАЧИТИ СПРАВЖНЬОГО МІСТЕРА ІКС. 
- Родовий фантом?..- здивувалась дівчина.  
- ПІД РОДОВИМ ФАНТОМОМ Я МАЮ НА УВАЗІ, ЗБІРНИЙ ОБРАЗ МУЖЧИНИ, ЩО Є В ПАМ'ЯТІ ДНК ЖІНОК ТВОГО РОДУ. ТОБТО, ЯКЩО ЧОЛОВІКИ В ТВОЄМУ РОДУ В ОСНОВНОМУ З ПОВАГОЮ СТАВИЛИСЬ ДО ЖІНОК, ЛЮБИЛИ ЇХ, ТУРБУВАЛИСЬ ПРО НИХ, ДОПОМАГАЛИ, ТОДІ ТИ І ПОБАЧИШ ФАНТОМ ТАКОГО МУЖЧИНИ. АЛЕ, ЯКЩО В ОСНОВНОМУ ЧОЛОВІКИ В ТВОЄМУ РОДУ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ЖІНОК БУЛИ АГРЕСИВНІ, ЗНЕВАЖАЛИ, БУЛО ФІЗИЧНЕ ЧИ ЕМОЦІЙНЕ НАСИЛЬСТВО – ТОДІ ФАНТОМ БУДЕ ТЕЖ ТАКИМ. ТОМУ ТЕХНІКУ ПО РОБОТІ З ФАНТОМАМИ ВАРТО РОБИТИ З СПЕЦІАЛІСТОМ ЯКИЙ ВМІЄ ПЕРЕВОДИТИ НЕГАТИВНУ ЕНЕРГІЮ В ПОЗИТИВНУ. 
- А чому я сама не зможу це зробити? 
- ТОМУ ,ЩО ДЛЯ ТЕБЕ ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО!!!  
- А чому? – ніяк не могла заспокоїтись моя цікава клієнтка. 
- ТОМУ ЩО ФАНТОМ ПРОЯВИТЬСЯ ЧЕРЕЗ РЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ... 
- А це як? 
- Наприклад, ти створила фантом «кармічний учитель». – Почала пояснювати я.-  І коли ти починаєш «дивитися» через цей фантом  на реального Містера Ікс. Яким агресивним б він не був насправді, але по відношенню до тебе він буде проявляти інші якості. Може бути спокійнішим ніж є насправді, більш стриманим , добрішим і так далі. Тут зрозуміло? – Запитала я. Дівчина підтвердила і я продовжила. – Але якщо ти «забереш» фантом «кармічний учитель», ти почнеш дивитися на Містера Ікс через свій родовий фантом.  І ЯКЩО ЦЕЙ ФАНТОМ АГРЕСИВНИЙ , ТОДІ ЦЯ ЯКІСТЬ ПІДСИЛИТЬСЯ В ДАНОГО МУЖЧИНИ. І ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ТЕБЕ МОЖЕ ПРОЯВИТИСЬ РЕАЛЬНА АГРЕСІЯ НА ФІЗИЧНОМУ ЧИ ЕМОЦІЙНОМУ РІВНІ. ЦЕ БУДЕ ЗАЛЕЖАТИ ВІД НАБОРУ ЯКОСТЕЙ РОДОВОГО ФАНТОМА.  
- Тут зрозуміло. – Відповіла клієнтка. – А що ще за кармічний фантом? 
- Якщо брати за основу, теорію про реінкарнації. Тоді виходить, що ти вже жила на цій планеті багато разів. І збірний образ мужчини з всіх цих життів проявиться в кармічному фантомі. Як показує мій досвід, кармічний фантом – це логічне продовження родового фантома. Тобто якості які є в родовому досвіді, ще більше підсилюються.  
- А не можна цих негативних фантомчиків, якось утилізувати без трансформації в плюс? 
- НІ.  
- А чому? 
- ТОМУ, ЩО КОЖЕН З НИХ В СОБІ НЕСЕ ВЕЛИКИЙ ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ . Це можна порівняти з тілом. Наприклад, коли в тебе болить рука або нога ти ж не утилізовуєш їх, а лікуєш. В роботі з фантомами – такий самий підхід. 
- Ясно... – Відповіла дівчина. – Але я все одно хочу «побачити» справжнього Містера Ікс.  
- На сьогодні інформації і роботи достатньо. Коли ти  будеш готова попрацювати – дзвони.  
 Наталія Опалянко

Відредаговано: 08.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись