Аборт чи Роди?

ОРГАЗМ ПРИ ПОЛОГАХ або РОДИ, ЯК СЕРФІНГ

- А як мені отримати оргазм, під час родів? – запитала моя вагітна клієнтка, на черговій консультації. 
- Оргазм?... – здивувалась я і пригадала, як сама колись народжувала. 
- Так , оргазм. – Ще раз повторила дівчина і продовжила. – Я читала в різних журналах, що є практики які дозволяють під час родів отримувати найбільше блаженство. А самі роди проходять легко, радісно і безболісно. 
- Ну...- я задумалась, і пригадала, яке неймовірне «блаженство» я отримала коли народжувала, і відповіла. – Поки в моїй практиці не було жінки, яка б відчула оргазм коли народжувала. Може десь і є такі. Але поки я не зустрічала. З мого досвіду, роди – це боляче... Це дуже боляче... І тіло  жінки переживає дуже сильний стрес, перепади гормонів, втома... Роди – це як певна ініціація, посвячення в щось нове. Кажуть, коли народжується дитина, народжується і жінка.  
- А якось зробити так, щоб не було боляче, можна? – Ніяк не хотіла втрачати надії на легкі роди дівчина. 
- Розумієш, якщо порівнювати роди з серфінгом, то і там і там треба «ловити хвилю». Перейми, або в народі схватки – це і є та сама больова хвиля, яку треба зловити. І якщо ти хочеш, щоб роди пройшли максимально легко , ти маєш не боятись цього болю, а іти в цей біль. Ловити його і тужитись...  Якщо ти будеш ухилятись від болю, ти просто розтягнеш сам процес. Не бійся!!! Лови хвилю !!! Твоє тіло дуже мудре, воно справиться...  І тоді твої роди пройдуть максимально легко... І ти побачиш маленьке продовження себе... ТВОЮ ДИТИНУ , ВЕЛИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ БЕЗМЕЖНОЇ ЛЮБОВІ... ВСІ ДІТИ – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ БЕЗМЕЖНОЇ ЛЮБОВІ... 

P.S. Від автора 
Роди пройшли благополучно. На світ появилось ще одне безцінне життя. 
Кармічний екзамен був зданий на відмінно ;) 
 Наталія Опалянко

Відредаговано: 08.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись