Англієць у Нью-Йорку

3.

В невеликий готель в спальному районі Нью-Йорка ввійшов високий чоловік. Пальто не надто приховувало широкі плечі, капелюх спадав тінню на обличчя – затиснуті губи, вольове підборіддя, очей не розгледіти.  Купюра, що вдвічі перевищувала вартість номеру, зробила лице портьє трішки радіснішим, а ключ від номеру перебрався зі стійки в кишеню гостя – жодних документів чи слів.

Філіп увійшов у номер. Білосніжні простирадла обіцяли годину повного забуття – це зараз вони ще чисті і незім’яті. На мить уявив собі, як вони виглядатимуть вже через півгодини. А поки хай побудуть незайманими. Поки її нема.

Наповнив склянку віскі, затягнувся цигаркою і зробив один великий ковток. Тепло розлилось, відпускаючи спазм в животі і горлі, який ось уже три роки був передвісником зустрічі з нею. За заштореними вікнами.

Білявка увійшла в номер, і лиш тоді ключ повернувся у замку. Двері закричали «не турбувати». Філіп підійшов до неї ззаду, притисся, дихаючи у вушко теплом запаху віскі. Жінка завмерла в обіймах, відчуваючи, як його дихання стає все глибшим і повільнішим. Губи ковзали по її шиї, відкидаючи довге платинове волосся. Руки стягували зайве. Аж поки вона не стала тою, якої шукав. На підлозі лежало пальто, рукавички, чорна сукня і перука. Перед ним стояла брюнетка. Жіночі зваби не надто успішно ховались за чорними шовковими панчохами, мереженими трусиками і бюстгальтером . Білосніжна шкіра, чорні очі і криваво-червоні губи. Знав, що зовсім скоро та помада буде всюди, лиш не на її губах.

***

Філіп голився перед дзеркалом. Плече обпікали подряпини від її жадних нігтів.

- Який же ти гарний, - затягнулась цигаркою.

Продовжувала говорити, капаючи в каву віскі. Він її не слухав. В цьому не було потреби. Вона говорила, бо їй так хотілось. А йому хотілось чути її голос. Завжди так після любощів. Перевів погляд в дзеркалі зі свого обличчя на ліжко. Простирадла подекуди залишались білими і ніде не випрасуваними. Сиділа в абсолютно соромітницькій позі. Ось я. Ти тут все знаєш. Мені більше нема чого приховувати.Квітка Муха

Відредаговано: 27.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись