Англієць у Нью-Йорку

6.

Джек читав нотатки, старанно зроблені для нього Діаною. Все необхідне і нічого зайвого. Як завжди.

«Брат, Філіп Паркер, 1922 року народження, та сестра, Еліс Паркер, 1928 року народження, переїхали з Англії в Америку у 1946 році одразу після війни. Бомбардування Лондону 1944 року забрали у них одночасно батьків і родинний бізнес. По переїзді в Америку двадцятичоритирічний Філіп влаштувався на роботу клерком в невеликий сімейний банк. За сором’язливістю і замкнутістю англійця ховалась неабияка ділова хватка. Шеф став запрошувати тепер вже старшого менеджера Філіпа на свої сімейні вечері. На одній з таких і познайомився з його дочкою. У 1949 році молоді люди одружились. Після смерті тестя у 1951 році Філіп очолив сімейний бізнес. Продовжувати справу вважав невигідним. Зумівши її вдало продати, інвестував в біржові операції, подвоївши капітал всього за декілька місяців. З дружиною жили добре, дітей не мали, хоча й хотіли. Еліс жила з ними.

Тіло Філіпа було знайдено три дні тому, 30 вересня 1956 року, в його авто у спальному районі Нью-Йорка. Свідків злочину не було. Пістолет був з глушником.».

Заплющив очі, намагаючись забрати щойно отриману інформацію зі собою, і поринув в зовсім не солодкі і такі рідкісні обійми Морфея. Добре, що на цей раз в затишку свого не надто затишного офісу.Квітка Муха

Відредаговано: 27.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись