Безмежжя минулого

«Відпочинок»

        На нас чекав відпочинок після веселої ночі. За вікном було чутно краплі дощу. Напевно, погода вже не буде сонячною, адже в  Хейлівілі рідко буває сонячно. Ще один місяць відпочинку, і потрібно думати про вступ.

      Я прокинулася від того, що на мій телефон прийшло повідомлення. Я відкрила sмs і побачила, що воно надійшло  з незнайомого номеру.  Мене переповнювала цікавість, тому я почала читати  написане.

       «Є дівчата, з якими хочеться бути чоловіком. Носити на руках, тримати  парасольку над тонкою шкірою, дихати, захоплюватися. Пальцями гладити, нехай подумки, охоплювати, захоплювати. Дарувати квіти, бо це ж просто нормально: дарувати квіти тим, кому хочеться їх подарувати. Наливати, пригощати, годувати, загодовувати навіть: така худенька. Або така бліда, Або не худенька і не бліда, але от є в ній  щось таке, що вимагає фрази «бідна, моя дівчинка». Людина, яка вміє вчасно, з правильною інтонацією сказати «бідна, моя дівчинка» - король і Бог. Це єдина фраза, яку необхідно всерйоз вивчити тим, хто зібрався любити тих дівчат, з якими хочеться бути чоловіком».

                                                                                                                     Метью

      На моєму обличчі з’явилася посмішка.  Так приємно отримати чудове sмs із самого  ранку, причитаєш його і розумієш – день вдався. Якщо чесно, я щаслива , що в моєму житті  є така людина, як Метью.

     Я одягнула свій улюблений розтягнутий светер, який  є домашнім, спортивні штани – вони не прилягали до тіла і були дуже вільними та зручними. В шафі я знайшла  теплі шкарпетки сірого кольору. В такий день хочеться  відчувати домашній спокій, тепло та затишок. У ванній кімнаті я побачила, що після вчорашньої зачіски і тої кількості закріплювача волосся, їм прийшов кінець. Проте так ліньки було мити голову, тому  залишалося одне – зав’язати пучок.

    На першому поверсі у вітальні біля каміна стояло крісло – гойдалка. Я зробила гарячий чай і сіла в крісло, накрившись теплим пледом. Так приємно побути на самоті, і багато про, що подумати. Дівчата ще спали, а я і не хотіла їх  будити, адже за весь час, який я знаходжуся тут , так  чудово посидіти наодинці  і розслабитися.

У моїй голові відбувся танець думок.  Я згадувала вчорашній вечір, я згадувала Метью . Не знаю чому, але при одній думці про нього на моєму обличчі виникала усмішка. Можливо – це кохання? Можливо – просто захоплення…цього пояснити самій собі мені не вдалося. Я проаналізувала весь хід подій, з того моменту як мене виписали з лікарні. Поведінка дівчат мені зовсім не подобалася. Кожна з них говорила погане одна про одну і в той же час вони все рівно дружили. Можливо, вони думають, що я не помічаю їхнього справжнього відношення  одна до одної, але таке приховати неможливо. Якби я не потрапила в аварію і не втратила б пам'ять, то знала б що відбувається насправді. Знала б справжнє відношення  дівчат до мене, їх ставлення одна до одної. Але, можливо,  краще так, як зараз. Бо все ж таки мені  невідомо як було колись.

       Гойдаючись у кріслі я багато про що міркувала, багато про що думала і дійшла до висновку: що потрібно просто менше думати і жити зараз, дивлячись, що буде далі.

     Допиваючи свій чай, я почула як згори спускалися дівчата. Вони були такі сонні.

- Кейт, ти давно ти прокинулась?- здивовано запитала мене Хлоя.

- Приблизно дві години тому.

- Мелісо, зроби кави, а я поки що дістану 2 пледа.

- Мг, зроблю, - незадоволено відповіла Меліса.

- Зараз поговоримо про вчорашній вечір. Багато є чого розповісти, - командуючим голосом зауважила Хлоя.

      Меліса прийшла із тацею на  якій було 3 чашки із кавою,  хрустальне блюдце з печивом та шоколадом і склянка вершків.

- Дякую Мелісо, - сказала я і взявши чашку з кавою, добавила в неї вершки.

       Дівчата сіли на підлозі біля каміну, де був  махровий коврик темно - пісочного кольору. Ми почали розмовляти про вчорашні події.

      Меліса розказала, що вона переспала із Сінді, він був таємно в неї закоханий. Звісно, він не подобався їй, але під дією алкоголю та наркотиків він здався їй дуже симпатичним і піддавшись своїм почуттям та потребам переспала з ним просто на столі.

- Він був такий ніжний та романтичний, спочатку поцілував мене в губи, а потім почав цілувати шию, плечі. Так ніжно це все відбувалося. Сенді положив мене на стіл і ввійшов у мене. Так, спочатку він робив все так обережно, але після  трьох хвилин нашого сексу, він почав жорстоко виконувати цю справу. Мені і приємно було, але я відчувала певний дискомфорт. Сенді потирав мій клітор, але очікуваний оргазм я не отримала. Закінчуючи процес, він витянув із мене свій член і спустив мені на груди...Daria Korzh

Відредаговано: 21.03.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись