Чорна тінь

Розділ І

Два місяці...

Два місяці тому я закінчила Королівську Академію, проте повертатися зовсім не хотілося. Там в мене були друзі, місце, яке б я могла назвати своїм домом. В мене був Аларік. А тепер...

Все почалось з того, що я стала вампіром. При чому, не з власної волі. Я помирала, а Аларік не зміг цього витримати та звернув мене. І саме тоді я втратила. Так по-дурному влаштувавши істерику, хлопець більше і чути нічого не хотів про стосунки. Я пережила це, справді. 

А потім був найжахливіший семестр, який ми провели у постійних битвах проти Натаніеля і Легіону. І ми перемогли, та якою ціною. Досі ніхто не знає, де може бути Мелісса та Грегорі, але ми не полишаємо пошуків та сподівань на те, аби повернути додому. 

Навчання закінчилось, і два місяці я провела у Валорії. На щастя, Аларік одразу ж кудись поїхав, в інші світи, аби знайти хоч якусь зачіпку. 

Та от прийшов час повертатися в Хейвенберд. Але як народ сприйме те, що майбутня королева - вампір? І як до мене ставитиметься Реджинальд? І мені ж потрібно вчитися бути вампіром, адже в мене немає вроджених інстинктів. Одні питання, на які я зовсім скоро отримаю відповідь. 

- Ну що ж, Ілларіє, ласкаво просимо додому. - сказала я. Ана-Марія Еріш

Відредаговано: 23.09.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись