Чорна тінь

Глава 7

- Ти запізнилась. - сказав Аларік. - На цілих двадцять хвилин. Так і чого тоді взагалі прийшла?

Ну то й що тут такого? Взагалі, я спадкоємиця престолу, а це значить, що просто він прийшов раніше. Та й не так багато часу вже і пройшло. 

- Таку дівчину як я, можна і вічність чекати. - буркнула я.

- Може я і вампір, та стільки не проживу. - він потиснув плечима. - Господи, чому від тебе стільки проблем. Я ж, напевно, маю і інші плани.

- Зустрітись зі своєю коханою?

Ну от чому я не змогла промовчати. Адже прозвучало з таким сарказмом, що навіть я сама здивувалась. Не знаю навіть, що зі мною. Чи це справді ревнощі? Але не варто забувати, що Аларік більше не мій хлопець. В нього тепер зовсім інше життя. 

- А яка тобі різниця? - він хитро посміхнувся. - Невже наша принцеска ревнує? 

Він підійшов до мене дуже близько, від чого я навіть забула як дихати. Та й це не потрібно мені, адже я вампір. Проте старі звички залишились. Небезпечно близько. 

- Ти занадто високої думки про себе. - я гордо зустріла його погляд. - І не треба мене от так лякати. Я вже давно не боюсь вампірів. 

- А варто би було. - сказав він, відходячи. 

Мені здається, що інколи Рік забуває, що я тепер одна з них, і прекрасно все чула. Але що він мав на увазі?

Та наступні дві години Аларік нещадно випробовува мою супершвидкість. Але от з маневровістю ще були проблеми, тому я доволі часто врізалась в дерева. Боляче, та хлопцю було байдуже. Схоже, він дуже відповідального поставився до того, аби зробити з мене ідеального вампіра. 

А я вже готова була завити. Адже потім мене очікували тренування з Лулу. Коли ж це все нарешті закінчиться? 

Нічого, Ілларіє, потерпи ще кілька років...

 

 

Мої любі читачі)))

Щось не дуже легко і йде мені ця книга. Проте, в наступній главі починається екшончік, небезпеки та інтриги. Це, скажемо так, були вводні глави. А далі ми дізнаємось більше про батьків Ілларії та який ж секрет приховує Рік)))

І найголовніше питання - чи лишуться вони разом? Адже Аларік зараз має дівчину... Що ж, подивимося)))

Всіх люблю та обнімаю =*Ана-Марія Еріш

Відредаговано: 23.09.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись