Діва, яка приручила дракона

Пролог

  «За часів людської дурості, люди вели безрезультатні війни. Вони вирішили, що Бог завжди захищатиме їх. Але якщо Він розгнівається то знищить все людство. Єдина річ, що могла його заспокоїти – це людська пісня…»

  Ми розпочали численні війни, які не приносили нам користь, лише численні жертви. Ми вірили, що на нашій стороні Бог, який захистить нас. Але ми помилялися… Одного дня на наші землі Бог наслав кару. Великий дракон прилетів на наші землі і знищив пів країни. Сам імператор вийшов на бій проти велетня, але дракон всього за долю секунди з’їв його. Коли ми стали безпомічні перед величчю дракона Бог змилосердився над нами. Тоді з’явилася перша Діва. Вона стала перед драконом і почала співати, її голос був прекрасний, а дракон, замилувавшись її співом, перестав нападати на людей і знищувати все під ряд. Дракона закрили в печері разом із Дівою, яка мала до кінця своїх днів співати йому. Але сталося те, що не міг передбачити ніхто. Діва, через 5 років після нападу дракона, померла від втрати крові.

  Люди занепокоїлися і стали вибирати нову жертву для дракона. Було вирішено, що Дівами стають одна із близнят народжена після смерті Діви. В той момент, коли народжувалася наступна Діва її життя скорочувалося в двоє, а після народження нова Діва мала підписати угоду з драконом: вона йому співає, а він не нападає на людей в обмін на ще одну половину життя. Так Діви жили дуже мало, але помирали вони всі в муках від втрати крові та перенапруження.

  За той час, коли була вже друга Діва на трон став новий імператор. Імператор вирішив вибрати жрицю, яка буде наглядати за Дівами і вибирати їх. Жриця була наділена темною магією, яка повинна буде захищати Дів від їхніх рідних, які захочуть визволити Діву від її мук. Але імператор буде сам вибирати наступних Дів, а жриця лише узгоджувати його вибір. Такою жрицею стала Секай. Це дівчина 20-ти років з довгим синім волоссям. Дівчина дуже пручалася і ніяк не хотіла ставати жрицею, але народ розумів, що без жриці і без Дів вони загинуть, тому вони схопили силою Секай і імператор одягнув на неї маску, яка мала провідниковий ефект. Той, хто буде носити цю маску, буде відчувати бажання та наміри дракона, тому було вирішено, що саме жриця буде носити цю маску. Імператор примусив Секай служити йому і та погодилася в обмін на те, щоб її родина виїхала з країни.

  Секай поставила особливий магічний замок на вхід у печеру, а сама поселилася біля печери. Там вона прожила 3 роки. Вона кожного дня провіряла чи Діва дійсно співає і чи дракон її слухає. Виявилося, що через тиждень повинна Діва померти і потрібно вибрати нову. Секай вирішила піти до імператора, але як виявилося імператора вже немає в живих, але він залишив по собі його заступницю і наступну імператрицю – свою доньку. Після смерті імператора імператриця Маджо стала жорстоким правителем. Коли імператриця почула, що потрібно вибирати нову діву, вона почала шукати одну із близнят. Вирішено взяти наймолодшу з близнят. Нею стала 12-ти річна дівчинка із заможної сім’ї. В них було дві дівчинки: старша – Шінен, а молодша – Юрі-ноТані. Батьки були не проти щоб їхня донька відзначилася перед країною, тому віддали Юрі-но-Тані на служіння Дівою. Старша сестра ніяк не могла змиритися з втратою молодшої сестри, але батьки тиснули на неї, тому їй прийшлося змиритися з швидкою подальшою смертю сестри.

  Секай відправилася назад в печеру і там розказала про угоду між Дівою та драконом і про скорочене життя. Юрі-но-Тані відмовлялася від звання Діви, але назад дороги вже не було…Lamperge Saura-Klin

Відредаговано: 01.02.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись