Діва, яка приручила дракона

Нова надія

Розповідь Секай

  Сьогодні знову я повинна піти на перевірку Діви. Чому саме мене вибрали? Я не хотіла цієї ролі! Я повинна із цим змиритися!

  Зайшовши до печері і знявши замок, я не повірила своїм очам. Дракон бився із Дівою, а та втікала і співала. Невже спів Діви Юрі-ноТані не допомагає заспокоїтися дракону. Врешті решт дракон вбиває Діву ударом своїх кігтів.

  Доведеться шукати нову Діву. Ця схоже не сподобалася дракону. Про смерть Діви я Маджо не скажу, повідомлю, що Діва повинна померти завтра. Чим швидше ми виберемо нову Діву тим менше жертв постраждають від дракона. Нова імператриця мені дуже подобається. Маджо робить все, щоб підняти країну з колін. Вона Нова Надія цього, прогнившого наскрізь війною, світу!

  Прибувши до міста, я зразу відправилась в замок до імператриці Маджо. Там я зустрілася із її радником. Книжник, досвідчений, але занадто старий. Він мене провів до імператриці. Я вирішила не гаяти часу і зразу приступила до головного:

    - Завтра Діва Юрі-но-Тані повинна померти. Вона не дуже сподобалася дракону [Секай]

    - В нас намічаються роди близнят. Якщо народяться дійсно близнята, то ти забереш дівчинку!

[Маджо]

    - А, що робити з матір’ю? [Секай]

    - Можете вбити, мені все одно… [Маджо]

 

Розповідь Кі-Кйо

  Сьогодні були мої роди. Слава Богу, пройшли вони вдало, без проблем. Я народила прекрасних близнят: хлопчика і дівчинку. Хлопчика я назву Іші ,що в перекладі означає «Воля», а дівчинка буде носити ім'я Тава, що означає «Вежа». Іші буде мати велику силу волі, а Тава буде сильна і стійка, як вежа. Я надіюся вони будуть рости достойними чемним дітьми. Я така рада, що в мене появилися діточки. Я їх так люблю.

  Несподівано я почула стук в двері. Залишивши новонароджених діточок я пішла відкривати двері. На порозі стояли лицарі імператриці та жриця Секай. Чому жриця так несподівано прибула до країни? Чому завітала саме до мене?

    - Ви Кі-Кйо? [Секай]

    - Я. А Вам щось від мене потрібно? [Кі-Кйо]

    - Схопіть її, імператриця позволила вбити. [Секай]

  Вона промовила це до воїнів, які зразу же схопили мене, але вбивати не стали. Сама жриця направилася в будинок. Тепер я зрозуміла… Діва помирає, а до мене вона прийшла за моїми дітьми. Невже Тава стане наступною Дівою.

    - Стійте! Не забирайте її! Я зроблю все, що Ви хочете! Я стану Дівою, тільки не забирайте від мене Таву! [Кі-Кйо]

    - Вона тобі більше не потрібна! [Секай]

  Жриця вийшла з дому, а на руках тримала Таву. Дитинка почала плакати… Тут же жриця махнула вільною рукою до лицарів і я відчула гостру біль в плечі. Прощавайте Тава, Іші… Я постараюся бути з вами…

 

Пройшло 15 років

Розповідь Іші

  І знов в сні я кличу когось по імені, яке я в житті ніколи не чув. Я відчуваю якийсь зв'язок між мною і співом, який я чую в сні. Я відчуваю, що та, кого я клич, мені дуже дорога. І ось, я вже 3 роки шукаю ту, кого кличу. Тава. Її ім'я – Тава. Хто вона така? Невже вона Діва, яка, по-легенді, співає дракону. Якщо це так, то я маю врятувати її від мученицької смерті. Але де ця печера з драконом. Я чув, що цю печеру оберігає жриця, яка володіє темною магією. Я маю спитатися про Діву і про розташування печери в самої імператриці Маджо. Я примушу її сказати де ця печера!

  Що ж, моя подорож продовжується. Моя ціль – замок імператриці! Це моя остання Надія…

 

Розповідь Шінен

  Пройшло вже 15 років з смерті моєї сестри…

  З того часу, коли батьки віддали Юрі служити Дівою, я вирішила також посвятити своє життя служінню. Зараз я головний лицар імператриці. Я відреклася від звання поважної леді і прийняла лицарство. Я занята служінням і вже забуваю про  смерть сестри. За тих 10 років я її нір азу не згадала, крім сьогодні. Я віддалася служінню імператриці, якій 15 років тому хотіла помститися. Зараз вже нова Діва. Зараз нове життя. Зараз Нова Надія на Новий світ. Маджо дуже хоче, щоб наша країна процвітала, вона все робить для цього. Маджо Нова Надія!

 

Розповідь Хона

  Я 14 років тому зайняв посаду свого батька. Я – головний радник імператриці Маджо. В моїх руках знаходиться велика книга. Ця книга передалася мені від покійної матері. Там записана всі точні події прибуття дракона і появи першої Діви. Там записані усі Діви, які приручали дракона. Там записана істинна сила жриці Секай. Там записане провидіння. Там розповідається про Нову Надію і про створення Нового Світу. Що правда всі вважають імператрицю Новою Надією, але в провидінні записано, що створить Новий світ чоловік, який буде мати сильну прив’язаність і сильну волю. Який стане новим імператором. Подробиці провидіння я нікому не говорив, навіть Маджо. Нехай всі думають, що Маджо Нова Надія і, що вона створить Новий Світ…

  Я багато чого не договорив. Мій батько був головним радником старого імператора – батька Маджо. Старий імператор крутив свої афери за спиною в народу, мій батько спочатку був «за», але усі ці афери стали дуже страшними і великими, тому батько старався відмовити його від афер, але імператору це дуже сподобалося і все, що залишалося робити – це робити все як каже імператор. Через старого імператора загинула моя матір…

  Коли мене привели в перше у замок там була маленька Маджо. Нам тоді було по 12. Ми багато спілкувалися і ділилися планами на майбутнє. Тоді я взнав, що вона стане наступною імператрицею і, що вона хоче створити зовсім інший світ. Я кожного дня приходив в замок щоб поспілкуватися з Маджо. І тоді я зрозумів, що я закохався в неї, але вона цього не знає по-сьогодні…

 

Розповідь Окамі

  З того часу, як на трон зійшла нова імператриця справи в мене пішли як по маслу. Там потрібно завести пшеницю, туди – овочів… Я торговець, але не простий. Для імператриці я звичайнісінький торговець, але я торгую не лише продуктами чи іншими речами. Я продаю також і зброю, але це ще не все. Я продаю магію… Всяку зілля і магічні предмети. Звичайно імператриця про це навіть не догадується. В місті всі мене знають, одні – як торговця, другі – як відьмака. Ні, я не відьмак, просто маю знайомих у цій справі. Гроші? Вони для мене не такі вже і важливі… ця країна не моя рідна батьківщина, мене з нею зв’язує одна річ – тут проживає та, кого я люблю… як банально? Так, це дійсно банально… Тим більше вона дуже занята, зовсім не має часу зустрічатися зі мною, навіть на секунду я не можу її зловити поглядом. В неї велике звання і багато роботи. Але в скорому часі, вона обіцяла, звільниться з роботи. Ми разом будемо їздити з країни в країну і торгувати продуктами і магією…Lamperge Saura-Klin

Відредаговано: 01.02.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись