Гламурна штучка 2

Глава 36

Дін мовчки кивнув головою.

- Звичайно, це ще треба довести, але з часом, я думаю, мені це вдасться….

- Ну, не сам же він це робив?

- Звичайно, він віддав наказ, а вбив хтось інший. Але ось в цьому й вся проблема. Те, що знають двоє, може дізнатися й третій! Тож на місці принца я б був доволі обережний!

- Я не розумію, Діне! Навіщо він займався знищенням твоїх дружин?

- За законами їх королівства, першочергово на престол претендує одружений чоловік. Він отримує право першості…

- А чому після смерті Лори, Карім сам не одружився? Тоді б він мав право першості...

- Тут ми з ним і різнимося! Я можу одружитися з будь-якою дівчиною, яку покохаю, а от він повинен чекати свою наречену, з якою він заручений з дитинства. Два роки тому їй було лише шістнадцять… Тож ні про яке одруження й мова йти не могла. Тим паче, наречена – донька короля федерації Фуджейра.

- А Брюс? Навіщо йому був Брюс?

- Я ж тобі вже розповідав, що Брюс з друзями відпочивали в Дубаї й вирішили спробувати свої сили в автоперегонах по пустелі. Ось так вони й познайомилися з Карімом. І, можливо, побачивши в газеті статтю про те, що мене нагородили Пулітцерівською премією, Брюс почав вихвалятися, що знає мене. Ось цією реплікою він і виніс собі смертний вирок.

- Ти про що? Його вбили?

Дін ніжно взяв у свої долоні її руки й винувато поглянув у її блакитні очі.

- Ні, але ми знайшли його ледве живим. Ще декілька днів і його б не вдалося врятувати!

- Що з ним зробили?

- Його викрали й прикували десь у закинутій будівлі без води та їжі. Добре ще, що його організм молодий і йому вдалося протриматися доволі довгий час.

- Він зробив це, щоб заманити тебе в пустелю?

- Так. Певно, гадав, що я не виживу! Та у мене імунітет на небезпеку, тож я зміг втекти від нього й вижити без його нагляду. Ще й Брюса знайшов і врятував!

- Ти збрехав мені, щоб випровадити мене з країни?

- Так, люба! Тому що ти – моя Ахіллесова п’ята. Ти – важіль впливу на мене! І Карім це чудово розумів. Дивуюся, як він міг дозволити тобі поїхати? Певно, я в його владі, засліпило йому очі й змусило не думати. Та я радий, що він відправив тебе до Штатів. Це розв’язало мені руки.

- А Солейла? Вона теж до цього причетна?

- Ні. Це просто збіг! А ця принцеса втекла з охоронцем, в якого закохалася. Та батько вже спіймав втікачів й повернув доньку додому.

- Навіщо ж тоді вони сказали, що це Брюс її викрав?

- Карім, напевно, знав про організацію втечі сестри, тож вирішив заручитися батьковим авторитетом і змусити мене погодитися на цю пропозицію. Оскільки це пахло міжнародним скандалом, я змушений був погодитися допомогти Джону Малколіну.

- Який жах!

- Згоден, кохана! Та зараз нам не потрібно думати про сумне…

А зі сторони барної стійки від величезного телевізора почувся голос ведучого одного з шоу.

- Ми ще не встигли відійти від однієї несподіванки, як життя підкидає нам іншу. Наш земляк Дін Хейліс, законний чоловік Джуліани Хілтон, єдиної спадкоємиці Джозефа Хілтона, виявився спадкоємцем величезної королівської династії аль-Нариман. Як воно прокинутися зранку знаменитим та багатим? Ми пробували взяти в нього інтерв’ю, оскільки багато хто з нас, знає Діна Хейліса, як чуйного, справедливого та дружнього журналіста. Але цього разу він відмовився коментувати цю ситуацію. Хоча прес-служба королівської родини аль-Нариман підтвердила його спорідненість з особами королівської крові. Чи отримав Дін Хейліс спадок? Чи збирається претендувати на престол королівства Дубай? Запитань безліч, тож будемо шукати на них відповіді. Слідкуйте за новинами на нашому каналі або на нашій сторінці в соціальній мережі…..

Бармен перемкнув канал і тут Джуліана помітила батька, який усміхався в камеру.

- Лише годину тому закінчилася прес-конференція, яку скликав Джозеф Хілтон, щоб прокоментувати слухи про те, що єдина донька медіа-магната Джуліана, розлучається з новоспечений спадкоємець королівської родини аль-Нариман Діном Хейлісом.

Джул стиснула долоню Діна, який пересів до неї на канапку, й важко зітхнула.

Піднявшись на підвищення, татко почав свій виступ з явно підготовленої промови.

- Коментуючи слухи про те, що моя донька Джуліана розлучається зі своїм чоловіком Діном Хейлісом, хочу сказати, що як я, так і вся родина категорично заперечує ці чутки. Моя єдина донечка щаслива зі своїм чоловіком і скоро чекають поповнення в сім'ї. Тож можете мене поздоровити, я скоро почну приміряти на себе нову роль – зірковий дідусь!

Татко зупинився й розплився в посмішці. Джул усміхнулася у відповідь. Вона бачила, що зараз він щасливий. Дійсно щасливий!

- А кажучи про газетні публікації, які натякають на те, що між мною та Діном Хейлісом існує ворожнеча, можу сказати, що я не приховую, що у нас були певні розбіжності стосовно його подорожей по всьому світі. Я вважав, що моєму дитяті не варто кочувати по пустелях чи джунглях, ставати обідами аборигенів чи гримучих змій. Та й кожен батько на моєму місці поводився точно так же. Та є в цих подорожах і свої плюси. Моя донечка стала дорослішою, поглянувши на життя інших, почала цінувати сімейні стосунки, поважати батьків. А ще хочу додати, що із-за нашої з ним постійної зайнятості, ми не часто могли бачитися, тож у мене до останнього часу не було можливості познайомитися якомога ближче зі своїм… - він збентежено прокашлявся, - зі своїм…. є… є… зятем.

І тільки зараз до Джуліани дійшло, в чому справа.

- Любий, - прошепотіла вона, - це він вибачається перед тобою!

Дін оглянув її та його погляд відразу змінився веселощами при наступних словах Джозефа Хілтона:

- Всім відомо, що Дін Хейліс та моя донька таємно одружилися в Лас-Вегасі декілька місяців тому. Та зараз я можу заявити з повною відповідальністю, що мати зятем людину рівня Діна Хейліса – це дещо таке, що кожен батько може вважати… - Він знову відкашлявся й поглянувши прямо в камеру, додав: - …. величезною честю!Ксенія Чейз

Відредаговано: 26.01.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись