Коханка

Пролог

“Кохання - це відчуття, яке підносить нас до небес, дарує мурахи шкірі і додає яскравих барв в життя. Воно надає людині крила і робить її щасливою… Та чи так це, насправді? Не всі романи мають щасливий кінець, не всі історії кохання мають хеппі енд… І це сувора реальність, яка розбиває всі наші мрії і уявлення, які ми будували впродовж років.

Інколи різкі слова, несподівані дії, поспішні рішення розбивають нас, але деякі з них дарують нам нові злети і надії… Надії на краще. Але ті ж самі слова можуть просто повернути нас в реальність, в якій кохання не цінують. Гроші, швидке задоволення, ейфорія, кайф - зараз це все витісняє справжні почуття з нашого життя.

А якщо згадати першу закоханість у підлітковому віці? Це були найчистіші почуття в моєму житті, не забруднені грішми і фальшью. Той момент, коли просто зустрічаємося поглядами і все зупиняється… Коли від його посмішки ставало так приємно на душі…

Але це все моє щасливе і дитяче минуле, яке залишається для мене хорошими спогадами, фільмом, в існування якого я не можу вірити…

Я заплуталась. Вже не знаю в що мені вірити. В кохання, яким я так марю? Чи в реальність, яка обіцяє моменти радості, суму, щастя, сліз, але не того самого почуття, яке “помирає”..?

Мабуть на моєму коханні давно стоїть три крапки, які просто руйнують мене зсередини. Але я буду робити все, щоб вибороти своє щастя і поставити крапку там, де зараз невирішена ситуація, якесь неправильне кохання…”

Поставивши останні три крапки в своєму житті, я пірнула в нове життя разом із неймовірним заходом сонця. Тепер я буду шукати себе і своє призначення та спробую знайти справжнє кохання в цьому світі несправедливості і фальші.

Вітаю вас, мої хороші з прейдешніми святами)) Перша глава вже завтра. Люблю вас))Анна Тейлор

Відредаговано: 27.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись