Культ Істини, книга друга, Шляхом Істини

9,54 Магія безпеки

                 Я довго не був на хуторі Гладкова і вирішив відвідати Лару, так як відчувалося, що вдома у неї сталося щось недобре. Я приїхав на хутір. Лара лежала хвора, хворими були і її діти. Не будинок, а лазарет. Діти грипували, а у Лари був нефрит нирки, відбитої їй колишнім чоловіком в нагороду за її розпусні дії. Справа в тому, що коли Лара кидалася в загул, то могла зникнути з дому на два тижні і навіть більше, а чоловік був змушений доглядати за маленькими дітьми і ходити на роботу.

                 Лара важко хворіла, але в лікарню її не забирали, так як діти були хворі, і господарство ні на кого було залишити, а я не міг порушити своєї вимоги до Лариси змінити поведінку, тому повертатися до неї і займатися її господарством я не бажав. Лікарі були змушені щодня їздити до неї на хутір по весняному бездоріжжю. Я посидів біля Лари кілька хвилин, поговорив з нею, попрощався і пішов додому. Коли я йшов по вулиці татарського селища до автобусної зупинки, я звернувся до Духа Святого:

               – Вилікував б ти Ларису. Вона не варта святого лікування, але дітей шкода.

              Минуло кілька днів. Я був на селищі шахти «17-17 біс». Я проходив повз підземного питного водосховища і почув своє ім'я, мене покликали. Я озирнувся, мене кликала Лариса. Вона працювала в охороні водосховища, а в цей день була на чергуванні. Я підійшов до неї. Лара почала мені схвильовано розповідати:

               – Ти знаєш, що зі мною було, після того як ти пішов? Я заснула. Приблизно о першій годині ночі мене щось потривожило, тому я прокинулася. Я відкрила очі. Над моїми грудьми зависла в повітрі куля, що світилася. Вона випустила в мої груди два тонких променя. Від несподіванки я глибоко вдихнула в себе повітря і не могла його видихнути. Усередині мене все вирувало, а мені було дуже приємно. Куля кілька разів пронизувала мене своїми променями. Це супроводжувалося звуком (...). Потім куля розчинилася в повітрі. Невдовзі я заснула, а вранці прокинулася зовсім здоровою, і мастит у моїх грудях зник. Діти теж були здорові, і пішли в школу. Я пішла в лікарню і сказала, щоб мене виписували, так як я повністю одужала. У лікарні мені сказали, що так не буває і треба продовжувати лікування. Я їм сказала, що лікуватися не буду і вийду на роботу навіть в тому випадку, якщо мене не випишуть. Ось таке чудо зі мною сталося! Тільки ти нікому це не розповідай, а то люди порахують тебе і мене божевільними.

               Так, Лара сказала правду, бо вона вимовила пароль, але про те, що це пароль, їй не слід знати. Дух Святий виконав моє прохання, не дивлячись на те, що я до нього звернувся на «ти», як до товариша. Як далі буде поводитися Лариса? Візьметься вона за розум, і стане жити праведно, або ж кинеться в ще більшу розпусту, вважаючи, якщо їй Небо допомогло в лікуванні, то їй тепер все прощено, і можна знову грішити? Поживемо - побачимо.

              Ще через два тижні я знову прийшов на хутір. Я знав про деякі вчинки Лари, що не роблять їй честі, і скоєних нею після допомоги, наданої їй Духом Святим. Я сказав Ларисі:

               – Коли ти візьмешся за розум? Небо допомогло тобі в лікуванні хвороби не за твої розпусні дії, а на моє прохання. Авансом за твоє майбутнє праведне життя. Ти тепер повинна бути чесною і справедливою. Небу потрібні люди, але потрібні чисті і чесні. Небо, про яке я розповідаю, сутність ментальна, що має нерозривний зв'язок з людьми. Зникнуть люди, зникне і Небо, бо воно ментальне. В принципі, Небо для земних людей вже зникло, бо рідко можна зустріти людину, що має зв'язок з Ним. Для того щоб сексуальні відносини були безгрішними, шлюб не обов'язково повинен бути законним за цивільними або релігійними правилам. Досить того, щоб шлюб був узаконений Небом. Такий шлюб чоловік і жінка можуть укласти на лоні природи без свідків, і він буде прийнятий Небом. Але є жорсткі правила, що вказують, як повинна проводитися процедура такого шлюбу. Я не буду тобі його розповідати.

              – Чому?

             – Ти не підходиш для такого шлюбу, бо ти грішна. До того ж, ти слухаєш мене і пропускаєш все мимо своїх вух. Ти думаєш, що я все це вигадую для того, щоб тебе перебудувати під власні вимоги? Це не так, бо ти мені вже набридла. Я хочу тебе забути, але змушений до кінця пройти ту ділянку своєї програми, в якому ти задіяна. Я зараз піду, а тебе чорт понесе робити вибрики перед мужиками. Попереджаю, ти будеш покарана разом зі своїми дітьми, бо ти вже і їх налаштувала проти мене. Ти думаєш, що я цього не знаю, і помиляєшся. Покарання буде останнім, як попередження. Після цього ти можеш потрапити в розряд тих людей, яких Небо вже не карає, бо вони вже є живими мерцями.

                 Я повертався від Лариси додому по татарському селищу. Позаду мене і трохи зліва я відчуваю темно-сіру енергетичну хмару. Вона давно поруч зі мною, бо це частина мене. Це, викинуті мною, мої ж психічні шлаки. Що мені від цього? Яка мені користь? Спробую отримати користь. Я почав формувати з темно-сірого туману сутність. Вийшло це досить легко і швидко. Сутність була в півтора рази вищою за мене. Це була сіра особистість з людським тулубом, з людськими руками і обличчям. Губи у цієї сутності були непомірно товстими, тому обличчя чимось нагадувало морду бика, але ріг у нього не було. Зовні сутність була трохи схожою на Мінотавра. Я не хотів, щоб він був таким і спробував змінити його форму, але мої спроби не увінчалися успіхом. Гаразд, нехай він буде таким, яким він є, якщо він так хоче. Я погодився з ним, ймовірно тому, що його фігура випромінювала енергію добра і любові.Луцор Верас

Відредаговано: 29.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись