Метелик

Глава 33

- Вітю, ти щось шукав у моїй тумбочці?

- Хвилинку… - я почула як чоловік завершує чергову ділову розмову та, піднявшись зі свого масивного крісла, прямує до нашої спальні. – Так Ріто, ти щось казала?

- Моя тумбочка, ти щось шукав?

- Ні, а що сталося? Щось не так?

- Дивно, що пачка з-під тестів була запхнута аж у самий дальній куточок і найдивніше – тут немає одного тесту. Я б і не звернула уваги, якби не шукала направлення, що випало з обмінної карти.

- Може ти просто не пам’ятаєш, як брала, а тест випав і десь між папірцями?

- Вітю, я звичайно зберігаю тести і вони завжди лежали тут, - я поклала долоню на теку, де були всі документи пов’язані з вагітністю, – але я не маніячка, щоб дивитися їх щоденно…

- Значить знайдеться, не міг же їх хтось зайти і вкрасти. Вибач, люба, я маю йти працювати, обіцяю тобі, що увечері я увесь твій.

Ніжно поцілувавши мене, Віктор пішов у свій кабінет, а я так і лишилася сидіти з пачкою від тестів у руках. Я намагалася пригадати, чи дійсно не брала я нещодавно документи і зачепила тести, але ж куди дівся другий?... Останній раз у нас у гостях була лише моя мама та Аліса… Аліса. Вона питала мене про тести. Зараз у мене в руках був тест №1, з ледь помітною блідою смужкою, ну а в теста №2, красеня з чіткою малиновою смужкою, здається виросли ноги. Але ж не могла вона, та і нащо це все їй?... Так, стоп. Це вже повна маячня, думати таке на власну сестру. Я вже збиралася спускатися на кухню, як мене затримав телефонний дзвінок – Олег, чому я не була здивована?

- Так.

- Алло, Ріта, привіт, вибач, якщо відволікаю, але у мене тут…

- Дай вгадаю, вона тобі показала тест?

- Вона тобі сказала? Боже, Ріто, я не знаю, що мені робити…

- Олег, заспокойся. Я зараз про дещо тебе попрошу, не подумай, що я втратила останні мізки, але де зараз тест?

- У машині…а чому ти…

- Будь ласка, візьми тест і подивись на зворотну сторону, там мають бути дві крапочки від чорного маркера, вони майже непомітні, під самим фіолетовим ковпачком.

- Хвилинку. – Я чула швидкі кроки Олега і на мить мені захотілося, щоб це все було страшним сном, але бажання викрити підлість сестри перемогла. – Ріто… тут є дві чорні цяточки. Що це значить?

В цей момент я відчула неймовірне полегшення.

- Олегу, це мій тест. Аліса не вагітна…

- Тобто? Я ж бачив сам! На УЗД…

- Де ви зараз?

- В приватній лікарні, в центрі…

- Олег, будь ласка, довірся мені, надішли прізвище лікаря смскою, сам веди себе так, наче цієї розмови і не було. Ввечері чекай нас у гості, бажано, щоб Аліса була в тебе.

Я не дочекалася відповіді Олега і поклала слухавку, і не дивлячись на свій вже округлий животик, поспішила до Віктора у кабінет. Можна сказати, що я зірвала чоловікові черговий контракт, але коли я залетіла до кабінету і на ходу почала розказувати, що сталося, його очі просто не кліпаючи дивилися на мене. За кілька хвилин ми вже були у машині та їхали у приватну клініку, де щойно була на обстеженні моя «вагітна» сестра.Уляна Ро

Відредаговано: 27.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись